Tour of Romania

Startlijst Tour of Romania 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Artur Sowinski POL 29 Jan 1997 1
Daniel Crista ROU 19 Jan 1991 2
Iuri Filosi ITA 17 Jan 1992 1
Julian Lino FRA 04 Oct 1995 1
Michal Podlaski POL 13 May 1988 1
Nicolas Vinokourov KAZ 07 Jul 2002 1
Pawel Szostka POL 09 Jul 1998 1
Richard Holec CZE 23 Jan 1999 1
Alessandro Bisolti ITA 07 Mar 1985 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Janos Pelikan HUN 19 Apr 1995 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Josip Rumac CRO 26 Oct 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Daniel Smarzaro ITA 09 Oct 1997 D'Amico - UM Tools 1
Maksym Bilyi UKR 16 Jan 2001 D'Amico - UM Tools 1
Adne van Engelen NED 16 Mar 1993 Bike Aid 2
Erik Bergström Frisk ZWE 28 Sep 1999 Bike Aid 2
Justin Wolf DUI 15 Oct 1992 Bike Aid 2
Lucas Carstensen DUI 16 Jun 1994 Bike Aid 2
Nikodemus Holler DUI 04 May 1991 Bike Aid 2
Jan Stöhr CZE 05 Apr 1991 Cycling Academy Trencin 1
Tomas Kalojiros CZE 03 Aug 1994 Cycling Academy Trencin 1
Dusan Rajovic SRB 19 Nov 1997 Delko 1
Eduard-Michael Grosu ROU 04 Sep 1992 Delko 5
Cristian Rocchetta ITA 02 Mar 1998 General Store - F.lli Curia - Essegibi 1
Andrea Guardini ITA 12 Jun 1989 Giotti Victoria - Savini Due 2
Emanuele Onesti ITA 21 Jun 1995 Giotti Victoria - Savini Due 1
Emil Dima ROU 22 Feb 1997 Giotti Victoria - Savini Due 4
Kristian Javier Yustre Rodriguez COL 26 Nov 1993 Giotti Victoria - Savini Due 1
Viktor Filutas HUN 28 Sep 1996 Giotti Victoria - Savini Due 3
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Francesco Zandri ITA 20 Jul 1997 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Giacomo Garavaglia ITA 03 Jul 1996 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Riccardo Bobbo ITA 10 May 1999 Work Service - Marchiol - Dynatek 2
Adrian Banaszek POL 21 Oct 1991 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Alan Banaszek POL 30 Oct 1997 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Jakub Kaczmarek POL 27 Sep 1993 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Marceli Boguslawski POL 07 Sep 1997 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Norbert Banaszek POL 18 Jun 1997 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Tobiasz Pawlak POL 24 Nov 1995 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Tomasz Budzinski POL 24 Apr 1998 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Mika Heming DUI 06 Apr 2000 Maloja Pushbikers 1
Tim Wollenberg DUI 17 Feb 2000 Maloja Pushbikers 1
Daniel Babor CZE 22 Oct 1999 Tufo - Pardus - Prostejov 1
Alexandr Semenov KAZ 08 May 1999 Vino - Astana Motors 1
Daniil Pronskiy KAZ 04 Jun 2000 Vino - Astana Motors 1
Maciej Paterski POL 12 Sep 1986 Voster - ATS Team 1
Mateusz Grabis POL 24 Aug 1994 Voster - ATS Team 2
Patryk Stosz POL 15 Jul 1994 Voster - ATS Team 2
Szymon Rekita POL 05 Jan 1994 Voster - ATS Team 1
Alex Hoehn USA 22 Dec 1997 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Kent Ross USA 02 Dec 1996 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Serghei Tvetcov ROU 29 Dec 1988 Wildlife Generation Pro Cycling 4
Lorenzo Quartucci ITA 05 Apr 1999 Zalf - Euromobil - Fior 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Mark Stewart GBR 2022 - 2022
1 Jakub Kaczmarek POL 2021 - 2021
1 Eduard-Michael Grosu ROU 2020 - 2020
1 Alex Molenaar NED 2019 - 2019
1 Serghei Tvetcov ROU 2018 - 2018
1 Vitaliy Buts UKR 2013 - 2013
1 Matija Kvasina CRO 2012 - 2012
1 Andrei Nechita ROU 2011 - 2011
1 Vladimir Koev BUL 2010 - 2010
1 Rida Cador HUN 2008 - 2008
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Serghei Tvetcov ROU 2018 - 2021
2 Ioannis Tamouridis GRE 2010 - 2011
1 Cristian Raileanu ROU 2022 - 2022
1 Jakub Otruba CZE 2022 - 2022
1 Mark Stewart GBR 2022 - 2022
1 Jakub Kaczmarek POL 2021 - 2021
1 Szymon Rekita POL 2021 - 2021
1 Eduard-Michael Grosu ROU 2020 - 2020
1 Nikodemus Holler DUI 2020 - 2020
1 Szymon Krawczyk POL 2020 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Emil Dima ROU 2019 - 2022
4 Serghei Tvetcov ROU 2018 - 2021
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Ioannis Tamouridis GRE 2010 - 2011
1 Alan Banaszek POL 2022 - 2022
1 Cristian Raileanu ROU 2022 - 2022
1 Jakub Otruba CZE 2022 - 2022
1 Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 2022 - 2022
1 Mark Stewart GBR 2022 - 2022
1 Mika Heming DUI 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-064 Alex Molenaar NED 2019
