Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2014
27 Apr 2014
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 AUS Simon Gerrans AUS Orica - GreenEdge 33-346
2 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 34-002
3 POL Michal Kwiatkowski POL Omega Pharma - Quick Step 23-329
4 ITA Giampaolo Caruso ITA Katusha 33-255
5 ITA Domenico Pozzovivo ITA AG2R - La Mondiale 31-148
6 NED Tom-Jelte Slagter NED Garmin - Sharp 24-300
7 CZE Roman Kreuziger CZE Tinkoff - Saxo 27-356
8 BEL Philippe Gilbert BEL BMC 31-296
9 SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Katusha 32-234
10 FRA Romain Bardet FRA AG2R - La Mondiale 23-169
11 BEL Jelle Vanendert BEL Lotto - Belisol 29-067
12 ITA Enrico Gasparotto ITA Astana 32-036
13 ITA Damiano Cunego ITA Lampre - Merida 32-220
14 FRA Cyril Gautier FRA Europcar 26-214
15 NED Bauke Mollema NED Belkin 27-152
16 FRA Rudy Molard FRA 24-222
17 POR Tiago Machado POR 28-191
18 FRA Anthony Roux FRA FDJ.fr 27-009
19 LUX Fränk Schleck LUX Trek Factory Racing 34-012
20 OOS Stefan Denifl OOS 26-220
21 POL Przemyslaw Niemiec POL Lampre - Merida 34-016
22 ZWI Sébastien Reichenbach ZWI 24-334
23 FRA Pierre Rolland FRA Europcar 27-199
24 DUI Simon Geschke DUI Giant - Shimano 28-045
25 COL Julian David Arredondo Moreno COL Trek Factory Racing 25-271
26 DEN Jakob Fuglsang DEN Astana 29-036
27 ZWI Mathias Frank ZWI 27-139
28 DEN Chris Anker Sörensen DEN Tinkoff - Saxo 29-234
29 FRA Warren Barguil FRA Giant - Shimano 22-182
30 ITA Vincenzo Nibali ITA Astana 29-164
31 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA 36-081
32 BEL Ben Hermans BEL BMC 27-323
33 RUS Alexandr Kolobnev RUS Katusha 32-358
34 NED Pieter Weening NED Orica - GreenEdge 33-022
35 FRA Tony Gallopin FRA Lotto - Belisol 25-338
36 FRA Thomas Voeckler FRA Europcar 34-310
37 NOR Lars Petter Nordhaug NOR Belkin 29-348
38 FRA Guillaume Levarlet FRA 28-276
39 IRL Daniel Martin IRL Garmin - Sharp 27-250
40 ITA Ivan Santaromita ITA Orica - GreenEdge 29-362
41 AUS Simon Clarke AUS Orica - GreenEdge 27-283
42 FRA Jérôme Coppel FRA 27-264
43 BEL Tim Wellens BEL Lotto - Belisol 22-353
44 RUS Eduard Vorganov RUS Katusha 31-141
45 DUI Paul Martens (DUI) DUI Belkin 30-184
46 BEL Pieter Serry BEL Omega Pharma - Quick Step 25-157
47 FRA Mikaël Cherel FRA AG2R - La Mondiale 28-041
48 BEL Jan Bakelants BEL Omega Pharma - Quick Step 28-072
49 BEL Thomas Degand BEL 27-349
50 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Katusha 37-014
51 SPA David De La Cruz Melgarejo SPA 24-356
52 POR José Joao Mendes Pimenta Costa POR 29-003
53 FRA Arnold Jeannesson FRA FDJ.fr 28-102
54 ITA Cesare Benedetti ITA 26-268
55 NED Daan Oliver NED Giant - Shimano 21-154
56 COL Jarlinson Pantano Gomez COL 25-159
57 SPA Iker Camano Ortuzar SPA 35-044
58 SPA Sergio Pardilla Bellon SPA 30-102
59 COL Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 30-050
60 ITA Fabio Felline ITA Trek Factory Racing 24-029
61 ZAF Louis Meintjes ZAF 22-066
62 LUX Bob Jungels LUX Trek Factory Racing 21-217
63 KAZ Maxim Iglinskiy KAZ Astana 33-009
64 SPA Alberto Losada Alguacil SPA Katusha 32-058
65 NED Tom Dumoulin NED Giant - Shimano 23-167
66 ITA Diego Ulissi ITA Lampre - Merida 24-286
67 FRA Jérémy Roy FRA FDJ.fr 30-310
68 ITA Matteo Montaguti ITA AG2R - La Mondiale 30-112
69 FRA Amaël Moinard FRA BMC 32-084
70 AUS Nathan Earle AUS Team Sky 25-317
71 ITA Marco Marcato ITA Cannondale 30-076
72 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Omega Pharma - Quick Step 21-174
73 BEL Thomas Sprengers BEL 24-081
74 DUI Fabian Wegmann DUI Garmin - Sharp 33-311
75 COL Jhon Darwin Atapuma Hurtado COL BMC 26-103
76 FRA Christophe Riblon FRA AG2R - La Mondiale 33-100
77 CDN Ryder Hesjedal CDN Garmin - Sharp 33-139
78 FRA John Gadret FRA Movistar 35-005
79 FRA Pierrick Fédrigo FRA FDJ.fr 35-148
80 NED Wout Poels NED Omega Pharma - Quick Step 26-209
81 USA Matthew Busche USA Trek Factory Racing 28-353
82 USA Alex Howes USA Garmin - Sharp 26-117
83 COL Carlos Julian Quintero Norena COL 28-053
84 ZWE Gustav Erik Larsson ZWE 33-219
85 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Movistar 26-203
86 SPA Jon Izagirre Insausti SPA Movistar 25-082
87 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Movistar 23-275
88 DUI Marcus Burghardt DUI BMC 30-302
89 AUS Cameron Meyer AUS Orica - GreenEdge 26-107
90 BEL Jérôme Baugnies BEL 27-026
91 ZWI Reto Hollenstein ZWI 28-248
92 FRA Laurent Pichon FRA FDJ.fr 27-282
93 BEL Francis De Greef BEL 29-084
94 FRA Jonathan Hivert FRA Belkin 29-035
95 ZWI Michael Albasini ZWI Orica - GreenEdge 33-128
96 SPA Rafael Valls Ferri SPA Lampre - Merida 26-307
97 ITA Mirko Selvaggi ITA 29-075
98 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA 30-035
99 ITA Mattia Cattaneo ITA Lampre - Merida 23-184
100 BEL Pieter Jacobs BEL 27-325
101 BEL Dennis Vanendert BEL Lotto - Belisol 25-304
102 POL Bartosz Huzarski POL 33-182
103 AUS Nathan Haas AUS Garmin - Sharp 25-046
104 COL Miguel Angel Rubiano Chavez COL 29-206
105 AUS Rory Sutherland AUS Tinkoff - Saxo 32-078
106 LUX Ben Gastauer LUX AG2R - La Mondiale 26-165
107 FRA Kévin Réza FRA Europcar 25-344
108 ZAF Jacobus "Jaco" Venter ZAF 27-073
109 COL Edward Alexander Beltran Suarez COL 24-099
110 FRA Benoît Vaugrenard FRA FDJ.fr 32-112
111 ZAF Daryl Impey ZAF Orica - GreenEdge 29-142
112 FRA Romain Sicard FRA Europcar 26-117
113 ITA Alessandro De Marchi ITA Cannondale 27-343
114 ITA Matteo Bono ITA Lampre - Merida 30-168
115 CDN Christian Meier CDN Orica - GreenEdge 29-065
116 BEL Eliot Lietaer BEL 23-255
117 COL Leonardo Fabio Duque COL 33-205
118 CZE Frantisek Padour CZE 26-099
119 UKR Andriy Grivko UKR Astana 30-264
120 SVK Martin Velits SVK Omega Pharma - Quick Step 29-065
121 BEL Romain Zingle BEL 27-088
122 NED Martijn Keizer NED 26-033
123 NED Lieuwe Westra NED Astana 31-228
124 SPA Imanol Erviti Ollo SPA Movistar 30-164
125 ERI Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 25-168
126 EST Tanel Kangert EST Astana 27-047
127 SLO Matej Mohoric SLO Cannondale 19-190
128 NED Karsten Kroon NED Tinkoff - Saxo 38-089
129 FRA Perrig Quémeneur FRA Europcar 30-001
130 ZWI Pirmin Lang ZWI 29-153
131 ITA Daniele Ratto ITA Cannondale 24-204
132 AUS David Tanner AUS Belkin 29-209
133 ITA Davide Villella ITA Cannondale 22-305
134 BEL Preben Van Hecke BEL 31-292
135 NED Bram Tankink NED Belkin 35-145
136 FRA Thomas Damuseau FRA Giant - Shimano 25-040
DNF ITA Alberto Bettiol ITA Cannondale 20-180
DNF KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana 21-232
DNF LUX Andy Schleck LUX Trek Factory Racing 28-321
DNF BEL Arthur Van Overberghe BEL 24-079
DNF BEL Bart De Clercq BEL Lotto - Belisol 27-244
DNF SPA Benat Intxausti Elorriaga SPA Movistar 28-038
DNF BEL Bjorn Leukemans BEL 36-300
DNF POR Bruno Pires POR Tinkoff - Saxo 32-347
