Coppa Apollo

Coppa Apollo 1984
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Francesco Cesarini ITA
Coppa Apollo 1984
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Francesco Cesarini
Startlijst Coppa Apollo 1984
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2013 . ITA Davide Orrico
2012 . ITA Nicola Testi
2011 . ITA Matteo Di Serafino
2010 . ITA Giuseppe Guaglianone
2004 . BLR Volodimir Autka
2003 . ITA Stelvio Michero
2002 . ITA Ivan Fanelli
2001 . ITA Nicola Pavone
2000 . COL Hector Orlando Mesa Mesa
1999 . ITA Fabio Testi
1998 . ITA Fabio Testi
1997 . ITA Alessandro Guerra
1996 . RUS Vitali Kokorine
1994 . ITA Sauro Gallorini
1993 . ITA Alessandro Varocchi
1992 . ITA Angelo Citracca
1991 . Lubos Lom
1990 . ITA Roberto Caruso
1989 . ITA Romano Randi
1988 . ITA Stefano Arlotti
1987 . ITA Marco Bielli
1986 . ITA Edoardo Rocchi
1985 . Bruno Bulic
1984 . ITA Francesco Cesarini
1983 . POL Janusz Bienek
1982 . ITA Tullio Cortinovis
1981 . ITA Elio Festa
1980 . ITA Stefano Giuliani
1979 . ITA Rocco Bascelli
1978 . ITA Paolo Marenghi
1977 . ITA Antonio D'Alonzo
1976 . ITA Giancarlo Baldoni
1975 . ITA Filberto Bettini
1974 . ITA Egidio Vallati
1973 . ITA Francesco Mariucci
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Testi ITA 1998 - 1999
1 Davide Orrico ITA 2013 - 2013
1 Nicola Testi ITA 2012 - 2012
1 Matteo Di Serafino ITA 2011 - 2011
1 Ivan Fanelli ITA 2002 - 2002
1 Hector Orlando Mesa Mesa COL 2000 - 2000
1 Alessandro Guerra ITA 1997 - 1997
1 Vitali Kokorine RUS 1996 - 1996
1 Sauro Gallorini ITA 1994 - 1994
1 Alessandro Varocchi ITA 1993 - 1993
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Testi ITA 1998 - 1999
1 Davide Orrico ITA 2013 - 2013
1 Nicola Testi ITA 2012 - 2012
1 Matteo Di Serafino ITA 2011 - 2011
1 Ivan Fanelli ITA 2002 - 2002
1 Hector Orlando Mesa Mesa COL 2000 - 2000
1 Alessandro Guerra ITA 1997 - 1997
1 Vitali Kokorine RUS 1996 - 1996
1 Sauro Gallorini ITA 1994 - 1994
1 Alessandro Varocchi ITA 1993 - 1993
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Testi ITA 1998 - 1999
1 Davide Orrico ITA 2013 - 2013
1 Nicola Testi ITA 2012 - 2012
1 Matteo Di Serafino ITA 2011 - 2011
1 Ivan Fanelli ITA 2002 - 2002
1 Hector Orlando Mesa Mesa COL 2000 - 2000
1 Alessandro Guerra ITA 1997 - 1997
1 Vitali Kokorine RUS 1996 - 1996
1 Sauro Gallorini ITA 1994 - 1994
1 Alessandro Varocchi ITA 1993 - 1993
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Testi ITA 1998 - 1999
1 Davide Orrico ITA 2013 - 2013
1 Nicola Testi ITA 2012 - 2012
1 Matteo Di Serafino ITA 2011 - 2011
1 Ivan Fanelli ITA 2002 - 2002
1 Hector Orlando Mesa Mesa COL 2000 - 2000
1 Alessandro Guerra ITA 1997 - 1997
1 Vitali Kokorine RUS 1996 - 1996
1 Sauro Gallorini ITA 1994 - 1994
1 Alessandro Varocchi ITA 1993 - 1993
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar