N.K. Portugal

N.K. Portugal 2023
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.06 Eindstand Ivo Emanuel Alves Oliveira
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.06 NC POR Ivo Emanuel Alves Oliveira POR Rui Felipe Alves Oliveira POR Luis Gabriel Silva Gomes
2022 26.06 NC POR João Pedro Gonçalves Almeida POR Tiago Antunes POR Fabio Costa
2021 20.06 NC POR Jose Carlos Prates Neves Fernandes POR Rui Felipe Alves Oliveira POR Gaspar Goncalves
2020 16.08 NC POR Rui Alberto Costa Faria POR Daniel Jose Pereira Mestre POR Francisco Joaquim Brito Campos
2019 30.06 NC POR José Joao Mendes Pimenta Costa POR Ricardo Jorge Correia Mestre POR Antonio Ferreira Carvalho
2018 24.06 NC POR Domingos Andre Maciel Gonçalves POR Joni Silva Brandao POR Henrique Madeira Casimiro
2017 25.06 NC POR Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR Rui Pedro Carvalho Vinhas POR Ricardo Augusto Vilela
2016 26.06 NC POR José Joao Mendes Pimenta Costa POR Nelson Filipe Santos Oliveira POR Ricardo Augusto Vilela
2015 28.06 NC POR Rui Alberto Costa Faria POR Joni Silva Brandao POR Tiago Machado
2014 29.06 NC POR Nelson Filipe Santos Oliveira POR Sergio Ferreira Sousa POR Tiago Machado
2013 23.06 NC POR Joni Silva Brandao POR Tiago Machado POR Helder Jose Alves Oliveira
2012 24.06 NC POR Manuel Antonio Leal Cardoso POR Antonio Ferreira Carvalho POR Edgar Miguel Pinto Lemos
2011 26.06 NC POR João Paulo Cabreira Costa POR Mario Jorge Costa Faria POR Filipe Duarte Sousa Cardoso
2010 27.06 NC POR Rui Miguel Sousa Barbosa POR Célio Sousa Cristiano POR André Fernando S. Martins Cardoso
2009 28.06 NC POR Manuel Antonio Leal Cardoso POR Rui Alberto Costa Faria POR Helder Jose Alves Oliveira
2008 29.06 NC POR João Paulo Cabreira Costa POR Tiago Machado POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira
2007 01.07 NC POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR Gilberto João Sampaio Oliveira POR Pedro Cardoso
2006 25.06 NC POR Bruno Pires POR Ricardo Jorge Correia Mestre POR Rui Miguel Sousa Barbosa
2005 26.06 NC POR Joaquim Adrego Andrade Pereira POR Cesar Antunes Quiterio POR Claudio Miguel Faria Estevao Goncalves
2004 27.06 NC POR Bruno Miguel Castanheira Gomes POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar POR Nuno Duarte Marta Silva
2003 29.06 NC POR Pedro Miguel Soeiro Miranda POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar POR Paulo Ferreira Moura
2002 30.06 NC POR Rui Lavarinhas POR Rui Miguel Sousa Barbosa POR Renato Silva
2001 01.07 NC POR Nuno Duarte Marta Silva POR Delmino Albano Pereira Magalhaes POR Pedro Miguel Lopes Goncalves
2000 25.06 NC POR Marco Victor Morais Oliveira POR Paulo Ferreira Moura POR Rui Miguel Sousa Barbosa
1999 02.07 NC POR Carlos Alberto Carneiro Silva POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR Pedro Miguel Soeiro Miranda
1998 05.07 NC POR Carlos Alberto Carneiro Silva POR José Alves Sousa POR Pedro Miguel Lopes Goncalves
1997 29.06 NC POR Delmino Albano Pereira Magalhaes POR Pedro Manuel Silva Rodrigues POR Paulo Ferreira Moura
1995 25.06 NC POR Manuel Luis Abreu Campos POR Paulo Ferreira Moura POR Serafin Vieira de Araujo
1994 26.06 NC POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR Joaquim Alberto Sampaio Campos POR Manuel Liberato Monteiro
1993 . POR Raul Matias Lopes
1992 28.06 NC POR Fernando Manuel Mota dos Santos POR Jorge Manuel Silva Dos Santos POR Manuel Luis Abreu Campos
1991 30.06 NC POR Luis Fernando Santos Marques POR Jorge Manuel Silva Dos Santos POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1990 . POR Joaquim Alberto Salgado Dias
1989 28.05 NC POR Delmino Albano Pereira Magalhaes POR Antonio Silva Monteiro POR Antonio Apolo
1988 . POR Serafin Vieira de Araujo
1987 28.06 NC POR Serafin Vieira de Araujo POR Carlos Alberto Marta Silva POR Manuel Antonio Cunha Tavares
1986 15.06 NC POR Acacio Da Silva Mora POR Fernando Carvalho Oliveira POR Manuel Antonio Cunha Tavares
1985 16.06 NC POR Marco Antonio Chagas Martins POR Adelino Teixeira POR Carlos Ferreira
1975 22.06 POR Fernando Mendes dos Reis POR Firmino Bernardino POR José Martins Freitas
1974 23.06 POR Fernando Mendes dos Reis POR Manuel Luis Da Costa POR Joaquim Andrade
1973 24.06 POR Joaquim Agostinho POR Herculano De Oliveira POR José-Luis Pacheco
1972 25.06 POR Joaquim Agostinho POR Joaquim Andrade POR Fernando Mendes dos Reis
1971 20.06 POR Joaquim Agostinho POR Fernando Mendes dos Reis POR Firmino Bernardino
1970 21.06 POR Joaquim Agostinho POR Fernando Mendes dos Reis POR Antonio Graca
1969 23.03 POR Joaquim Agostinho POR Fernando Mendes dos Reis POR Joaquim Leao da Silva
1968 . POR Joaquim Agostinho POR Joaquim Andrade POR Leonel Miranda
1967 04.06 POR Antonio Acursio POR Leonel Miranda POR Fernando Mendes dos Reis
1966 05.06 POR José Azevedo Silva POR Leonel Miranda POR Mario Silva Pereira
1965 . POR Paulino Domingues POR Manuel Correia Reis POR Antonio Acursio
1964 . POR Laurentino Mendes POR Alberto Carvalho POR Joaquim Leao da Silva
1963 . POR Laurentino Mendes
1962 . POR José Pacheco
1961 . POR Ilidio Do Rosario POR Antonio Barbosa Alves POR Antonio Ferreira Oliveira
1960 . POR Azevedo Maia
1959 12.04 POR Antonio Baptista POR José da Costa POR Emidio Pinto
1958 15.06 POR Antonio Baptista POR José Carlos Cardoso Sousa POR José Calcinhas
1956 15.04 POR Antonio Barbosa Alves POR Joaquim Sousa Santos POR Pedro Polainas
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
2 Rui Alberto Costa Faria POR 2015 - 2020
2 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2016 - 2019
2 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2009 - 2012
2 João Paulo Cabreira Costa POR 2008 - 2011
2 Carlos Alberto Carneiro Silva POR 1998 - 1999
2 Delmino Albano Pereira Magalhaes POR 1989 - 1997
2 Fernando Mendes dos Reis POR 1974 - 1975
2 Antonio Baptista POR 1958 - 1959
1 Ivo Emanuel Alves Oliveira POR 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Fernando Mendes dos Reis POR 1967 - 1975
6 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
4 Tiago Machado POR 2008 - 2015
4 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2000 - 2010
4 Paulo Ferreira Moura POR 1995 - 2003
3 Rui Alberto Costa Faria POR 2009 - 2020
3 Joni Silva Brandao POR 2013 - 2018
3 Delmino Albano Pereira Magalhaes POR 1989 - 2001
3 Serafin Vieira de Araujo POR 1987 - 1995
3 Joaquim Andrade POR 1968 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Fernando Mendes dos Reis POR 1967 - 1975
6 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
5 Joni Silva Brandao POR 2013 - 2020
5 Tiago Machado POR 2008 - 2019
4 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2000 - 2010
4 Paulo Ferreira Moura POR 1995 - 2003
4 Serafin Vieira de Araujo POR 1987 - 1995
3 Luis Gabriel Silva Gomes POR 2020 - 2023
3 Rui Felipe Alves Oliveira POR 2021 - 2023
3 Rui Alberto Costa Faria POR 2009 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-129 José Azevedo Silva POR 1966
20-233 Serafin Vieira de Araujo POR 1987
21-279 Delmino Albano Pereira Magalhaes POR 1989
22-354 Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 2017
23-107 Marco Victor Morais Oliveira POR 2000
23-215 Joni Silva Brandao POR 2013
23-325 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2022
24-113 Antonio Barbosa Alves POR 1956
24-215 Nuno Duarte Marta Silva POR 2001
24-248 Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 1994
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-314 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2005
34-067 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2019
33-345 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2010
33-315 Rui Alberto Costa Faria POR 2020
32-182 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2007
32-171 Manuel Luis Abreu Campos POR 1995
31-172 Rui Lavarinhas POR 2002
31-063 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2016
30-078 Joaquim Agostinho POR 1973
29-311 Delmino Albano Pereira Magalhaes POR 1997
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Fernando Mendes dos Reis POR 1967 - 1975
6 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
6 Leonel Miranda POR 1966 - 1973
5 Joni Silva Brandao POR 2013 - 2020
5 Tiago Machado POR 2008 - 2019
4 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2000 - 2010
4 Paulo Ferreira Moura POR 1995 - 2003
4 Serafin Vieira de Araujo POR 1987 - 1995
3 Luis Gabriel Silva Gomes POR 2020 - 2023
3 Rui Felipe Alves Oliveira POR 2021 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-129 José Azevedo Silva POR 1966
18-280 Albano Costa POR 1974
19-271 Custodio Gomes Pinho POR 1969
20-233 Serafin Vieira de Araujo POR 1987
20-262 Fernando Mendes dos Reis POR 1967
21-093 Firmino Bernardino POR 1971
21-156 José Carlos Cardoso Sousa POR 1958
21-232 Paulo Manuel Couto Rodrigues Martins POR 1989
21-279 Delmino Albano Pereira Magalhaes POR 1989
21-294 Leonel Miranda POR 1966
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-190 David Livramento Da Silva POR 2023
37-185 David Livramento Da Silva POR 2021
35-314 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2005
35-293 Ricardo Jorge Correia Mestre POR 2019
34-192 César Andre Lima Fonte POR 2021
34-137 Daniel Jose Pereira Mestre POR 2020
34-116 Henrique Madeira Casimiro POR 2020
34-067 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2019
33-345 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2010
33-315 Rui Alberto Costa Faria POR 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
4 Fernando Mendes dos Reis POR 1972 - 1975
3 Leonel Miranda POR 1966 - 1973
1 Marco Antonio Chagas Martins POR 1985 - 1985
1 Adelino Teixeira POR 1985 - 1985
1 José Joaquim Poeira Costa POR 1985 - 1985
1 Antonio Martins POR 1975 - 1975
1 Antonio Graca POR 1970 - 1970
1 Custodio Gomes Pinho POR 1969 - 1969
1 Vitor Tenazinha POR 1968 - 1968
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-271 Custodio Gomes Pinho POR 1969
21-294 Leonel Miranda POR 1966
23-048 Joaquim Leao da Silva POR 1966
23-171 Antonio Graca POR 1970
25-280 Antonio Martins POR 1975
25-282 Fernando Mendes dos Reis POR 1972
25-300 Antonio Acursio POR 1967
25-351 Joaquim Agostinho POR 1969
26-027 José Joaquim Poeira Costa POR 1985
26-308 Leonel Miranda POR 1971
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-086 Adelino Teixeira POR 1985
30-078 Joaquim Agostinho POR 1973
29-119 Sergio Pascoa Bentinho POR 1967
29-079 Joaquim Agostinho POR 1972
28-312 Leonel Miranda POR 1973
28-280 Fernando Mendes dos Reis POR 1975
28-208 Marco Antonio Chagas Martins POR 1985
28-074 Joaquim Agostinho POR 1971
27-281 Fernando Mendes dos Reis POR 1974
27-280 Fernando Mendes dos Reis POR 1974
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar