Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
20.10Il Lombardia, ITAGilles Delion
14.10Paris - Tours, FRARolf Sörensen
19.09Brussels Classic, BELFranco Ballerini
13.09Vuelta a Catalunya, SPALaudelino Cubino Gonzalez
02.09WereldkampioenschapRudy Dhaenens
21.08Bretagne Classic, FRABruno Cornillet
19.08Meisterschaft von Zürich, ZWICharly Mottet
11.08Clasica San Sebastian, SPAMiguel Indurain Larraya
22.07Tour de France, FRAGreg Lemond
22.06Tour de Suisse, ZWISean Kelly
17.06Euskal Bizikleta, SPAThierry Claveyrolat
06.06Giro d'Italia, ITAGianni Bugno
04.06Criterium du Dauphiné, FRARobert Millar
15.05Vuelta a Espana, SPAMarco Giovannetti
13.05Tour de Romandie, ZWICharly Mottet
01.05Rund um den Henninger Turm, DUIThomas Wegmuller
21.04Amstel Gold Race, NEDAdri van der Poel
18.04Scheldeprijs, BELJohn Talen
15.04Liège - Bastogne - Liège, BELEric Van Lancker
14.04Gent - Wevelgem, BELHerman Frison
11.04Fleche Wallonne, BELMoreno Argentin
08.04Paris - Roubaix, FRAEddy Planckaert
06.04Vuelta al Pais Vasco, SPAJulian Gorospe Artabe
01.04Ronde van Vlaanderen, BELMoreno Argentin
31.03G.P. Miguel Indurain, SPAPedro Delgado Robledo
29.03Driedaagse van De Panne, BELErwin Nijboer
25.03Brabantse Pijl, BELFrans Maassen
24.03G.P. E3 Harelbeke, BELSören Lilholt
22.03Dwars door België, BELEdwig Van Hooydonck
17.03Milano - Sanremo, ITAGianni Bugno
14.03Tirreno - Adriatico, ITATony Rominger
11.03Paris - Nice, FRAMiguel Indurain Larraya
03.03Omloop Het Nieuwsblad, BELJohan Capiot
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELJohan Museeuw
Österreich Rundfahrt, OOSDietmar Hauer
Paris - Bourges, FRALaurent Jalabert
Paris - Camembert, FRAThierry Marie
G.P. E5 (Heverlee), BELLudo Giesberts
G.P. Isbergues, FRAFrédéric Moncassin
G.P. Jef Scherens (Leuven), BELWilfried Peeters
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWIAdri van der Poel
G.P. Llodio, SPAAitor Garmendia Arbilla
Etoile de Besseges, FRAFrans Maassen
G.P. Artigianato (Larciano), ITADimitri Konyshev
G.P. Beghelli, ITAMario Cipollini
G.P. Camaiore, ITAGiorgio Furlan
G.P. Cholet - Pays de Loire, FRAKim Andersen
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITAStephan Joho
G.P. de Denain, FRAFrédéric Moncassin
G.P. de Fourmies, FRAFrans Maassen
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRAEtienne De Wilde
G.P. des Ameriques, CDNFranco Ballerini
G.P. di Lugano, ZWIMarco Vitali
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELMarco van der Hulst
Halle - Ingooigem, BELLudo Giesberts
Herald Sun Tour of Victoria, AUSUdo Bölts
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELHendrik Redant
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELHendrik Redant
Leeds Classic, GBRGianni Bugno
Memorial Nencini - Passo della Futa, ITAFranco Chioccioli
Mestre (Il Chilometro del Corso), ITAMario Cipollini
Midi Libre, FRAGérard Rue
Milano - Torino, ITAMauro Gianetti
N.K. Australië, AUSDean McDonald
N.K. Denemarken I.T.T., DENDan Frost
N.K. Denemarken, DENBrian Holm Sörensen
N.K. Duitsland - Klim, DUIMario Hernig
N.K. Duitsland - Luxemburg - ZwitserlandUdo Bölts
N.K. Duitsland, DUIUdo Bölts
N.K. Frankrijk, FRAPhilippe Louviot
N.K. Groot-Brittannië, GBRColin Sturgess
N.K. Italië, ITAGiorgio Furlan
N.K. Luxemburg, LUXPascal Kohlvelter
N.K. Nederland, NEDPeter Winnen
N.K. Oostenrijk - Klim, OOSHarald Maier
N.K. Polen - Klim, POLSlawomir Krawkzyk
N.K. Portugal, PORJoaquim Alberto Salgado Dias
N.K. Rusland, RUSDimitri Konyshev
N.K. Spanje, SPALaudelino Cubino Gonzalez
N.K. Verenigde Staten, USAKurt Stockton
N.K. Zwitserland, ZWIRolf Jaermann
Nissan Classic - Tour of Ireland, IRLErik Breukink
Nokere Koerse, BELHerman Frison
A Travers Le Morbihan - G.P. de Plumelec, FRAJohan Museeuw
Bayern Rundfahrt, DUIJörg Paffrath
Bologna - San Luca, ITAFranco Chioccioli
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRADimitri Jdanov
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRARégis Simon
Circuit Franco-Belge, BELUwe Preissler
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPAVictor Gonzalo Guirao
Druivenkoers (Overijse), BELDirk De Wolf
Criterium International, FRALaurent Fignon
Cronostaffetta, ITADIANA - COLNAGO
Coppa Agostoni, ITAMaurizio Fondriest
Coppa Bernocchi (Legnano), ITADavide Cassani
Coppa Sabatini (Peccioli), ITAMoreno Argentin
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques, POLCzeslaw Rajch
G.P. Pino Cerami, BELMaximilian Sciandri
G.P. Primavera (Amorebieta), SPAInaki Gaston Crespi
G.P. Raymond Impanis, BELWiebren Veenstra
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELHendrik Redant
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAMiguel Angel Martinez Torres
G.P. Wallonie, BELLuc Leblanc
Giro del Friuli, ITALeonardo Sierra Sepulveda
Giro del Piemonte, ITAFranco Ballerini
Giro del Trentino, ITAGianni Bugno
Giro del Veneto, ITAMassimo Ghirotto
Giro della Provincia di Siracusa, ITAAdriano Baffi
Giro della Romagna, ITAMaximilian Sciandri
Giro dell'Appennino, ITAFlavio Giupponi
Giro dell'Emilia, ITADavide Cassani
Giro di Puglia, ITAGuido Bontempi
Giro di Reggio Calabria, ITAGiuseppe Saronni
Giro d'Italia U23, ITAWladimir Belli
Polymultipliee, FRALuc Roosen
Polynormande, FRAThierry Claveyrolat
Quatre Jours de Dunkerque, FRAStephen Roche
Ronde van België, BELFrans Maassen
Ronde van Drenthe, NEDGerard Kemper
Ronde van Midden-Zeeland, NEDGerrit Solleveld
Ronde van Noord Holland, NEDErwin Kistemaker
Route du Sud, FRAYves Bonnamour
Schwabenbrau Cup, DUIStephan Joho
Settimana Ciclistica Lombarda, ITANikolai Golovatenko
Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELLudo Giesberts
Ster Elektrotoer, NEDJohn den Braber
Subida a Arrate, SPAThierry Claveyrolat
Subida al Naranco, SPALaudelino Cubino Gonzalez
Subida al Urkiola, SPAAndrew Hampsten
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLMarek Wrona
Tour de Vendee, FRAFrançois Lemarchand
Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRALuc Leblanc
Tour du Finistere, FRAPhilippe Mondory
Tour du Limousin, FRAMartial Gayant
Tour du Luxembourg, LUXChristophe Lavainne
Tour Dupont, USARaul Alcala Gallegos
Tour Mediterraneen, FRAGérard Rue
Tour of Britain, GBRMichel Dernies
Tour of Poland, POLMieczyslaw Karlowicz
Tour of the Americas, USADaniel Wyder
Tour Poitou-Charentes et de la Vienne, FRAYouri Manouylov
Tre Valli Varesine, ITAPascal Richard
Trofeo Baracchi, ITARolf Golz
Trofeo Baracchi, ITATom Cordes
Trofeo dello Scalatore, ITARoberto Gusmeroli
Trofeo Laigueglia, ITARolf Sörensen
Trofeo Matteotti (Pescara), ITAMario Chiesa
Trofeo Melinda, ITAMassimo Ghirotto
USPRO Championship Philadelphia, USAPaolo Cimini
Valles Mineros, SPAJesus Montoya Alarcon
Veenendaal - Veenendaal, NEDWiebren Veenstra
Volta a Alentejo, PORJosé Recio Ariza
Volta a Portugal, PORFernando Carvalho Oliveira
Volta ao Algarve, PORFernando Carvalho Oliveira
Vuelta a Asturias, SPARaul Alcala Gallegos
Vuelta a Burgos, SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
Vuelta a Cantabria, SPAPeter Hilse
Tour Beneden-Maas (Spijkenisse), NEDRob Lenting
Tour d'Armorique, FRARoberto Torres Toledano
Vuelta a Galicia, SPAFederico Echave Musatadi
Vuelta a la Communidad Murciana, SPATom Cordes
Vuelta a la Communidad Valencia, SPATom Cordes
Rund um Köln, DUINoël Segers
Ruota d'Oro, ITAMaurizio Vandelli
Ruta del Sol, SPAEduardo Chozas Olmo
Sachsen Rundfahrt, DUIJans Koerts
Schaal Sels (Merksem), BELPeter Spaenhoven
Tour de la Region Wallonne, BELPascal Chanteur
Tour de l'Ain, FRADenis Moretti
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAHendrik Redant
Coppa Placci (Imola), ITAMauro Gianetti
G.P. de Rennes, FRAEdwin Bafcop
Clasica a los Puertos Guaderrama, SPAStephen Hodge
Firenze - Pistoia, ITALech Piasecki
Omloop Wase Scheldeboorden, BELAdri van der Poel
Giro del Lazio, ITAMaurizio Fondriest
N.K. België, BELClaude Criquielion
Chrono des Nations - Les Herbiers, FRAJan Karlsson
Duo Normand, FRAYouri Manouylov
Duo Normand, FRADimitri Vassilitchenko
Castillo de Montjuich, SPAMarino Lejarreta Arrizabalaga
Giro della Toscana, ITAMarco Saligari
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELBenjamin Van Itterbeeck
Tour of Slovakia, SVKMiroslav Liptak
Vuelta a Aragon, SPANico Emonds
Vuelta a la Rioja, SPAJulio Alfonso Gutierrez Gutierrez
Regio Tour, DUIAlexandr Shefer
Wachova Classic - Trenton, USADavid Farmer
G.P. Liberation (Eindhoven), NEDPDM - ULTIMA
Niedersachsen Rundfahrt, DUIThomas Liese
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUIKai Hundertmarck
G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, PORJoaquim Augusto Gomes Oliveira
Hessen Rundfahrt, DUIChristophe Capelle
Course de la PaixJan Svorada
Berner Rundfahrt, ZWIThomas Wegmuller
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWIRoland Baltisser
Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPATom Cordes
Setmana Catalana, SPAInaki Gaston Crespi
Uniqa Classic, OOSDietmar Hauer
Redlands Classic, USADimitri Jdanov
G.P. des Nations, FRAThomas Wegmuller
Ronde van Nederland, NEDJelle Nijdam
G.P. de Beauce, CDNGraeme Miller
Bohemia Tour, CZERoman Kreuziger (1965)
Criterium d'Abruzzo, ITAGianluca Pierobon
G.P. Eddy Merckx, BELFrans Maassen
Memorial Galera - Ciudad de Armilla, SPAJesus Blanco Villar
N.K. Zwitserland - Klim, ZWIBeat Breu
Clasico RCN, COLGustavio Wilches Tumbia
Trofeo Pantalica, ITAAdriano Baffi
Tour of Sweden - Postgirot, ZWEDimitri Jdanov
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|