Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
14.10Il Lombardia, ITATony Rominger
08.10Paris - Tours, FRAJelle Nijdam
20.09Brussels Classic, BELJelle Nijdam
08.09Vuelta a Catalunya, SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
27.08WereldkampioenschapGreg Lemond
22.08Bretagne Classic, FRAJean-Claude Colotti
20.08Meisterschaft von Zürich, ZWISteve Bauer
12.08Clasica San Sebastian, SPAGerhard Zadrobilek
23.07Tour de France, FRAGreg Lemond
23.06Tour de Suisse, ZWIBeat Breu
18.06Euskal Bizikleta, SPAFederico Echave Musatadi
11.06Giro d'Italia, ITALaurent Fignon
05.06Criterium du Dauphiné, FRACharly Mottet
15.05Vuelta a Espana, SPAPedro Delgado Robledo
14.05Tour de Romandie, ZWIPhil Anderson
01.05Rund um den Henninger Turm, DUIJean-Marie Wampers
22.04Amstel Gold Race, NEDEric Van Lancker
19.04Scheldeprijs, BELJean-Marie Wampers
16.04Liège - Bastogne - Liège, BELSean Kelly
12.04Fleche Wallonne, BELClaude Criquielion
09.04Paris - Roubaix, FRAJean-Marie Wampers
07.04Vuelta al Pais Vasco, SPAStephen Roche
05.04Gent - Wevelgem, BELGerrit Solleveld
02.04Ronde van Vlaanderen, BELEdwig Van Hooydonck
01.04G.P. Miguel Indurain, SPAMariano Sanchez Martinez
30.03Driedaagse van De Panne, BELEric Vanderaerden
26.03Brabantse Pijl, BELJohan Capiot
25.03G.P. E3 Harelbeke, BELEddy Planckaert
23.03Dwars door België, BELDirk De Wolf
18.03Milano - Sanremo, ITALaurent Fignon
15.03Tirreno - Adriatico, ITATony Rominger
12.03Paris - Nice, FRAMiguel Indurain Larraya
04.03Omloop Het Nieuwsblad, BELEtienne De Wilde
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELJan Bogaert
Österreich Rundfahrt, OOSValter Bonca
Paris - Camembert, FRAAndreas Kappes
G.P. E5 (Heverlee), BELKoen Vekemans
G.P. Isbergues, FRASammie Moreels
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWIPaolo Rosola
G.P. Llodio, SPAManuel Jorge Dominguez Diaz
Etoile de Besseges, FRAEtienne De Wilde
G.P. Artigianato (Larciano), ITAEddie Salas
G.P. Beghelli, ITAAdriano Baffi
G.P. Camaiore, ITAFranco Ballerini
G.P. Cholet - Pays de Loire, FRAFrank Boucanville
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITAPier Mattia "Pierino" Gavazzi
G.P. de Denain, FRAEdwig Van Hooydonck
G.P. de Fourmies, FRAMartial Gayant
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRAThierry Claveyrolat
G.P. des Ameriques, CDNJörg Müller
G.P. di Lugano, ZWIGilles Delion
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELGino Van Hooydonck
Halle - Ingooigem, BELHendrik Redant
Herald Sun Tour of Victoria, AUSMarcel Arntz
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELEtienne De Wilde
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELEdwig Van Hooydonck
Leeds Classic, GBRFrans Maassen
Memorial Nencini - Passo della Futa, ITAPiotr Ugrumov
Mestre (Il Chilometro del Corso), ITAClaudio Golinelli
Midi Libre, FRAJérôme Simon
Milano - Torino, ITARolf Golz
N.K. Australië, AUSGary Clively
N.K. Denemarken I.T.T., DENPeter Meinert-Nielsen
N.K. Denemarken, DENJohnny Weltz
N.K. Duitsland - Klim, DUIRobert Matwew
N.K. Duitsland - Luxemburg - ZwitserlandPascal Richard
N.K. Duitsland, DUIDariusz Kajzer
N.K. Frankrijk, FRAEric Caritoux
N.K. Groot-Brittannië, GBRTim Harris
N.K. Italië, ITAMoreno Argentin
N.K. Luxemburg, LUXPascal Triebel
N.K. Nederland, NEDFrans Maassen
N.K. Oostenrijk - Klim, OOSDietmar Hauer
N.K. Polen - Klim, POLTomasz Brozyna
N.K. Portugal, PORDelmino Albano Pereira Magalhaes
N.K. Rusland, RUSIvan Ivanov
N.K. Spanje, SPACarlos Hernandez Bailo
N.K. Verenigde Staten, USAGreg Oravetz
N.K. Zwitserland, ZWIPascal Richard
Nissan Classic - Tour of Ireland, IRLEric Vanderaerden
Nokere Koerse, BELRik Van Slijcke
Criterium International, FRAMiguel Indurain Larraya
Cronostaffetta, ITAALFA LUM
Coppa Agostoni, ITADimitri Konyshev
Coppa Bernocchi (Legnano), ITARolf Sörensen
Coppa Sabatini (Peccioli), ITAMaurizio Fondriest
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRAThierry Laurent
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRABruno Huger
Circuit Franco-Belge, BELViatcheslav Ekimov
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPAJohn Talen
Bayern Rundfahrt, DUIKai Hundertmarck
Bologna - San Luca, ITAEmmanuelle Bombini
Bologna - San Luca, ITAWladimir Belli
Bologna - San Luca, ITALech Piasecki
G.P. Pino Cerami, BELStephan Joho
G.P. Primavera (Amorebieta), SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
G.P. Raymond Impanis, BELEric Vanderaerden
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELHendrik Redant
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
G.P. Wallonie, BELThomas Wegmuller
Giro del Friuli, ITALech Piasecki
Giro del Piemonte, ITAClaudio Chiappucci
Giro del Trentino, ITAMauro Antonio Santaromita
Giro del Veneto, ITARoberto Pagnin
Giro della Provincia di Siracusa, ITARolf Sörensen
Giro della Romagna, ITAMaximilian Sciandri
Giro dell'Appennino, ITAMoreno Argentin
Giro dell'Emilia, ITADimitri Konyshev
Giro di Puglia, ITAAngelo Lecchi
Giro di Reggio Calabria, ITAAdriano Baffi
Giro d'Italia U23, ITAAndrei Teteriouk
Polymultipliee, FRAHenri Abadie
Polynormande, FRALaurent Fignon
Quatre Jours de Dunkerque, FRACharly Mottet
Ronde van België, BELSean Yates
Ronde van Drenthe, NEDEric Knuvers
Ronde van Midden-Zeeland, NEDJelle Nijdam
Ronde van Noord Holland, NEDErik Stroombergen
Route du Sud, FRAGilbert Duclos-Lassalle
Schwabenbrau Cup, DUIAndrew Hampsten
Settimana Ciclistica Lombarda, ITAIvan Ivanov
Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELBenjamin Van Itterbeeck
Ster Elektrotoer, NEDReem Kok
Subida a Arrate, SPAThierry Claveyrolat
Subida al Naranco, SPAPeter Hilse
Subida al Urkiola, SPAAndrew Hampsten
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLZbigniew Rudyk
Tour de Vendee, FRALaurent Bezault
Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRAGérard Rue
Tour du Finistere, FRAPhilippe Dalibard
Tour du Limousin, FRAThierry Claveyrolat
Tour du Luxembourg, LUXMichel Cornelisse
Tour Dupont, USADag-Otto Lauritzen
Tour Mediterraneen, FRATony Rominger
Tour of Britain, GBRRobert Millar
Tour of Poland, POLMarek Wrona
Tour of Sweden - Postgirot, ZWEAtle Kvalsvoll
Tour of the Americas, USAHans Daams
Tour Poitou-Charentes et de la Vienne, FRAPavel Tonkov
Tre Valli Varesine, ITAGianni Bugno
Trofeo Baracchi, ITAThierry Marie
Trofeo Baracchi, ITALaurent Fignon
Trofeo dello Scalatore, ITAMichele Moro
