Settimana Ciclistica Lombarda

Startlijst Settimana Ciclistica Lombarda 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Iuri Filosi ITA 17 Jan 1992 1
Davide Appollonio ITA 02 Jun 1989 Amore e Vita 1
Abner Santiago Umba Lopez COL 20 Nov 2002 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 16 Jun 1998 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Jhonatan Restrepo Valencia COL 28 Nov 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Malucelli ITA 20 Oct 1993 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Simon Pellaud ZWI 06 Nov 1992 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matis Louvel FRA 19 Jul 1999 Arkéa - Samsic 1
Maxime Bouet FRA 03 Nov 1986 Arkéa - Samsic 1
Enrico Battaglin ITA 17 Nov 1989 Bardiani - CSF - Faizane 1
Filippo Fiorelli ITA 19 Nov 1994 Bardiani - CSF - Faizane 1
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Team BikeExchange 1
Barnabas Peak HUN 29 Nov 1998 Team BikeExchange 1
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Team BikeExchange 1
Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 25 Aug 1991 Team BikeExchange 1
Felix Grossschartner OOS 23 Dec 1993 BORA - Hansgrohe 1
Giovanni Aleotti ITA 25 May 1999 BORA - Hansgrohe 1
Pascal Ackermann DUI 17 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 Cofidis 1
Alessandro Fedeli ITA 03 Jun 1996 Delko 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Delko 1
Evaldas Siskevicius LTU 30 Dec 1988 Delko 1
Fausto Masnada ITA 06 Nov 1993 Deceuninck - Quick Step 1
Alberto Bettiol ITA 29 Oct 1993 EF Education - NIPPO 1
Luca Pacioni ITA 13 Aug 1993 Eolo - Kometa 1
Luka Wackermann ITA 13 Mar 1992 Eolo - Kometa 1
Julen Irizar Laskurain SPA 26 Mar 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Alonso Flores SPA 23 Sep 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Gazprom - RusVelo 1
Marco Canola ITA 26 Dec 1988 Gazprom - RusVelo 1
Andrea Guardini ITA 12 Jun 1989 Giotti Victoria - Savini Due 1
Paolo Simion ITA 10 Oct 1992 Giotti Victoria - Savini Due 1
Gianni Moscon ITA 20 Apr 1994 INEOS Grenadiers 1
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Israel Start-Up Nation 1
Rudy Barbier FRA 18 Dec 1992 Israel Start-Up Nation 1
Sep Vanmarcke BEL 28 Jul 1988 Israel Start-Up Nation 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Work Service - Marchiol - Dynatek 4
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Giacomo Garavaglia ITA 03 Jul 1996 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 MG.Kvis - VPM 1
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Movistar Team 1
Gabriel Cullaigh GBR 08 Apr 1996 Movistar Team 1
Sergio Samitier Samitier SPA 31 Aug 1995 Movistar Team 1
Aaron Verwilst BEL 02 May 1997 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Rune Herregodts BEL 27 Jul 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 Bahrain Victorious 1
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 Bahrain Victorious 1
Mark Padun UKR 06 Jul 1996 Bahrain Victorious 1
Santiago Buitrago Sanchez COL 26 Sep 1999 Bahrain Victorious 1
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Bahrain Victorious 1
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 1
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Vini Zabù 1
Mattia Bevilacqua ITA 17 Jun 1998 Vini Zabù 1
Aliaksandr Riabushenko BLR 12 Oct 1995 UAE Team Emirates 1
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 UAE Team Emirates 1
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Erland Jordbrekk Blikra NOR 11 Jan 1997 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2021 18.07 2.1 ITA Diego Ulissi BEL Sep Vanmarcke ITA Giovanni Aleotti
2013 07.09 2.1 DUI Patrik Sinkewitz CRO Radoslav Rogina ITA Francesco Manuel Bongiorno
2011 03.09 2.1 FRA Thibaut Pinot ITA Simone Stortoni ITA Davide Rebellin
2010 05.04 2.1 ITA Michele Scarponi ITA Riccardo Riccò POL Przemyslaw Niemiec
2009 05.04 2.1 ITA Daniele Pietropolli COL Juan Mauricio Soler Rodriguez ITA Davide Rebellin
2008 06.04 2.1 ITA Danilo Di Luca ITA Paolo Savoldelli ITA Daniele Pietropolli
2007 09.04 2.1 RUS Alexander Efimkin POL Sylwester Szmyd ITA Domenico Pozzovivo
2006 09.04 2.2 NED Robert Gesink BLR Aliaksandr Kuchynski ITA Graziano Gasparre
2005 10.04 2.2 ITA Riccardo Riccò RUS Alexander Efimkin ITA Marco Osella
2004 12.04 2.5 ITA Michele Scarponi ZIM Timothy Jones POL Radoslaw Romanik
2003 21.04 2.5 MEX Julio Alberto Perez Cuapio ZIM Timothy Jones ZWI Steve Zampieri
2002 21.04 2.3 SLO Tadej Valjavec ITA Michele Scarponi LUX Kim Kirchen
2001 22.04 2.4 UKR Serhiy Honchar FRA Pascal Herve FRA Didier Rous
2000 16.04 2.4 UKR Serhiy Honchar ITA Gilberto Simoni FRA Didier Rous
1999 19.04 2.4 LTU Raimundas Rumsas ITA Nicola Miceli ITA Enrico Zaina
1998 19.04 2.5 RUS Pavel Tonkov ZWI Markus Zberg ITA Enrico Zaina
1997 20.04 2.5 ITA Emanuele Lupi ITA Luca Mazzanti ITA Giuseppe Di Grande
1996 21.04 2.5 RUS Pavel Tonkov ITA Leonardo Piepoli ITA Stefano Faustini
1995 . ITA Massimiliano Lelli ITA Giuseppe Guerini ITA Ruggero Borghi
1994 . ITA Wladimir Belli ITA Giuseppe Guerini RUS Pavel Tonkov
1993 . ITA Enrico Zaina RUS Evgeni Berzin ITA Bruno Leali
1992 . RUS Pavel Tonkov RUS Viatcheslav Djavanian POL Zbigniew Piatek
1991 . USA Lance Armstrong ITA Fabio Bordonali ITA Wladimir Belli
1990 . Nikolai Golovatenko ITA Walter Magnago ITA Emmanuelle Bombini
1989 . Ivan Ivanov Vladimir Pulnikov Dimitri Konyshev
1987 . Vladimir Pulnikov Viktor Klimov ZWI Fabian Fuchs
1986 . POL Zenon Jaskula Jonas Romanovas ITA Luca Gelfi
1985 . Yuri Kashirin Viktor Klimov Bruno Bulic
1984 . ITA Flavio Giupponi USA Thurlow Rogers Mario Kummer
1983 . POL Andrej Serediuk USA Thurlow Rogers ITA Stefano Tomasini
1982 . Vladimir Kozarek DEN Jesper Worre ITA Luigi Busacchini
1981 . ITA Giovanni Fedrigo OOS Helmut Wechselberger ITA Giovanni Testolin
1980 . POL Czeslaw Lang ITA Piero Ghibaudo ITA Alessandro Paganessi
1979 . ITA Alberto Minetti ZWE Tommy Prim Hynek Douracek
1978 . ITA Alessandro Pozzi (1954) ZWE Tommy Prim ITA Francesco Masi
1977 . POL Jan Bieniek ITA Orfeo Pizzoferrato ITA Giuliano Biatta
1976 . ITA Vittorio Algeri Rinato Charafoulin ITA Roberto Ceruti
1975 . Valeri Chaplygin ITA Vittorio Algeri ITA Walter Polini
1974 . POL Stanislaw Szozda BEL Franky De Gendt POL Tadeusz Mytnik
1973 . CZE Jiri Mainus ITA Claudio Bortolotto ITA Fiorenzo Ballardin
1972 . ITA Fausto Bertoglio
1971 . Rudolf Labus Alois Holik ITA Giacomini Tiziano
1970 . ITA Giuliano Marcuzzi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Michele Scarponi ITA 2004 - 2010
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
2 Pavel Tonkov RUS 1996 - 1998
1 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
1 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
1 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2011
1 Daniele Pietropolli ITA 2009 - 2009
1 Danilo Di Luca ITA 2008 - 2008
1 Alexander Efimkin RUS 2007 - 2007
1 Robert Gesink NED 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Enrico Zaina ITA 1993 - 1999
2 Davide Rebellin ITA 2009 - 2011
2 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2009
2 Alexander Efimkin RUS 2005 - 2007
2 Timothy Jones ZIM 2003 - 2004
2 Didier Rous FRA 2000 - 2001
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Enrico Zaina ITA 1993 - 1999
2 Davide Rebellin ITA 2009 - 2011
2 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2009
2 Alexander Efimkin RUS 2005 - 2007
2 Timothy Jones ZIM 2003 - 2004
2 Didier Rous FRA 2000 - 2001
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-313 Robert Gesink NED 2006
21-097 Thibaut Pinot FRA 2011
21-222 Riccardo Riccò ITA 2005
24-200 Michele Scarponi ITA 2004
25-008 Tadej Valjavec SLO 2002
25-128 Alexander Efimkin RUS 2007
25-265 Julio Alberto Perez Cuapio MEX 2003
27-071 Pavel Tonkov RUS 1996
27-096 Raimundas Rumsas LTU 1999
28-107 Emanuele Lupi ITA 1997
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-322 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-095 Danilo Di Luca ITA 2008
32-003 Diego Ulissi ITA 2021
30-293 Serhiy Honchar UKR 2001
30-193 Michele Scarponi ITA 2010
29-287 Serhiy Honchar UKR 2000
29-069 Pavel Tonkov RUS 1998
28-268 Daniele Pietropolli ITA 2009
28-107 Emanuele Lupi ITA 1997
27-096 Raimundas Rumsas LTU 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Davide Rebellin ITA 2009 - 2021
4 Mattia Gavazzi ITA 2007 - 2010
4 Giuseppe Palumbo ITA 2000 - 2007
4 Ivan Quaranta ITA 1999 - 2007
4 Zoran Klemencic SLO 1998 - 2006
4 Jan Svorada CZE 1997 - 2002
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Daniele Pietropolli ITA 2007 - 2009
3 Gabriele Balducci ITA 1997 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-239 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
19-311 Robert Gesink NED 2006
20-123 Dennis van Winden NED 2008
20-288 Jonathan Milan ITA 2021
20-300 Eros Capecchi ITA 2007
20-325 Tom Stamsnijder NED 2006
20-335 Roman Kreuziger CZE 2007
21-094 Thibaut Pinot FRA 2011
21-163 Gabriele Balducci ITA 1997
21-200 Evgeny Popov RUS 2006
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
49-340 Davide Rebellin ITA 2021
42-027 Davide Rebellin ITA 2013
40-025 Davide Rebellin ITA 2011
37-240 Davide Rebellin ITA 2009
37-210 Luca Mazzanti ITA 2011
37-086 Radoslaw Romanik POL 2004
36-283 Pascal Herve FRA 2001
36-093 Roger Beuchat ZWI 2008
36-089 Silvio Martinello ITA 1999
35-235 Franco Pellizotti ITA 2013
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jan Svorada CZE 1997 - 2002
5 Pavel Tonkov RUS 1996 - 1998
4 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
4 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
4 Alessandro Petacchi ITA 2001 - 2009
4 Ivan Quaranta ITA 1999 - 2007
3 Pascal Ackermann DUI 2021 - 2021
3 Mattia Gavazzi ITA 2008 - 2010
2 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
2 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-311 Robert Gesink NED 2006
20-325 Tom Stamsnijder NED 2006
20-335 Roman Kreuziger CZE 2007
21-094 Thibaut Pinot FRA 2011
21-220 Riccardo Riccò ITA 2005
21-221 Riccardo Riccò ITA 2005
21-351 Zoran Klemencic SLO 1998
22-167 Ivan Ravaioli ITA 2003
22-171 Ivan Ravaioli ITA 2003
22-207 Michele Scarponi ITA 2002
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-090 Alessandro Petacchi ITA 2009
35-088 Alessandro Petacchi ITA 2009
34-211 Andrei Teteriouk KAZ 2002
33-236 Jan Svorada CZE 2002
33-234 Jan Svorada CZE 2002
32-332 Laurent Dufaux ZWI 2002
32-321 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-320 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-254 Thomas Liese DUI 2001
32-152 Gabriele Balducci ITA 2008
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Pavel Tonkov RUS 1996 - 1998
7 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
7 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
5 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
4 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2011
4 Alessandro Petacchi ITA 2009 - 2009
4 Julio Alberto Perez Cuapio MEX 2003 - 2003
3 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
3 Danilo Di Luca ITA 2008 - 2008
3 Alberto Loddo ITA 2008 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-311 Robert Gesink NED 2006
20-325 Tom Stamsnijder NED 2006
20-335 Roman Kreuziger CZE 2007
21-094 Thibaut Pinot FRA 2011
22-167 Ivan Ravaioli ITA 2003
22-207 Michele Scarponi ITA 2002
22-302 Stefan Rutimann ZWI 2001
23-072 Luca Mazzanti ITA 1997
23-111 Francesco Failli ITA 2007
24-122 Ivan Quaranta ITA 1999
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-090 Alessandro Petacchi ITA 2009
32-332 Laurent Dufaux ZWI 2002
32-322 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-095 Danilo Di Luca ITA 2008
32-003 Diego Ulissi ITA 2021
31-209 Andrei Teteriouk KAZ 1999
31-204 Enrico Zaina ITA 1999
30-293 Serhiy Honchar UKR 2001
30-193 Michele Scarponi ITA 2010
29-365 Paolo Valoti ITA 2001