Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
15.10Il Lombardia, ITASean Kelly
09.10Paris - Tours, FRALudo Peeters
21.09Brussels Classic, BELTommy Prim
14.09Vuelta a Catalunya, SPAJosé Recio Ariza
04.09WereldkampioenschapGreg Lemond
23.08Bretagne Classic, FRAPierre Bazzo
17.08Clasica San Sebastian, SPAClaude Criquielion
02.08Scheldeprijs, BELJan Bogaert
24.07Tour de France, FRALaurent Fignon
24.06Tour de Suisse, ZWISean Kelly
06.06Criterium du Dauphiné, FRAGreg Lemond
05.06Giro d'Italia, ITAGiuseppe Saronni
28.05Bordeaux - Paris, FRAGilbert Duclos-Lassalle
08.05Vuelta a Espana, SPABernard Hinault
08.05Tour de Romandie, ZWIStephen Roche
01.05Meisterschaft von Zürich, ZWIJohan Van Der Velde
01.05Rund um den Henninger Turm, DUILudo Peeters
21.04Amstel Gold Race, NEDPhil Anderson
17.04Liège - Bastogne - Liège, BELSteven Rooks
14.04Fleche Wallonne, BELBernard Hinault
10.04Paris - Roubaix, FRAHennie Kuiper
08.04Vuelta al Pais Vasco, SPAJulian Gorospe Artabe
06.04Gent - Wevelgem, BELLeo Van Vliet
03.04Ronde van Vlaanderen, BELJan Raas
01.04G.P. Miguel Indurain, SPAJuan Fernandez Martin
31.03Driedaagse van De Panne, BELCees Priem
27.03Brabantse Pijl, BELEddy Planckaert
26.03G.P. E3 Harelbeke, BELWilliam Tackaert
24.03Dwars door België, BELEtienne De Wilde
19.03Milano - Sanremo, ITAGiuseppe Saronni
16.03Tirreno - Adriatico, ITARoberto Visentini
16.03Paris - Nice, FRASean Kelly
05.03Omloop Het Nieuwsblad, BELAlfons De Wolf
Omloop Leiedal (Bavikhove), BELPatrick Versluys
Omloop Schelde-Durme (Hamme-Durme), BELEtienne De Beule
Omloop van de Grensstreek (Ledegem), BELLuc Colijn
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELRonny Vanmarcke
Omloop van het Waasland (St. Niklaas - Kemzeke), BELAlain Van Hoornweder
Omloop van West-Brabant (Ganshoren), BELJan van Houwelingen
Österreich Rundfahrt, OOSKurt Zellhofer
Paris - Bourges, FRAStephen Roche
Paris - Camembert, FRAChristian Jourdan
Peymeinade, FRAEddy Planckaert
Polymultipliee, FRAKim Andersen
Polynormande, FRAMarc Madiot
Quatre Jours de Dunkerque, FRALeo van Vliet
Ronde van Drenthe, NEDRon Snijders
Ronde van Midden-Zeeland, NEDJan Raas
Ronde van Noord Holland, NEDErwin Kistemaker
Route du Sud, FRAGilbert Duclos-Lassalle
Tour d'Armorique, FRAJean-François Chaurin
Druivenkoers (Overijse), BELWalter Dalgal
Settimana Ciclistica Lombarda, ITAAndrej Serediuk
Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELAdri van der Poel
Subida a Arrate, SPAAlberto Fernandez Blanco
Subida al Naranco, SPAAlvaro Pino Counago
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLTadeusz Mytnik
G.P. E5 (Heverlee), BELEtienne van der Helst
G.P. Frans Melckenbeeck (Lede), BELJean-Luc Vandenbroucke
G.P. Isbergues, FRASean Kelly
G.P. Jef Scherens (Leuven), BELAdri van der Poel
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWISiegfried Hekimi
Ruota d'Oro, ITARoberto Visentini
Ruta del Sol, SPAEduardo Chozas Olmo
Santander, SPAJulian Gorospe Artabe
Schaal Sels (Merksem), BELRené Martens
Vuelta a la Communidad Valencia, SPARaimund Dietzen
Vuelta al Camp de Morvedre, SPAEduardo Chozas Olmo
Tour de la Region Wallonne, BELTadeusz Krawczyk
Tour de l'Aude, FRAPhil Anderson
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAPascal Jules
Wezembeek - Oppem, BELWilly Teirlinck
Zaragoza - Sabinanigo, SPAEduardo Chozas Olmo
Giro del Lazio, ITASilvano Contini
N.K. België, BELLucien Van Impe
Ronde van Limburg, BELRudy Matthys
Castillo de Montjuich, SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
Giro della Toscana, ITAAlfons De Wolf
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELWilliam Tackaert
Omloop van Westhoek (De Panne), BELJohny De Nul
Tour of Slovakia, SVKBernd Drogan
Vuelta a Aragon, SPAPedro Delgado Robledo
Tour de Vendee, FRAPierre Bazzo
Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRAJoop Zoetemelk
Tour du Limousin, FRADominique Arnaud
Tour du Luxembourg, LUXLucien Didier
Tour du Maroc, MARAndreas Petermann
Tour Mediterraneen, FRAGerrie Knetemann
Tour of Poland, POLTadeusz Krawczyk
Tour of the Americas, USABert Oosterbosch
Tre Valli Varesine, ITAAlessandro Paganessi
Trofeo Baracchi, ITASilvano Contini
Trofeo Baracchi, ITADaniël Gisiger
Trofeo Laigueglia, ITAClaudio Torelli
Trofeo Masferrer, SPAJulian Gorospe Artabe
Trofeo Matteotti (Pescara), ITAMarino Amadori
Trofeo Melinda, ITAFrancesco Moser
Valles Mineros, SPAFelipe Yanez de la Torre
Volta a Portugal, PORMarco Antonio Chagas Martins
Volta ao Algarve, PORAdelino Teixeira
Vuelta a Asturias, SPAPedro Munoz Machin Rodriguez
Vuelta a Burgos, SPAAngel De Las Heras Diaz
Vuelta a Cantabria, SPAJosé Luis Laguia Martinez
Etoile de Besseges, FRABert Oosterbosch
Etoile des Espoirs, FRAStephen Roche
G.P. 1 Mei (Hoboken), BELAlain De Roo
G.P. Aix-en-Provence, FRAEric Caritoux
G.P. Artigianato (Larciano), ITAFabrizio Verza
G.P. Beghelli, ITAFrancesco Moser
G.P. Caboalles de Abajo (Leon), SPAGines Garcia Pallares
G.P. Camaiore, ITAMoreno Argentin
G.P. Cannes, FRAGilbert Glaus
G.P. Cholet - Pays de Loire, FRAEric Dall'Armellina
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITALuciano Rabottini
G.P. de Denain, FRAPaul Sherwen
G.P. de Fourmies, FRAGilbert Duclos-Lassalle
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRAJan Raas
G.P. di Lugano, ZWIChris Wreghitt
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELMario-Eliseo Mariotti
A Travers Le Morbihan - G.P. de Plumelec, FRALaurent Fignon
Antibes, FRAHenk Lubberding
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRAPascal Jules
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRAZbigniew Krasniak
Circuit Franco-Belge, BELBenno Wiss
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPACarlos Hernandez Bailo
Criterium International, FRASean Kelly
Cronostaffetta, ITAGIS - GELATI
De Pinte, BELLuc Meersman
Coors Classic, USADale Stetina
Coppa Agostoni, ITAAlfons De Wolf
Coppa Bernocchi (Legnano), ITAPalmiro Masciarelli
Coppa Sabatini (Peccioli), ITAMoreno Argentin
Costa del Azahar, SPANoël Dejonckheere
G.P. Monaco, FRAKim Andersen
G.P. Montelupo, ITAEnnio Salvador
G.P. Odiel Lambrechts (Kalmthout), BELWerner De Vos
G.P. Pascuas, SPAJulio Alfonso Gutierrez Gutierrez
G.P. Pino Cerami, BELBernard Hinault
G.P. Primavera (Amorebieta), SPAJuan Fernandez Martin
G.P. Raymond Impanis, BELLudo Peeters
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELJacques van Meer
