Tour of China

Tour of China 2019 | Rit 6
14 Sep 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UKR Mykhaylo Kononenko UKR 31-320
2 ITA Alessandro Pessot ITA Bardiani - CSF 24-075
3 GBR Matthew Gibson GBR Burgos - BH 23-012
4 MAS Muhammad Shaiful Adlan Muhammad Shukri MAS 21-111
5 NZL Hayden McCormick NZL 25-256
6 NED Roy Eefting NED 30-010
7 BLR Siarhei Papok BLR 31-252
8 ALG Youcef Reguigui ALG 29-248
9 ZAF Rohan Du Plooy ZAF 25-000
10 RUS Artem Ovechkin RUS 33-065
11 KAZ Matvey Nikitin KAZ 27-074
12 ITA Mirco Maestri ITA Bardiani - CSF 27-324
13 SPA Manuel Penalver SPA Burgos - BH 20-278
14 CHN Nazaerbieke Bieken CHN 25-122
15 RUS Roman Maikin RUS 29-031
16 LAT Andris Vosekalns LAT 27-080
17 ZAF Eddie Van Heerden ZAF
18 AUS Declan Irvine AUS 20-187
19 SPA Angel Fuentes Paniego SPA 22-313
20 CHN Ran Hao CHN 21-249
Startlijst Tour of China 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
1 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
1 Raffaello Bonusi ITA 2016 - 2016
1 Daniele Colli ITA 2015 - 2015
1 Kamil Gradek POL 2014 - 2014
1 Kirill Pozdnyakov AZE 2013 - 2013
1 Martin Pedersen DEN 2012 - 2012
1 Muradjan Halmuratov UZB 2011 - 2011
1 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Roy Eefting NED 2019 - 2019
1 Yauheni Sobal BLR 2019 - 2019
1 Jacopo Mosca ITA 2018 - 2018
1 Damiano Cima ITA 2018 - 2018
1 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
1 Joseph Cooper NZL 2017 - 2017
1 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
1 Siarhei Papok BLR 2017 - 2017
1 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2016 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
1 Branislau Samoilau BLR 2019 - 2019
1 Artem Ovechkin RUS 2019 - 2019
1 Hayden McCormick NZL 2019 - 2019
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Matthew Gibson GBR 2019 - 2019
1 Mirco Maestri ITA 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2019 - 2019
1 Rohan Du Plooy ZAF 2019 - 2019
1 Roy Eefting NED 2019 - 2019
1 Yauheni Sobal BLR 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-315 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-353 Kamil Gradek POL 2014
24-229 Raffaello Bonusi ITA 2016
24-243 Kirill Pozdnyakov AZE 2013
25-213 Liam Bertazzo ITA 2017
26-245 Jeroen Meijers NED 2019
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-274 Viatcheslav Ekimov RUS 1995
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-046 Dirk Müller DUI 2010
34-079 Yoshiyuki Abe JPN 2003
33-173 Daniele Colli ITA 2015
31-168 Makoto Iijima JPN 2002
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
29-274 Viatcheslav Ekimov RUS 1995
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
26-245 Jeroen Meijers NED 2019
25-213 Liam Bertazzo ITA 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
3 Siarhei Papok BLR 2015 - 2019
3 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2015
3 Aaron Kemps AUS 2010 - 2012
3 Taiji Nishitani JPN 2004 - 2012
2 Andriy Kulyk UKR 2015 - 2019
2 Manuel Penalver SPA 2018 - 2019
2 Matvey Nikitin KAZ 2016 - 2019
2 Nicolas Marini ITA 2016 - 2019
2 Matteo Malucelli ITA 2017 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-104 Jack Beckinsale AUS 2012
19-105 Ivar Slik NED 2012
19-276 Manuel Penalver SPA 2018
19-276 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2016
20-049 Yuriy Yuda KAZ 2003
20-174 Daniel Biedermann OOS 2013
20-187 Declan Irvine AUS 2019
20-271 Manuel Penalver SPA 2019
21-039 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2018
21-097 Jack Beckinsale AUS 2014
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-058 Jaan Kirsipuu EST 2010
38-255 Leon van Bon NED 2010
38-160 Yauheni Sobal BLR 2019
38-104 Michael Rasmussen DEN 2012
37-189 Kam-Po Wong HKG 2010
37-091 Jeff Pierce USA 1995
37-046 Dirk Müller DUI 2010
36-014 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2011
35-329 Mauricio Ortega Ramirez COL 2016
35-177 Hossein Askari IRI 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
5 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
4 Aaron Kemps AUS 2010 - 2011
3 Dene "Rico" Rogers NZL 2010 - 2011
2 Joseph Cooper NZL 2017 - 2017
2 Benjamin Giraud FRA 2013 - 2013
2 Alexander Serebryakov RUS 2012 - 2012
2 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
2 Damien Nazon FRA 1995 - 1995
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-279 Manuel Penalver SPA 2018
21-101 Maxim Iglinskiy KAZ 2002
21-123 Damien Nazon FRA 1995
21-128 Damien Nazon FRA 1995
21-133 Tyler Magner USA 2012
22-200 Adrian Gjolberg NOR 2011
22-210 Michael Simms AUS 2002
23-047 Nicolas Marini ITA 2016
23-309 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-349 Kamil Gradek POL 2014
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-043 Dirk Müller DUI 2010
37-037 Dirk Müller DUI 2010
33-258 Kazuyuki Manabe JPN 2003
33-170 Daniele Colli ITA 2015
33-138 Dene "Rico" Rogers NZL 2011
32-146 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
32-142 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
32-016 Boris Shpilevsky RUS 2014
31-328 Steve Hegg USA 1995
31-320 Mykhaylo Kononenko UKR 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Boris Shpilevsky RUS 2011
3 Marco Benfatto ITA 2016
3 Aaron Kemps AUS 2010
2 Marco Benfatto ITA 2019
2 Marco Benfatto ITA 2018
2 Joseph Cooper NZL 2017
2 Benjamin Giraud FRA 2013
2 Alexander Serebryakov RUS 2012
2 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
2 Dirk Müller DUI 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Muradjan Halmuratov UZB 2011 - 2011
7 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
6 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
5 Kamil Gradek POL 2014 - 2014
5 Martin Pedersen DEN 2012 - 2012
4 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
4 Raffaello Bonusi ITA 2016 - 2016
4 Benjamin Giraud FRA 2013 - 2013
3 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
3 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-200 Adrian Gjolberg NOR 2011
23-309 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-349 Kamil Gradek POL 2014
24-028 Luca Pacioni ITA 2017
24-098 Pawel Bernas POL 2014
24-225 Raffaello Bonusi ITA 2016
24-243 Kirill Pozdnyakov AZE 2013
24-259 Armands Becis LAT 2015
24-323 Matteo Malucelli ITA 2018
25-208 Liam Bertazzo ITA 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-046 Dirk Müller DUI 2010
34-079 Yoshiyuki Abe JPN 2003
33-173 Daniele Colli ITA 2015
33-138 Dene "Rico" Rogers NZL 2011
31-245 Marco Benfatto ITA 2019
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
31-048 Stefan Schumacher DUI 2012
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
28-248 Marco Benfatto ITA 2016