DNF AUS Calvin Watson AUS Trek Factory Racing 21-111
DNF COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL AG2R - La Mondiale 24-196
DNF CHN Cheng Ji CHN Giant - Shimano 26-287
DNF GBR Chris Froome GBR Team Sky 28-342
DNF SPA Daniel Navarro Garcia SPA 30-294
DNF USA Danny Pate USA Team Sky 35-034
DNF SPA David Lopez Garcia SPA Team Sky 32-349
DNF RUS Dimitriy Kozontchuk RUS Katusha 30-022
DNF BEL Edward Theuns BEL 22-363
DNF BEL Edwig Cammaerts BEL 26-285
DNF GBR Erick Rowsell GBR 23-272
DNF COL Fabio Andres Duarte Arevalo COL 27-320
DNF JPN Fumiyuki Beppu JPN Trek Factory Racing 31-017
DNF USA Ian Boswell USA Team Sky 23-079
DNF LTU Ignatas Konovalovas LTU 28-140
DNF AUS Jack Bobridge AUS Belkin 24-288
DNF ZAF Jacques Janse van Rensburg ZAF 26-234
DNF ZAF Jay Robert Thomson ZAF 28-015
DNF FRA Jean-Marc Marino FRA Cannondale 30-253
DNF BEL Jérôme Gilbert BEL 30-096
DNF FRA Jérôme Pineau FRA 34-116
DNF SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Katusha 34-351
DNF DUI Johannes Fröhlinger DUI Giant - Shimano 28-322
DNF SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Movistar 35-151
DNF GBR Joshua Edmondson GBR Team Sky 21-295
DNF COL Juan Esteban Arango Carvajal COL 27-200
DNF FRA Julien Simon FRA 28-205
DNF BEL Jürgen Van Den Broeck BEL Lotto - Belisol 31-085
DNF FIN Jussi Veikkanen FIN FDJ.fr 33-029
DNF FRA Laurent Mangel FRA FDJ.fr 32-340
DNF NED Marco Minnaard NED 25-016
DNF AUS Michael Rogers AUS Tinkoff - Saxo 34-129
DNF DEN Michael Valgren Andersen DEN Tinkoff - Saxo 22-080
DNF POL Michal Golas POL Omega Pharma - Quick Step 29-363
DNF DUI Michel Koch DUI Cannondale 22-195
DNF NED Michel Kreder NED 26-256
DNF ERI Natnael Teweldemedhin Berhane ERI Europcar 23-112
DNF POR Nelson Filipe Santos Oliveira POR Lampre - Merida 25-052
DNF BEL Otto Vergaerde BEL 19-286
DNF LTU Ramunas Navardauskas LTU Garmin - Sharp 26-088
DNF AUS Richie Porte AUS Team Sky 29-087
DNF COL Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 27-037
DNF POR Rui Alberto Costa Faria POR Lampre - Merida 27-204
DNF BEL Sander Armée BEL Lotto - Belisol 28-138
DNF FRA Sébastien Minard FRA AG2R - La Mondiale 31-319
DNF BEL Serge Pauwels BEL Omega Pharma - Quick Step 30-158
DNF ZAF Songezo Jim ZAF 23-222
DNF GBR Stephen Cummings GBR BMC 33-039
DNF NED Thomas Dekker NED Garmin - Sharp 29-233
DNF ZWE Thomas Lövkvist ZWE 30-023
DNF USA Thomas Peterson USA Giant - Shimano 27-124
DNF DUI Tony Martin DUI Omega Pharma - Quick Step 29-004
DNF BEL Tosh Van Der Sande BEL Lotto - Belisol 23-150
DNF BEL Victor Campenaerts BEL 22-182
DNF JPN Yukiya Arashiro JPN Europcar 29-217
Liège - Bastogne - Liège 2014
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.04 Eindstand Simon Gerrans
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2014
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Arthur Van Overberghe BEL 07 Feb 1990 3
Bartosz Huzarski POL 27 Oct 1980 1
Bjorn Leukemans BEL 01 Jul 1977 3
Carlos Julian Quintero Norena COL 05 Mar 1986 1
Cesare Benedetti ITA 03 Aug 1987 1
Daniel Navarro Garcia SPA 08 Jul 1983 2
Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 10 Nov 1988 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 1
Edward Alexander Beltran Suarez COL 18 Jan 1990 1
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 1
Edwig Cammaerts BEL 17 Jul 1987 2
Eliot Lietaer BEL 15 Aug 1990 3
Erick Rowsell GBR 29 Jul 1990 1
Fabio Andres Duarte Arevalo COL 11 Jun 1986 1
