Coppa San Geo

Coppa San Geo 1961
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Vittorio Adorni ITA
Coppa San Geo 1961
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Vittorio Adorni
Startlijst Coppa San Geo 1961
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2022 26.02 ITA Samuele Zambelli GBR Matthew Kingston ITA Davide Persico
2021 27.02 ITA Davide Persico ITA Samuele Zambelli ITA Tommaso Fiaschi
2020 22.02 ITA Enrico Zanoncello ITA Filippo Bertone ITA Francesco Di Felice
2019 . ITA Filippo Tagliani
2018 . ITA Emanuele Pizzo
2017 . ITA Leonardo Bonifazio
2016 . ITA Michele Gazzara
2015 . ITA Davide Ballerini
2014 . ITA Alberto Tocchella
2013 . ITA Matteo Collodel
2012 . ITA Daniele Cavasin
2011 . ITA Renzo Zanelli
2010 . ITA Marco Zanotti (1988)
2009 21.02 1.2 ITA Davide Cimolai POL Maciej Paterski ITA Salvatore Mancuso
2008 23.02 1.2 ITA Michele Merlo ITA Andrea Grendene ITA Sacha Modolo
2007 24.02 1.2 CRO Hrvoje Miholjevic ITA Ermanno Capelli ITA Davide Ricci Bitti
2006 . ITA Roberto Ferrari
2005 . ITA Roberto Traficante
2004 . ITA Michele Maccanti
2003 . ITA Angelo Ciccone
2002 . ITA Giacomo Montanari
2001 . ITA Alberto Loddo
2000 . ITA Cristian Bianchini
1999 27.02 1.6 ITA Roberto Savoldi ITA Marco Zanotti (1974) ITA Nicola Chesini
1998 21.02 1.6 ITA Alessandro Rota ITA Nicola Chesini ITA Domenico Gualdi
1997 22.02 1.6 ITA Matteo Frutti ITA Alessandro Dancelli ITA Paolo Bossoni
1996 24.02 1.6 ITA Mirco Marini ITA Roberto Savoldi ITA Alessio Bongioni
1995 . ITA Alberto Destro
1994 . ITA Paolo Codenotti
1993 . ITA Simone Rebellin
1992 . DUI Fabian Hannich
1991 . ITA Rosario Fina
1990 . ITA Gianvito Martinelli
1989 . ITA Alberto Destro
1988 . ITA Giovanni Fidanza
1987 . ITA Ettore Badolato
1986 . ITA Dario Rando
1985 . ITA Luigino Giovenzana
1984 . ITA Roberto Pagnin
1983 . ITA Vincenzo Colpani
1982 . ITA Davide Retroni
1981 . ITA Maurizio Orlandi
1980 . ITA Silvestro Milani
1979 . ITA Daniele Caroli
1978 . ITA Fiorenzo Scalfi
1977 . ITA Damiano Marcoli
1976 . ITA Giorgio Casati
1975 . ITA Orfeo Pizzoferrato
1974 . ITA Edoardo Tosetto
1973 . ITA Alfiero Di Lorenzo
1972 . ITA Alfio Monfredini
1971 . ITA Ezio Cardi
1970 . ITA Agostino Bertagnoli
1969 . ITA Erasmo Cogliati
1968 . ITA Franco Cortinovis
1967 . ITA Luigi Borghetti
1966 . ITA Bruno Vittiglio
1965 . ITA Giancarlo Visigalli
1964 . ITA Bruno Bodei
1963 . ITA Primo Nardello
1962 . ITA Gianni Bisesti
1961 . ITA Vittorio Adorni
1960 . ITA Franco Cribiori
1959 . ITA Pietro Musone
1958 . ITA Claudio Luzzini
1957 . ITA Vittorio Poiano
1956 . ITA Alfredo Zagano
1955 . ITA Rino Bagnara
1954 . ITA Giovanni Ranieri
1953 . ITA Vasco Modena
1952 . ITA Giosafatte Lamera
1951 . ITA Addo Kazianka
1950 . ITA Gino Filippini
1949 . ITA Guido Bernardi
1948 . ITA Dino Lambertini
1947 . ITA Giuseppe Molinari
1946 . ITA Luigi Casola
1945 . ITA Michele Motta
1944 . ITA Luigi Mutti
1943 . ITA Valerio Berteotti
1942 . ITA Elio Bertocchi
1941 . ITA Oreste Conte
1940 03.03 ITA Oreste Sartori ITA Carlo Ronca ITA Edgardo Scappini
1939 . ITA Oreste Conte
1938 . ITA Alfredo Buriani
1937 . ITA Pierino Favalli
1936 . ITA Attilio Morbiatto ITA Ivo Mancini ITA Piotto
1935 . ITA Isidoro Piubellini
1934 . ITA Aldo Canazza
1933 . ZWI Giovanni Rossi
1932 . ITA Ennio Migliorini
1931 . ITA Alfredo Bovet
1930 . ITA Andrea Minasso
1929 . ITA Severino Canavesi
1928 . ITA Mario Bianchi
1927 . ITA Michele Mara (1903)
1926 . ITA Francesco Margaroli
1925 . ITA Pietro Cevini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Oreste Conte ITA 1939 - 1941
1 Samuele Zambelli ITA 2022 - 2022
1 Davide Persico ITA 2021 - 2021
1 Enrico Zanoncello ITA 2020 - 2020
1 Filippo Tagliani ITA 2019 - 2019
1 Leonardo Bonifazio ITA 2017 - 2017
1 Michele Gazzara ITA 2016 - 2016
1 Davide Ballerini ITA 2015 - 2015
1 Matteo Collodel ITA 2013 - 2013
1 Daniele Cavasin ITA 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Samuele Zambelli ITA 2021 - 2022
2 Nicola Chesini ITA 1998 - 1999
2 Roberto Savoldi ITA 1996 - 1999
2 Oreste Conte ITA 1939 - 1941
1 Tommaso Fiaschi ITA 2021 - 2021
1 Enrico Zanoncello ITA 2020 - 2020
1 Filippo Bertone ITA 2020 - 2020
1 Francesco Di Felice ITA 2020 - 2020
1 Filippo Tagliani ITA 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Samuele Zambelli ITA 2021 - 2022
2 Nicola Chesini ITA 1998 - 1999
2 Roberto Savoldi ITA 1996 - 1999
2 Oreste Conte ITA 1939 - 1941
1 Tommaso Fiaschi ITA 2021 - 2021
1 Enrico Zanoncello ITA 2020 - 2020
1 Filippo Bertone ITA 2020 - 2020
1 Francesco Di Felice ITA 2020 - 2020
1 Filippo Tagliani ITA 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-192 Davide Cimolai ITA 2009
19-332 Davide Persico ITA 2021
22-024 Matteo Frutti ITA 1997
22-204 Enrico Zanoncello ITA 2020
23-093 Roberto Savoldi ITA 1999
23-200 Michele Merlo ITA 2008
23-330 Samuele Zambelli ITA 2022
25-169 Oreste Sartori ITA 1940
27-261 Hrvoje Miholjevic CRO 2007
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
27-261 Hrvoje Miholjevic CRO 2007
25-169 Oreste Sartori ITA 1940
23-330 Samuele Zambelli ITA 2022
23-200 Michele Merlo ITA 2008
23-093 Roberto Savoldi ITA 1999
22-204 Enrico Zanoncello ITA 2020
22-024 Matteo Frutti ITA 1997
19-332 Davide Persico ITA 2021
19-192 Davide Cimolai ITA 2009
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Samuele Zambelli ITA 2021 - 2022
2 Nicola Chesini ITA 1998 - 1999
2 Roberto Savoldi ITA 1996 - 1999
2 Oreste Conte ITA 1939 - 1941
1 Tommaso Fiaschi ITA 2021 - 2021
1 Enrico Zanoncello ITA 2020 - 2020
1 Filippo Bertone ITA 2020 - 2020
1 Francesco Di Felice ITA 2020 - 2020
1 Filippo Tagliani ITA 2019 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-192 Davide Cimolai ITA 2009
19-332 Davide Persico ITA 2021
20-090 Roberto Savoldi ITA 1996
20-235 Paolo Bossoni ITA 1997
20-249 Sacha Modolo ITA 2008
20-306 Alessio Bongioni ITA 1996
20-331 Davide Persico ITA 2022
21-234 Andrea Grendene ITA 2008
21-291 Ermanno Capelli ITA 2007
22-024 Matteo Frutti ITA 1997
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-337 Edgardo Scappini ITA 1940
27-261 Hrvoje Miholjevic CRO 2007
25-169 Oreste Sartori ITA 1940
25-040 Nicola Chesini ITA 1999
25-037 Marco Zanotti (1974) ITA 1999
24-104 Carlo Ronca ITA 1940
24-034 Nicola Chesini ITA 1998
23-330 Samuele Zambelli ITA 2022
23-250 Tommaso Fiaschi ITA 2021
23-200 Michele Merlo ITA 2008
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar