Tour du Faso

Tour du Faso 2003
09 Nov 2003
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Maarten Pieter Tjallingii NED
2 FRA Thierry David FRA
3 DUI Kay Kermer DUI
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 05.11 2.2 BFA Paul Daumont BEL Rutger Wouters MAR Achraf Ed Doghmy
2021 07.11 2.2 DUI Daniel Bichlmann MAR Oussama Khafi BFA Souleymane Koné
2019 03.11 2.2 ANG Dario Antonio Marcelino ANG Bruno Cesar Amaral Araujo ZWI Jonas Döring
2018 04.11 2.2 BFA Mathias Sorgho NED Sjors Handgraaf BEL Dieter Bouvry
2017 05.11 2.2 MAR Salah Eddine Mraouni ERI Simon Musie BFA Mathias Sorgho
2016 06.11 2.2 BFA Harouna Ilboudo FRA Vincent Graczyk ERI Zemenfes Solomon
2015 08.11 2.2 MAR Mouhcine Lahsaini MAR Mohamed Er Rafai BFA Mathias Sorgho
2013 03.11 2.2 BFA Abdoulaziz Nikiema CIV Issiaka Cissé CMR Yannick Lontsi
2012 28.10 2.2 BFA Rasmane Ouédraogo BFA Abdoulaziz Nikiema NED Leander Schreurs
2011 30.10 2.2 BFA Hamidou Bangba Zidwemba CMR Martinien Tega BFA Rasmane Ouédraogo
2010 31.10 2.2 FRA Julien Schick BFA Rasmane Ouédraogo FRA Damien Leguay
2009 01.11 2.2 MAR Abdelatif Saadoune MAR Mouhcine Lahsaini MAR Mohammed Said El Ammouri
2008 02.11 2.2 BEL Guy Smet BEL Laurent Donnay CMR Sadrack Teguimaha
2007 04.11 2.2 MAR Adil Jelloul CMR Sadrack Teguimaha MAR Mouhcine Lahsaini
2006 05.11 2.2 BEL David Verdonck CMR Martinien Tega FRA Julien Gonnet
2005 06.11 2.2 BFA Jérémie Ouedraogo BFA Saïdou Rouamba BEL Karel Pattyn
2004 07.11 2.5 BFA Abdul Wahab Sawadogo FRA Thierry David FRA Michel Lelièvre
2003 09.11 2.5 NED Maarten Pieter Tjallingii FRA Thierry David DUI Kay Kermer
2002 10.11 2.5 MAR Abdelatif Saadoune FRA Alexandre Lecocq BFA Hamado Pafadnam
2001 11.11 2.5 NED Joost Legtenberg MAR Abdelatif Saadoune NED Maarten Pieter Tjallingii
2000 26.11 2.5 UKR Mikhaylo Khalilov ITA Dimitri Pavi Degl'Innocenti BEL Karl Pauwels
1999 12.12 2.5 EGY Said Sai Nasry SVK Ondrej Slobodnik EGY Mohamed Kholafy
1998 08.12 2.5 FRA Jacques Castan BEL Kurt Van Landeghem BEL Patrick Chevalier
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Abdelatif Saadoune MAR 2002 - 2009
1 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Salah Eddine Mraouni MAR 2017 - 2017
1 Mouhcine Lahsaini MAR 2015 - 2015
1 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013 - 2013
1 Rasmane Ouédraogo BFA 2012 - 2012
1 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011 - 2011
1 Julien Schick FRA 2010 - 2010
1 Guy Smet BEL 2008 - 2008
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2015
3 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2012
3 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2009
2 Abdoulaziz Nikiema BFA 2012 - 2013
2 Thierry David FRA 2003 - 2004
2 Maarten Pieter Tjallingii NED 2001 - 2003
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2023 - 2023
1 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Dieter Bouvry BEL 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2015
3 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2012
3 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2009
2 Paul Daumont BFA 2021 - 2023
2 Abdoulaziz Nikiema BFA 2012 - 2013
2 Thierry David FRA 2003 - 2004
2 Maarten Pieter Tjallingii NED 2001 - 2003
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Azzedine Lagab ALG 2021 - 2021
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Abdoulaziz Nikiema BFA 2010 - 2019
5 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2015
5 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2015
5 Lionel Syne BEL 2002 - 2009
4 Issiaka Cissé CIV 2012 - 2021
4 Mouhcine Lahsaini MAR 2006 - 2015
3 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2021
3 Hamza Mansouri ALG 2018 - 2021
3 Florian Smits NED 2013 - 2018
3 Guy Smet BEL 2007 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-336 Christophe Prémont BEL 2010
21-294 Salfo Bikienga BFA 2011
22-056 Moise Mugisha RWA 2019
22-064 Mouhcine Lahsaini MAR 2007
23-333 Mohcine El Kouraji MAR 2021
23-338 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013
24-056 Paul Daumont BFA 2023
24-062 Mouhcine Lahsaini MAR 2009
24-082 Rasmane Ouédraogo BFA 2012
24-199 Yacine Hamza ALG 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-272 Guy Smet BEL 2008
33-305 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-081 Daniel Bichlmann DUI 2021
32-071 Issaka Kabré "Kabore" BFA 2013
30-302 Abdelatif Saadoune MAR 2006
30-279 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004
30-160 Lionel Syne BEL 2006
29-271 Milan Dvorscik SVK 1999
29-146 Julien Schick FRA 2010
28-270 Peter van Agtmaal NED 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
11 Lionel Syne BEL 2002 - 2009
6 Benjamin Stauder DUI 2017 - 2017
5 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
5 Mikhaylo Khalilov UKR 2000 - 2000
4 Adil Barbari ALG 2012 - 2013
4 Leander Schreurs NED 2008 - 2012
4 Julien Tomasi FRA 2007 - 2011
3 Abdoulaziz Nikiema BFA 2010 - 2017
3 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2016
3 Koen Demuynck BEL 2012 - 2012
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Joost Legtenberg NED 2001 - 2001
11 Abdelatif Saadoune MAR 2006 - 2009
11 Maarten Pieter Tjallingii NED 2003 - 2003
10 Guy Smet BEL 2008 - 2008
9 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
9 Rasmane Ouédraogo BFA 2012 - 2012
9 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2009
9 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004 - 2004
8 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013 - 2013
8 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011 - 2011
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-336 Christophe Prémont BEL 2010
21-294 Salfo Bikienga BFA 2011
22-056 Moise Mugisha RWA 2019
22-064 Mouhcine Lahsaini MAR 2007
23-333 Mohcine El Kouraji MAR 2021
23-338 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013
24-056 Paul Daumont BFA 2023
24-062 Mouhcine Lahsaini MAR 2009
24-082 Rasmane Ouédraogo BFA 2012
24-199 Yacine Hamza ALG 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-272 Guy Smet BEL 2008
33-305 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-081 Daniel Bichlmann DUI 2021
32-071 Issaka Kabré "Kabore" BFA 2013
30-302 Abdelatif Saadoune MAR 2006
30-279 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004
30-160 Lionel Syne BEL 2006
29-271 Milan Dvorscik SVK 1999
29-146 Julien Schick FRA 2010
28-270 Peter van Agtmaal NED 2010