Francis De Greef BEL 02 Feb 1985 4
Frantisek Padour CZE 19 Jan 1988 1
Guillaume Levarlet FRA 25 Jul 1985 2
Gustav Erik Larsson ZWE 20 Sep 1980 1
Ignatas Konovalovas LTU 08 Dec 1985 2
Iker Camano Ortuzar SPA 14 Mar 1979 1
Jacobus "Jaco" Venter ZAF 13 Feb 1987 1
Jacques Janse van Rensburg ZAF 06 Sep 1987 1
Jarlinson Pantano Gomez COL 19 Nov 1988 1
Jay Robert Thomson ZAF 12 Apr 1986 1
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 2
Jérôme Coppel FRA 06 Aug 1986 3
Jérôme Gilbert BEL 22 Jan 1984 2
Jérôme Pineau FRA 02 Jan 1980 4
José Joao Mendes Pimenta Costa POR 24 Apr 1985 1
Juan Esteban Arango Carvajal COL 09 Oct 1986 1
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 2
Leonardo Fabio Duque COL 04 Oct 1980 1
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 1
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 3
Marco Minnaard NED 11 Apr 1989 1
Martijn Keizer NED 25 Mar 1988 1
Mathias Frank ZWI 09 Dec 1986 3
Michel Kreder NED 15 Aug 1987 3
Miguel Angel Rubiano Chavez COL 03 Oct 1984 1
Mirko Selvaggi ITA 11 Feb 1985 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 1
Pieter Jacobs BEL 06 Jun 1986 4
Pirmin Lang ZWI 25 Nov 1984 2
Preben Van Hecke BEL 09 Jul 1982 4
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 2
Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 08 Mar 1984 1
Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 21 Mar 1987 1
Romain Zingle BEL 29 Jan 1987 2
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 1
Samuel Sanchez Gonzalez SPA 05 Feb 1978 7
Sébastien Reichenbach ZWI 28 May 1989 1
Sergio Pardilla Bellon SPA 16 Jan 1984 1
Songezo Jim ZAF 17 Sep 1990 1
Stefan Denifl OOS 20 Sep 1987 3
Thomas Degand BEL 13 May 1986 3
Thomas Lövkvist ZWE 04 Apr 1984 3
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 1
Tiago Machado POR 18 Oct 1985 1
Victor Campenaerts BEL 28 Oct 1991 1
Ben Gastauer LUX 14 Nov 1987 AG2R - La Mondiale 3
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 AG2R - La Mondiale 2
Christophe Riblon FRA 17 Jan 1981 AG2R - La Mondiale 3
Domenico Pozzovivo ITA 30 Nov 1982 AG2R - La Mondiale 1
Matteo Montaguti ITA 06 Jan 1984 AG2R - La Mondiale 2
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 4
Romain Bardet FRA 09 Nov 1990 AG2R - La Mondiale 2
Sébastien Minard FRA 12 Jun 1982 AG2R - La Mondiale 2
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana 2
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 4
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Astana 4
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Astana 3
Lieuwe Westra NED 11 Sep 1982 Astana 3
Maxim Iglinskiy KAZ 18 Apr 1981 Astana 4
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Astana 1
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Astana 5
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Belkin 4
Bram Tankink NED 03 Dec 1978 Belkin 3
David Tanner AUS 30 Sep 1984 Belkin 3
Jack Bobridge AUS 13 Jul 1989 Belkin 1
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 Belkin 2
Lars Petter Nordhaug NOR 14 May 1984 Belkin 4
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 Belkin 4
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 BMC 4
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 BMC 3
Jhon Darwin Atapuma Hurtado COL 15 Jan 1988 BMC 1
Marcus Burghardt DUI 30 Jun 1983 BMC 2
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 BMC 6
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 BMC 3
Alberto Bettiol ITA 29 Oct 1993 Cannondale 1
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 Cannondale 2
Daniele Ratto ITA 05 Oct 1989 Cannondale 3
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Cannondale 1
Jean-Marc Marino FRA 18 Aug 1983 Cannondale 3
Marco Marcato ITA 11 Feb 1984 Cannondale 3
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Cannondale 1
Michel Koch DUI 15 Oct 1991 Cannondale 2
Cyril Gautier FRA 26 Sep 1987 Europcar 3
Kévin Réza FRA 18 May 1988 Europcar 3
Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 05 Jan 1991 Europcar 1
Perrig Quémeneur FRA 26 Apr 1984 Europcar 1
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 Europcar 3
Romain Sicard FRA 01 Jan 1988 Europcar 3
Thomas Voeckler FRA 22 Jun 1979 Europcar 3
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 Europcar 2
Anthony Roux FRA 18 Apr 1987 FDJ.fr 2
Arnold Jeannesson FRA 15 Jan 1986 FDJ.fr 3
Benoît Vaugrenard FRA 05 Jan 1982 FDJ.fr 4
Jérémy Roy FRA 22 Jun 1983 FDJ.fr 3
Jussi Veikkanen FIN 29 Mar 1981 FDJ.fr 2
Laurent Mangel FRA 22 May 1981 FDJ.fr 3
Laurent Pichon FRA 19 Jul 1986 FDJ.fr 2
Pierrick Fédrigo FRA 30 Nov 1978 FDJ.fr 4
Cheng Ji CHN 15 Jul 1987 Giant - Shimano 2
Daan Oliver NED 24 Nov 1992 Giant - Shimano 1
Johannes Fröhlinger DUI 09 Jun 1985 Giant - Shimano 3
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Giant - Shimano 4
Thomas Damuseau FRA 18 Mar 1989 Giant - Shimano 3
Thomas Peterson USA 24 Dec 1986 Giant - Shimano 2
Tom Dumoulin NED 11 Nov 1990 Giant - Shimano 3
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Giant - Shimano 1
Alex Howes USA 01 Jan 1988 Garmin - Sharp 3
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Garmin - Sharp 4
Fabian Wegmann DUI 20 Jun 1980 Garmin - Sharp 4
Nathan Haas AUS 12 Mar 1989 Garmin - Sharp 2
Ramunas Navardauskas LTU 30 Jan 1988 Garmin - Sharp 1
Ryder Hesjedal CDN 09 Dec 1980 Garmin - Sharp 4
Thomas Dekker NED 06 Sep 1984 Garmin - Sharp 4
Tom-Jelte Slagter NED 01 Jul 1989 Garmin - Sharp 2
Alberto Losada Alguacil SPA 28 Feb 1982 Katusha 3
Alexandr Kolobnev RUS 04 May 1981 Katusha 5
Angel Vicioso Arcos SPA 13 Apr 1977 Katusha 5
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 Katusha 4
Dimitriy Kozontchuk RUS 05 Apr 1984 Katusha 1
Eduard Vorganov RUS 07 Dec 1982 Katusha 4
Giampaolo Caruso ITA 15 Aug 1980 Katusha 3
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 Katusha 6
Damiano Cunego ITA 19 Sep 1981 Lampre - Merida 8
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 Lampre - Merida 4
Matteo Bono ITA 11 Nov 1983 Lampre - Merida 2
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Lampre - Merida 2
Nelson Filipe Santos Oliveira POR 06 Mar 1989 Lampre - Merida 2
Przemyslaw Niemiec POL 11 Apr 1980 Lampre - Merida 1
Rafael Valls Ferri SPA 25 Jun 1987 Lampre - Merida 2
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 Lampre - Merida 4
Bart De Clercq BEL 26 Aug 1986 Lotto - Belisol 3
Dennis Vanendert BEL 27 Jun 1988 Lotto - Belisol 3
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Lotto - Belisol 4
Jürgen Van Den Broeck BEL 01 Feb 1983 Lotto - Belisol 3
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Lotto - Belisol 4
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto - Belisol 2
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 Lotto - Belisol 3
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto - Belisol 2
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 6
Benat Intxausti Elorriaga SPA 20 Mar 1986 Movistar 2
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Movistar 3
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 3
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Movistar 2
John Gadret FRA 22 Apr 1979 Movistar 3
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Movistar 3
Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 27 Nov 1978 Movistar 1
Cameron Meyer AUS 11 Jan 1988 Orica - GreenEdge 2
Christian Meier CDN 21 Feb 1985 Orica - GreenEdge 3
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Orica - GreenEdge 2
Ivan Santaromita ITA 30 Apr 1984 Orica - GreenEdge 2
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 Orica - GreenEdge 4
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Orica - GreenEdge 2
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 Orica - GreenEdge 3
Simon Gerrans AUS 16 May 1980 Orica - GreenEdge 5
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Omega Pharma - Quick Step 2
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Omega Pharma - Quick Step 3
Martin Velits SVK 21 Feb 1985 Omega Pharma - Quick Step 1
Michal Golas POL 29 Apr 1984 Omega Pharma - Quick Step 1
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 Omega Pharma - Quick Step 3
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Omega Pharma - Quick Step 4
Serge Pauwels BEL 21 Nov 1983 Omega Pharma - Quick Step 2
Tony Martin DUI 23 Apr 1985 Omega Pharma - Quick Step 2
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Omega Pharma - Quick Step 3
Chris Froome GBR 20 May 1985 Team Sky 2
Danny Pate USA 24 Mar 1979 Team Sky 1
David Lopez Garcia SPA 13 May 1981 Team Sky 3
Ian Boswell USA 07 Feb 1991 Team Sky 1
Joshua Edmondson GBR 06 Jul 1992 Team Sky 1
Nathan Earle AUS 14 Jun 1988 Team Sky 1
Richie Porte AUS 30 Jan 1985 Team Sky 2
Bruno Pires POR 15 May 1981 Tinkoff - Saxo 2
Chris Anker Sörensen DEN 05 Sep 1984 Tinkoff - Saxo 4
Karsten Kroon NED 29 Jan 1976 Tinkoff - Saxo 3
Michael Rogers AUS 20 Dec 1979 Tinkoff - Saxo 1
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 Tinkoff - Saxo 1
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Tinkoff - Saxo 3
Rory Sutherland AUS 08 Feb 1982 Tinkoff - Saxo 1
Andy Schleck LUX 10 Jun 1985 Trek Factory Racing 7
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 Trek Factory Racing 1
Calvin Watson AUS 06 Jan 1993 Trek Factory Racing 1
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Trek Factory Racing 1
Fränk Schleck LUX 15 Apr 1980 Trek Factory Racing 7
Fumiyuki Beppu JPN 10 Apr 1983 Trek Factory Racing 2
Julian David Arredondo Moreno COL 30 Jul 1988 Trek Factory Racing 1
Matthew Busche USA 09 May 1985 Trek Factory Racing 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
3 Léon Houa BEL 1892 - 1894
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
3 Fränk Schleck LUX 2007 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2022
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
10 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
10 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
10 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
11 Simon Geschke DUI 2011 - 2023
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
11 Paul Martens (DUI) DUI 2011 - 2021
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar