G.P. Ayuntamiento Bilbao

G.P. Ayuntamiento Bilbao 1953
23 Aug 1953
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 23-330
2 SPA Miquel Bover Pons SPA 25-191
3 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA 29-269
G.P. Ayuntamiento Bilbao 1953
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
21.08 Rit 2 Domingo Piñeiro Fernández Cosme Barrutia Iturriagoitia
Startlijst G.P. Ayuntamiento Bilbao 1953
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Ponciano Arbelaiz Oioarbide SPA 1954 - 1954
1 Senén Blanco Díez SPA 1952 - 1952
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
1 Robert Morales Erostarbe SPA 1963 - 1963
1 Ventura Diaz Arrey SPA 1963 - 1963
1 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1962
1 Antonio Karmany SPA 1962 - 1962
1 Francisco Gabica SPA 1962 - 1962
1 Federico Martin Bahamontes SPA 1961 - 1961
1 José Bernardez Boluja SPA 1961 - 1961
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1944
2 José Gutiérrez Mora SPA 1943 - 1944
2 José Lahosz SPA 1943 - 1944
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
1 Robert Morales Erostarbe SPA 1963 - 1963
1 Ventura Diaz Arrey SPA 1963 - 1963
1 Antonio Karmany SPA 1962 - 1962
1 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1962
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1953 - 1955
2 Tomas Onaederra Urkia SPA 1954 - 1955
2 Dalmacio Langarica Lizasoain SPA 1943 - 1954
2 Hortensio Vidaurreta García SPA 1953 - 1954
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1944
2 José Gutiérrez Mora SPA 1943 - 1944
2 José Lahosz SPA 1943 - 1944
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943
20-071 Juan José Sagarduy SPA 1961
20-090 Maximo Dermit Saralegui SPA 1943
20-332 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
21-037 Antonio Jimenez Quilez SPA 1955
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
21-104 José Gutiérrez Mora SPA 1943
21-135 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-227 Jesus Galdeano Portillo SPA 1953
21-323 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1944
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-260 Dalmacio Langarica Lizasoain SPA 1954
34-172 Federico Ezquerra Alonso SPA 1943
33-078 Manuel Martin Pinera SPA 1964
33-046 Federico Martin Bahamontes SPA 1961
32-260 Miquel Gual Bauzà SPA 1952
31-266 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955
31-143 Julián Berrendero Martín SPA 1943
30-274 Isidro Bejarano SPA 1944
29-269 Emilio Rodriguez Barros SPA 1953
28-222 Aniceto Utset SPA 1960
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vicente Carretero SPA 1944 - 1944
1 Antonio Destrieux López-Cuervo SPA 1943 - 1943
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Vicente Carretero SPA 1944
1 Antonio Destrieux López-Cuervo SPA 1943
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953 - 1953
4 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944 - 1944
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955 - 1955
2 Ponciano Arbelaiz Oioarbide SPA 1954 - 1954
2 Senén Blanco Díez SPA 1952 - 1952
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1943
2 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943 - 1943
1 Juan Bibiloni Frau SPA 1955 - 1955
1 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954 - 1954
1 Salvador Jarque Esteban SPA 1952 - 1952
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943
20-333 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
23-327 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953
24-152 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944
24-258 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955
27-229 Juan Bibiloni Frau SPA 1955
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
27-229 Juan Bibiloni Frau SPA 1955
24-260 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955
24-154 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944
23-330 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
20-334 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943