Kalender 2022

Vorig jaar - Volgend jaar

Datum UCI Wedstrijd Winnaar Nat Team
16.12 - 25.12 2.2 Vuelta a Costa Rica, CRC Marco Tulio Suesca Uribe COL
23.12 1.2 Arab Road Cycling Championships Nassim Saïdi ALG
12.11 - 19.11 2.2 Vuelta al Ecuador, ECU Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL
13.11 1.2 Tour de Okinawa, JPN Benjamin Prades Reverter SPA
11.11 1.2 Trophée de la Maison Royale, MAR Adil El Arbaoui MAR
10.11 1.2 Trophée de l'Anniversaire, MAR Nasr Eddine Maatougui MAR
08.11 1.2 Trophée Princier, MAR Achraf Ed Doghmy MAR
06.11 1.2 G.P. Al Massira, MAR Jules de Cock NED
05.11 1.2 G.P. Oued Eddahab, MAR Heiko Homrighausen DUI
03.11 1.2 G.P. Sakia El Hamra, MAR Ahmed Almansory UAE
23.10 - 01.11 2.2 Vuelta a Guatemala, GUA Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez GUA
23.10 CC Caribbean Championship R.R. Edwin Nubul FRA
22.10 CCT Caribbean Championship I.T.T. Kaden Hopkins BER
11.10 - 18.10 2.PS Tour de Langkawi, MAS Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL Movistar Team
16.10 1.2 Central American Championship Gabriel Francisco Rojas Campos CRC
16.10 1.PS Japan Cup (Utsunomiya), JPN Neilson Powless USA EF Education - EasyPost
16.10 1.2U Chrono des Nations U23, FRA Alec Segaert BEL
16.10 1.1 Chrono des Nations - Les Herbiers, FRA Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ
16.10 1.1 Veneto Classic, ITA Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates
14.10 1.2 Central American Championship I.T.T. Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN
12.10 1.1 Giro del Veneto, ITA Matteo Trentin ITA UAE Team Emirates
09.10 1.1 Memorial Rik Van Steenbergen (Aartselaar), BEL Tim Merlier BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
09.10 1.PS Paris - Tours, FRA Arnaud Démare FRA Groupama - FDJ
09.10 1.2U Paris - Tours U23, FRA Per Strand Hagenes NOR
08.10 1.WT Il Lombardia, ITA Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
03.10 - 08.10 2.2 G.P. Chantal Biya, CMR Axel Taillandier FRA
06.10 1.1 Paris - Bourges, FRA Jasper Philipsen BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
02.10 - 06.10 2.1 Tour of Taiwan, TPE Benjamin Dyball AUS
06.10 1.PS Giro del Piemonte, ITA Ivan Garcia Cortina SPA Movistar Team
05.10 1.2 Juegos Suramericanos Orluis Alberto Aular Sanabria VEN
04.10 1.1 Binche - Tournai - Binche, BEL Christophe Laporte FRA Jumbo - Visma
04.10 1.PS Tre Valli Varesine, ITA Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
03.10 1.2 Juegos Suramericanos I.T.T. Walter Alejandro Vargas Alzate COL
29.09 - 03.10 2.1 Tour of Iran, IRI Gianni Marchand BEL
03.10 1.PS Munsterland Giro, DUI Olav Kooij NED Jumbo - Visma
03.10 1.PS Coppa Bernocchi (Legnano), ITA Davide Ballerini ITA Quick Step - Alpha Vinyl Team
02.10 1.2 Oita Urban Classic, JPN Ryuki Uga JPN
02.10 1.2U Piccolo Giro di Lombardia, ITA Alec Segaert BEL
02.10 1.1 Tour de Vendee, FRA Bryan Coquard FRA Cofidis
02.10 1.1 Famenne Ardenne Classic, BEL Axel Zingle FRA Cofidis
27.09 - 02.10 2.1 Cro Race, CRO Matej Mohoric SLO Bahrain Victorious
28.09 - 02.10 2.2U Ronde de l'Isard, FRA Johannes Staune-Mittet NOR
01.10 1.PS Giro dell'Emilia, ITA Enric Mas Nicolau SPA Movistar Team
29.09 1.1 Coppa Agostoni, ITA Sjoerd Bax NED Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
27.09 1.2U Ruota d'Oro, ITA Jordan Labrosse FRA
25.09 WC Wereldkampioenschap Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
25.09 1.1 Paris - Chauny, FRA Simone Consonni ITA Cofidis
23.09 WCU Wereldkampioenschap U23 Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan Team
21.09 WCTT Wereldkampioenschap Mixed Relay SWITZERLAND ZWI
21.09 1.1 Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
19.09 WCUT Wereldkampioenschap I.T.T. U23 Sören Waerenskjold NOR
18.09 1.1 Gooikse Pijl, BEL Gerben Thijssen BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
18.09 1.1 G.P. Isbergues, FRA Arnaud Démare FRA Groupama - FDJ
18.09 WCT Wereldkampioenschap I.T.T. Tobias Svendsen Foss NOR Jumbo - Visma
17.09 1.PS G.P. Raymond Impanis, BEL Jordi Meeus BEL BORA - Hansgrohe
13.09 - 17.09 2.PS Tour du Luxembourg, LUX Mattias Skjelmose Jensen DEN Trek - Segafredo
13.09 - 17.09 2.1 Tour of Slovakia, SVK Josef Cerny CZE Quick Step - Alpha Vinyl Team
17.09 1.2 G.P. Rik van Looy, BEL Coen Vermeltfoort NED
14.09 - 17.09 2.2 Tour de Serbie, SRB Dawit Yemane ERI
16.09 1.1 Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BEL Fabio Jakobsen NED Quick Step - Alpha Vinyl Team
15.09 1.PS Coppa Sabatini (Peccioli), ITA Daniel Felipe Martinez Poveda COL INEOS Grenadiers
14.09 1.1 Giro della Toscana, ITA Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates
14.09 1.PS G.P. Wallonie, BEL Mathieu van der Poel NED Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
08.09 - 11.09 2.2 Okolo Jiznich Cech, CZE Rasmus Bögh Wallin DEN
06.09 - 11.09 2.1 Tour of Romania, ROU Mark Stewart GBR
04.09 - 11.09 2.PS Tour of Britain, GBR Gonzalo Serrano Rodriguez SPA Movistar Team
11.09 1.WT G.P. Montreal, CDN Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
11.09 1.PS G.P. de Fourmies, FRA Caleb Ewan AUS Lotto - Soudal
19.08 - 11.09 GT Vuelta a Espana, SPA Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
11.09 1.2 Tour de la Somme, FRA Rait Ärm EST
09.09 - 11.09 2.2 Tour de Hokkaido, JPN Yusuke Kadota JPN
09.09 - 10.09 2.NC Orlen Nations Grand Prix, POL Morten Aalling Nörtoft DEN
09.09 1.WT G.P. Quebec, CDN Benoît Cosnefroy FRA Ag2r - Citroën Team
04.09 1.2 Gylne Gutuer, NOR André Drege NOR
01.09 - 04.09 2.2 Giro del Friuli Venezia Giulia, ITA Emiel Verstrynge BEL
04.09 1.1 Tour du Doubs (Valentigney), FRA Valentin Madouas FRA Groupama - FDJ
03.09 - 04.09 2.2 In the Footsteps of the Romans, BUL Maciej Paterski POL
04.09 1.PS Maryland Cycling Classic, USA Sep Vanmarcke BEL Israel - Premier Tech
03.09 1.2 Lillehammer G.P., NOR Magnus Bak Klaris DEN
01.09 - 03.09 2.2 Flanders Tomorrow Tour, BEL Lars Boven NED
27.08 - 01.09 2.2 Tour de Bulgarie, BUL Kyrylo Tsarenko UKR
18.08 - 28.08 2.NC Tour de l'Avenir, FRA Cian Uijtdebroeks BEL BORA - Hansgrohe
28.08 1.2 Ronde van de Achterhoek, NED Coen Vermeltfoort NED
28.08 1.WT Bretagne Classic, FRA Wout Van Aert BEL Jumbo - Visma
24.08 - 28.08 2.PS Deutschland Tour, DUI Adam Yates GBR INEOS Grenadiers
25.08 - 28.08 2.2 Tour of Sakarya, TUR Mykhaylo Kononenko UKR
23.08 - 26.08 2.1 Tour Poitou-Charentes et de la Vienne, FRA Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ
24.08 1.1 Druivenkoers (Overijse), BEL Matis Louvel FRA Team Arkea - Samsic
23.08 1.1 G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
21.08 1.1 Schaal Sels (Merksem), BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
18.08 - 21.08 2.2 Baltic Chain Tour Rait Ärm EST
21.08 1.2 G.P. Cappadocia, TUR Anton Kuzmin KAZ
21.08 1.WT Vattenfall Cyclassics - Hamburg, DUI Marco Haller OOS BORA - Hansgrohe
16.08 - 20.08 2.PS Danmark Rundt, DEN Christophe Laporte FRA Jumbo - Visma
20.08 1.2 G.P. Develi, TUR Jambaljamats Sainbayer MGL
19.08 1.2 G.P. Kapuzbasi, TUR Mykhaylo Kononenko UKR
16.08 - 19.08 2.1 Tour du Limousin, FRA Alexander Aranburu Deba SPA Movistar Team
18.08 1.2 G.P. Tomarza, TUR Yacine Hamza ALG
17.08 CCT European Championship I.T.T. Stefan Bissegger ZWI EF Education - EasyPost
16.08 1.2U G.P. Capodarco, ITA Nicolo Buratti ITA
04.08 - 15.08 2.1 Volta a Portugal, POR Mauricio Moreira URU
14.08 1.2U Trofeo di Poggiana, ITA Nicolo Buratti ITA
14.08 1.1 Polynormande, FRA Franck Bonnamour FRA B&B Hotels - KTM
14.08 1.2 Memorial Jana Magiery, POL Michael Boros CZE
05.08 - 14.08 2.2 Tour de Guadeloupe, FRA Stefan Bennett FRA
14.08 CC European Championship Fabio Jakobsen NED Quick Step - Alpha Vinyl Team
11.08 - 14.08 2.PS Arctic Race of Norway, NOR Andreas Leknessund NOR Team DSM
13.08 1.2 Memorial Henryka Lasaka, POL Tomasz Budzinski POL
09.08 - 13.08 2.2 Tour of Szekerland, ROU Szymon Rekita POL
09.08 - 11.08 2.1 Tour de l'Ain, FRA Guillaume Martin FRA Cofidis
10.08 1.PS Circuit Franco-Belge, BEL Alexander Kristoff NOR Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
07.08 CC Commonwealth Games Aaron Gate NZL
07.08 1.1 G.P. Jef Scherens (Leuven), BEL Victor Campenaerts BEL Lotto - Soudal
04.08 - 07.08 2.1 Czech Tour, CZE Lorenzo Rota ITA Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
02.08 - 06.08 2.PS Vuelta a Burgos, SPA Pavel Sivakov FRA
06.08 1.2 Uppsala, ZWE Rasmus Bögh Wallin DEN
06.08 1.2 Tour de Savoie Mont Blanc, FRA Matthew Dinham AUS
30.07 - 05.08 2.WT Tour of Poland, POL Ethan Hayter GBR INEOS Grenadiers
04.08 CCT Commonwealth Games I.T.T. Rohan Dennis AUS Jumbo - Visma
27.07 - 03.08 2.2 Tour of Qinghai Lake, CHN Jiankun Liu CHN
29.07 - 01.08 2.2 Kreiz Breizh, FRA Lucas Eriksson ZWE
31.07 1.1 Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPA Juan Ayuso Pesquera SPA UAE Team Emirates
24.07 - 31.07 2.2 Vuelta a Venezuela, VEN Luis Gomez VEN
31.07 1.2 Puchar Ministra Obrony Narodowej, POL Jasper Rasch NED
31.07 1.2 G.P. Yahyali, TUR Oleksandr Prevar UKR
27.07 - 31.07 2.2 Tour Alsace, FRA Finlay Pickering GBR
27.07 - 30.07 2.2 Dookola Mazowsza, POL Marceli Boguslawski POL
30.07 1.WT Clasica San Sebastian, SPA Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
27.07 - 28.07 2.1 Vuelta Castilla y Leon, SPA Simon Yates GBR Team BikeExchange - Jayco
23.07 - 27.07 2.PS Tour de la Region Wallonne, BEL Robert Stannard AUS Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
26.07 1.2 Memorial Andrzeja Trochanowskiego, POL Tobias Nolde DUI
25.07 1.1 G.P. Villafranca de Ordizia, SPA Simon Yates GBR Team BikeExchange - Jayco
01.07 - 24.07 GT Tour de France, FRA Jonas Vingegaard Rasmussen DEN Jumbo - Visma
24.07 1.2 G.P. Perenchies, FRA Laurence Pithie NZL
24.07 1.2 G.P. Kranj, SLO Andrea Peron (1988) ITA
24.07 1.2 G.P. Slovakia, SVK Thomas Pesenti ITA
24.07 1.2 G.P. Kayseri, TUR Anatoliy Budyak UKR
23.07 1.2 G.P. Erciyes, TUR Jeroen Meijers NED
23.07 1.2 G.P. Hungary, HUN Adam Toupalik CZE
21.07 NCT N.K. Algerije I.T.T., ALG Azzedine Lagab ALG
13.07 - 17.07 2.2U Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc, ITA Lenny Martinez FRA
16.07 - 17.07 2.2 G.P. Gemenc, HUN Luke Mudgway NZL
10.07 1.2 G.P. Nogent sur Oise, FRA Alexandar Richardson GBR
10.07 1.2 2 Districtenpijl (Ekeren - Deurne), BEL Coen Vermeltfoort NED
10.07 1.2 G.P. Polski Via Odra, POL Marceli Boguslawski POL
09.07 1.2 G.P. Czech Republic, CZE Adam Toupalik CZE
05.07 1.2 Trofeo Brescia, ITA Riccardo Verza ITA
02.07 - 05.07 2.1 Sibiu Cycling Tour, ROU Giovanni Aleotti ITA BORA - Hansgrohe
30.06 - 03.07 2.2 G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, POR Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR
03.07 1.2 Giro del Medio Brenta, ITA Thomas Pesenti ITA
02.07 CC Mediterranean Games Paul Penhoët FRA
29.06 - 02.07 2.2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques, POL Timo Kielich BEL
30.06 CCT Mediterranean Games I.T.T. Rafael Reis POR
26.06 CC Juegos Bolivarianos Aldemar Reyes Ortega COL
26.06 NC N.K. Rusland, RUS Petr Rikunov RUS
26.06 NC N.K. Spanje, SPA Carlos Rodriguez Cano SPA INEOS Grenadiers
26.06 NC N.K. Slowakije, SVK Peter Sagan SVK TotalEnergies
26.06 NC N.K. Mexico, MEX Efren Santos Moreno MEX
26.06 NC N.K. Turkije, TUR Mustafa Sayar TUR
26.06 NC N.K. Frankrijk, FRA Florian Sénéchal FRA Quick Step - Alpha Vinyl Team
26.06 NC N.K. Noorwegen, NOR Rasmus Fossum Tiller NOR
26.06 NC N.K. Ierland, IRL Rory Townsend IRL
26.06 NC N.K. Duitsland, DUI Nils Politt DUI BORA - Hansgrohe
26.06 NC N.K. Estland, EST Mihkel Räim EST Burgos - BH
26.06 NC N.K. Servië, SRB Dusan Rajovic SRB
26.06 NC N.K. Brazilië, BRA Vinicius Rangel Costa BRA Movistar Team
26.06 NC N.K. België, BEL Tim Merlier BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
26.06 NC N.K. Verenigde Staten, USA Kyle Murphy USA
26.06 NC N.K. Tsjechië, CZE Matej Zahalka CZE
26.06 NC N.K. Italië, ITA Filippo Zana ITA Bardiani - CSF - Faizane
26.06 NC N.K. Litouwen, LTU Venentas Lasinis LTU
26.06 NC N.K. Letland, LAT Emils Liepins LAT Trek - Segafredo
26.06 NC N.K. Eritrea, ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI EF Education - EasyPost
26.06 NC N.K. Slovenië, SLO Kristjan Koren SLO
26.06 NC N.K. Denemarken, DEN Alexander Kamp Egested DEN Trek - Segafredo
26.06 NC N.K. Zwitserland, ZWI Robin Froidevaux ZWI
26.06 NC N.K. Zweden, ZWE Lucas Eriksson ZWE
26.06 NC N.K. Luxemburg, LUX Colin Heiderscheid LUX
26.06 NC N.K. Oostenrijk, OOS Felix Grossschartner OOS BORA - Hansgrohe
26.06 NC N.K. Puerto Rico, PUR Abner Gonzalez Rivera PUR Movistar Team
26.06 NC N.K. Portugal, POR João Pedro Gonçalves Almeida POR UAE Team Emirates
26.06 NC N.K. Japan, JPN Yukiya Arashiro JPN Bahrain Victorious
26.06 NC N.K. Polen, POL Norbert Banaszek POL
26.06 NC N.K. Kroatië, CRO Carlo Jurisevic CRO
26.06 NC N.K. Guatemala, GUA Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez GUA
26.06 NC N.K. Ivoorkust, CIV Souleymane Traore CIV
26.06 NC N.K. Mali, MLI Moussa Togola MLI
26.06 NC N.K. El Salvador, ESA Bryan Fernando Mendoza Ramos ESA
26.06 NC N.K. Griekenland, GRE Georgios Bouglas GRE
26.06 NC N.K. Groot-Brittannië, GBR Mark Cavendish GBR Quick Step - Alpha Vinyl Team
26.06 NC N.K. Roemenië, ROU Emil Dima ROU
26.06 NC N.K. Canada, CDN Pier-André Côté CDN
25.06 NCT N.K. Bulgarije I.T.T., BUL Nikolay Genov BUL
25.06 NCT N.K. Puerto Rico I.T.T., PUR Elvys Noel Reyes Acevedo PUR
25.06 NCT N.K. Georgië I.T.T., GEO Giorgi Khorguani GEO
25.06 NC N.K. Azerbeidjan, AZE Elchin Asadov AZE
25.06 NC N.K. Kazachstan, KAZ Yevgeniy Gidich KAZ Astana Qazaqstan Team
25.06 NC N.K. Israel, ISR Itmar Einhorn ISR Israel - Premier Tech
25.06 NC N.K. IJsland, ISL Ingvar Omarsson ISL
25.06 NC N.K. Maleisie, MAS Muhsin Al Redha Misbah MAS
24.06 NCT N.K. Kroatië I.T.T., CRO Fran Miholjevic CRO
24.06 NCT N.K. Turkije I.T.T., TUR Ahmet Örken TUR
24.06 NCT N.K. Servië I.T.T., SRB Dusan Rajovic SRB
24.06 NC N.K. Hongarije, HUN Attila Valter HUN Groupama - FDJ
24.06 NCT N.K. Maleisie I.T.T, MAS Nur Aiman Rosli MAS
24.06 NCT N.K. Portugal I.T.T., POR Rafael Reis POR
24.06 CCT Juegos Bolivarianos I.T.T. Walter Alejandro Vargas Alzate COL
24.06 NC N.K. Nederland, NED Pascal Eenkhoorn NED Jumbo - Visma
24.06 NCT N.K. Spanje I.T.T., SPA Raul Garcia Pierna SPA Equipo Kern Pharma
24.06 NCT N.K. Eritrea I.T.T., ERI Biniam Girmay Hailu ERI Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
24.06 NCT N.K. Israel I.T.T., ISR Omer Goldstein ISR Israel - Premier Tech
24.06 NCT N.K. Duitsland I.T.T., DUI Lennard Kämna DUI BORA - Hansgrohe
24.06 NCT N.K. Luxemburg I.T.T., LUX Bob Jungels LUX Ag2r - Citroën Team
24.06 NCT N.K. Griekenland I.T.T., GRE Periklis Ilias GRE
24.06 NCT N.K. Japan I.T.T., JPN Sohei Kaneko JPN
24.06 NCT N.K. Macedonië I.T.T., MDA Andrej Petrovski MDA
24.06 NC N.K. Filippijnen, PHI Jonel Carvueva PHI
24.06 NCT N.K. Roemenië I.T.T., ROU Daniel Crista ROU
23.06 NCT N.K. Slowakije I.T.T., SVK Jan Andrej Cully SVK
23.06 NCT N.K. Verenigde Staten I.T.T., USA Lawson Craddock USA Team BikeExchange - Jayco
23.06 NCT N.K. Brazilië I.T.T., BRA Lauro Cesar Mouro Chaman BRA
23.06 NCT N.K. Frankrijk I.T.T., FRA Bruno Armirail FRA Groupama - FDJ
23.06 NCT N.K. Azerbeidjan I.T.T., AZE Elchin Asadov AZE
23.06 NCT N.K. Zweden I.T.T., ZWE Jacob Ahlsson ZWE
23.06 NCT N.K. Tsjechië I.T.T., CZE Jan Barta CZE
23.06 NCT N.K. Canada I.T.T., CDN Derek Gee CDN
23.06 NCT N.K. Oostenrijk I.T.T., OOS Felix Grossschartner OOS BORA - Hansgrohe
23.06 NCT N.K. Groot-Brittannië I.T.T., GBR Ethan Hayter GBR INEOS Grenadiers
23.06 NCT N.K. Ierland I.T.T., IRL Ben Healy IRL EF Education - EasyPost
23.06 NCT N.K. Noorwegen I.T.T., NOR Tobias Svendsen Foss NOR Jumbo - Visma
23.06 NCT N.K. Rusland I.T.T., RUS Alexander Evtushenko RUS
23.06 NCT N.K. België I.T.T., BEL Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
23.06 NCT N.K. Mexico I.T.T., MEX Ignacio Sarabia Diaz MEX
23.06 NCT N.K. Slovenië I.T.T., SLO Jan Tratnik SLO Bahrain Victorious
23.06 NCT N.K. Zwitserland I.T.T., ZWI Joël Suter ZWI UAE Team Emirates
23.06 NCT N.K. IJsland I.T.T., ISL Ingvar Omarsson ISL
23.06 NCT N.K. Denemarken I.T.T., DEN Mathias Norsgaard Jörgensen DEN Movistar Team
22.06 NCT N.K. Kazachstan I.T.T., KAZ Yuriy Natarov KAZ Astana Qazaqstan Team
22.06 NCT N.K. Nederland I.T.T., NED Bauke Mollema NED Trek - Segafredo
22.06 NCT N.K. Litouwen I.T.T., LTU Aivaras Mikutis LTU
22.06 NCT N.K. Estland I.T.T., EST Rein Taaramäe EST Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
22.06 NCT N.K. Letland I.T.T., LAT Toms Skujins LAT Trek - Segafredo
22.06 NCT N.K. Hongarije I.T.T., HUN Erik Fetter HUN Eolo - Kometa Cycling Team
22.06 NCT N.K. Italië I.T.T., ITA Filippo Ganna ITA INEOS Grenadiers
22.06 NCT N.K. Polen I.T.T., POL Maciej Bodnar POL TotalEnergies
17.06 - 19.06 2.2 Tour du Pays de Montbéliard, FRA Michael Kukrle CZE
12.06 - 19.06 2.WT Tour de Suisse, ZWI Geraint Thomas GBR INEOS Grenadiers
15.06 - 19.06 2.PS Ronde van België, BEL Mauro Schmid ZWI Quick Step - Alpha Vinyl Team
19.06 1.2 Midden-Brabant Poort Omloop, NED Martins Pluto LAT
15.06 - 19.06 2.PS Tour of Slovenia, SLO Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
16.06 - 19.06 2.1 Route du Sud, FRA Michael Woods CDN Israel - Premier Tech
11.06 - 18.06 2.2U Giro d'Italia U23, ITA Leo Hayter GBR
17.06 NCT N.K. Marokko I.T.T., MAR Mohcine El Kouraji MAR
17.06 NCT N.K. Finland I.T.T., FIN Riku Övermark FIN
17.06 NCT N.K. Costa Rica I.T.T., CRC Jose Alexis Rodriguez CRC
14.06 1.1 Mont Ventoux Dénivelé Challenge, FRA Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR EF Education - EasyPost
08.06 - 12.06 2.PS Ster Elektrotoer, NED Olav Kooij NED Jumbo - Visma
09.06 - 12.06 2.2 Oberosterreich Rundfahrt, OOS Rainer Kepplinger OOS
12.06 1.1 Elfstedenronde (Brugge), BEL Fabio Jakobsen NED Quick Step - Alpha Vinyl Team
13.04 - 12.06 2.2 Tour du Loir-et-Cher, FRA Samuel Leroux FRA
12.06 NC N.K. Venezuela, VEN Orluis Alberto Aular Sanabria VEN
03.06 - 12.06 2.2 Vuelta a Colombia, COL Fabio Andres Duarte Arevalo COL
04.06 - 12.06 2.2 Tour du Cameroun, CMR Moise Mugisha RWA
05.06 - 12.06 2.WT Criterium du Dauphiné, FRA Primoz Roglic SLO Jumbo - Visma
11.06 1.PS Dwars door het Hageland, BEL Oscar Riesebeek NED Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
10.06 1.1 G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates
09.06 NCT N.K. Venezuela I.T.T., VEN Orluis Alberto Aular Sanabria VEN
08.06 1.2U Coppa Zappi - Trofeo Hotel Antico Borgo, ITA Vincent Van Hemelen BEL
04.06 - 08.06 2.1 Adriatica Ionica Race, ITA Filippo Zana ITA Bardiani - CSF - Faizane
06.06 1.2 Paris - Troyes, FRA Robert Scott GBR
06.06 1.1 Ronde van Limburg, BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
05.06 1.2 Trofeo Citta di Meldola, ITA Luca Van Boven BEL
05.06 NC N.K. Thailand, THA Jetsada Janloeng THA
02.06 - 05.06 2.2 Tour de l'Oise, FRA James Fouche NZL
05.06 1.2 Memorial Van Coningsloo, BEL Cameron Scott AUS
03.06 - 05.06 2.2 Tour of Malopolska, POL Jonas Rapp DUI
05.06 1.PS Brussels Classic, BEL Taco van der Hoorn NED Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
02.06 - 05.06 2.NC Course de la Paix Lennert Van Eetvelt BEL
31.05 - 04.06 2.2 Tour of Albania, ALB Ylber Sefa ALB
04.06 1.1 Heistse Pijl, BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
03.06 NCT N.K. Thailand I.T.T., THA Peerapol Chawchiangkuang THA
02.06 1.2 Trofeo Degasperi, ITA Pierre-Pascal Keup DUI
02.06 1.1 Giro dell'Appennino, ITA Louis Meintjes ZAF Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
31.05 1.1 Mercan Tour Classic Alpes-Maritimes, FRA Jakob Fuglsang DEN Israel - Premier Tech
24.05 - 29.05 2.PS Tour of Norway, NOR Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
27.05 - 29.05 2.2 Tour de Kumano, JPN Nathan Earle AUS
29.05 1.2U Coppa della Pace, ITA Federico Guzzo ITA
06.05 - 29.05 GT Giro d'Italia, ITA Jai Hindley AUS BORA - Hansgrohe
29.05 1.1 G.P. Marcel Kint, BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
26.05 - 29.05 2.2 Tour de la Mirabelle, FRA Robert Scott GBR
26.05 - 29.05 2.PS Boucles de la Mayenne, FRA Benjamin Thomas FRA Cofidis
25.05 - 29.05 2.2 Fleche du Sud, LUX Thibau Nys BEL
25.05 - 29.05 2.2 Rhone-Alpes Isère Tour, FRA Yannis Voisard ZWI
26.05 - 28.05 2.1 Tour of Estonia, EST Evaldas Siskevicius LTU
28.05 1.2U Strade Bianche di Romagna, ITA Darren Rafferty IRL
26.05 1.1 Circuit de Wallonie (Stockay - St. Georges), BEL Andrea Pasqualon ITA Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
22.05 1.2 Fyn Rundt, DEN Mads Pedersen DEN Trek - Segafredo
22.05 1.1 Rund um Köln, DUI Nils Politt DUI BORA - Hansgrohe
22.05 1.2 G.P. Gorenjska, SLO Patryk Stosz POL
22.05 1.1 Antwerp Port Epic, BEL Florian Vermeersch BEL Lotto - Soudal
19.05 - 22.05 2.2 Joe Martin Stage Race, USA Jonathan Clarke AUS
22.05 1.1 Boucles de l'Aulne - G.P. Le Telegramme, FRA Idar Andersen NOR
19.05 - 22.05 2.2 Tour of Japan, JPN Nathan Earle AUS
21.05 1.1 Veenendaal - Veenendaal, NED Dylan Groenewegen NED Team BikeExchange - Jayco
21.05 1.2 G.P. Herning, DEN Andreas Nielsen Stokbro DEN
21.05 1.1 Tour du Finistere, FRA Julien Simon FRA TotalEnergies
21.05 CC South East Asian Games Muhamad Nur Aiman Mohd Zariff MAS
20.05 CCT South East Asian Games I.T.T. Peerapol Chawchiangkuang THA
19.05 South East Asian Games - Criterium Van Cuong Quang VIE
15.05 CC Panamerican Championship Emiliano José Contreras Tivani ARG
11.05 - 15.05 2.1 Tour of Hungary, HUN Edward "Eddie" Dunbar IRL INEOS Grenadiers
15.05 1.PS Tro-Bro Leon, FRA Hugo Hofstetter FRA Team Arkea - Samsic
14.05 1.PS A Travers Le Morbihan - G.P. de Plumelec, FRA Julien Simon FRA TotalEnergies
12.05 CCT Panamerican Championship I.T.T. Rodrigo Contreras Pinzon COL
08.05 1.2U G.P. Industrie del Marmo, ITA Alessio Martinelli ITA Bardiani - CSF - Faizane
08.05 1.2 Ringerike G.P., NOR Sakarias Koller Löland NOR
03.05 - 08.05 2.PS Quatre Jours de Dunkerque, FRA Philippe Gilbert BEL Lotto - Soudal
08.05 1.2 Flèche Ardennaise, BEL Romain Grégoire FRA
08.05 NC N.K. Panama, PAN Bolivar Gabriel Espinosa Serrano PAN
08.05 NC N.K. Cyprus, CYP Andreas Miltiadis CYP
07.05 1.2 Ronde van Overijssel, NED Coen Vermeltfoort NED
03.05 - 07.05 2.2 Tour du Benin, BEN Marcel Peschges DUI
07.05 1.2 Hadeland G.P., NOR Martin Tjotta NOR
06.05 NCT N.K. Panama I.T.T., PAN Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN
04.05 NCT N.K. Cyprus I.T.T., CYP Andreas Miltiadis CYP
29.04 - 03.05 2.2U Carpathia Couriers Path, POL Fran Miholjevic CRO
01.05 1.2 Circuito del Porto - Trofeo Arvedi, ITA Davide Persico ITA
29.04 - 01.05 2.1 Vuelta a Asturias, SPA Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL Movistar Team
26.04 - 01.05 2.WT Tour de Romandie, ZWI Aleksander Vlasov RUS BORA - Hansgrohe
27.04 - 01.05 2.2 Tour of the Gila, USA Sean Gardner USA
01.05 1.WT Rund um den Henninger Turm, DUI Sam Bennett IRL BORA - Hansgrohe
27.04 - 01.05 2.1 Tour of Hellas, GRE Aaron Gate NZL
25.04 - 01.05 2.2 Tour de Bretagne, FRA Johan Le Bon FRA
30.04 1.2 G.P. Wyszkow, POL Itmar Einhorn ISR Israel - Premier Tech
30.04 1.2 PWZ Zuidenveld Tour, NED Coen Vermeltfoort NED
29.04 1.2 G.P. Nasielsk - Serock, POL Marceli Boguslawski POL
25.04 1.2U G.P. Liberazione, ITA Henri Uhlig DUI
24.04 1.2 Rutland - Melton Classic, GBR Finn Crockett GBR
24.04 1.WT Liège - Bastogne - Liège, BEL Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
18.04 - 22.04 2.PS Giro del Trentino, ITA Romain Bardet FRA Team DSM
20.04 1.WT Fleche Wallonne, BEL Dylan Teuns BEL Bahrain Victorious
19.04 1.2U G.P. Palio del Recioto, ITA Romain Grégoire FRA
18.04 1.2U Giro del Belvedere Cordignano, ITA Romain Grégoire FRA
13.04 - 17.04 2.1 Beograd - Banja Luka, BIH Jakub Kaczmarek POL
13.04 - 12.06 2.2 Tour du Loir-et-Cher, FRA Michael Kukrle CZE
10.04 - 17.04 2.PS International Presidency Turkey Tour, TUR Patrick Bevin NZL Israel - Premier Tech
17.04 NC N.K. Argentinië, ARG Emiliano José Contreras Tivani ARG
17.04 1.WT Paris - Roubaix, FRA Dylan van Baarle NED INEOS Grenadiers
16.04 1.2 Arno Wallaard Memorial, NED Elmar Reinders NED
16.04 1.1 Tour du Jura, FRA Ben Alexander O'Connor AUS Ag2r - Citroën Team
16.04 1.2U Liège - Bastogne - Liège U23, BEL Romain Grégoire FRA
15.04 1.1 Classic Grand Besançon Doubs, FRA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis
15.04 NCT N.K. Argentinië I.T.T., ARG Alejandro Antonio Duran ARG
12.04 - 15.04 2.1 Giro di Sicilia, ITA Damiano Caruso ITA Bahrain Victorious
13.04 1.PS Brabantse Pijl, BEL Magnus Sheffield USA INEOS Grenadiers
12.04 1.1 Paris - Camembert, FRA Anthony Delaplace FRA Team Arkea - Samsic
10.04 CC Oceanian Championship James Fouche NZL
10.04 1.WT Amstel Gold Race, NED Michal Kwiatkowski POL INEOS Grenadiers
07.04 - 10.04 2.2 Vuelta a Formosa Internacional, ARG German Nicolas Tivani Perez ARG
04.04 - 09.04 2.WT Vuelta al Pais Vasco, SPA Daniel Felipe Martinez Poveda COL INEOS Grenadiers
09.04 CCT Oceanian Championship I.T.T. Aaron Gate NZL
06.04 - 09.04 2.2 Circuit des Ardennes, FRA Lucas Eriksson ZWE
05.04 - 08.04 2.1 Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRA Olav Kooij NED Jumbo - Visma
06.04 1.PS Scheldeprijs, BEL Alexander Kristoff NOR Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
01.04 - 06.04 2.1 Tour of Thailand, THA Alan Banaszek POL
03.04 1.2U Trofeo Piva (U23), ITA Martin Marcellusi ITA Bardiani - CSF - Faizane
01.04 - 03.04 2.2U Triptyque des Monts et Chateaux, BEL Enzo Paleni FRA
03.04 1.WT Ronde van Vlaanderen, BEL Mathieu van der Poel NED Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
02.04 1.PS G.P. Miguel Indurain, SPA Warren Barguil FRA Team Arkea - Samsic
02.04 1.1 Hel van het Mergelland, NED Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
01.04 1.1 Route Adelie Vitre, FRA Axel Zingle FRA Cofidis
30.03 1.WT Dwars door België, BEL Mathieu van der Poel NED Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
29.03 CC Asian Championship Igor Chzhan KAZ
27.03 1.1 La Roue Tourangelle, FRA Nacer Bouhanni FRA Team Arkea - Samsic
24.03 - 27.03 2.2 Tour of Rhodes, GRE Louis Bendixen DEN
27.03 NC N.K. Bolivia, BOL David Rojas Almanza BOL
21.03 - 27.03 2.2 Tour de Normandie, FRA Mathis Le Berre FRA
27.03 CCT Asian Championship I.T.T. Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan Team
21.03 - 27.03 2.WT Vuelta a Catalunya, SPA Sergio Andres Higuita Garcia COL BORA - Hansgrohe
27.03 1.2U Trofeo San Vendemiano, ITA Federico Guzzo ITA
27.03 1.WT Gent - Wevelgem, BEL Biniam Girmay Hailu ERI Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
27.03 1.NC Gent - Wevelgem U23 / Kattekoers, BEL Samuel Watson GBR
27.03 1.2 G.P. Adria Mobil, SLO Maciej Paterski POL
27.03 CC African Championship Henok Mulueberhan ERI
27.03 1.PS G.P. Industria & Commercio Artigianato Carnaghese, ITA Diego Ulissi ITA UAE Team Emirates
22.03 - 26.03 2.1 Settimana Internazionale Coppi - Bartali, ITA Edward "Eddie" Dunbar IRL INEOS Grenadiers
25.03 NCT N.K. Bolivia I.T.T., BOL Freddy Gonzales Soto BOL
25.03 CCTT Asian Championship T.T.T. KAZAKHSTAN KAZ
25.03 CCTT African Championship Mixed Relay MAURITIUS MRI
25.03 1.WT G.P. E3 Harelbeke, BEL Wout Van Aert BEL Jumbo - Visma
24.03 1.2 G.P. Vipava Valley, SLO Fran Miholjevic CRO
24.03 CCT African Championship I.T.T. Gustav Basson ZAF
23.03 CCTT African Championship T.T.T. ERITREA ERI
23.03 1.WT Driedaagse van De Panne, BEL Tim Merlier BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
20.03 1.1 G.P. Cholet - Pays de Loire, FRA Marc Sarreau FRA Ag2r - Citroën Team
17.03 - 20.03 2.2 Olympia's Tour, NED Maikel Zijlaard NED
16.03 - 20.03 2.2 Volta a Alentejo, POR Orluis Alberto Aular Sanabria VEN
20.03 1.2 G.P. Slovenian Istria, SLO Daniel Auer OOS
20.03 1.2 Rhodes G.P., GRE André Drege NOR
20.03 1.2 G.P. Criquielion, BEL Pier-André Côté CDN
20.03 1.2 G.P. Gündoğmuş, TUR Anatoliy Budyak UKR
20.03 1.2 Popolarissima, ITA Nicolas David Gomez Jaramillo COL
20.03 1.1 Per Sempre Alfredo, ITA Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates
19.03 1.2 G.P. Manavgat, TUR Mamyr Stash RUS
19.03 1.WT Milano - Sanremo, ITA Matej Mohoric SLO Bahrain Victorious
19.03 1.1 Classic Loire Atlantique, FRA Anthony Perez FRA Cofidis
18.03 1.2U Youngster Coast Challenge, BEL Jensen Plowright AUS
18.03 1.PS Handzame Classic, BEL Pascal Ackermann DUI UAE Team Emirates
17.03 1.PS G.P. de Denain, FRA Maximilian Walscheid DUI Cofidis
16.03 1.PS Nokere Koerse, BEL Tim Merlier BEL Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck
16.03 1.PS Milano - Torino, ITA Mark Cavendish GBR Quick Step - Alpha Vinyl Team
12.03 - 13.03 2.2 South Aegean Tour, GRE Matteo Dal-Cin CDN
13.03 1.2 Classica de Arrabida, POR Orluis Alberto Aular Sanabria VEN
07.03 - 13.03 2.WT Tirreno - Adriatico, ITA Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
10.03 - 13.03 2.2 Istrian Spring Trophy, CRO Matthew Riccitello USA
06.03 - 13.03 2.WT Paris - Nice, FRA Primoz Roglic SLO Jumbo - Visma
13.03 1.1 Ronde van Drenthe, NED Dries Van Gestel BEL TotalEnergies
13.03 1.2 Dorpenomloop Rucphen, NED Maikel Zijlaard NED
12.03 NC N.K. Verenigde Arabische Emiraten, UAE Yousif Mirza Al-Hammadi UAE UAE Team Emirates
12.03 NC N.K. Qatar, QAT Afif Hamad Al Jaaidi QAT
06.03 1.1 G.P. Jean-Pierre Monséré, BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
06.03 1.2 G.P. Mediterrennean, TUR Anatoliy Budyak UKR
06.03 1.2 G.P. Lillers, FRA Milan Menten BEL