G.P. Union (Dortmund), DUITheo De Rooy
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAJosé Recio Ariza
G.P. Wallonie, BELStephen Roche
Giro del Friuli, ITAFrancesco Moser
Giro del Piemonte, ITAGuido Bontempi
Giro del Trentino, ITAFrancesco Moser
Giro del Veneto, ITAJesper Worre
Giro della Provincia di Siracusa, ITAGiovanni Mantovani (1955)
Giro della Romagna, ITAAlfons De Wolf
Giro dell'Appennino, ITAMarino Lejarreta Arrizabalaga
Giro dell'Emilia, ITACesare Cipollini
Giro dellla Campania, ITAFrancesco Moser
Giro di Puglia, ITAMario Noris
Giro di Reggio Calabria, ITAPier Mattia "Pierino" Gavazzi
Giro di Sardegna, ITAGregor Braun
Giro d'Italia U23, ITAVladimir Volocin
Grenzenomloop (Baisieux - Templeuve), BELKenny De Maerteleire
Halle - Ingooigem, BELEddy Planckaert
Hannut, BELFreddy Maertens
Harelbeke - Poperinge - Harelbeke, BELRudy Colman
Herald Sun Tour of Victoria, AUSShane Sutton
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELPatrick De Vos
Kustpijl (Knokke - Heist), BELAlain Desaever
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELJan Raas
Leeuwse Pijl (Sint-Pieters-Leeuw), BELRudy Matthys
Liedekerke, BELWilly Teirlinck
Maaslandse Pijl (Boorsem-Kotem), BELNico Emonds
Malderen, BELEtienne Van Der Helst
Mellet, BELLuc Colijn
Memorial Nencini - Passo della Futa, ITAAlberto Fernandez Blanco
Midi Libre, FRAJean-René Bernaudeau
Milano - Torino, ITAFrancesco Moser
N.K. Australië, AUSTerry Hammond
N.K. Duitsland - Criterium, DUIHans Hindelang
N.K. Duitsland - Luxemburg - ZwitserlandSerge Demierre
N.K. Duitsland, DUIGregor Braun
N.K. Frankrijk, FRAMarc Gomez
N.K. Groot-Brittannië, GBRPhil Thomas
N.K. Italië, ITAMoreno Argentin
N.K. Luxemburg, LUXEugène Urbany
N.K. Nederland, NEDJan Raas
N.K. Spanje, SPACarlos Hernandez Bailo
N.K. Zwitserland, ZWISerge Demierre
Nokere Koerse, BELWalter Schoonjans
Omloop der Vlaamse Ardennen (Ichtegem), BELLudo Peeters
Omloop Hageland - Zuiderkempen (Betekom), BELJan Bogaert
Vuelta Castilla, SPAPedro Munoz Machin Rodriguez
Coppa Placci (Imola), ITAMarino Amadori
G.P. de Rennes, FRADominique Arnaud
Clasica a los Puertos Guaderrama, SPAJosé Luis Laguia Martinez
Vuelta a la Rioja, SPAEduardo Chozas Olmo
Melbourne - Warnambool, AUSAndrew Lindsay
Niedersachsen Rundfahrt, DUIDainis Liepinch
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUIDan Radtke
G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, PORHardy Gröger
Hessen Rundfahrt, DUILudek Kubias
Haspengouwse Pijl (Cras-Avernas), BELPatrick Versluys
Course de la PaixFalk Boden
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWIBenno Wiss
Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPANoël Dejonckheere
Setmana Catalana, SPAAlberto Fernandez Blanco
Uniqa Classic, OOSReinhard Popp
G.P. des Nations, FRADaniël Gisiger
Ronde van Nederland, NEDAdrie van Houwelingen
Bohemia Tour, CZEMiroslav Sykora
G.P. Eddy Merckx, BELJean-Luc Vandenbroucke
Memorial Galera - Ciudad de Armilla, SPAJésus Guzman Delgado
N.K. Zwitserland - Klim, ZWIBeat Breu
Clasico RCN, COLLuis Alberto Herrera Herrera
Trofeo Pantalica, ITAFrancesco Moser
Tour of Sweden - Postgirot, ZWETommy Prim
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|