Omloop Leiedal (Bavikhove)

Omloop Leiedal (Bavikhove) 1988
15 Apr 1988
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Jacques Hanegraaf NED Superconfex 27-122
2 BEL Johan Museeuw BEL AD Renting 22-184
3 POR Acacio Da Silva Mora POR KAS 27-103
4 USA Davis Phinney USA 7 Eleven 28-280
5 NED Adri van der Poel NED P.D. Magnetics 28-303
6 BEL Herman Frison BEL 26-364
7 NED Frits Pirard NED 33-128
8 ITA Roberto Amadio ITA Chateau d'Ax 24-280
9 BEL Yvan Lamote BEL 29-280
10 NED Henri Manders NED Weinmann 28-044
11 DEN Sören Lilholt DEN Sigma Paints 22-205
12 BEL Eric Vanderaerden BEL Panasonic 26-063
13 BEL Dirk Demol BEL AD Renting 28-163
14 BEL Eddy Van Haerens BEL Sigma Paints 34-051
15 NED Jelle Nijdam NED Superconfex 24-243
16 BEL Patrick Verplancke BEL 25-171
17 BEL Luc Govaerts BEL 29-080
18 BEL Frank Hoste BEL AD Renting 32-230
19 NED René Beuker NED Caja Rural 22-335
20 NED Leon Nevels NED 26-198
21 NED Eddy Schurer NED TVM 23-215
22 BEL Bruno Geuens BEL 24-178
23 BEL Etienne De Wilde BEL Sigma Paints 30-021
24 FRA Dominique Garde FRA Systeme "U" 29-028
25 SPA Melcior Mauri Prat SPA Reynolds 22-007
26 DEN Kim Eriksen DEN 24-065
27 NED Martin Schalkers NED TVM 26-010
28 BEL André Lurquin BEL Lotto 26-231
29 NED Nico Verhoeven NED Superconfex 26-195
30 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Reynolds 27-322
Omloop Leiedal (Bavikhove) 1988
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
15.04 Eindstand Jacques Hanegraaf
Startlijst Omloop Leiedal (Bavikhove) 1988
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bruno Geuens BEL 20 Oct 1963 1
Frits Pirard NED 08 Dec 1954 1
Herman Frison BEL 16 Apr 1961 1
Kim Eriksen DEN 10 Feb 1964 1
Leon Nevels NED 29 Sep 1961 1
Luc Govaerts BEL 25 Jan 1959 1
Patrick Verplancke BEL 26 Oct 1962 1
Yvan Lamote BEL 09 Jul 1958 2
Davis Phinney USA 10 Jul 1959 7 Eleven 1
Dirk Demol BEL 04 Nov 1959 AD Renting 2
Frank Hoste BEL 29 Aug 1955 AD Renting 1
Johan Museeuw BEL 13 Oct 1965 AD Renting 1
Roberto Amadio ITA 10 Jul 1963 Chateau d'Ax 1
Acacio Da Silva Mora POR 02 Jan 1961 KAS 1
André Lurquin BEL 27 Aug 1961 Lotto 1
René Beuker NED 15 May 1965 Caja Rural 1
Eric Vanderaerden BEL 11 Feb 1962 Panasonic 3
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 P.D. Magnetics 1
Jesus Rodriguez Magro SPA 28 May 1960 Reynolds 1
Melcior Mauri Prat SPA 08 Apr 1966 Reynolds 1
Eddy Van Haerens BEL 23 Feb 1954 Sigma Paints 1
Etienne De Wilde BEL 25 Mar 1958 Sigma Paints 1
Sören Lilholt DEN 22 Sep 1965 Sigma Paints 1
Jacques Hanegraaf NED 14 Dec 1960 Superconfex 1
Jelle Nijdam NED 16 Aug 1963 Superconfex 1
Nico Verhoeven NED 02 Oct 1961 Superconfex 1
Eddy Schurer NED 12 Sep 1964 TVM 1
Martin Schalkers NED 05 Apr 1962 TVM 1
Dominique Garde FRA 18 Mar 1959 Systeme "U" 1
Henri Manders NED 02 Mar 1960 Weinmann 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1989 14.04 Cat 4 BEL Ludo Peeters NED Eddy Schurer BEL Eric Vanderaerden
1988 15.04 NED Jacques Hanegraaf BEL Johan Museeuw POR Acacio Da Silva Mora
1987 17.04 Cat 1 BEL Noël Segers AUS Allan Peiper BEL Willem Van Eynde
1986 27.04 Cat 1 BEL Jean-Marie Wampers BEL Koenraad Van Rooy NED Henri Manders
1985 28.04 Cat 1 BEL Eric Vanderaerden BEL Yvan Lamote BEL William Tackaert
1984 29.04 Cat 1 BEL Eddy Planckaert BEL Franky Van Oyen BEL Eric Vanderaerden
1983 24.04 Cat 1 BEL Patrick Versluys DEN Kim Andersen BEL Ludo Peeters
1982 25.04 BEL Ludwig Wijnants BEL Rudy Matthys BEL Dirk Demol
1981 26.04 BEL Ludo Peeters NED Jan Raas BEL Patrick Versluys
1980 27.04 BEL Ludo Peeters DUI Dietrich Thurau BEL Ferdi Van Den Haute
1979 29.04 BEL Daniël Willems NED Gerrie Knetemann BEL Rudy Colman
1978 30.04 NED Jan van Katwijk BEL Marc Renier BEL Guido Van Sweevelt
1976 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Herman Vanspringel BEL Frans Van Looy
