Milano - Torino

Milano - Torino 1977
17 Sep 1977
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Rik Van Linden BEL 28-051
2 BEL Walter Godefroot BEL 34-077
3 BEL Alfons De Bal BEL 33-353
Milano - Torino 1977
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
17.09 Eindstand Rik Van Linden
Startlijst Milano - Torino 1977
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alfons De Bal BEL 30 Sep 1943 1
Rik Van Linden BEL 28 Jul 1949 1
Walter Godefroot BEL 02 Jul 1943 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 13.03 1.PS ITA Alberto Bettiol ZWI Jan Christen ZWI Marc Hirschi
2023 15.03 1.PS NED Arvid de Kleijn COL Fernando Gaviria Rendon NED Casper van Uden
2022 16.03 1.PS GBR Mark Cavendish FRA Nacer Bouhanni NOR Alexander Kristoff
2021 06.10 1.PS SLO Primoz Roglic GBR Adam Yates POR João Pedro Gonçalves Almeida
2020 05.08 1.PS FRA Arnaud Démare AUS Caleb Ewan BEL Wout Van Aert
2019 09.10 1.HC CDN Michael Woods SPA Alejandro Valverde Belmonte GBR Adam Yates
2018 10.10 1.HC FRA Thibaut Pinot COL Miguel Angel Lopez Moreno SPA Alejandro Valverde Belmonte
2017 05.10 1.HC COL Rigoberto Uran Uran GBR Adam Yates ITA Fabio Aru
2016 28.09 1.HC COL Miguel Angel Lopez Moreno CDN Michael Woods COL Rigoberto Uran Uran
2015 01.10 1.HC ITA Diego Rosa POL Rafal Majka ITA Fabio Aru
2014 01.10 1.HC ITA Giampaolo Caruso ITA Rinaldo Nocentini SPA Daniel Moreno Fernandez
2013 02.10 1.HC ITA Diego Ulissi POL Rafal Majka SPA Daniel Moreno Fernandez
2012 26.09 1.HC SPA Alberto Contador Velasco ITA Diego Ulissi ZWE Fredrik Kessiakoff
2007 10.03 1.HC ITA Danilo Di Luca COL Juan Mauricio Soler Rodriguez LUX Kim Kirchen
2006 04.03 1.HC SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Franco Pellizotti ITA Mirko Celestino
2005 05.03 1.HC ITA Fabio Sacchi ITA Mirko Celestino ITA Paolo Tiralongo
2004 13.10 1.1 SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez ITA Eddy Mazzoleni ITA Francesco Casagrande
2003 15.10 1.1 ITA Mirko Celestino ITA Davide Rebellin SPA Miguel Angel Martin Perdiguero
2002 16.10 1.1 ITA Michele Bartoli ZWI Oscar Camenzind ITA Gabriele Missaglia
2001 17.10 1.1 ITA Mirko Celestino ZWI Niki Aebersold ITA Eddy Mazzoleni
1999 13.10 1.1 ZWI Markus Zberg ITA Paolo Bettini DUI Jan Ullrich
1998 14.10 1.1 ZWI Niki Aebersold ZWI Oscar Camenzind ITA Marco Serpellini
1997 15.10 1.1 FRA Laurent Jalabert ZWI Alex Zülle ITA Paolo Lanfranchi
1996 16.10 1.1 ITA Daniele Nardello ITA Stefano Zanini FRA Laurent Jalabert
1995 18.10 1.1 ITA Stefano Zanini DEN Rolf Sörensen ITA Francesco Casagrande
1994 05.10 1.1 ITA Francesco Casagrande ZWI Mauro Gianetti POL Zenon Jaskula
1993 06.10 1.1 DEN Rolf Sörensen ITA Paolo Fornaciari ITA Francesco Frattini
1992 13.10 1.2 ITA Gianni Bugno DUI Rolf Aldag ZWI Tony Rominger
1991 15.10 1.2 ITA Davide Cassani ZWI Tony Rominger BEL Sammie Moreels
1990 16.10 1.2 ZWI Mauro Gianetti FRA Jean-Claude Leclercq FRA Gilles Delion
1989 10.10 Cat 3 DUI Rolf Golz NOR Dag Erik Pedersen ZWI Tony Rominger
1988 11.10 Cat 2 DUI Rolf Golz AUS Phil Anderson BEL Luc Roosen
1987 13.10 Cat 1 AUS Phil Anderson ITA Flavio Giupponi ZWI Tony Rominger
1985 02.03 Cat 1 ITA Daniele Caroli ZWI Stefan Mutter ITA Dante Morandi
1984 03.03 Cat 1 ITA Paolo Rosola ITA Guido Bontempi BEL Roger De Vlaeminck
1983 05.03 Cat 1 ITA Francesco Moser ITA Silvestro Milani DUI Peter Kehl
1982 07.03 Cat 1 ITA Giuseppe Saronni BEL Noël Dejonckheere BEL Rik Van Linden
1981 12.09 ITA Giuseppe Martinelli ITA Giovanni Renosto ITA Nazzareno Berto
1980 13.09 ITA Giovanni Battaglin ITA Francesco Moser ITA Roberto Ceruti
1979 01.09 ITA Alfio Vandi BEL Claude Criquielion ITA Wladimiro Panizza
1978 02.09 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Vittorio Algeri ITA Franco Bitossi
1977 17.09 BEL Rik Van Linden BEL Walter Godefroot BEL Alfons De Bal
1976 19.09 ITA Enrico Paolini ITA Franco Bitossi BEL Edouard Verstraeten
1975 06.09 ITA Wladimiro Panizza ITA Enrico Paolini BEL Roger De Vlaeminck
1974 09.03 BEL Roger De Vlaeminck ITA Marcello Bergamo ITA Italo Zilioli
1973 07.03 ITA Marcello Bergamo ITA Franco Bitossi BEL Roger De Vlaeminck
1972 08.03 BEL Roger De Vlaeminck ITA Franco Bitossi ITA Gianni Motta
1971 16.03 BEL Georges Pintens ITA Enrico Paolini NED Marinus "Rini" Wagtmans
1970 07.03 ITA Luciano Armani BEL Guido Reybrouck ITA Davide Boifava
1969 09.03 ITA Claudio Michelotto BEL Martin Van Den Bossche ITA Franco Bitossi
1968 06.03 ITA Franco Bitossi ITA Italo Zilioli ITA Michele Dancelli
1967 15.03 ITA Gianni Motta ITA Franco Bitossi ITA Vittorio Adorni
1966 17.03 ITA Marino Vigna ITA Michele Dancelli ITA Dino Zandegu
1965 13.03 ITA Vito Taccone ITA Marino Vigna ITA Romeo Venturelli
1964 14.03 SPA Valentin Uriona ITA Italo Zilioli ITA Franco Cribiori
1963 12.10 ITA Franco Cribiori ITA Carlo Chiappano ITA Giovanni Bettinelli
1962 10.03 ITA Franco Balmamion ITA Vittorio Adorni ITA Dino Bruni
1961 11.03 ITA Walter Martin ITA Angelo Conterno ITA Alessandro Fantini (1932)
1960 12.03 ITA Arnaldo Pambianco ITA Guido Carlesi ITA Gastone Nencini
1959 08.03 ITA Nello Fabbri ITA Guido Carlesi ITA Agostino Coletto
1958 08.03 ITA Agostino Coletto SPA Miguel Poblet Orriols ITA Armando Pellegrini
1957 10.03 SPA Miguel Poblet Orriols BEL Alfred De Bruyne ITA Guido Messina
1956 11.03 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke ITA Roberto Falaschi
1955 13.03 ITA Cleto Maule ITA Aldo Moser ITA Giorgio Albani
1954 14.03 ITA Agostino Coletto ITA Fiorenzo Magni ITA Luciano Maggini
1953 15.03 ITA Luciano Maggini ITA Loretto Petrucci ITA Donato Zampini
1952 15.03 ITA Aldo Bini ITA Oreste Conte ITA Alfio Ferrari
1951 11.03 ITA Fiorenzo Magni ITA Giorgio Albani ITA Alfredo Martini
1950 12.03 ITA Adolfo Grosso ITA Fausto Marini ITA Livio Isotti
1949 13.03 ITA Luigi Casola ITA Aldo Bini ITA Italo De Zan
1948 14.03 ITA Sergio Maggini ITA Italo De Zan ITA Luciano Pezzi
1947 09.03 ITA Italo De Zan ITA Giovanni Pinarello ITA Egidio Feruglio
1946 31.03 ITA Vito Ortelli ITA Oreste Conte ITA Guido Lelli
1945 . ITA Vito Ortelli ITA Enzo Coppini ITA Guerrino Tomasoni
1942 14.03 ITA Pietro Chiappini ITA Osvaldo Bailo ITA Salvatore Crippa
1941 10.03 ITA Pietro Chiappini ITA Ruggero Moro ITA Pietro Rimoldi
1940 . ITA Pierino Favalli ITA Pietro Chiappini ITA Francesco Albani
1939 . ITA Pierino Favalli ITA Michele Benente ITA Giovanni Gotti
1938 06.03 ITA Pierino Favalli ITA Giuseppe Olmo ITA Faustino Montesi
1937 . ITA Giuseppe Martano ITA Cesare Del Cancia ITA Augusto Introzzi
1936 29.03 ITA Cesare Del Cancia ITA Olimpio Bizzi ITA Mario Cipriani
1935 . ITA Giovanni Gotti ITA Adalino Mealli ITA Aldo Bini
1934 . ITA Mario Cipriani ITA Orlando Teani ITA Giuseppe Graglia
1933 . ITA Giuseppe Graglia ITA Attilio Masarati ITA Antonio Folco
1932 . ITA Giuseppe Olmo ITA Giuseppe Graglia ITA Giuseppe Martano
1931 . ITA Giuseppe Graglia ITA Pietro Polano ITA Giuseppe Olmo
1925 . ITA Adriano Zanaga ITA Domenico Piemontesi ITA Giuseppe Pancera
1924 . ITA Federico Gay ITA Michele Gordini ITA Angelo Gremo
1923 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Giovanni Brunero
1922 . ITA Adriano Zanaga ITA Emilio Petiva ITA Federico Gay
1921 . ITA Federico Gay ITA Giovanni Brunero ITA Bartolomeo Aimo
1920 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Leopoldo Torricelli
1919 . ITA Costante Girardengo ITA Giuseppe Oliveri ITA Giuseppe Azzini
1918 . ITA Gaetano Belloni ITA Alfredo Sivocci ITA Angelo Vay
1917 . ZWI Oscar Egg ITA Leopoldo Torricelli ITA Luigi Natale Lucotti
1915 . ITA Costante Girardengo ITA Giovanni Roncon ITA Lauro Bordin
1914 . ITA Costante Girardengo ITA Giuseppe Azzini ITA Carlo Durando
1913 . ITA Giuseppe Azzini ITA Carlo Durando ITA Ezio Corlaita
1911 . FRA Henri Pélissier ITA Carlo Durando ITA Domenico Allasia
1905 . ITA Giovanni Rossignoli ITA Giovanni Cuniolo ITA Giulio Tagliavini
1903 . ITA Giovanni Gerbi ITA Giovanni Rossignoli ITA Ferdinando Coppa
1896 . ITA Giovanni Moro ITA Federico Goll ITA Francesco Gilardini
1894 . ITA Luigi Airaldi ITA Giovanni Capella ITA Luigi Masetti
1876 . ITA Paolo Magretti ITA Carlo Ricci Gariboldi ITA Bartolomeo Balbiani
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Costante Girardengo ITA 1914 - 1923
3 Pierino Favalli ITA 1938 - 1940
2 Mirko Celestino ITA 2001 - 2003
2 Rolf Golz DUI 1988 - 1989
2 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1974
2 Agostino Coletto ITA 1954 - 1958
2 Vito Ortelli ITA 1945 - 1946
2 Pietro Chiappini ITA 1941 - 1942
2 Giuseppe Graglia ITA 1931 - 1933
2 Adriano Zanaga ITA 1922 - 1925
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Franco Bitossi ITA 1967 - 1978
5 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1984
5 Costante Girardengo ITA 1914 - 1923
4 Mirko Celestino ITA 2001 - 2006
4 Tony Rominger ZWI 1987 - 1992
4 Giuseppe Graglia ITA 1931 - 1934
3 Adam Yates GBR 2017 - 2021
3 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2004
3 Enrico Paolini ITA 1971 - 1976
3 Italo Zilioli ITA 1964 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Franco Bitossi ITA 1967 - 1978
5 Mauro Gianetti ZWI 1989 - 1999
5 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1984
5 Costante Girardengo ITA 1914 - 1923
4 Diego Ulissi ITA 2012 - 2024
4 Rafal Majka POL 2013 - 2021
4 Mirko Celestino ITA 2001 - 2006
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2004
4 Tony Rominger ZWI 1987 - 1992
4 Giuseppe Graglia ITA 1931 - 1934
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-328 Cesare Del Cancia ITA 1936
21-251 Italo De Zan ITA 1947
22-058 Franco Balmamion ITA 1962
22-085 Adolfo Grosso ITA 1950
22-236 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2016
23-208 Valentin Uriona SPA 1964
23-269 Alfio Vandi ITA 1979
23-309 Pierino Favalli ITA 1938
23-364 Cleto Maule ITA 1955
24-002 Gianni Motta ITA 1967
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-299 Mark Cavendish GBR 2022
36-231 Ferdi Kübler ZWI 1956
36-229 Aldo Bini ITA 1952
34-047 Giampaolo Caruso ITA 2014
32-362 Michael Woods CDN 2019
32-142 Michele Bartoli ITA 2002
32-035 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 2004
31-342 Primoz Roglic SLO 2021
31-259 Francesco Moser ITA 1983
31-177 Enrico Paolini ITA 1976
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Franco Bitossi ITA 1967 - 1978
5 Mauro Gianetti ZWI 1989 - 1999
5 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1984
5 Costante Girardengo ITA 1914 - 1923
4 Diego Ulissi ITA 2012 - 2024
4 Rafal Majka POL 2013 - 2021
4 Mirko Celestino ITA 2001 - 2006
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2004
4 Tony Rominger ZWI 1987 - 1992
4 Giuseppe Graglia ITA 1931 - 1934
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-158 Emil Herzog DUI 2024
19-240 Olimpio Bizzi ITA 1936
19-261 Jan Christen ZWI 2024
19-296 Lorenzo Conforti ITA 2024
19-321 Milan Kadlec (2004) CZE 2024
20-068 Hubert Grygowski POL 2024
20-120 Lukas Nerurkar GBR 2024
20-122 Martin Marcellusi ITA 2020
20-238 Alexander Hajek OOS 2024
20-328 Cesare Del Cancia ITA 1936
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-164 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
39-167 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-318 Michael Mörköv Christensen DEN 2024
38-310 Domenico Pozzovivo ITA 2021
38-297 Mark Cavendish GBR 2024
38-168 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
38-160 Julien Simon FRA 2024
38-000 Simon Geschke DUI 2024
37-348 Franco Bitossi ITA 1978
37-197 Andrey Amador Bikkazakova CRC 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar