Subida al Naranco

Subida al Naranco 1983
18 Sep 1983
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Vicente Belda Vicedo SPA 29-006
2 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Reynolds 23-156
3 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Gemeaz Cusin 23-113
Subida al Naranco 1983
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
18.09 Eindstand Vicente Belda Vicedo
Startlijst Subida al Naranco 1983
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Vicente Belda Vicedo SPA 12 Sep 1954 1
Jesus Rodriguez Magro SPA 28 May 1960 Gemeaz Cusin 1
Pedro Delgado Robledo SPA 15 Apr 1960 Reynolds 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2010 27.04 1.1 SPA Santiago Perez Fernandez SPA Andres Avelino Antuña Coro COL Luis Felipe Laverde Jimenez
2009 03.05 1.1 FRA Romain Sicard POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar SPA David Lopez Garcia
2008 01.05 1.1 SPA Xavier Tondo Volpini SPA Koldo Gil Perez ITA Stefano Garzelli
2007 01.05 1.1 SPA Koldo Gil Perez SPA Francisco Mancebo Perez SPA Pedro Arreitunandia Quintero
2006 14.06 1.1 ITA Fortunato Baliani BLR Kanstantsin Sivtsov SPA Eladio Jimenez Sanchez
2005 15.06 1.1 ITA Rinaldo Nocentini SPA Yon Bru Pascal BUL Danail Andonov Petrov
2004 11.04 1.3 SPA Iban Mayo Diez SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Leonardo Piepoli
2003 18.05 1.3 ITA Leonardo Piepoli SPA Francisco Mancebo Perez SPA Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna
2002 14.05 1.3 SPA Gonzalo Bayarri Esteve SPA Aitor Osa Eizaguirre SPA Oscar Sevilla Ribera
2001 06.10 1.4 DEN Claus Michael Möller SPA Oscar Sevilla Ribera SPA Eladio Jimenez Sanchez
2000 07.10 1.4 SPA Jose Luis Rubiera Vigil SPA Carlos Sastre Candil ZWI Fabian Jeker
1999 02.10 1.4 SPA Santiago Blanco Gil SPA Miguel Angel Martin Perdiguero SPA Roberto Laiseka Jayo
1998 03.10 Nat SPA Jose Luis Rubiera Vigil SPA Roberto Heras Hernandez SPA Aitor Osa Eizaguirre
1995 14.10 Nat SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti SPA José Manuel Uria Gonzalez
1994 17.09 Nat SPA José Manuel Uria Gonzalez SPA Pedro Delgado Robledo SPA Julio Barcina Aguinaco
1993 18.09 Nat SPA Jesus Montoya Alarcon COL Oliverio Rincon Quintana SPA José Maria Jimenez Sastre
1992 19.09 Nat ZWI Tony Rominger SPA Francisco Javier Mauleon Unsain SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1991 . SPA Juan Romero Ruiz COL Oliverio Rincon Quintana SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1990 . SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Inaki Gaston Crespi
1989 16.09 Cat 4 DUI Peter Hilse SPA Miguel Indurain Larraya SPA Alvaro Pino Counago
1988 25.08 SPA Marino Alonso Monje SPA Vicente Belda Vicedo DUI Raimund Dietzen
1987 26.09 DUI Peter Hilse DUI Raimund Dietzen SPA Alvaro Pino Counago
1986 27.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo SPA Carlos Hernandez Bailo
1985 15.09 COL José Alirio Chizabas Torres SPA Julian Gorospe Artabe SPA Jokin Mujika Aramburu
1984 16.09 SPA Vicente Belda Vicedo COL José Patrocinio Jimenez Bautista SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1983 18.09 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Delgado Robledo SPA Jesus Rodriguez Magro
1982 . DUI Peter Hilse SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Angel Arroyo Lanchas
1981 13.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga
1966 25.09 SPA Domingo Perurena SPA Julio Jimenez Munoz SPA Gregorio San Miguel Angulo
1965 26.09 SPA Joaquim Galera Magdelano SPA Ventura Diaz Arrey SPA Antonio Gomez del Moral
1964 27.09 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA Luis Otano
1963 29.09 SPA Antonio Karmany SPA Robert Morales Erostarbe SPA Federico Martin Bahamontes
1962 30.09 SPA Raul Rey Formosel SPA José Luis Talamillo SPA Federico Martin Bahamontes
1961 19.09 SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Julian San Emeterio SPA Eusebio Velez Mendizabal
1960 . SPA Antonio Karmany SPA Angel Rodriguez SPA Raul Rey Formosel
1947 . SPA Jesús Loroño Artega SPA Luis Sánchez Huergo SPA Enrique Laguna
1946 . SPA Fermin Trueba Perez SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA Enrique Laguna
1945 . SPA Fermin Trueba Perez SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA José Gutiérrez Mora
1944 . SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Fermin Trueba Perez SPA Julian Aguirrezábal Gallastegui
1943 02.05 SPA Delio Rodriguez Barros SPA José Lahosz SPA Fermin Trueba Perez
1942 . SPA Fermin Trueba Perez SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA José Jabardo Zaragoza
1941 . SPA Urquiano Menendez SPA Emilio Perez Carreno SPA José Menendez
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Peter Hilse DUI 1982 - 1989
3 Fermin Trueba Perez SPA 1942 - 1946
2 Jose Luis Rubiera Vigil SPA 1998 - 2000
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1986
2 Vicente Belda Vicedo SPA 1983 - 1984
2 Antonio Karmany SPA 1960 - 1963
1 Santiago Perez Fernandez SPA 2010 - 2010
1 Romain Sicard FRA 2009 - 2009
1 Xavier Tondo Volpini SPA 2008 - 2008
1 Koldo Gil Perez SPA 2007 - 2007
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fermin Trueba Perez SPA 1942 - 1946
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1990 - 1992
3 Peter Hilse DUI 1982 - 1989
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1983 - 1988
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1986
3 Federico Martin Bahamontes SPA 1962 - 1964
3 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
2 Koldo Gil Perez SPA 2007 - 2008
2 Francisco Mancebo Perez SPA 2003 - 2007
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fermin Trueba Perez SPA 1942 - 1946
3 Jose Luis Rubiera Vigil SPA 1998 - 2000
3 José Manuel Uria Gonzalez SPA 1994 - 1999
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1990 - 1992
3 Peter Hilse DUI 1982 - 1989
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1983 - 1988
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1986
3 Federico Martin Bahamontes SPA 1962 - 1964
3 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-123 Romain Sicard FRA 2009
22-282 Marino Alonso Monje SPA 1988
22-285 Domingo Perurena SPA 1966
23-233 José Alirio Chizabas Torres COL 1985
24-122 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981
25-111 Santiago Blanco Gil SPA 1999
25-141 Peter Hilse DUI 1987
25-165 Gonzalo Bayarri Esteve SPA 2002
25-185 Joaquim Galera Magdelano SPA 1965
25-248 José Manuel Uria Gonzalez SPA 1994
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-080 Federico Martin Bahamontes SPA 1964
33-003 Claus Michael Möller DEN 2001
32-265 Santiago Perez Fernandez SPA 2010
31-343 Fortunato Baliani ITA 2006
31-232 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-176 Tony Rominger ZWI 1992
30-004 Vicente Belda Vicedo SPA 1984
29-289 Jesus Montoya Alarcon SPA 1993
29-251 Antonio Karmany SPA 1963
29-177 Xavier Tondo Volpini SPA 2008
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fermin Trueba Perez SPA 1942 - 1946
3 Jose Luis Rubiera Vigil SPA 1998 - 2000
3 José Manuel Uria Gonzalez SPA 1994 - 1999
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1990 - 1992
3 Peter Hilse DUI 1982 - 1989
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1983 - 1988
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1986
3 Federico Martin Bahamontes SPA 1962 - 1964
3 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-123 Romain Sicard FRA 2009
22-224 José Maria Jimenez Sastre SPA 1993
22-282 Marino Alonso Monje SPA 1988
22-285 Domingo Perurena SPA 1966
22-358 Jokin Mujika Aramburu SPA 1985
23-113 Jesus Rodriguez Magro SPA 1983
23-156 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-166 Andres Avelino Antuña Coro SPA 2010
23-233 José Alirio Chizabas Torres COL 1985
23-309 Kanstantsin Sivtsov BLR 2006
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-080 Federico Martin Bahamontes SPA 1964
35-082 Federico Martin Bahamontes SPA 1963
34-289 Stefano Garzelli ITA 2008
34-155 Pedro Delgado Robledo SPA 1994
34-083 Federico Martin Bahamontes SPA 1962
33-347 Vicente Belda Vicedo SPA 1988
33-030 Alvaro Pino Counago SPA 1989
33-003 Claus Michael Möller DEN 2001
32-281 Pedro Arreitunandia Quintero SPA 2007
32-265 Santiago Perez Fernandez SPA 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar