La Tropicale Amissa Bongo (Tabo)

La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2007 | Rit 4
20 Jan 2007
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Lilian Jégou FRA La Française des Jeux 31-000
2 NED Jos Pronk NED 24-007
3 FRA Rémi Pauriol FRA Crédit Agricole 24-291
Startlijst La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2007
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Fabien Rey FRA 27 Oct 1981 1
Frank Dressler-Lehnhof DUI 30 Sep 1976 1
Jos Pronk NED 13 Jan 1983 1
Martin Vestby NOR 25 Feb 1977 1
Mohcena Rhiele MAR 14 Aug 1981 1
Stefan Heiny DUI 09 Jul 1982 1
Jimmy Engoulvent FRA 07 Dec 1979 Crédit Agricole 1
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 Crédit Agricole 1
Rémi Pauriol FRA 04 Apr 1982 Crédit Agricole 1
Sébastien Hinault FRA 11 Feb 1974 Crédit Agricole 1
Arnaud Gérard FRA 10 Jun 1984 La Française des Jeux 1
Frédéric Guesdon FRA 14 Jan 1971 La Française des Jeux 2
Jussi Veikkanen FIN 29 Mar 1981 La Française des Jeux 2
Lilian Jégou FRA 20 Jan 1976 La Française des Jeux 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Jordan Levasseur FRA 2020 - 2020
1 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
1 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
1 Adrien Petit FRA 2016 - 2016
1 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
1 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2014
1 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Hamza Amari ALG 2023 - 2023
1 Emmanuel Morin FRA 2020 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2023
2 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
2 Youcef Reguigui ALG 2019 - 2020
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-020 Joseph Areruya RWA 2018
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
24-037 Mathieu Ladagnous FRA 2009
24-242 Jordan Levasseur FRA 2020
24-292 Jussi Veikkanen FIN 2006
25-090 Niccolo Bonifazio ITA 2019
25-120 Adrien Petit FRA 2016
29-027 Rafaâ Chtioui TUN 2015
30-234 Anthony Charteau FRA 2010
31-209 Yohann Gène FRA 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-234 Anthony Charteau FRA 2010
29-027 Rafaâ Chtioui TUN 2015
25-120 Adrien Petit FRA 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2019
4 Joseph Areruya RWA 2016 - 2020
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2019
3 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2023
3 Henok Mulueberhan ERI 2019 - 2023
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2023
3 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2023
3 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
3 Youcef Reguigui ALG 2018 - 2020
3 Tesfom Okubamariam Issak ERI 2015 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-234 Aklilu Arefayne ERI 2023
18-296 Renus Uhiriwe Byiza RWA 2020
18-296 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
18-362 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2013
19-071 Henok Mulueberhan ERI 2019
19-170 Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 2020
19-234 Kiya Rogora ETH 2023
19-293 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
19-360 Lukas Kubis SVK 2020
20-020 Joseph Areruya RWA 2016
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-117 Rinaldo Nocentini ITA 2018
38-092 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2020
37-211 Yohann Gène FRA 2019
36-291 Fumiyuki Beppu JPN 2020
36-195 André Greipel DUI 2019
36-130 Azzedine Lagab ALG 2023
36-015 Alexandre Pichot FRA 2019
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
35-250 Julien Antomarchi FRA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2017
5 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2016
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2016
4 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
4 Frederique Robert BEL 2013 - 2014
3 Biniam Girmay Hailu ERI 2019 - 2020
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2020
3 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
2 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
2 Jason Tesson FRA 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-296 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-295 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
19-298 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-025 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-186 Nacer Bouhanni FRA 2011
20-224 Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 2012
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
21-013 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2014
21-184 Fabian Schnaidt DUI 2012
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-117 Rinaldo Nocentini ITA 2018
40-114 Rinaldo Nocentini ITA 2018
36-194 André Greipel DUI 2019
36-130 Azzedine Lagab ALG 2023
35-251 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-307 Geoffrey Soupe FRA 2023
33-191 Adil Jelloul MAR 2016
32-342 Sébastien Hinault FRA 2007
32-309 Thomas Voeckler FRA 2012
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Niccolo Bonifazio ITA 2019
3 Adrien Petit FRA 2016
3 Yauheni Hutarovich BLR 2015
2 Jason Tesson FRA 2023
2 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
2 Lorrenzo Manzin FRA 2019
2 Brenton Jones AUS 2018
2 Rinaldo Nocentini ITA 2018
2 Andrea Palini ITA 2016
2 Rafaâ Chtioui TUN 2015
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
8 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
8 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
7 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
7 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
6 Yohann Gène FRA 2012 - 2017
6 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2014 - 2014
6 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
5 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2020
4 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
22-017 Joseph Areruya RWA 2018
22-309 Geoffrey Soupe FRA 2011
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
23-094 Attilio Viviani ITA 2020
23-213 Lucas Carstensen DUI 2018
23-213 Andrea Palini ITA 2013
23-275 Mikel Aristi Gardoki SPA 2017
23-354 Frederique Robert BEL 2013
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-303 Yohann Gène FRA 2012
30-234 Anthony Charteau FRA 2010