VeloStatistics

Skip Navigation LinksHomepage > Statistieken > Ritzege in alle drie de grote ronden

Ritzege in alle drie de grote ronden

#Coureur NatGeboortedatumGiroTourVueltaEersteLaatsteDatum compleet
65Merckx, EddyBEL17.06.194525346196719751973.04.26
57Cipollini, MarioITA22.03.196742123198920032002.09.09
53Petacchi, AlessandroITA03.01.197427620200020112003.07.06
48Cavendish, MarkGBR21.05.198515303200820162010.09.09
41Hinault, BernardFRA14.11.19546287197819861980.05.30
37van Looy, RikBEL20.12.193312718195819691963.06.24
35Maertens, FreddyBEL13.02.195271513197619811977.05.20
27Basso, MarinoITA01.06.19451566196619771975.04.26
27Moser, FrancescoITA19.06.19512322197319861984.04.17
26Bontempi, GuidoITA12.01.19601664198119931986.07.09
26Poblet Orriols, MiguelSPA18.03.19282033195519611956.05.22
25Jalabert, LaurentFRA30.11.19683418199220011999.05.18
25van Steenbergen, RikBEL09.09.19241546194919571956.04.26
24de Vlaeminck, RogerBEL24.08.19472211197019841984.04.25
23Anquetil, JacquesFRA08.01.19346161195719641963.05.01
22Greipel, AndreDUI16.07.19827114200820172011.07.12
22Van Poppel, Jean-PaulNED30.09.1962499198619941991.05.04
21Karstens, GerbenNED14.01.19421614196519761973.05.24
21Rominger, ToniZWI27.03.19615313198819961993.07.14
19Kittel, MarcelDUI11.05.19884141201120172014.05.10
18Altig, RudiDUI18.03.1937486196219691966.05.24
18Defilippis, NinoITA21.03.1932972195219641956.07.16
17Abduzhaparov, DjamolidineUZB28.02.1964197199119961994.05.31
16Magni, FiorenzoITA07.12.1920673194819551955.04.30
16Valverde Belmonte, AlejandroSPA25.04.19801312200320192016.05.24
15Bugno, GianniITA14.02.1964942198819981996.09.27
15Gimondi, FeliceITA29.09.1942771196519761968.05.11
15Nibali, VincenzoITA14.11.1984762201020192014.07.06
15van Linden, RikBEL28.07.1949942197219781974.04.26
14Froome, ChristopherGBR20.05.1985275201120182018.05.19
14Fuente Lavandera, Jose-ManuelSPA30.09.1945923197119741972.05.09
14Rodriguez Oliver, JoaquinSPA12.05.1979239200320152012.05.15
14Wust, MarcelDUI06.08.19671112199520002000.07.05
14Zulle, AlexZWI05.07.1968329199320001998.05.16
13Baffi, PierinoITA15.09.1930454195519631957.07.04
13Fignon, LaurentFRA12.08.1960292198319921984.06.08
13Godefroot, WalterBEL02.07.19431102196719751971.05.06
13Koblet, HugoZWI21.03.1925751195019561956.05.05
13Planckaert, EddyBEL22.09.19581210198119891987.05.26
13Reybroeck, GuidoBEL25.12.1941364196519701968.05.23
13Thurau, DietrichDUI09.11.1954265197619791978.05.07
12Degenkolb, JohnDUI07.01.19891110201220182018.07.15
12Jimenez Munoz, JulioSPA28.10.1934453196419681966.05.19
12Minali, NicolaITA10.11.1969237199419981995.09.03
11Bahamontes, Federico MartinSPA11.07.1929173195719641958.07.09
11Bennati, DanieleITA24.09.1980326200720122008.05.12
11Blijlevens, JeroenNED29.12.1971245199519991999.05.17
11Gilbert, PhilippeBEL05.07.1982317200920192011.07.02
11Lasa Orguia, Miguel-MariaSPA01.11.1947326197019811976.06.29
11Simoni, GilbertoITA25.08.1971812200020072003.07.20
11Svorada, JanCZE28.08.1968533199420011997.09.16
11van Impe, LucienBEL20.10.1946191197219831983.05.23
10Carlesi, GuidoITA07.11.1936721195819651961.07.05
10Millar, DavidGBR04.01.1977145200020122011.05.29
10Sels, WardBEL27.08.1941172196419691968.05.24
10Stablinski, JeanFRA21.05.1932253195719671960.05.31
10Ullrich, JanDUI02.12.1973172199620062006.05.18
9Dumoulin, TomNED11.11.1990432201520182016.07.10
9Konychev, DmitriRUS18.02.1966441199020001996.09.25
9Viviani, EliaITA07.02.1989513201520192019.07.09
8Baldato, FabioITA13.06.1968422199320031996.09.12
8Bernard, Jean-FrancoisFRA02.05.1962431198619901990.05.08
8Bettini, PaoloITA01.04.1974215200020082005.09.13
8Herrera Herrera, Luis-AlbertoCOL04.05.1961332198419921989.06.02
8Lejarreta Arrizabalaga, MarinoSPA14.05.1957215198219911990.07.15
8Marie, ThierryFRA25.06.1963161198619921992.05.24
8Matthews, MichaelAUS26.09.1990233201320172016.07.12
8Menchov, DenisRUS25.01.1978215200420122009.05.13
8Quintana Rojas, Nairo AlexanderCOL04.02.1990332201320192016.08.29
8Ruiz Navarette, BernardoSPA08.01.1925125194819551955.05.24
8Trentin, MatteoITA02.08.1989134201320192017.08.22
7Breukink, ErikNED01.04.1964241198719921992.05.03
7Ewan, CalebAUS11.07.1994331201520192019.07.17
7Gonzalez Jimenez, AitorSPA27.02.1975313200220042004.07.18
7Gualazzini, ErcoleITA22.06.1944421196919771972.07.04
7Yates, SimonGBR07.08.1992322201620192019.07.18
6Aru, FabioITA03.07.1990312201420172017.07.05
6Battaglin, GiovanniITA22.07.1951411197519811981.04.29
6Benedetti, RinoITA18.11.1928411195219621962.07.15
6Cubino Gonzalez, LaudelinoSPA31.05.1963213198719951994.05.28
6Farrar, TylerUSA02.06.1984213200920112011.07.04
6Ghirotto, MassimoITA25.06.1961321198819941991.06.04
6Mottet, CharlyFRA16.12.1962132198619911990.07.16
6Piepoli, LeonardoITA29.09.1971312200420082008.07.14
6Pinot, ThibautFRA29.05.1990132201220192018.09.09
6Pollentier, MichelBEL13.02.1951132197419841977.06.11
6Roglic, PrimozSLO29.10.1989321201620192019.09.03
5Lastras Garcia, PabloSPA20.01.1976113200120112003.07.25
5Lopez Carrill, VicenteSPA20.10.1942131197119761976.05.12
5Millar, RobertGBR13.09.1958131198319891987.06.12
5Skibby, JesperDEN21.03.1964113198919951993.07.08
5Utchakov, SergeiUKR11.05.1968212199319991995.07.15
4de Gendt, ThomasBEL06.11.1986121201220192017.09.08
4Dennis, RohanAUS28.05.1990112201520182018.08.25
4Elliott, SeamusIRL04.06.1934112196019631963.06.25
4Gerrans, SimonAUS16.05.1980121200820132009.09.08
4Rincon Quintana, OliveiroCOL24.04.1968112199319961995.05.27
3Garate Cepa, Juan-ManuelSPA24.04.1976111200120092009.07.25
3Hamilton, TylerUSA01.03.1971111200220042004.09.11
3Zabriskie, DavidUSA12.01.1979111200420052005.07.02