23-013 Andrei Nechita ROU 2011
26-255 Vitaliy Buts UKR 2013
27-017 Mark Stewart GBR 2022
27-081 Rida Cador HUN 2008
27-343 Jakub Kaczmarek POL 2021
28-009 Eduard-Michael Grosu ROU 2020
29-268 Serghei Tvetcov ROU 2018
30-187 Matija Kvasina CRO 2012
30-286 Vladimir Koev BUL 2010
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-286 Vladimir Koev BUL 2010
30-187 Matija Kvasina CRO 2012
29-268 Serghei Tvetcov ROU 2018
28-009 Eduard-Michael Grosu ROU 2020
27-343 Jakub Kaczmarek POL 2021
27-081 Rida Cador HUN 2008
27-017 Mark Stewart GBR 2022
26-255 Vitaliy Buts UKR 2013
23-013 Andrei Nechita ROU 2011
20-064 Alex Molenaar NED 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Eduard-Michael Grosu ROU 2012 - 2022
5 Emil Dima ROU 2018 - 2022
4 Serghei Tvetcov ROU 2018 - 2021
4 Alex Buttazzoni ITA 2008 - 2013
3 Daniel Crista ROU 2020 - 2022
3 Lucas Carstensen DUI 2020 - 2022
3 Viktor Filutas HUN 2018 - 2021
3 Ioannis Tamouridis GRE 2010 - 2012
3 Angelo Ciccone ITA 2008 - 2011
2 Alan Banaszek POL 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-346 Jonathan Milan ITA 2019
19-041 Enzo Decker DUI 2022
19-055 Nicolas Vinokourov KAZ 2021
19-071 Yovcho Yovchev BUL 2010
19-278 Eduard-Michael Grosu ROU 2012
19-308 Filippo Ferronato ITA 2018
19-346 Oleksandr Prevar UKR 2010
20-046 Szymon Krawczyk POL 2018
20-049 Savva Novikov RUS 2019
20-060 Alex Molenaar NED 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
51-033 Davide Rebellin ITA 2022
50-027 Davide Rebellin ITA 2021
45-346 Oscar Sevilla Ribera SPA 2022
39-210 Pavel Chumanov BUL 2008
37-277 Jan Barta CZE 2022
37-057 Andreas Keuser DUI 2011
37-008 Fabio Masotti ITA 2011
36-313 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2010
36-180 Alessandro Bisolti ITA 2021
36-003 Fabio Masotti ITA 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Eduard-Michael Grosu ROU 2013 - 2022
4 Ioannis Tamouridis GRE 2011 - 2012
3 Daniel Babor CZE 2021 - 2022
3 Andriy Kulyk UKR 2012 - 2012
2 Lucas Carstensen DUI 2020 - 2022
2 Patryk Stosz POL 2021 - 2021
2 Andrea Guardini ITA 2020 - 2020
2 Stanislaw Aniolkowski POL 2019 - 2019
2 Peter Schulting NED 2018 - 2018
2 Georgios Bouglas GRE 2013 - 2013
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-071 Yovcho Yovchev BUL 2010
20-049 Savva Novikov RUS 2019
20-069 Yovcho Yovchev BUL 2011
20-302 Eduard-Michael Grosu ROU 2013
21-106 Christian Grazian ITA 2011
21-111 Christian Grazian ITA 2011
21-318 Daniel Babor CZE 2021
22-050 Maksym Vasilyev UKR 2012
22-197 Onur Balkan TUR 2018
22-227 Georgios Bouglas GRE 2013
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-210 Pavel Chumanov BUL 2008
37-057 Andreas Keuser DUI 2011
37-008 Fabio Masotti ITA 2011
32-006 Ioannis Tamouridis GRE 2012
32-004 Ioannis Tamouridis GRE 2012
31-364 Ioannis Tamouridis GRE 2012
31-281 Vladimir Koev BUL 2011
31-093 Andrea Guardini ITA 2020
31-089 Andrea Guardini ITA 2020
31-034 Peter Schulting NED 2018
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Andriy Kulyk UKR 2012
3 Ioannis Tamouridis GRE 2012
2 Daniel Babor CZE 2022
2 Patryk Stosz POL 2021
2 Andrea Guardini ITA 2020
2 Eduard-Michael Grosu ROU 2020
2 Stanislaw Aniolkowski POL 2019
2 Peter Schulting NED 2018
2 Georgios Bouglas GRE 2013
2 Christian Grazian ITA 2011
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Eduard-Michael Grosu ROU 2020 - 2022
7 Andrei Nechita ROU 2011 - 2011
6 Vladimir Koev BUL 2010 - 2010
5 Serghei Tvetcov ROU 2018 - 2021
5 Matija Kvasina CRO 2012 - 2012
4 Vitaliy Buts UKR 2013 - 2013
4 Ioannis Tamouridis GRE 2012 - 2012
4 Rida Cador HUN 2008 - 2008
3 Jakub Kaczmarek POL 2021 - 2021
3 Ivar Slik NED 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-071 Yovcho Yovchev BUL 2010
20-063 Alex Molenaar NED 2019
20-069 Yovcho Yovchev BUL 2011
22-322 Daniel Babor CZE 2022
23-007 Andrei Nechita ROU 2011
23-195 Sander Oostlander NED 2008
23-291 Thomas (Tom) Sexton NZL 2022
25-194 Heinrich Berger DUI 2011
25-244 Mykhaylo Kononenko UKR 2013
25-292 Davide D'Angelo ITA 2008
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-247 Serghei Tvetcov ROU 2021
32-001 Ioannis Tamouridis GRE 2012
31-031 Peter Schulting NED 2018
30-286 Vladimir Koev BUL 2010
30-225 Daniel Crista ROU 2021
30-187 Matija Kvasina CRO 2012
30-005 Eduard-Michael Grosu ROU 2022
29-268 Serghei Tvetcov ROU 2018
28-009 Eduard-Michael Grosu ROU 2020
27-343 Jakub Kaczmarek POL 2021