Trofeo Laigueglia, ITAPier Mattia "Pierino" Gavazzi
Trofeo Matteotti (Pescara), ITARoberto Pelliconi
Trofeo Melinda, ITAStefano Colage
USPRO Championship Philadelphia, USAGreg Oravetz
Valles Mineros, SPALaudelino Cubino Gonzalez
Veenendaal - Veenendaal, NEDJean-Paul van Poppel
Volta a Alentejo, PORFernando Carvalho Oliveira
Volta a Portugal, PORJoaquim Augusto Gomes Oliveira
Volta ao Algarve, PORFernando Carvalho Oliveira
Vuelta a Asturias, SPAGert-Jan Theunisse
Vuelta a Burgos, SPAFrancisco José Antequera Alabau
Tour Beneden-Maas (Spijkenisse), NEDTim Steijer
Tour d'Armorique, FRALaurent Jalabert
Druivenkoers (Overijse), BELCarlo Bomans
Ruta del Sol, SPAFabio Bordolani
Sachsen Rundfahrt, DUIUwe Ampler
Schaal Sels (Merksem), BELCarl Roes
Vuelta a Galicia, SPAVicente Juan Ridaura Sebastian
Vuelta a la Communidad Murciana, SPAMarino Alonso Monje
Vuelta a la Communidad Valencia, SPAPello Ruiz Cabestany
Tour de la Region Wallonne, BELJohan Verstrepen
Tour de l'Ain, FRASerge Pires-Leal
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAAndreas Kappes
Coppa Placci (Imola), ITAClaudio Chiappucci
G.P. de Rennes, FRAJan Bogaert
Clasica a los Puertos Guaderrama, SPAJokin Mujika Aramburu
Firenze - Pistoia, ITATony Rominger
Omloop Wase Scheldeboorden, BELJan Bogaert
Vuelta Castilla y Leon, SPAFederico Echave Musatadi
Vuelta Tres Cantos, SPAMariano Sanchez Martinez
Giro del Lazio, ITACharly Mottet
N.K. België, BELCarlo Bomans
Chrono des Nations - Les Herbiers, FRAMarco Jeletich
Duo Normand, FRAPavel Tonkov
Duo Normand, FRARomas Gainetdinov
Elfstedenronde (Brugge), BELRudy Patry
Castillo de Montjuich, SPAErik Breukink
Giro della Toscana, ITAMaurizio Fondriest
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELEddy Planckaert
Tour of Slovakia, SVKPavel Tonkov
Vuelta a Aragon, SPAInaki Gaston Crespi
Clasica a Alcobendas, SPAFrancisco José "Kiko" Garcia Arnandis
Vuelta a la Rioja, SPAEnrique Alberto Aja Cagigas
Regio Tour, DUIFalk Boden
Wachova Classic - Trenton, USAMichel Zanoli
G.P. Liberation (Eindhoven), NEDTVM
Niedersachsen Rundfahrt, DUICarsten Wolf
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUIJoachim Halupczok
G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, PORRui Duro Aldeano
Hessen Rundfahrt, DUIMatthew Stephens
G.P. Baden - Baden, DUILaurent Fignon
G.P. Baden - Baden, DUIThierry Marie
Course de la PaixUwe Ampler
Berner Rundfahrt, ZWIMauro Gianetti
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWIGilbert Glaus
Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPAMathieu Hermans
Setmana Catalana, SPARaimund Dietzen
Uniqa Classic, OOSAlbert Hainz
Redlands Classic, USAScott Moninger
G.P. des Nations, FRALaurent Fignon
Ronde van Nederland, NEDLaurent Fignon
G.P. de Beauce, CDNSean Way
Bohemia Tour, CZEPavel Tonkov
Criterium d'Abruzzo, ITAMaurizio Fondriest
G.P. Eddy Merckx, BELSean Yates
Memorial Galera - Ciudad de Armilla, SPAJesus Cruz Martin Perez
N.K. Zwitserland - Klim, ZWIPascal Richard
Clasico RCN, COLAlvaro Mejia Castrillon
Schynberg Rundfahrt, ZWISandro Vitali
Trofeo Pantalica, ITARolf Sörensen
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|