Memorial Galera - Ciudad de Armilla

Memorial Galera - Ciudad de Armilla 2004
03 Oct 2004
Memorial Galera - Ciudad de Armilla 2004
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.10 Eindstand Luis Pasamontes Rodriguez
Startlijst Memorial Galera - Ciudad de Armilla 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Koldo Fernandez de Larrea SPA 13 Sep 1981 Euskaltel - Euskadi 1
Jose Antonio Lopez Gil SPA 11 Jul 1976 Illes Balears - Banesto 1
Luis Pasamontes Rodriguez SPA 02 Oct 1979 Relax - Bodysol 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2004 03.10 1.3 SPA Luis Pasamontes Rodriguez SPA Jose Antonio Lopez Gil SPA Koldo Fernandez de Larrea
2003 05.10 1.3 SPA Pedro Diaz Lobato SPA Francisco Mancebo Perez SPA David Navas Chica
2002 06.10 1.3 SPA Cesar Garcia Calvo SPA Manuel Beltran Martinez SPA Antonio Tauler Llull
2001 07.10 1.4 SPA Pablo Lastras Garcia SPA Cesar Garcia Calvo RUS Vladislav Borisov
2000 01.10 1.4 SPA Oscar Sevilla Ribera USA David Clinger SPA Jose Enrique Gutierrez Cataluña
1999 . SPA Juan Carlos Vicario Barbera SPA Manuel Beltran Martinez SPA Juan Miguel Mercado Martin
1998 . SPA Inigo Gonzalez de Heredia SPA Francisco Javier Cerezo Perales SPA Aitor Kintana Zarate
1997 . SPA Pablo Lastras Garcia SPA Eladio Jimenez Sanchez SPA Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi
1996 . SPA Inaki Ayarzaguena Urkidi SPA José Vicente Garcia Acosta SPA Francisco Cabello Luque
1995 . SPA Ignacio Garcia Camacho RUS Asiate Saitov SPA José Antonio Espinosa Hernandez
1994 . SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Pedro Delgado Robledo SPA Ignacio Garcia Camacho
1993 . AUS Stephen Hodge SPA José Maria Jimenez Sastre UKR Viktor Klimov
1992 . SPA Francisco Cabello Luque SPA José Rodriguez Garcia SPA Rafael Ruiz Erencia
1991 . Viktor Klimov Oleg Chudja Petrovitch SPA Enrique Alberto Aja Cagigas
1990 . SPA Jesus Blanco Villar SPA Jesus Cruz Martin Perez SPA Antonio Miguel Diaz Rodriguez
1989 01.10 Cat 4 SPA Jesus Cruz Martin Perez SPA Arturo Geriz Moreno SPA Pedro Delgado Robledo
1988 02.10 SPA Miguel Angel Martinez Torres SPA Pedro Delgado Robledo SPA Juan Martinez Oliver
1987 . SPA Juan Martinez Oliver SPA Francisco Espinosa Sempere SPA Roque De La Cruz Martinez
1986 . SPA Vicente Juan Ridaura Sebastian SPA Francisco Espinosa Sempere SPA Eduardo Chozas Olmo
1985 . SPA Angel Ocana Perez SPA Francisco Espinosa Sempere SPA José Luis Laguia Martinez
1984 . SPA José Luis Navarro Martinez SPA Jeronimo Ibanez Escribano SPA José Maria Gonzalez Barcala
1983 . SPA Jésus Guzman Delgado SPA José Recio Ariza SPA Angel Arroyo Lanchas
1982 . SPA Jésus Guzman Delgado SPA Francisco Ramon Albelda Tormo SPA Ignacio Fandos Araguete
1981 . SPA Juan Fernandez Martin SPA Angel Ocana Perez SPA Enrique Martinez Heredia
1972 15.08 SPA Francisco Galdos Guana SPA Manuel-Antonio "Manzanillo" Garcia Garcia SPA José Antonio Gonzalez Linares