Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
26.10Japan Cup (Utsunomiya), JPNFabien De Waele
26.10Firenze - Pistoia, ITAMarco Velo
18.10Castillo de Montjuich, SPAFabian Jeker
18.10Chrono des Nations - Les Herbiers, FRASerhiy Honchar
17.10Il Lombardia, ITAOscar Camenzind
15.10Giro del Piemonte, ITAMarco Serpellini
13.10Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELWilfried Peeters
11.10WereldkampioenschapOscar Camenzind
09.10Wereldkampioenschap U23Ivan Basso
08.10Wereldkampioenschap I.T.T.Abraham Olano Manzano
06.10Wereldkampioenschap I.T.T. U23Thor Hushovd
04.10Paris - Tours, FRAJacky Durand
04.10Paris - Tours U23, FRAThur Hushovd
02.10Giro di Puglia, ITAGlenn Magnusson
27.09G.P. Tell, ZWIMarco Velo
27.09G.P. Beghelli, ITAStefano Zanini
27.09Vuelta a Espana, SPAAbraham Olano Manzano
27.09Hessen Rundfahrt, DUIGrischa Niermann
24.09Coppa Sabatini (Peccioli), ITAEmmanuel Magnien
13.09Tour of Poland, POLSerguei Ivanov
12.09Brussels Classic, BELStefano Zanini
30.08Bretagne Classic, FRAPascal Herve
23.08Meisterschaft von Zürich, ZWIMichele Bartoli
15.08Vattenfall Cyclassics - Hamburg, DUILeon Van Bon
08.08Clasica San Sebastian, SPAFrancesco Casagrande
02.08Tour de France, FRAMarco Pantani
25.06Tour de Suisse, ZWIStefano Garzelli
25.06Vuelta a Catalunya, SPAHernan Buenahora Gutierrez
14.06Criterium du Dauphiné, FRAArmand De Las Cuevas
07.06Giro d'Italia, ITAMarco Pantani
31.05Euskal Bizikleta, SPAAbraham Olano Manzano
10.05Tour de Romandie, ZWILaurent Dufaux
01.05Rund um den Henninger Turm, DUIFabio Baldato
25.04Amstel Gold Race, NEDRolf Jaermann
22.04Scheldeprijs, BELServais Knaven
19.04Liège - Bastogne - Liège, BELMichele Bartoli
15.04Fleche Wallonne, BELBo Hamburger
12.04Paris - Roubaix, FRAFranco Ballerini
10.04Vuelta al Pais Vasco, SPAIñigo Cuesta Lopez de Castro
08.04Gent - Wevelgem, BELFrank Vandenbroucke
05.04Ronde van Vlaanderen, BELJohan Museeuw
03.04G.P. Miguel Indurain, SPAFrancisco Mancebo Perez
02.04Driedaagse van De Panne, BELMichele Bartoli
29.03Brabantse Pijl, BELJohan Museeuw
28.03G.P. E3 Harelbeke, BELJohan Museeuw
25.03Dwars door België, BELTom Steels
21.03Milano - Sanremo, ITAErik Zabel
18.03Tirreno - Adriatico, ITARolf Jaermann
15.03Paris - Nice, FRAFrank Vandenbroucke
28.02Omloop Het Nieuwsblad, BELPeter Van Petegem
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELEtienne De Wilde
Österreich Rundfahrt, OOSBeat Zberg
Paris - Bourges, FRALudo Dierckxsens
Paris - Camembert, FRAPascal Lino
Rund um die Nurnberger Altstadt, DUIJan Ullrich
Ruta del Sol, SPAMarcelino Garcia Alonso
Sachsen Rundfahrt, DUIThomas Liese
Schaal Sels (Merksem), BELDanny Nelissen
Polymultipliee, FRAPascal Herve
Polynormande, FRAStéphane Heulot
Quatre Jours de Dunkerque, FRAAlexandre Vinokourov
Ronde van Drenthe, NEDRemco van der Ven
Ronde van Midden-Zeeland, NEDErik Zabel
Ronde van Noord Holland, NEDLouis de Koning
Route Adelie Vitre, FRAJaan Kirsipuu
Route du Sud, FRAArmand de las Cuevas
Etoile de Besseges, FRAJo Planckaert
G.P. Artigianato (Larciano), ITARomans Vainsteins
Giro di Reggio Calabria, ITAMichele Bartoli
Giro d'Italia U23, ITADanilo Di Luca
Halle - Ingooigem, BELSerguei Ivanov
Hel van het Mergelland, NEDRaymond Meijs
Herald Sun Tour of Victoria, AUSAlessandro Pozzi (1969)
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAFrank Vandenbroucke
G.P. Wallonie, BELUdo Bölts
Giro del Friuli, ITAFrancesco Arazzi
Giro del Trentino, ITAPaolo Savoldelli
Giro del Veneto, ITADavide Rebellin
Giro della Provincia di Siracusa, ITANicola Minali
Giro della Romagna, ITAMichele Bartoli
Giro dell'Appennino, ITAPavel Tonkov
Giro dell'Emilia, ITAMirko Celestino
G.P. Herning, DENBjarne Riis
G.P. Industria & Commercio Artigianato Carnaghese, ITAGiampaolo Mondini
G.P. Isbergues, FRAStéphane Cueff
G.P. Jef Scherens (Leuven), BELJo Planckaert
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWIMichele Bartoli
G.P. Llodio, SPASergei Smetanine
G.P. Pino Cerami, BELMarco Serpellini
G.P. Primavera (Amorebieta), SPARoberto Heras Hernandez
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELLudovic Auger
G.P. Camaiore, ITAAndrea Tafi
G.P. Cholet - Pays de Loire, FRAJaan Kirsipuu
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITAFelice Puttini
G.P. Correios de Portugal, PORCandido Joaquim Barbosa Venda Moreira
G.P. Costa delle Etruschi, ITAMario Cipollini
G.P. de Denain, FRAJaan Kirsipuu
G.P. de Fourmies, FRALuca Mazzanti
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRAMarco Saligari
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELPaul van Hyfte
A Travers Lausanne, ZWIMarco Pantani
A Travers Le Morbihan - G.P. de Plumelec, FRALaurent Desbiens
Bayern Rundfahrt, DUISteffen Kjaergaard
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRAMelcior Mauri Prat
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRAAlexandre Vinokourov
Circuit Franco-Belge, BELFrank Höj
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPAMarcel Wust
Clasica de Almeria, SPAMario Traversoni
Druivenkoers (Overijse), BELSerguei Ivanov
Criterium International, FRAChristophe Moreau
Danmark Rundt, DENMarc Streel
Coppa Agostoni, ITAAndrea Tafi
Coppa Bernocchi (Legnano), ITAFabio Sacchi
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques, POLTomasz Brozyna
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELNiko Eeckhout
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELAndrei Tchmil
Memorial Nencini - Passo della Futa, ITADavide Rebellin
Memorial Rik Van Steenbergen (Aartselaar), BELJan Svorada
Mestre (Il Chilometro del Corso), ITAMario Cipollini
Midi Libre, FRALaurent Dufaux
Milano - Torino, ITANiki Aebersold
N.K. Albanië, ALBBesnik Musaji
N.K. Algerije I.T.T., ALGMounir Ain Ghazal
N.K. Australië I.T.T., AUSNathan O'Neill
N.K. Australië, AUSDavid McKenzie
N.K. Canada I.T.T., CDNEric Wohlberg
N.K. Canada, CDNMark Walters
N.K. Colombia I.T.T., COLDuban-Alberto Ramirez Rodriguez
N.K. Colombia, COLJohny Ruiz Sierra
N.K. Denemarken I.T.T., DENMichael Sandstöd
N.K. Denemarken, DENFrank Höj
N.K. Duitsland - Klim, DUIJens Zemke
N.K. Duitsland I.T.T., DUIUwe Peschel
N.K. Duitsland, DUIErik Zabel
N.K. Estland I.T.T., ESTJaan Kirsipuu
N.K. Estland, ESTJaan Kirsipuu
N.K. Finland I.T.T., FINMiika Hietanen
N.K. Finland, FINEsa Skytta
N.K. Frankrijk I.T.T., FRAGilles Maignan
N.K. Frankrijk, FRALaurent Jalabert
N.K. Groot-Brittannië I.T.T., GBRStuart Dangerfield
N.K. Groot-Brittannië, GBRMatthew Stephens
N.K. Hongarije I.T.T., HUNLaszlo Bodrogi
N.K. Hongarije, HUNCsaba Szekeres
N.K. Ierland I.T.T., IRLScott Hamilton
N.K. Ierland, IRLRay Clarke
N.K. Israel I.T.T., ISRBoris Yezulak
N.K. Israel, ISRYuvai Steinman
N.K. Italië I.T.T., ITAMarco Velo
N.K. Italië, ITAAndrea Tafi
N.K. Japan I.T.T., JPNLijima Makato
N.K. Japan, JPNTomokazu Fujino
N.K. Kazachstan I.T.T., KAZDimitriy Fofonov
N.K. Kazachstan, KAZSergey Belousov
N.K. Kroatië, CROVladimir Miholjevic
N.K. Letland I.T.T., LATDainis Ozols
N.K. Letland, LATJuris Silovs
N.K. Litouwen I.T.T., LTURaimondas Vilcinskas
N.K. Litouwen, LTUArnoldas Saprykinas
N.K. Luxemburg, LUXTom Flammang
N.K. Marokko I.T.T., MARTayeb Ed Daif
N.K. Marokko, MARYoussef Kadouri
N.K. Moldavië I.T.T., MDARuslan Ivanov
N.K. Moldavië, MDARuslan Ivanov
N.K. Nederland I.T.T., NEDPatrick Jonker
N.K. Nederland, NEDMichael Boogerd
N.K. Nieuw-Zeeland, NZLGlen Mitchell
N.K. Noorwegen I.T.T., NORSteffen Kjaergaard
N.K. Noorwegen, NORKurt-Asle Arvesen
N.K. Oekraïne I.T.T., UKRSerhiy Honchar
N.K. Oekraïne, UKRVladimir Douma
N.K. Oezbekistan I.T.T., UZBEnver Seytmemetov
N.K. Oostenrijk - Klim, OOSThomas Muhlbacher
N.K. Oostenrijk I.T.T., OOSPeter Luttenberger
N.K. Oostenrijk, OOSJosef Lontscharitz
N.K. Polen - Klim, POLTomasz Kloczko
N.K. Polen I.T.T., POLPiotr Przydzial
N.K. Polen, POLTomasz Brozyna
N.K. Portugal I.T.T., PORAlberto Amaral Amorim
N.K. Portugal, PORCarlos Alberto Carneiro Silva
N.K. Puerto Rico I.T.T., PURJuan E. Colon Pomales
N.K. Roemenië I.T.T., ROUEmil Pavel Lupas
N.K. Roemenië, ROUEmil Pavel Lupas
N.K. Rusland I.T.T., RUSOleg Joukov
N.K. Rusland, RUSSerguei Ivanov
N.K. Scandinavië I.T.T.Michael Steen Nielsen
N.K. Slovenië, SLOIgor Kranjec
N.K. Slowakije I.T.T., SVKJan Valach
N.K. Slowakije, SVKJan Valach
N.K. Spanje I.T.T., SPAAbraham Olano Manzano
N.K. Spanje, SPAAngel Luis Casero Moreno
N.K. Tsjechië I.T.T., CZEOndrej Sosenka
N.K. Tsjechië, CZEJan Svorada
N.K. Verenigde Staten I.T.T., USADylan Casey
N.K. Verenigde Staten, USAGeorge Hincapie
N.K. Wit-Rusland I.T.T., BLRAlexander Charapov
N.K. Zimbabwe I.T.T., ZIMTimothy Jones
N.K. Zuid Afrika I.T.T., ZAFMalcolm Lange
N.K. Zuid Afrika, ZAFSimon Kessler
N.K. Zweden I.T.T., ZWEMichael Andersson
N.K. Zweden, ZWEMartin Rittsel
N.K. Zwitserland I.T.T., ZWIBeat Zberg
N.K. Zwitserland, ZWINiki Aebersold
Nokere Koerse, BELScott Sunderland (1966)
Vuelta Castilla y Leon, SPAAitor Garmendia Arbilla
Giro del Lazio, ITAAndrea Tafi
N.K. België, BELTom Steels
Duo Normand, FRAJérôme Neuville
Duo Normand, FRAMagnus Backstedt
Giro della Toscana, ITAFrancesco Secchiari
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELJo Planckaert
Tour of Slovakia, SVKAndrej Hauptmann
Vuelta a Aragon, SPAAitor Garmendia Arbilla
Omloop Wase Scheldeboorden, BELGert Vanderaerden
Coppa Placci (Imola), ITAMauro Zanetti
G.P. de Rennes, FRAPascal Chanteur
Giro d'Oro, ITAAngelo Citracca
Clasica a los Puertos Guaderrama, SPAMarcos Antonio Serrano Rodriguez
Clasica a Alcobendas, SPAJuan Carlos Dominguez Dominguez
Vuelta a la Rioja, SPAAbraham Olano Manzano
Regio Tour, DUIMirko Celestino
Commerce Bank Lancaster Classic, USAFrankie Andreu
Wachova Classic - Trenton, USAJan Svorada
G.P. Chiasso, ZWIGianluca Bortolami
Rund um die Hainleite (Erfurt), DUIThomas Liese
Niedersachsen Rundfahrt, DUIAndreas Klöden
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUILance Armstrong
Tour Beneden-Maas (Spijkenisse), NEDMarcel Duijn
Settimana Ciclistica Lombarda, ITAPavel Tonkov
Sparkassen Giro (Bochum), DUIJan Ullrich
Ster Elektrotoer, NEDKarsten Kroon
Subida al Naranco, SPAJose Luis Rubiera Vigil
Subida al Urkiola, SPASimone Borgheresi
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLAndrzej Sypytkowski
Tour de Vendee, FRAMarco-Antonio Di Renzo
Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRALaurent Jalabert
Tour du Finistere, FRAFranck Trotel
Tour du Luxembourg, LUXLance Armstrong
Tour Mediterraneen, FRARodolfo Massi
Tour de la Region Wallonne, BELFrank Vandenbroucke
Tour de l'Ain, FRAChristian Gasperoni
Tour de Langkawi, MASGabriele Missaglia
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAAlexandre Vinokourov
Veenendaal - Veenendaal, NEDFrank Höj
Volta a Alentejo, PORMelcior Mauri Prat
Volta a Portugal, PORMarco Serpellini
Volta ao Algarve, PORTomas Konecny
Vuelta a Asturias, SPALaurent Jalabert
Vuelta a Burgos, SPAAbraham Olano Manzano
Vuelta a Galicia, SPAFrank Vandenbroucke
Vuelta a la Communidad Murciana, SPAAlberto Elli
Vuelta a la Communidad Valencia, SPAPascal Chanteur
Tour of Slovenia, SLOBranko Filip
Tour Poitou-Charentes et de la Vienne, FRALauri Aus
Tre Valli Varesine, ITADavide Rebellin
Trofeo Alcudia, SPAJeremy Hunt
Trofeo Cala Bona-Cala Rajada / Trofeo Soller, SPATom Steels
Trofeo de Palma Mallorca, SPAErik Zabel
Trofeo dello Scalatore, ITAMassimo Donati
Trofeo Laigueglia, ITAPascal Chanteur
Trofeo Luis Ocana (Cuenca), SPAElio Aggiano
Trofeo Magaluf / Trofeo Calvia - Palmanova, SPATom Steels
Trofeo Manacor / Trofeo Pollenca, SPAElio Aggiano
Trofeo Matteotti (Pescara), ITAFrancesco Casagrande
Trofeo Melinda, ITARodolfo Ongarato
USPRO Championship Philadelphia, USAGeorge Hincapie
G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, PORJosé Bento Carvalho Azevedo
Classic Haribo, FRALauri Aus
G.P. Baden - Baden, DUIUdo Bölts
G.P. Baden - Baden, DUIChristian Henn
G.P. de Villers - Cotterets, FRAJaan Kirsipuu
Coppa della Nazioni - Memorial Fausto Coppi, ITAMarco Velo
Course de la PaixUwe Ampler
Berner Rundfahrt, ZWIMarkus Zberg
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWIMarkus Zberg
Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPAAndrei Tchmil
Vuelta a Mallorca, SPALeon van Bon
Setmana Catalana, SPAMichael Boogerd
Uniqa Classic, OOSNiki Aebersold
N.K. Verenigde Staten - Criterium, USAJulian Dean
Redlands Classic, USAJonathan Vaughters
Sea Otter Classic, USATrent Klasna
Classique des Alpes, FRALaurent Jalabert
G.P. des Nations, FRAFrancisque Teyssier
Ronde van Nederland, NEDRolf Sörensen
G.P. Cortez - Mitsubishi, PORAngel Edo Alsina
G.P. de Beauce, CDNLevi Leipheimer
Bohemia Tour, CZEOndrej Sosenka
Criterium d'Abruzzo, ITAFrancesco Casagrande
Dwars door Gendringen, NEDServais Knaven
G.P. Citta di Rio Saliceto e Correggio, ITAFederico Colonna
G.P. Eddy Merckx, BELAbraham Olano Manzano
G.P. Eddy Merckx, BELJosé Vicente Garcia Acosta
G.P. Krka, SLODaniele Contrini
Memorial Galera - Ciudad de Armilla, SPAInigo Gonzalez de Heredia
N.K. Zwitserland - Klim, ZWIStéphane Richner
Clasico RCN, COLRaul Alexander Montana Herrera
Luk-Cup Buhl, DUIPiotr Ugrumov
N.K. Joegoslavië I.T.T., YUGSasa Gajicic
Schynberg Rundfahrt, ZWINiki Aebersold
Trofeo Pantalica, ITAStefano Colage
Tour of Sweden - Postgirot, ZWESteven de Jongh
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|