Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc

Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc 1975
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Leoni Pizzini ITA
Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc 1975
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Leoni Pizzini
Startlijst Giro della Valle d'Aosta Mont Blanc 1975
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 16.07 2.2U IRL Darren Rafferty FRA Alexy Faure Prost MEX Isaac Del Toro Romero
2022 17.07 2.2U FRA Lenny Martinez NZL Reuben Thompson ITA Simone Raccani
2021 18.07 2.2U NZL Reuben Thompson ITA Gianmarco Garofoli ITA Mattia Petrucci
2019 21.07 2.2U BEL Mauri Vansevenant GBR Adam Hartley NED Kevin Inkelaar
2018 15.07 2.2U KAZ Vadim Pronskiy NED Kevin Inkelaar DEN Jonas Gregaard Wilsly
2017 16.07 2.2U RUS Pavel Sivakov BEL Bjorg Lambrecht AUS Michael Storer
2016 17.07 2.2U ZWI Kilian Frankiny SPA Enric Mas Nicolau UKR Mark Padun
2015 19.07 2.2U AUS Robert Power BEL Laurens De Plus ITA Simone Petilli
2014 20.07 2.2U COL Bernardo Albeiro Suaza Arango NOR Odd Christian Eiking ITA Manuel Senni
2013 14.07 2.2U ITA Davide Villella ITA Davide Formolo FRA Clément Chevrier
2012 22.07 2.2U ITA Fabio Aru RUS Sergey Chernetskiy ITA Andrea Manfredi
2011 28.08 2.2 ITA Fabio Aru USA Joseph Lloyd Dombrowski RUS Nikita Novikov
2010 29.08 2.2 RUS Petr Ignatenko VEN Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis ITA Francesco Manuel Bongiorno
2009 30.08 2.2 FRA Thibaut Pinot ITA Angelo Pagani RUS Egor Silin
2008 31.08 2.2 ITA Michele Gaia ITA Enrico Zen UKR Anatoliy Pakhtusov
2007 02.09 2.2 COL Alex Norberto Cano Ardila ITA Vincenzo Ianniello ITA Mauro Finetto
2006 03.09 2.2 ITA Alessandro Bisolti IRL Daniel Martin BEL Tom Criel
2005 04.09 2.2 ITA Morris Possoni ITA Luigi Sestili ITA Cristiano Salerno
2004 . SLO Tomasz Nose
2003 . ITA Marco Marzano
2002 . ITA Marco Marzano
2001 . UKR Yaroslav Popovych
2000 . UKR Yaroslav Popovych
1999 05.09 2.6 CZE Milan Kadlec ITA Paolo Tiralongo ITA Ramon Bianchi
1998 . MDA Igor Pugaci
1997 . ITA Devis Miorin
1996 08.09 2.6 ITA Maurizio Vandelli ITA Mauro Zanetti ITA Gianluca Tonetti
1995 . ITA Valentino Fois
1994 . ITA Roberto Pistore
1993 . ITA Roberto Menegotto
1992 . ITA Gilberto Simoni
1991 . ITA Wladimir Belli
1990 . ITA Ivan Gotti
1989 . ITA Ivan Gotti
1988 . ITA Enrico Zaina
1987 . FRA Fabrice Philipot
1986 . ITA Marco Lanteri
1985 . ZWE Stefan Brykt
1984 . ITA Flavio Giupponi
1983 . BEL Luc Wallays
1982 . ITA Stefano Tomasini
1981 . ITA Maurizio Viotto
1980 . ITA Fabrizio Verza
1979 . ITA Alessandro Paganessi
1978 . ITA Claudio Gosetto
1977 . ITA Ennio Vanotti
1976 . ITA Francesco Masi
1975 . ITA Leoni Pizzini
1974 . ITA Giuseppe Rodella
1973 . ITA Gabriele Mirri
1972 . ITA Efrem Dall'Anese
1971 . ITA Mario Corti
1970 . ITA Franco Baroni
1969 . ITA Vittorio Urbani
1968 . ITA Franco Vianelli
1967 . ITA Arturo Pecchielan
1964 . ITA Adriano Passuello
1963 . ITA Gianni Motta
1962 . ITA Gilberto Vendemmiati
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Aru ITA 2011 - 2012
2 Marco Marzano ITA 2002 - 2003
2 Yaroslav Popovych UKR 2000 - 2001
2 Ivan Gotti ITA 1989 - 1990
1 Darren Rafferty IRL 2023 - 2023
1 Lenny Martinez FRA 2022 - 2022
1 Reuben Thompson NZL 2021 - 2021
1 Mauri Vansevenant BEL 2019 - 2019
1 Vadim Pronskiy KAZ 2018 - 2018
1 Pavel Sivakov RUS 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Reuben Thompson NZL 2021 - 2022
2 Kevin Inkelaar NED 2018 - 2019
2 Fabio Aru ITA 2011 - 2012
2 Marco Marzano ITA 2002 - 2003
2 Yaroslav Popovych UKR 2000 - 2001
2 Ivan Gotti ITA 1989 - 1990
1 Alexy Faure Prost FRA 2023 - 2023
1 Darren Rafferty IRL 2023 - 2023
1 Isaac Del Toro Romero MEX 2023 - 2023
1 Lenny Martinez FRA 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Reuben Thompson NZL 2021 - 2022
2 Kevin Inkelaar NED 2018 - 2019
2 Fabio Aru ITA 2011 - 2012
2 Marco Marzano ITA 2002 - 2003
2 Yaroslav Popovych UKR 2000 - 2001
2 Ivan Gotti ITA 1989 - 1990
1 Alexy Faure Prost FRA 2023 - 2023
1 Charles Paige GBR 2023 - 2023
1 Darren Rafferty IRL 2023 - 2023
1 Isaac Del Toro Romero MEX 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-006 Lenny Martinez FRA 2022
19-093 Thibaut Pinot FRA 2009
20-005 Pavel Sivakov RUS 2017
20-015 Darren Rafferty IRL 2023
20-041 Vadim Pronskiy KAZ 2018
20-050 Mauri Vansevenant BEL 2019
20-069 Robert Power AUS 2015
20-153 Reuben Thompson NZL 2021
21-056 Fabio Aru ITA 2011
21-065 Morris Possoni ITA 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-030 Maurizio Vandelli ITA 1996
24-327 Milan Kadlec CZE 1999
24-173 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007
23-004 Michele Gaia ITA 2008
22-337 Petr Ignatenko RUS 2010
22-172 Kilian Frankiny ZWI 2016
22-019 Fabio Aru ITA 2012
22-017 Davide Villella ITA 2013
21-234 Bernardo Albeiro Suaza Arango COL 2014
21-180 Alessandro Bisolti ITA 2006
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Davide De Cassan ITA 2021 - 2023
3 Fabio Aru ITA 2010 - 2012
2 Darren Rafferty IRL 2022 - 2023
2 Sergio Meris ITA 2021 - 2023
2 Reuben Thompson NZL 2021 - 2022
2 Kevin Inkelaar NED 2018 - 2019
2 Alessandro Fedeli ITA 2017 - 2018
2 Pavel Sivakov RUS 2016 - 2017
2 Edward Ravasi ITA 2015 - 2016
2 Kilian Frankiny ZWI 2015 - 2016
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-222 Pavel Novak CZE 2023
18-254 Fausto Masnada ITA 2012
18-284 Gianmarco Garofoli ITA 2021
18-308 Lennard Kämna DUI 2015
18-317 Mauro Brenner DUI 2023
19-002 Lenny Martinez FRA 2022
19-002 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2019
19-004 Pavel Sivakov RUS 2016
19-012 Darren Rafferty IRL 2022
19-035 Colin Savioz FRA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-030 Maurizio Vandelli ITA 1996
29-140 Gianluca Tonetti ITA 1996
25-144 Yauheni Sobal BLR 2006
25-087 Marco Cattaneo (1982) ITA 2007
25-049 Alexei Chtchebeline RUS 2006
24-327 Milan Kadlec CZE 1999
24-289 Micula De Matteis ITA 2008
24-211 Ruslan Grischenko UKR 2005
24-195 Ashley Humbert AUS 2006
24-185 Yannick Marie FRA 2009
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Joshua Golliker GBR 2023 - 2023
2 Kevin Inkelaar NED 2018 - 2019
2 Alessandro Fedeli ITA 2017 - 2018
2 Manuel Senni ITA 2014 - 2014
2 Davide Villella ITA 2013 - 2013
2 Jasha Sütterlin DUI 2013 - 2013
2 Fabio Aru ITA 2011 - 2012
2 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007 - 2007
2 Daniel Martin IRL 2006 - 2007
2 Rafael Infantino COL 2007 - 2007
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-284 Gianmarco Garofoli ITA 2021
18-312 Lennard Kämna DUI 2015
19-002 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2019
19-101 Mark Donovan GBR 2018
19-112 Joshua Golliker GBR 2023
19-115 Joshua Golliker GBR 2023
19-214 Mattia Pozzo ITA 2008
19-241 Alessandro Verre ITA 2021
19-261 Andrey Zeits KAZ 2006
19-270 Georg Steinhauser DUI 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-144 Yauheni Sobal BLR 2006
25-049 Alexei Chtchebeline RUS 2006
24-185 Yannick Marie FRA 2009
24-173 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007
24-170 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007
23-233 Siarhei Papok BLR 2011
23-176 Manuele Caddeo ITA 2009
23-131 Anatoliy Pakhtusov UKR 2008
23-088 Tom Criel BEL 2006
23-077 Marco Bandiera ITA 2007
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Joshua Golliker GBR 2023
2 Manuel Senni ITA 2014
2 Davide Villella ITA 2013
2 Jasha Sütterlin DUI 2013
2 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007
2 Rafael Infantino COL 2007
2 Branislau Samoilau BLR 2005
2 Milan Kadlec CZE 1999
2 Fabio Balzi ITA 1996
1 Dylan Vandenstorme BEL 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Robert Power AUS 2015 - 2015
5 Fabio Aru ITA 2011 - 2012
5 Nikita Novikov RUS 2010 - 2011
4 Lenny Martinez FRA 2022 - 2022
4 Petr Ignatenko RUS 2010 - 2010
3 Mauri Vansevenant BEL 2019 - 2019
3 Bernardo Albeiro Suaza Arango COL 2014 - 2014
3 Marc Christian Garby DEN 2013 - 2013
3 Angelo Pagani ITA 2009 - 2009
3 Michele Gaia ITA 2008 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-002 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2019
19-003 Lenny Martinez FRA 2022
19-092 Thibaut Pinot FRA 2009
19-112 Joshua Golliker GBR 2023
19-241 Alessandro Verre ITA 2021
19-331 Michele Gazzara ITA 2010
20-004 Pavel Sivakov RUS 2017
20-008 Mark Padun UKR 2016
20-014 Darren Rafferty IRL 2023
20-041 Vadim Pronskiy KAZ 2018
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-144 Yauheni Sobal BLR 2006
24-195 Ashley Humbert AUS 2006
24-173 Alex Norberto Cano Ardila COL 2007
23-131 Anatoliy Pakhtusov UKR 2008
23-077 Marco Bandiera ITA 2007
23-004 Michele Gaia ITA 2008
22-337 Petr Ignatenko RUS 2010
22-207 Enrico Zen ITA 2008
22-172 Kilian Frankiny ZWI 2016
22-129 Manuel Senni ITA 2014