Banesto 2000
Coureur Nat Geboortedatum Kg Cm Zeges jaar Zeges totaal
Jose Luis Arrieta Lujambio SPA 15.06.1971
Dariusz Baranowski POL 22.06.1972 6
Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 31.12.1974 4 18
Alberto Benito Guerrero SPA 03.03.1975
Tomasz Brozyna POL 19.09.1970 1 12
Marzio Bruseghin ITA 15.06.1974
José Vicente Garcia Acosta SPA 04.08.1972 1 5
Aitor Garmendia Arbilla SPA 03.03.1968 1 16
Eladio Jimenez Sanchez SPA 10.03.1976 1 1
José Maria Jimenez Sastre SPA 06.02.1971 4 19
Pablo Lastras Garcia SPA 20.01.1976 1 4
David Latasa Lasa SPA 14.02.1974 1
Francisco Mancebo Perez SPA 09.03.1976 4 6
Denis Menchov RUS 25.01.1978
David Navas Chica SPA 10.06.1974 1 1
Jon Odriozola Mugarza SPA 26.12.1970
Aitor Osa Eizaguirre SPA 09.09.1973 1 1
Unai Osa Eizaguirre SPA 12.06.1975 2
Leonardo Piepoli ITA 29.09.1971 5 15
Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 21.10.1969 11
Cesar Solaun Solana SPA 29.12.1970 2
Alex Zülle ZWI 05.07.1968 3 54
Zeges
Jaar Datum Wedstrijd Rit UCI Type
200030.08Vuelta a Espana, SPA5GT
1. Eladio Jimenez Sanchez (SPA); 2. Roberto Heras Hernandez (SPA); 3. Alex Zülle (ZWI)
200026.08Vuelta a Espana, SPA1GTITT
1. Alex Zülle (ZWI); 2. Abraham Olano Manzano (SPA); 3. Jan Hruska (CZE)
200010.08Vuelta a Burgos, SPA2.1
1. Leonardo Piepoli (ITA); 2. Oscar Sevilla Ribera (SPA); 3. Pascal Herve (FRA)
200009.08Vuelta a Burgos, SPA32.1
1. Leonardo Piepoli (ITA); 2. Pascal Herve (FRA); 3. Oscar Sevilla Ribera (SPA)
200006.08Clasica a los Puertos Guaderrama, SPA1.4
1. Francisco Mancebo Perez (SPA); 2. Fernando Escartin Coti (SPA); 3. Roberto Heras Hernandez (SPA)
200004.08Vuelta Castilla y Leon, SPA52.4
1. Francisco Mancebo Perez (SPA); 2. Aitor Osa Eizaguirre (SPA); 3. Dave Bruylandts (BEL)
200004.08Vuelta Castilla y Leon, SPA2.4
1. Francisco Mancebo Perez (SPA); 2. Aitor Osa Eizaguirre (SPA); 3. Dave Bruylandts (BEL)
200003.08Volta a Portugal, POR112.3
1. Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira (POR); 2. Andrei Zintchenko (RUS); 3. Felix Rafael Cardenas Ravalo (COL)
200029.07Volta a Portugal, POR62.3
1. Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira (POR); 2. José Bento Carvalho Azevedo (POR); 3. Youri Sourkov (RUS)
200017.07G.P. do Minho, POR52.5
1. Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira (POR); 2. Victoriano Fernandez Martinez (SPA); 3. Adrian Palomares Villaplana (SPA)
200016.07G.P. do Minho, POR42.5
1. Pablo Lastras Garcia (SPA); 2. Saulius Sarkauskas (LTU); 3. Paulo Ferreira Moura (POR)
200014.07Tour de France, FRA13GT
1. José Vicente Garcia Acosta (SPA); 2. Nicolas Jalabert (FRA); 3. Pascal Herve (FRA)
200013.07G.P. do Minho, POR12.5ITT
1. David Navas Chica (SPA); 2. Melcior Mauri Prat (SPA); 3. Victor Manuel Gamito Gomes (POR)
200022.06Vuelta a Catalunya, SPA82.HCITT
1. José Maria Jimenez Sastre (SPA); 2. Roberto Heras Hernandez (SPA); 3. Leonardo Piepoli (ITA)
200022.06Vuelta a Catalunya, SPA2.HC
1. José Maria Jimenez Sastre (SPA); 2. Oscar Sevilla Ribera (SPA); 3. Leonardo Piepoli (ITA)
200021.06Vuelta a Catalunya, SPA72.HC
1. José Maria Jimenez Sastre (SPA); 2. Oscar Sevilla Ribera (SPA); 3. Jörg Jaksche (DUI)
200020.06Route du Sud, FRA52.3
1. Francisco Mancebo Perez (SPA); 2. Ramon Gonzalez Arrieta (SPA); 3. Tomasz Brozyna (POL)
200020.06Route du Sud, FRA2.3
1. Tomasz Brozyna (POL); 2. Francisco Mancebo Perez (SPA); 3. Patrice Halgand (FRA)
200003.06Classique des Alpes, FRA1.1
1. José Maria Jimenez Sastre (SPA); 2. Fernando Escartin Coti (SPA); 3. Lance Armstrong* (USA)
200027.05Euskal Bizikleta, SPA42.1
1. Aitor Garmendia Arbilla (SPA); 2. Giovanni Lombardi (ITA); 3. Nicola Loda (ITA)
200030.04Vuelta a la Rioja, SPA32.4
1. Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira (POR); 2. Angel Vicioso Arcos (SPA); 3. Miguel Angel Martin Perdiguero (SPA)
200016.04Vuelta a Aragon, SPA2.2
1. Leonardo Piepoli (ITA); 2. Aitor Garmendia Arbilla (SPA); 3. Bingen Fernandez Bustinza (SPA)
200013.04Vuelta a Aragon, SPA22.2
1. Leonardo Piepoli (ITA); 2. Aitor Garmendia Arbilla (SPA); 3. Joseba Beloki Dorronsoro (SPA)
200026.03Criterium International, FRA22.2
1. Leonardo Piepoli (ITA); 2. Alexandre Vinokourov (KAZ); 3. Massimiliano Lelli (ITA)
200017.03Volta a Distrito de Santarem, POR32.4
1. Aitor Osa Eizaguirre (SPA); 2. José Bento Carvalho Azevedo (POR); 3. Jose Alberto Martinez Trinidad (SPA)
200012.03Volta ao Algarve, POR2.4
1. Alex Zülle (ZWI); 2. José Bento Carvalho Azevedo (POR); 3. Andrei Zintchenko (RUS)
200011.03Volta ao Algarve, POR42.4ITT
1. Alex Zülle (ZWI); 2. Michael Rich (DUI); 3. Andrei Zintchenko (RUS)