06.03 1.2 Trofeo Porec, CRO Dusan Rajovic SRB
06.03 1.2 Elfstedenronde, NED Elmar Reinders NED
05.03 1.WT Strade Bianche, ITA Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
05.03 NCT N.K. Verenigde Arabische Emiraten I.T.T., UAE Yousif Mirza Al-Hammadi UAE UAE Team Emirates
05.03 1.2 G.P. Gazipaşa, TUR Onur Balkan TUR
02.03 1.2 Trofej Umag, CRO Daniel Auer OOS
02.03 1.PS Trofeo Laigueglia, ITA Jan Polanc SLO UAE Team Emirates
01.03 1.1 G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BEL Matteo Trentin ITA UAE Team Emirates
24.02 - 27.02 2.1 Gran Camiño, SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar Team
20.02 - 27.02 2.1 Tour of Rwanda, RWA Natnael Tesfatsion ERI Drone Hopper - Androni Giocattoli
27.02 1.PS Drôme Classic, FRA Jonas Vingegaard Rasmussen DEN Jumbo - Visma
27.02 1.PS Kuurne - Brussel - Kuurne, BEL Fabio Jakobsen NED Quick Step - Alpha Vinyl Team
26.02 1.PS Les Boucles du Sud Ardèche, FRA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates
26.02 1.WT Omloop Het Nieuwsblad, BEL Wout Van Aert BEL Jumbo - Visma
20.02 - 26.02 2.WT UAE Tour, UAE Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates
18.02 - 20.02 2.1 Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRA Nairo Alexander Quintana Rojas COL Team Arkea - Samsic
16.02 - 20.02 2.PS Ruta del Sol, SPA Wout Poels NED Bahrain Victorious
20.02 NC N.K. Ecuador, ECU Richard Huera ECU
20.02 1.2 G.P. Justiniano Hotels, TUR Yauheni Karaliok BLR
16.02 - 20.02 2.PS Volta ao Algarve, POR Remco Evenepoel BEL Quick Step - Alpha Vinyl Team
20.02 NC N.K. Uruguay, URU Thomas Silva URU
19.02 1.2 G.P. Velo Alanya, TUR Igor Chzhan KAZ
18.02 NCT N.K. Ecuador I.T.T., ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU INEOS Grenadiers
10.02 - 15.02 2.PS Tour of Oman, OMN Jan Hirt CZE Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
14.02 1.1 Jaén Paraiso Interior, SPA Alexey Lutsenko KAZ Astana Qazaqstan Team
10.02 - 13.02 2.1 Tour of Antalya, TUR Jacob Hindsgaul Madsen DEN
13.02 NC N.K. Zuid Afrika, ZAF Reinardt Janse van Rensburg ZAF
13.02 1.PS Clasica de Almeria, SPA Alexander Kristoff NOR Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
13.02 NC N.K. Nieuw-Zeeland, NZL James Fouche NZL
13.02 NC N.K. Colombia, COL Sergio Andres Higuita Garcia COL BORA - Hansgrohe
10.02 - 13.02 2.PS Tour de la Provence, FRA Nairo Alexander Quintana Rojas COL Team Arkea - Samsic
09.02 - 13.02 2.2 Vuelta del Porvenir San Luis, ARG German Nicolas Tivani Perez ARG
12.02 1.1 Vuelta a la Communidad Murciana, SPA Alessandro Covi ITA UAE Team Emirates
11.02 NCT N.K. Zuid Afrika I.T.T., ZAF Byron Munton ZAF
10.02 NCT N.K. Nieuw-Zeeland I.T.T., NZL Regan Gough NZL
10.02 NCT N.K. Colombia I.T.T., COL Daniel Felipe Martinez Poveda COL INEOS Grenadiers
02.02 - 06.02 2.1 Etoile de Besseges, FRA Benjamin Thomas FRA Cofidis
02.02 - 06.02 2.PS Vuelta a la Communidad Valencia, SPA Aleksander Vlasov RUS BORA - Hansgrohe
01.02 - 05.02 2.1 Saudi Tour, RSA Maxim Van Gils BEL Lotto - Soudal
05.02 1.2 G.P. Alanya, TUR Alessio Martinelli ITA Bardiani - CSF - Faizane
28.01 - 01.02 2.2 Tour of Sharjah, UAE Grega Bole SLO
30.01 1.1 G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRA Amaury Capiot BEL Team Arkea - Samsic
30.01 1.1 Trofeo de Palma Mallorca, SPA Arnaud De Lie BEL Lotto - Soudal
30.01 1.2 G.P. Megasaray, TUR Tord Gudmestad NOR
29.01 1.1 Trofeo Andratx - Mirador des Colomer, SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar Team
28.01 1.1 Trofeo Serra Tramuntana, SPA Tim Wellens BEL Lotto - Soudal
27.01 1.1 Trofeo Alcudia, SPA Biniam Girmay Hailu ERI Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
26.01 1.1 Trofeo Magaluf / Trofeo Calvia - Palmanova, SPA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates
23.01 1.2 Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPA Giovanni Lonardi ITA Eolo - Kometa Cycling Team
16.01 - 23.01 2.2 Vuelta al Tachira, VEN Roniel Campos Lucena VEN
16.01 NC N.K. Australië, AUS Lucas Plapp AUS INEOS Grenadiers
14.01 N.K. Australië - Criterium, AUS Cameron Ivory AUS
12.01 NCT N.K. Australië I.T.T., AUS Rohan Dennis AUS Jumbo - Visma
05.01 - 09.01 2.2 Tour of Wellington / NZ Cycle Classic, NZL Mark Stewart GBR