1975 27.04 BEL Ludo Delcroix BEL Ronald De Witte BEL Jozef Huysmans
1974 28.04 NED Bas Hordijk BEL Wilfried Wesemael BEL Joseph Jacobs
1973 29.04 BEL Alfons De Bal BEL Ronny Van De Vijver NED Wim Schepers
1972 29.04 BEL Roger Rosiers BEL Georges Barras BEL Joseph Bruyere
1971 02.05 BEL Eric Leman BEL Jos Abelshausen BEL Willy Van Malderghem
1970 03.05 NED Leen Poortvliet BEL Jean-Pierre Monsere BEL Eric Leman
1969 04.05 BEL Patrick Sercu BEL Eric Leman BEL Frans Verstraeten
1968 05.05 BEL Eric Leman BEL Roger Rosiers BEL Lucien Willekens
1966 15.05 NED Dignus Kosten BEL Omer Ballegeer BEL Norbert Van Cauwenberghe
1965 16.05 BEL Georges Vanconingsloo BEL Guido Reybrouck BEL Edward Sels
1964 17.05 NED Peter Post BEL Bernard Vandekerkhove BEL Urbain De Brauwer
1963 26.05 BEL Arthur De Cabooter BEL Jaak De Boever BEL Walter Boucquet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Ludo Peeters BEL 1980 - 1989
2 Eric Leman BEL 1968 - 1971
1 Jacques Hanegraaf NED 1988 - 1988
1 Noël Segers BEL 1987 - 1987
1 Jean-Marie Wampers BEL 1986 - 1986
1 Eric Vanderaerden BEL 1985 - 1985
1 Eddy Planckaert BEL 1984 - 1984
1 Patrick Versluys BEL 1983 - 1983
1 Ludwig Wijnants BEL 1982 - 1982
1 Daniël Willems BEL 1979 - 1979
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Ludo Peeters BEL 1980 - 1989
4 Eric Leman BEL 1968 - 1971
3 Eric Vanderaerden BEL 1984 - 1989
2 Patrick Versluys BEL 1981 - 1983
2 Roger Rosiers BEL 1968 - 1972
1 Eddy Schurer NED 1989 - 1989
1 Acacio Da Silva Mora POR 1988 - 1988
1 Jacques Hanegraaf NED 1988 - 1988
1 Johan Museeuw BEL 1988 - 1988
1 Allan Peiper AUS 1987 - 1987
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Eric Vanderaerden BEL 1984 - 1989
4 Ludo Peeters BEL 1980 - 1989
4 Eric Leman BEL 1968 - 1971
2 Eddy Schurer NED 1988 - 1989
2 Dirk Demol BEL 1982 - 1988
2 Henri Manders NED 1986 - 1988
2 Yvan Lamote BEL 1985 - 1988
2 Patrick Versluys BEL 1981 - 1983
2 Roger Rosiers BEL 1968 - 1972
1 Davis Phinney USA 1988 - 1988
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-292 Eric Leman BEL 1968
21-315 Dignus Kosten NED 1966
22-063 Bas Hordijk NED 1974
22-256 Daniël Willems BEL 1979
23-076 Eric Vanderaerden BEL 1985
24-181 Ludo Delcroix BEL 1975
24-201 Georges Vanconingsloo BEL 1965
24-231 Patrick Versluys BEL 1983
24-289 Eric Leman BEL 1971
24-311 Patrick Sercu BEL 1969
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-248 Ludo Peeters BEL 1989
31-243 Jan van Katwijk NED 1978
30-312 Eddy Merckx BEL 1976
30-186 Peter Post NED 1964
29-212 Alfons De Bal BEL 1973
27-260 Ludo Peeters BEL 1981
27-122 Jacques Hanegraaf NED 1988
27-118 Noël Segers BEL 1987
27-020 Jean-Marie Wampers BEL 1986
26-288 Leen Poortvliet NED 1970
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Eric Vanderaerden BEL 1984 - 1989
4 Ludo Peeters BEL 1980 - 1989
4 Eric Leman BEL 1968 - 1971
2 Eddy Schurer NED 1988 - 1989
2 Dirk Demol BEL 1982 - 1988
2 Henri Manders NED 1986 - 1988
2 Yvan Lamote BEL 1985 - 1988
2 Patrick Versluys BEL 1981 - 1983
2 Roger Rosiers BEL 1968 - 1972
1 Davis Phinney USA 1988 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-090 Joseph Jacobs BEL 1974
21-160 Roger Rosiers BEL 1968
21-237 Jean-Pierre Monsere BEL 1970
21-292 Eric Leman BEL 1968
21-315 Dignus Kosten NED 1966
21-328 Jos Abelshausen BEL 1971
21-351 Willy Van Malderghem BEL 1971
22-005 Franky Van Oyen BEL 1984
22-007 Melcior Mauri Prat SPA 1988
22-015 Walter Boucquet BEL 1963
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-248 Ludo Peeters BEL 1989
34-051 Eddy Van Haerens BEL 1988
33-130 Jozef Huysmans BEL 1975
33-128 Frits Pirard NED 1988
32-255 Herman Vanspringel BEL 1976
32-230 Frank Hoste BEL 1988
31-243 Jan van Katwijk NED 1978
30-312 Eddy Merckx BEL 1976
30-186 Peter Post NED 1964
30-021 Etienne De Wilde BEL 1988
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar