Kalender
Datum UCI Wedstrijd Winnaar
19.10Il Lombardia, ITASean Kelly
13.10Paris - Tours, FRAJohan Capiot
18.09Brussels Classic, BELBrian Holm Sörensen
12.09Vuelta a Catalunya, SPAMiguel Indurain Larraya
25.08WereldkampioenschapGianni Bugno
20.08Bretagne Classic, FRAArmand De Las Cuevas
18.08Meisterschaft von Zürich, ZWIJohan Museeuw
10.08Clasica San Sebastian, SPAGianni Bugno
28.07Tour de France, FRAMiguel Indurain Larraya
28.06Tour de Suisse, ZWILuc Roosen
23.06Euskal Bizikleta, SPAGianni Bugno
16.06Giro d'Italia, ITAFranco Chioccioli
10.06Criterium du Dauphiné, FRALuis Alberto Herrera Herrera
19.05Vuelta a Espana, SPAMelcior Mauri Prat
12.05Tour de Romandie, ZWITony Rominger
01.05Rund um den Henninger Turm, DUIJohan Bruyneel
27.04Amstel Gold Race, NEDFrans Maassen
24.04Scheldeprijs, BELMario Cipollini
21.04Liège - Bastogne - Liège, BELMoreno Argentin
17.04Fleche Wallonne, BELMoreno Argentin
14.04Paris - Roubaix, FRAMarc Madiot
12.04Vuelta al Pais Vasco, SPAClaudio Chiappucci
10.04Gent - Wevelgem, BELDjamolidine Abduzhaparov
07.04Ronde van Vlaanderen, BELEdwig Van Hooydonck
06.04G.P. Miguel Indurain, SPARoland Leclerc
04.04Driedaagse van De Panne, BELJelle Nijdam
31.03Brabantse Pijl, BELEdwig Van Hooydonck
30.03G.P. E3 Harelbeke, BELOlaf Ludwig
28.03Dwars door België, BELEric Vanderaerden
23.03Milano - Sanremo, ITAClaudio Chiappucci
20.03Tirreno - Adriatico, ITAHerminio Diaz Zabala
17.03Paris - Nice, FRATony Rominger
02.03Omloop Het Nieuwsblad, BELAndreas Kappes
Omloop van het Houtland (Lichtervelde), BELDidier Priem
Österreich Rundfahrt, OOSRoman Kreuziger (1965)
Paris - Bourges, FRAAndrei Tchmil
Paris - Camembert, FRABrian Holm Sörensen
G.P. E5 (Heverlee), BELMarek Kulas
G.P. Industria & Commercio Artigianato Carnaghese, ITAMirko Gualdi
G.P. Isbergues, FRAJacky Durand
G.P. Jef Scherens (Leuven), BELWilco Zuyderwijk
G.P. Kanton Aargau (Gippingen), ZWISammie Moreels
G.P. Llodio, SPAJuan-Carlos Martin Martinez
Etoile de Besseges, FRAAd Wijnands
G.P. Artigianato (Larciano), ITAGianni Faresin
G.P. Beghelli, ITASilvio Martinello
G.P. Camaiore, ITAGianni Faresin
G.P. Cholet - Pays de Loire, FRASammie Moreels
G.P. Commercio & Industria (Prato), ITAEnrico Galleschi
G.P. de Denain, FRAFrédéric Moncassin
G.P. de Fourmies, FRAVincent Lacressonniere
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture, FRAEdwig Van Hooydonck
G.P. des Ameriques, CDNEric Van Lancker
G.P. di Lugano, ZWIPascal Jaccard
G.P. Dr. Tistaert (Zottegem), BELPeter De Clercq
Halle - Ingooigem, BELPatrick Van Roosbroeck
Herald Sun Tour of Victoria, AUSMike Engleman
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp), BELJohan Museeuw
Kuurne - Brussel - Kuurne, BELJohnny Dauwe
Leeds Classic, GBREric Van Lancker
Memorial Nencini - Passo della Futa, ITAGianni Bugno
Memorial Rik Van Steenbergen (Aartselaar), BELOlaf Ludwig
Mestre (Il Chilometro del Corso), ITAMario Cipollini
Midi Libre, FRAGilbert Duclos-Lassalle
Milano - Torino, ITADavide Cassani
N.K. Australië, AUSAnthony Neil Stephens
N.K. Denemarken I.T.T., DENClaus Michael Möller
N.K. Duitsland - Klim, DUIJürgen Rodenbeck
N.K. Duitsland - Luxemburg - ZwitserlandFalk Boden
N.K. Duitsland, DUIFalk Boden
N.K. Frankrijk, FRAArmand De Las Cuevas
N.K. Groot-Brittannië, GBRBrian Smith
N.K. Italië, ITAGianni Bugno
N.K. Nederland, NEDSteven Rooks
N.K. Oostenrijk - Klim, OOSDietmar Hauer
N.K. Polen - Klim, POLZbigniew Piatek
N.K. Portugal, PORLuis Fernando Santos Marques
N.K. Rusland, RUSAndrei Tchmil
N.K. Spanje, SPAJuan Carlos Gonzalez Salvador
N.K. Verenigde Staten, USADavis Phinney
N.K. Zwitserland, ZWILaurent Dufaux
Nissan Classic - Tour of Ireland, IRLSean Kelly
Nokere Koerse, BELKoenraad Van Rooy
A Travers Le Morbihan - G.P. de Plumelec, FRABruno Cornillet
Bayern Rundfahrt, DUIBrian Walton
Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire, FRABruno Cornillet
Circuit de Lorraine - Circuit des Mines, FRANikolai Galitchanine
Circuit Franco-Belge, BELJohn Hughes
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa, SPAAdri van der Poel
Druivenkoers (Overijse), BELRonny Van Holen
Criterium International, FRAStephen Roche
Cronostaffetta, ITATOSHIBA
Coppa Agostoni, ITADavide Cassani
Coppa Bernocchi (Legnano), ITAGiorgio Furlan
Coppa Sabatini (Peccioli), ITAFranco Chioccioli
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques, POLTomasz Brozyna
G.P. Pino Cerami, BELAndrei Tchmil
G.P. Primavera (Amorebieta), SPAJesus Montoya Alarcon
G.P. Raymond Impanis, BELWiebren Veenstra
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc), BELJohnny Dauwe
G.P. Villafranca de Ordizia, SPAAnthony Neil Stephens
G.P. Wallonie, BELFrank Van Den Abbeele
Giro del Friuli, ITAGianni Bugno
Giro del Piemonte, ITADjamolidine Abduzhaparov
Giro del Trentino, ITALeonardo Sierra Sepulveda
Giro del Veneto, ITARoberto Pagnin
Giro della Provincia di Siracusa, ITAMario Cipollini
Giro della Romagna, ITAFranco Ballerini
Giro dell'Appennino, ITADirk De Wolf
Giro dell'Emilia, ITADavide Cassani
Giro di Puglia, ITAFabiano Fontanelli
Giro di Reggio Calabria, ITAAndrea Ferrigato
Giro d'Italia U23, ITAFrancesco Casagrande
Polymultipliee, FRAAtle Kvalsvoll
Polynormande, FRAThierry Marie
Quatre Jours de Dunkerque, FRACharly Mottet
Ronde van Drenthe, NEDAllard Engels
Ronde van Midden-Zeeland, NEDWiebren Veenstra
Ronde van Noord Holland, NEDJans Koerts
Route du Sud, FRALaurent Dufaux
Settimana Ciclistica Lombarda, ITALance Armstrong
Sluitingsprijs (Putte-Kapellen), BELHerman Frison
Ster Elektrotoer, NEDTristan Hoffmann
Subida a Arrate, SPAMiguel Indurain Larraya
Subida al Naranco, SPAJuan Romero Ruiz
Subida al Urkiola, SPAPedro Delgado Robledo
Szlakiem Grodow Piastowskich, POLJozef Moczadlowski
Tour de Vendee, FRAFabrice Naessens
Tour des Alpes-Maritimes et du Var, FRAEric Caritoux
Tour du Finistere, FRADominique Le Bon
Tour du Limousin, FRAMichel Vermote
Tour du Luxembourg, LUXGert-Jan Theunisse
Tour Dupont, USAErik Breukink
Tour Mediterraneen, FRAPhil Anderson
Tour of Britain, GBRPhil Anderson
Tour of Poland, POLDariusz Baranowski
Tour Poitou-Charentes et de la Vienne, FRAKim Andersen
Tre Valli Varesine, ITAGuido Bontempi
Trofeo Baracchi, ITATony Rominger
Trofeo dello Scalatore, ITADavide Cassani
Trofeo Laigueglia, ITAPascal Richard
Trofeo Luis Ocana (Cuenca), SPAPiotr Ugrumov
Trofeo Matteotti (Pescara), ITADaniel Steiger
Trofeo Melinda, ITAEdoardo Rocchi
USPRO Championship Philadelphia, USAMichel Zanoli
Valles Mineros, SPAGert-Jan Theunisse
Veenendaal - Veenendaal, NEDWiebren Veenstra
Volta a Alentejo, PORJesus Blanco Villar
Volta a Portugal, PORJorge Manuel Silva Dos Santos
Volta ao Algarve, PORJoaquim Adrego Andrade Pereira
Vuelta a Asturias, SPAPiotr Ugrumov
Vuelta a Burgos, SPAPedro Delgado Robledo
Tour Beneden-Maas (Spijkenisse), NEDEric Cent
Tour d'Armorique, FRAJérôme Simon
Vuelta Castilla y Leon, SPAJosé Rodriguez Garcia
Vuelta a Galicia, SPAAlvaro Mejia Castrillon
Vuelta a la Communidad Murciana, SPAJosé-Luis Villanueva Orihuela
Vuelta a la Communidad Valencia, SPAMelcior Mauri Prat
Rund um Köln, DUIJerry Cooman
Ruta del Sol, SPARoberto Lezaun Zubiria
Sachsen Rundfahrt, DUISteffen Blochwitz
Schaal Sels (Merksem), BELEdwig Van Hooydonck
Tour de la Region Wallonne, BELAbraham Olano Manzano
Tour de l'Ain, FRAEric Drubay
Tour de Picardie - Tour de l'Oise, FRAWilfried Nelissen
Coppa Placci (Imola), ITAJohan Bruyneel
G.P. de Rennes, FRAKim Andersen
Clasica a los Puertos Guaderrama, SPAPedro Delgado Robledo
Firenze - Pistoia, ITATony Rominger
Omloop Wase Scheldeboorden, BELDanny Neskens
Giro del Lazio, ITAAndrea Tafi
N.K. België, BELBenjamin Van Itterbeeck
Chrono des Nations - Les Herbiers, FRAJan Karlsson
Duo Normand, FRAAndrei Teteriouk
Duo Normand, FRAViatcheslav Djavanian
Castillo de Montjuich, SPAOliverio Rincon Quintana
Giro della Toscana, ITAMassimiliano Lelli
Mandel-Leie-Schelde (Meulebeke), BELWilco Zuyderwijk
Tour of Slovakia, SVKHeinrich Trumheller
Vuelta a Aragon, SPAEdgar Corredor Alvarez
Clasica a Alcobendas, SPAAngel Edo Alsina
Regio Tour, DUIAlexander Kastenhuber
Wachova Classic - Trenton, USAAdri van der Poel
G.P. Liberation (Eindhoven), NEDBUCKLER
Niedersachsen Rundfahrt, DUILubor Tesar
Rheinland Pfalz Rundfahrt, DUIGerd Audehm
G.P. Torres Vedras - Joaquim Agostinho, PORViktor Klimov
Hessen Rundfahrt, DUIBrian Fowler
Course de la PaixVictor Rjaksinski
Berner Rundfahrt, ZWISerge Baguet
Stausee Rundfahrt (Klingnau), ZWISimone Pedrazzini
Trofeo Luis Puig / Classica Valenciana 1969, SPAAndreas Kappes
Setmana Catalana, SPAStephen Roche
Uniqa Classic, OOSRoman Kreuziger (1965)
Redlands Classic, USARandy Whicker
Classique des Alpes, FRACharly Mottet
G.P. des Nations, FRATony Rominger
Ronde van Nederland, NEDFrans Maassen
G.P. de Beauce, CDNCzeslaw Lukascewicz
Bohemia Tour, CZEVaclav Toman
Criterium d'Abruzzo, ITAFabio Baldato
G.P. Eddy Merckx, BELErik Breukink
Memorial Galera - Ciudad de Armilla, SPAViktor Klimov
N.K. Zwitserland - Klim, ZWIPascal Richard
Clasico RCN, COLFabio Hernan Rodriguez Hernandez
Schynberg Rundfahrt, ZWIRolf Aldag
Trofeo Pantalica, ITAScott Sunderland (1966)
Tour of Sweden - Postgirot, ZWEMichael Andersson
Jaren
2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999
1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991
1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983
1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975
1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967
1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959
1958 | 1957 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951
1950 | 1949 | 1948 | 1947 | 1946 | 1945 | 1944 | 1943
1942 | 1941 | 1940 | 1939 | 1938 | 1937 | 1936 | 1935
1934 | 1933 | 1932 | 1931 | 1930 | 1929 | 1928 | 1927
1926 | 1925 | 1924 | 1923 | 1922 | 1921 | 1920 | 1919
1918 | 1917 | 1916 | 1915 | 1914 | 1913 | 1912 | 1911
1910 | 1909 | 1908 | 1907 | 1906 | 1905 | 1904 | 1903
1902 | 1901 | 1900 | 1899 | 1898 | 1897 | 1896 | 1895
1894 | 1893 | 1892 | 1891 | 1890 | 1889 | 1888 | 1887
1886 | 1885 | 1884 | 1883 | 1881 | 1880 | 1879 | 1876
|