Setmana Catalana

Startlijst Setmana Catalana 1995
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 1
Alfredo Irusta Sampedro SPA 08 Jan 1968 1
Asiate Saitov RUS 01 Jan 1965 1
Fausto Dotti ITA 07 Jun 1968 1
Giuseppe Guerini ITA 14 Feb 1970 1
Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 03 Jun 1969 1
Juan Carlos Vicario Barbera SPA 01 Sep 1971 1
Ludo Dierckxsens BEL 14 Oct 1964 1
Mariano Piccoli ITA 11 Sep 1970 1
Massimo Strazzer ITA 17 Aug 1969 1
Mauro Radaelli ITA 10 Nov 1967 1
Michele Coppolillo ITA 17 Jul 1967 1
Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 21 Oct 1969 1
Paolo Lanfranchi ITA 25 Jul 1968 1
Paulo Ferreira Moura POR 03 Sep 1970 1
Tom Desmet BEL 29 Nov 1969 1
Aitor Garmendia Arbilla SPA 03 Mar 1968 Banesto 1
Jesus Montoya Alarcon SPA 04 Dec 1963 Banesto 2
Miguel Indurain Larraya SPA 16 Jul 1964 Banesto 3
Nicola Miceli ITA 28 May 1971 Carrera Jeans 1
Evgeni Berzin RUS 03 Jun 1970 Gewiss - Ballan 1
Francesco Frattini ITA 18 Jan 1967 Gewiss - Ballan 1
Nicola Minali ITA 10 Nov 1969 Gewiss - Ballan 2
Vladislav Bobrik RUS 06 Jan 1971 Gewiss - Ballan 1
Angel Edo Alsina SPA 04 Aug 1970 Kelme 2
Francisco Cabello Luque SPA 20 May 1969 Kelme 1
Abraham Olano Manzano SPA 22 Jan 1970 Mapei - GB 1
Federico Echave Musatadi SPA 20 Jul 1960 Mapei - GB 4
Fernando Escartin Coti SPA 24 Jan 1968 Mapei - GB 1
Gianluca Bortolami ITA 28 Aug 1968 Mapei - GB 1
Manuel Fernandez Gines SPA 25 Feb 1971 Mapei - GB 1
Tony Rominger ZWI 27 Mar 1961 Mapei - GB 2
Angelo Canzonieri ITA 01 Dec 1964 Mercatone Uno 1
Antonio Politano ITA 17 Jan 1967 Mercatone Uno 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Mercatone Uno 1
Gian Matteo Fagnini ITA 11 Oct 1970 Mercatone Uno 1
Axel Merckx BEL 18 Aug 1972 Motorola 1
Max van Heeswijk NED 02 Mar 1973 Motorola 1
Wiebren Veenstra NED 08 Dec 1966 Motorola 1
Eddy Bouwmans NED 30 Jan 1968 Novell Cycling Team 1
Frédéric Moncassin FRA 26 Sep 1968 Novell Cycling Team 1
Gerrit de Vries NED 13 May 1967 Novell Cycling Team 1
Michael Boogerd NED 28 May 1972 Novell Cycling Team 1
Viatcheslav Ekimov RUS 04 Feb 1966 Novell Cycling Team 3
Alex Zülle ZWI 05 Jul 1968 ONCE 2
Johan Bruyneel BEL 23 Aug 1964 ONCE 2
Melcior Mauri Prat SPA 08 Apr 1966 ONCE 4
Patrick Jonker AUS 25 May 1969 ONCE 1
Gerd Audehm DUI 14 Aug 1968 Telekom 1
Olaf Ludwig DUI 13 Apr 1960 Telekom 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2005 25.03 2.HC SPA Alberto Contador Velasco SPA David Vicente Bernabeu Armengol SPA Pedro Arreitunandia Quintero
2004 26.03 2.1 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Miguel Angel Martin Perdiguero SPA Josep Jufre Pou
2003 28.03 2.1 ITA Dario Frigo SPA Josep Jufre Pou SPA David Latasa Lasa
2002 29.03 2.1 SPA Juan Miguel Mercado Martin ITA Giuseppe Guerini UKR Serhiy Honchar
2001 30.03 2.1 NED Michael Boogerd ITA Danilo Di Luca SPA Manuel Beltran Martinez
2000 24.03 2.1 FRA Laurent Jalabert SPA Javier Pascual Rodriguez ITA Giuseppe Di Grande
1999 26.03 2.1 FRA Laurent Jalabert NED Michael Boogerd ITA Wladimir Belli
1998 27.03 2.1 NED Michael Boogerd FRA Laurent Jalabert ZWI Alex Zülle
1997 28.03 2.1 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez ZWI Alex Zülle RUS Viatcheslav Ekimov
1996 29.03 2.1 ZWI Alex Zülle SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro ITA Francesco Casagrande
1995 24.03 2.2 ITA Francesco Frattini ZWI Alex Zülle SPA Aitor Garmendia Arbilla
1994 25.03 2.2 ITA Stefano Della Santa ZWI Laurent Dufaux USA Andrew Hampsten
1993 26.03 2.2 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Laudelino Cubino Gonzalez ZWI Laurent Dufaux
1992 27.03 2.2 ZWI Alex Zülle SPA Inaki Gaston Crespi MEX Raul Alcala Gallegos
1991 22.03 2.2 IRL Stephen Roche SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA José Luis Llach Martinez
1990 23.03 2.2 SPA Inaki Gaston Crespi ZWI Tony Rominger MEX Raul Alcala Gallegos
1989 24.03 Cat 4 DUI Raimund Dietzen SPA Pedro Delgado Robledo COL Pedro Saul Morales Gonzalez
1988 25.03 IRL Sean Kelly SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA Inaki Gaston Crespi
1987 27.03 SPA Vicente Belda Vicedo DUI Peter Hilse SPA Miguel Indurain Larraya
1986 21.03 SPA Felipe Yanez de la Torre FRA Jean-Claude Bagot ZWI Guido Winterberg
1985 22.03 SPA José Recio Ariza AUS Phil Anderson SPA Felipe Yanez de la Torre
1984 23.03 AUS Phil Anderson DUI Raimund Dietzen SPA Eduardo Chozas Olmo
1983 25.03 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Faustino Ruperez Rincon DUI Raimund Dietzen
1982 26.03 NOR Jostein Willmann NED Theo de Rooy ZWE Tommy Prim
1981 27.03 ZWE Sven-Ake Nilsson SPA Vicente Belda Vicedo SPA Alberto Fernandez Blanco
1979 30.03 BEL Claude Criquielion SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Felipe Yanez de la Torre
1978 31.03 SPA José Enrique Cima Prado SPA Miguel Maria Lasa SPA Pedro Vilardebo
1977 25.03 BEL Freddy Maertens BEL Joseph Bruyere BEL Michel Pollentier
1976 26.03 BEL Eddy Merckx SPA Gonzalo Aja Barquin ITA Giuseppe Perletto
1975 04.04 BEL Eddy Merckx SPA Luis Ocana Pernia NED Joop Zoetemelk
1974 29.03 NED Joop Zoetemelk BEL Eddy Merckx POR Joaquim Agostinho
1973 30.03 SPA Luis Ocana Pernia BEL Eddy Merckx BEL Herman Vanspringel
1972 24.03 SPA Miguel Maria Lasa FRA Raymond Poulidor SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1971 25.03 FRA Raymond Poulidor ZWE Gösta Pettersson SPA Luis Ocana Pernia
1970 10.04 ITA Italo Zilioli FRA Raymond Poulidor SPA Luis Ocana Pernia
1969 28.03 SPA Luis Ocana Pernia SPA José Antonio Gonzalez Linares ITA Dino Zandegu
1968 31.03 SPA Mariano Diaz Diaz SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Eusebio Velez Mendizabal
1967 02.04 SPA Domingo Perurena SPA Jaime Alomar Florit SPA José Perez Frances
1966 . SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Antonio Gomez del Moral SPA Manuel José Lasa
1965 . SPA José Luis Talamillo SPA Antonio Bertran Panades SPA Gregorio San Miguel Angulo
1964 08.03 SPA José Perez Frances SPA José Segu Soriano SPA Eusebio Velez Mendizabal
1963 24.03 SPA José Perez Frances SPA Antonio Suarez Vasquez SPA Fernando Manzaneque Sanchez
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Michael Boogerd NED 1998 - 2001
2 Laurent Jalabert FRA 1999 - 2000
2 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
2 Eddy Merckx BEL 1975 - 1976
2 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1973
1 Alberto Contador Velasco SPA 2005 - 2005
1 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2004 - 2004
1 Dario Frigo ITA 2003 - 2003
1 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2002 - 2002
1 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1997 - 1997
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alex Zülle ZWI 1992 - 1998
5 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1975
4 Eddy Merckx BEL 1973 - 1976
3 Michael Boogerd NED 1998 - 2001
3 Laurent Jalabert FRA 1998 - 2000
3 Inaki Gaston Crespi SPA 1988 - 1992
3 Raimund Dietzen DUI 1983 - 1989
3 Felipe Yanez de la Torre SPA 1979 - 1986
3 Raymond Poulidor FRA 1970 - 1972
3 José Perez Frances SPA 1963 - 1967
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Alex Zülle ZWI 1992 - 2001
5 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1975
4 Eddy Merckx BEL 1973 - 1976
3 Michael Boogerd NED 1998 - 2001
3 Laurent Jalabert FRA 1998 - 2000
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1988 - 1993
3 Inaki Gaston Crespi SPA 1988 - 1992
3 Raul Alcala Gallegos MEX 1989 - 1992
3 Anselmo Fuerte Abelenda SPA 1988 - 1991
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Erik Zabel DUI 1996 - 2004
8 José Luis Laguia Martinez SPA 1981 - 1990
8 Miguel Maria Lasa SPA 1970 - 1981
6 Angel Edo Alsina SPA 1994 - 2005
6 Alex Zülle ZWI 1992 - 2001
6 Melcior Mauri Prat SPA 1988 - 1999
6 Inaki Gaston Crespi SPA 1986 - 1993
6 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1991
6 Eddy Merckx BEL 1968 - 1977
6 Luis Ocana Pernia SPA 1968 - 1975
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-178 José Luis Laguia Martinez SPA 1981
21-223 Dominique Sanders FRA 1979
21-307 Sean Kelly IRL 1978
22-077 Claude Criquielion BEL 1979
22-086 Claudio Corioni ITA 2005
22-107 Alberto Contador Velasco SPA 2005
22-125 Cees Bal NED 1974
22-242 Faustino Ruperez Rincon SPA 1979
22-250 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
22-283 Eddy Merckx BEL 1968
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-342 Raymond Poulidor FRA 1972
34-344 Raymond Poulidor FRA 1971
33-060 Felipe Yanez de la Torre SPA 1986
32-345 Pedro Delgado Robledo SPA 1993
32-318 Beat Zberg ZWI 2004
32-264 Erik Zabel DUI 2003
32-196 Vicente Belda Vicedo SPA 1987
32-052 Rolf Jaermann ZWI 1998
31-321 Beat Zberg ZWI 2003
31-305 Sean Kelly IRL 1988
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Erik Zabel DUI 1996 - 2003
6 Mathieu Hermans NED 1988 - 1992
5 Nicola Minali ITA 1994 - 1998
4 Alex Zülle ZWI 1995 - 1998
4 Eddy Planckaert BEL 1986 - 1986
4 Miguel Maria Lasa SPA 1972 - 1978
4 Freddy Maertens BEL 1977 - 1977
4 Eddy Merckx BEL 1968 - 1976
4 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1973
4 Italo Zilioli ITA 1970 - 1971
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
13 Eddy Merckx BEL 1968 - 1976
9 José Recio Ariza SPA 1984 - 1985
8 Inaki Gaston Crespi SPA 1990 - 1993
8 Raymond Poulidor FRA 1971 - 1972
7 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
7 Sean Kelly IRL 1978 - 1988
7 Joseph Bruyere BEL 1975 - 1977
6 Michael Boogerd NED 1998 - 2001
6 Alberto Fernandez Blanco SPA 1981 - 1983
6 Luis Ocana Pernia SPA 1971 - 1973
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-223 Dominique Sanders FRA 1979
21-307 Sean Kelly IRL 1978
22-077 Claude Criquielion BEL 1979
22-086 Claudio Corioni ITA 2005
22-107 Alberto Contador Velasco SPA 2005
22-125 Cees Bal NED 1974
22-242 Faustino Ruperez Rincon SPA 1979
22-250 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
22-283 Eddy Merckx BEL 1968
23-004 Fabian Cancellara ZWI 2004
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-342 Raymond Poulidor FRA 1972
34-344 Raymond Poulidor FRA 1971
33-060 Felipe Yanez de la Torre SPA 1986
32-345 Pedro Delgado Robledo SPA 1993
32-318 Beat Zberg ZWI 2004
32-260 Erik Zabel DUI 2003
32-196 Vicente Belda Vicedo SPA 1987
32-052 Rolf Jaermann ZWI 1998
31-321 Beat Zberg ZWI 2003
31-305 Sean Kelly IRL 1988