Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
12.10Il Lombardia, ITAHerman Vanspringel
06.10Paris - Tours, FRAGuido Reybrouck
21.09Amstel Gold Race, NEDHarry Steevens
15.09Vuelta a Catalunya, SPAEddy Merckx
08.09Bordeaux - Paris, FRAEmile Bodart
01.09WereldkampioenschapVittorio Adorni
27.08Bretagne Classic, FRAJean Jourden
30.07Scheldeprijs, BELEdward Sels
21.07Tour de France, FRAJan Janssen
22.06Tour de Suisse, ZWILouis Pfenninger
12.06Giro d'Italia, ITAEddy Merckx
12.05Vuelta a Espana, SPAFelice Gimondi
12.05Tour de Romandie, ZWIEddy Merckx
05.05Meisterschaft von Zürich, ZWIFranco Bitossi
01.05Rund um den Henninger Turm, DUIEddy Beugels
28.04Liège - Bastogne - Liège, BELValère Van Sweevelt
21.04Fleche Wallonne, BELRik Van Looy
21.04Euskal Bizikleta, SPAJosé Maria Errandonea Urtizeberea
16.04Gent - Wevelgem, BELWalter Godefroot
15.04G.P. Miguel Indurain, SPAJosé Manuel Lopez Rodriguez
14.04Brabantse Pijl, BELVictor Van Schil
07.04Paris - Roubaix, FRAEddy Merckx
30.03Ronde van Vlaanderen, BELWalter Godefroot
24.03Dwars door België, BELWalter Godefroot
23.03G.P. E3 Harelbeke, BELJaak De Boever
19.03Milano - Sanremo, ITARudi Altig
16.03Tirreno - Adriatico, ITAClaudio Michelotto
15.03Paris - Nice, FRARolf Wolfshohl
02.03Omloop Het Nieuwsblad, BELHerman Vanspringel
Omloop Leiedal (Bavikhove), BELEric Leman
Omloop van de Fruitstreken (Alken), BELHarry Steevens
Omloop van de Vlasstreek (Heule), BELAntoine Houbrechts
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELWalter Boucquet
Omloop van het Houtland (Torhout), BELGustaaf Desmet
Omloop van het Waasland (St. Niklaas - Kemzeke), BELJos Boons
Omloop van Limburg, BELMichel Jacquemin
Omloop van Midden-België (Lier), BELHerman Vanspringel
Omloop van Midden-Brabant (Kampenhout-Relst), BELValère Van Sweevelt
Omloop van Midden-Vlaanderen (Deinze), BELPatrick Sercu
Omloop van Oost-Vlaanderen (Ertvelde), BELLeopold Van Den Neste
Omloop van West-Brabant (Ganshoren), BELWalter Boucquet
Omloop van Zuid-West-Vlaanderen (Hulste - Ingelmunster), BELDaniel Van Ryckeghem
Österreich Rundfahrt, OOSJan Krekels
Paris - Camembert, FRAHarry Steevens
Paris - Luxembourg, LUXMichele Dancelli
Peruwelz, BELRoger Kindt
Polderpijl (Berendrecht), BELHarm Ottenbros
Polymultipliee, FRAJean Jourden
Porto - Lisboa, POREric Leman
Quatre Jours de Dunkerque, FRAJean Jourden
Ronde van België, BELWilfried David
Ronde van Drenthe, NEDJan van Katwijk
Ronde van Noord Holland, NEDHarry Jansen
Ronde van Oost-Vlaanderen (Evergem), BELGilbert Desmet (1936)
Roubaix - Cassel - Roubaix, FRAEmile Coppens
G.P. Flandria (Zedelgem), BELRoger Rosiers
G.P. Forli (Castrocaro Terme), ITAFelice Gimondi
G.P. Frans Melckenbeeck (Lede), BELRoger Blockx
G.P. Isbergues, FRAWilly In 't Ven
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWIWilly Vekemans
G.P. la Marseille du Languedoc, FRARobert Legein
G.P. Llodio, SPALuis Ocana Pernia
G.P. Lugano, ZWIEddy Merckx
Ruta del Sol, SPAAntoine Houbrechts
Sassari - Cagliari, ITAFranco Bitossi
Schaal Sels (Merksem), BELEdward Sels
A Travers Lausanne, ZWIEddy Merckx
Antibes, FRAJosé Catieau
Antwerpse Havenpijl, BELPeter Post
Bankprijs (Roeselare), BELWalter Boucquet
Barcelona - Andorra, SPADomingo Perurena
Sint-Martens-Lierde, BELWalter Boucquet
Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELFrans Brands
Subida a Arrate, SPAEusebio Velez Mendizabal
Subida al Urkiola, SPAJoaquim Galera Magdelano
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLRyszard Gac
Tarquinia, ITAUgo Colombo
Tielt - Antwerpen - Tielt, BELWilly Donie
Tour de Wallonie, BELEddy Beugels
Tour des Quatre Cantons, ZWIRolf Maurer
Tour du Condroz (Nandrin), BELJozef Huysmans
Tour du Limousin, FRAPierre Martelozzo
Tour du Luxembourg, LUXEdy Schutz
Tour du Maroc, MARCurd Söderlund
Tour du Nord, FRAHarry Steevens
Tour du Tessin, ZWIAlberto Della Torre
Tour of Poland, POLJan Kudra
Tre Provincie (Camucia), ITALuciano Armani
Tre Valli Varesine, ITAEddy Merckx
Trofeo Baracchi, ITAFelice Gimondi
Trofeo Baracchi, ITAJacques Anquetil
Trofeo Elola, SPAJosé Antonio Momene Campo
Trofeo Jaumendreu, SPAPaul Lemeteyer
Trofeo Laigueglia, ITAMichele Dancelli
Trofeo Masferrer, SPADino Zandegu
Trofeo Matteotti (Pescara), ITAOle Ritter
Valles Mineros, SPAEduardo Castello Vilanova
Vierklaverblad (Doornik), BELHerman Vanspringel
Volta a Portugal, PORAmerico Vicente Silva
Vuelta a Asturias, SPAJesus Manzaneque Sanchez
Vuelta a Cantabria, SPAFrancisco Galdos Guana
Edingense Pijl, BELFelice Gimondi
G.P. 1 Mei (Hoboken), BELRené Corthout
G.P. Aix-en-Provence, FRAJean-Marie Leblanc
G.P. Beghelli, ITAMarino Basso
G.P. Caboalles de Abajo (Leon), SPAJosé Manuel Fuente Lavandera
G.P. Camaiore, ITAGiampiero Macchi
G.P. Campagnolo, ITARolf Maurer
G.P. Cannes, FRAJacques Cadiou
G.P. Cemab, ITAMarino Basso
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITAAdriano Durante
G.P. de Denain, FRAJean Stablinski
G.P. de Fourmies, FRAGerben Karstens
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELFrans Melckenbeeck
Brussel - Bever - Brussel, BELGustaaf Desmet
Brussel - Meulebeke, BELNoël Fore
Circuit d'Auvergne, FRABernard Guyot
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRAGuy Grimbert
Circuit de la Vienne (Châtellerault), FRAFrancis Campaner
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRAFedor den Hertog
Coppa Agostoni, ITAClaudio Michelotto
Coppa Bernocchi (Legnano), ITAFranco Bitossi
Coppa Sabatini (Peccioli), ITAFranco Bitossi
Criterium International, FRARaymond Poulidor
Cronostaffetta, ITAMOLTENI
De Pinte, BELFreddy Decloedt
Druivenkoers (Overijse), BELJohn Schepers
G.P. Monaco, FRARoger Swerts
G.P. Montelupo, ITAUgo Colombo
G.P. Munecas Famosa (Onil), SPAEduardo Castello Vilanova
G.P. Odiel Lambrechts (Kalmthout), BELJan Harings
G.P. Orchies, FRAEric De Munster
G.P. Pascuas, SPADomingo Perurena
G.P. Petit Varois, FRAJacques Anquetil
G.P. Pino Cerami, BELJulien Stevens
G.P. Primavera (Amorebieta), SPAEusebio Velez Mendizabal
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELJosé Samyn
G.P. Union (Dortmund), DUIEric De Vlaeminck
G.P. Valsassina (Lecco), ITAFranco Bitossi
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAGregorio San Miguel Angulo
G.P. Vizcaya, SPAJosé Antonio Momene Campo
Gênes - Nice, FRACyrille Guimard
Giro del Veneto, ITAAlberto Della Torre
Giro della Romagna, ITAFelice Gimondi
Giro dell'Appennino, ITAGianni Motta
Giro delle Marche, ITALuciano Dalla Bona
Giro dell'Emilia, ITAGianni Motta
Giro dellla Campania, ITAItalo Zilioli
Giro di Reggio Calabria, ITAMichele Dancelli
Giro di Sardegna, ITAEddy Merckx
Grenzenomloop (Baisieux - Templeuve), BELGuido Reybrouck
Halle - Ingooigem, BELRomain Furniere
Hannut, BELHerman Vrancken
Harelbeke - Poperinge - Harelbeke, BELDieter Puschel
Herald Sun Tour of Victoria, AUSBarry Waddell
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELJozef Huysmans
Kessel - Lier, BELJoseph Spruyt
Kustpijl (Knokke - Heist), BELAlbert Van Vlierberghe
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELEric Leman
Maaslandse Pijl (Boorsem-Kotem), BELWilfried Bölke
Malderen, BELEddy Merckx
Milano - Torino, ITAFranco Bitossi
Mont Faron (chrono), FRACharles Rigon
N.K. Australië, AUSBarry Waddell
N.K. Duitsland - Criterium, DUIHerbert Wilde
N.K. Duitsland, DUIRolf Wolfshohl
N.K. Frankrijk, FRALucien Aimar
N.K. Groot-Brittannië, GBRColin Lewis
N.K. Italië, ITAFelice Gimondi
N.K. Luxemburg, LUXEdy Schutz
N.K. Nederland, NEDEvert Dolman
N.K. Portugal, PORJoaquim Agostinho
N.K. Spanje - Klim, SPAGregorio San Miguel Angulo
N.K. Spanje, SPALuis Ocana Pernia
N.K. Zwitserland, ZWIKarl Brand
Nokere Koerse, BELFrans Brands
Omloop der Drie Provinciën (Avelgem), BELLeopold Van Den Neste
Omloop der Vlaamse Ardennen (Ichtegem), BELWilly Van Neste
Omloop der Vlaamse Gewesten, BELEtienne Sonck
Omloop der Zennevallei (Dworp), BELVictor Van Schil
Omloop der Zuid-West-Vlaamse Bergen (Poperinge), BELJoseph Mathy
Omloop Hageland - Zuiderkempen (Betekom), BELNoël De Pauw
Boucles du Bas-Limousin (Brive-la-Gaillarde), FRAAndré Bayssiere
Vuelta a la Communidad Valencia, SPAMariano Diaz Diaz
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAWalter Boucquet
Wezembeek - Oppem, BELRoger Rosiers
Giro del Lazio, ITAGiancarlo Polidori
N.K. België, BELJulien Stevens
Ronde van Limburg, BELLeo Duyndam
G.P. du Tournaisis (Templeuve), BELEric De Vlaeminck
Elfstedenronde (Brugge), BELRoger Rosiers
Castillo de Montjuich, SPARaymond Poulidor
Giro della Toscana, ITAFranco Bitossi
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELJozef Huysmans
Omloop van Westhoek (De Panne), BELGeorges Pintens
Tour of Slovakia, SVKMilos Hrazdira
Vuelta a Aragon, SPAJosé Manuel Abelan
Coppa Placci (Imola), ITAX
Vuelta a la Rioja, SPARamon Mendiburu
Melbourne - Warnambool, AUSRussel Crowe (1966)
G.P. Baden - Baden, DUIFerdinand Bracke
G.P. Baden - Baden, DUIVittorio Adorni
Haspengouwse Pijl (Cras-Avernas), BELMichael Wright
Course de la PaixAxel Peschel
Berner Rundfahrt, ZWIPeter Hill
Bordeaux - Saintes, FRAGregorio San Miguel Angulo
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWIRené Rutschmann
Vuelta a Mallorca, SPAVicente Lopez Carril
Setmana Catalana, SPAMariano Diaz Diaz
Uniqa Classic, OOSRudolf Kretz
G.P. des Nations, FRAFelice Gimondi
Bohemia Tour, CZEBretislav Soucek
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUIOrtwin Czarnowski
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|