G.P. Cannes

G.P. Cannes 1950
05 Mar 1950
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Edouard Fachleitner FRA 29-009
2 FRA Nello Lauredi FRA 25-151
3 FRA Antoine Giauna FRA 35-163
G.P. Cannes 1950
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
05.03 Eindstand Edouard Fachleitner
Startlijst G.P. Cannes 1950
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Antoine Giauna FRA 23 Sep 1914 1
Edouard Fachleitner FRA 24 Feb 1921 3
Nello Lauredi FRA 05 Oct 1924 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1991 24.02 1.4 FRA Yvon Madiot GBR Harry Lodge David FRA Laurent Jalabert
1990 25.02 1.4 FRA Gérard Rue DUI Udo Bölts BEL Frank Van Den Abbeele
1989 26.02 Cat 4 FRA Roland Leclerc FRA Luc Leblanc FRA Régis Simon
1988 28.02 FRA Jérôme Simon DUI Andreas Kappes FRA Bruno Wojtinek
1987 22.02 GBR Sean Yates FRA Frédéric Vichot ZWI Gilbert Glaus
1986 23.02 ZWI Gilbert Glaus FRA Charles Berard FRA Jérôme Simon
1985 23.02 NED Adri van der Poel FRA Frédéric Vichot AUS Allan Peiper
1984 25.02 FRA Yvon Madiot FRA Pierre Bazzo FRA Laurent Biondi
1983 26.02 ZWI Gilbert Glaus ZWI Jean-Mary Grezet ZWI Patrick Moerlen
1982 27.02 FRA Laurent Fignon FRA Patrick Stephan ZWI Hubert Seiz
1981 28.02 DEN Kim Andersen FRA Pierre-Raymond Villemiane IRL Stephen Roche
1980 23.02 NED Jan Raas BEL Rik Van Linden FRA Pierre-Raymond Villemiane
1979 24.02 IRL Sean Kelly BEL Walter Planckaert NED Henk Lubberding
1978 25.02 BEL Wilfried Wesemael ZWE Sven-Ake Nilsson FRA Yvon Bertin
1976 21.02 FRA Georges Talbourdet FRA Sylvain Vasseur FRA Jean-Luc Molineris
1975 22.02 FRA Jean-Pierre Danguillaume NED Fedor den Hertog FRA Maurice Le Guilloux
1974 17.02 ITA Franco Bitossi BEL Frans Verbeeck NED Tino Tabak
1973 . NED Tino Tabak DEN Leif Mortensen FRA Claude Tollet
1972 . ITA Roberto Poggiali FRA Michel Perin ITA Giuseppe Perletto
1971 . BEL Frans Verbeeck GBR Derek Harrison FRA Michel Perin
1970 16.02 FRA Paul Gutty FRA Gilbert Bellone FRA Désiré Letort
1969 16.02 FRA Gilbert Bellone NED Arie den Hartog FRA José Catieau
1968 18.02 FRA Jacques Cadiou FRA Claude Guyot FRA Jean-Louis Bodin
1967 19.02 FRA Jean-Paul Paris FRA Charly Grosskost FRA Maurice Izier
1966 13.02 ITA Flaviano Vicentini ITA Carmine Preziosi FRA Gilbert Bellone
1965 14.02 ITA Michele Dancelli FRA Jean-Claude Wuillemin FRA Jean Jourden
1964 16.02 FRA Raymond Poulidor DUI Wilfried Bölke FRA Jean Dupont
1963 17.02 FRA François Mahé FRA Raymond Poulidor IRL Ian Moore
1962 18.02 DUI Rudi Altig FRA François Le Her FRA Fernand Picot
1961 19.02 ITA Nino Defilippis FRA Claude Valdois FRA Raymond Poulidor
1960 06.03 FRA Jean Bonifassi FRA Albert Bouvet FRA Claude Mattio
1959 08.03 FRA Francis Anastasi FRA Claude Mattio FRA Emmanuel Busto
1958 09.03 FRA Settimio Sabbadini FRA Gilbert Bauvin FRA Joseph Mirando
1957 10.03 FRA Antonin Rolland FRA Settimio Sabbadini FRA Joseph Mirando
1956 11.03 FRA Joseph Mirando FRA Yvon Ramella FRA Vincent Vitetta
1955 27.03 FRA Jean Forestier FRA Raoul Remy FRA René Privat
1954 21.03 FRA Gilbert Bauvin FRA Jean Leullier BEL Alex Close
1953 08.03 FRA Pierre Baratin ITA Angelo Conterno FRA Émile Rol
1952 10.03 FRA Louison Bobet FRA Pierre Molineris FRA Adolphe Pezzuli
1951 11.03 FRA Lucien Teisseire POR Fernando Moreira FRA Raoul Remy
1950 05.03 FRA Edouard Fachleitner FRA Nello Lauredi FRA Antoine Giauna
1949 06.03 FRA Antonin Canavese FRA Edouard Fachleitner FRA Jesus-Jacques Moujica
1948 21.03 FRA René Vietto ITA Paolo "Paul" Neri FRA Edouard Fachleitner
1947 16.03 FRA Raymond Guegan FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA Lucien Lauk
1946 24.03 ITA Paolo "Paul" Neri FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA Pierre Baratin
1942 . FRA Gino Proietti FRA Victor Pernac FRA Dante Gianello
1941 . FRA Bruno Carini FRA René Vietto ITA Fermo Camellini
1939 12.03 ZWI Karl Litschi FRA André Deforge ITA Giuseppe Martino
1938 01.03 FRA Lucien Lauk ITA Elio Frosio FRA André Deforge
1937 21.02 ITA Giuseppe Martano FRA Lucien Lauk ITA Luigi Barral
1936 . FRA Alfred Weck FRA Adrien Buttafocchi FRA Raymond Louviot
1935 . FRA Antonio Zanella ZWI Leo Amberg FRA Antoine Arnaldi
1934 . FRA Fernand Cornez FRA Louis Aimar FRA A. Cottyn
1933 . FRA René Vietto FRA Fernand Cornez FRA Clément Bistagne
1932 . FRA René Vietto ITA Luigi Barral FRA Pietro Pastorelli
1931 . FRA Louis Gras FRA Adrien Buttafocchi FRA Louis Minardi
1930 . FRA Gaspard Rinaldi FRA Jean Maréchal FRA René Brossy
1929 . FRA Guy Le Goff ITA Felice Gremo FRA Antonio Mugnaioni
1928 . FRA Joseph Rivella FRA Louis Gras ITA Giuseppe Enrici
1927 . FRA Louis Gras FRA Embareck Fliffel FRA François Menta
1926 . FRA François Urago ITA Sébastien Piccardo FRA Paulin Lanteri
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Yvon Madiot FRA 1984 - 1991
2 Gilbert Glaus ZWI 1983 - 1986
1 Gérard Rue FRA 1990 - 1990
1 Roland Leclerc FRA 1989 - 1989
1 Jérôme Simon FRA 1988 - 1988
1 Sean Yates GBR 1987 - 1987
1 Adri van der Poel NED 1985 - 1985
1 Laurent Fignon FRA 1982 - 1982
1 Kim Andersen DEN 1981 - 1981
1 Jan Raas NED 1980 - 1980
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 René Vietto FRA 1932 - 1948
3 Gilbert Glaus ZWI 1983 - 1987
3 Gilbert Bellone FRA 1966 - 1970
3 Raymond Poulidor FRA 1961 - 1964
3 Joseph Mirando FRA 1956 - 1958
3 Edouard Fachleitner FRA 1948 - 1950
3 Lucien Lauk FRA 1937 - 1947
3 Louis Gras FRA 1927 - 1931
2 Yvon Madiot FRA 1984 - 1991
2 Jérôme Simon FRA 1986 - 1988
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 René Vietto FRA 1932 - 1948
3 Gilbert Glaus ZWI 1983 - 1987
3 Gilbert Bellone FRA 1966 - 1970
3 Raymond Poulidor FRA 1961 - 1964
3 Joseph Mirando FRA 1956 - 1958
3 Edouard Fachleitner FRA 1948 - 1950
3 Lucien Lauk FRA 1937 - 1947
3 Louis Gras FRA 1927 - 1931
2 Yvon Madiot FRA 1984 - 1991
2 Jérôme Simon FRA 1986 - 1988
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-336 Antonin Canavese FRA 1949
21-199 Laurent Fignon FRA 1982
21-249 Yvon Madiot FRA 1984
22-276 Sean Kelly IRL 1979
22-282 Michele Dancelli ITA 1965
23-018 Kim Andersen DEN 1981
23-237 Flaviano Vicentini ITA 1966
24-069 Jacques Cadiou FRA 1968
24-078 Georges Talbourdet FRA 1976
24-171 Jean Forestier FRA 1955
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-032 René Vietto FRA 1948
33-151 Franco Bitossi ITA 1974
32-188 Antonin Rolland FRA 1957
32-182 Pierre Baratin FRA 1953
32-168 François Mahé FRA 1963
31-091 Lucien Teisseire FRA 1951
30-083 Gilbert Glaus ZWI 1986
29-200 Settimio Sabbadini FRA 1958
29-026 Paolo "Paul" Neri ITA 1946
29-009 Edouard Fachleitner FRA 1950
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 René Vietto FRA 1932 - 1948
3 Gilbert Glaus ZWI 1983 - 1987
3 Gilbert Bellone FRA 1966 - 1970
3 Raymond Poulidor FRA 1961 - 1964
3 Joseph Mirando FRA 1956 - 1958
3 Edouard Fachleitner FRA 1948 - 1950
3 Lucien Lauk FRA 1937 - 1947
3 Louis Gras FRA 1927 - 1931
2 Yvon Madiot FRA 1984 - 1991
2 Jérôme Simon FRA 1986 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-336 Antonin Canavese FRA 1949
21-033 Claude Guyot FRA 1968
21-092 Stephen Roche IRL 1981
21-188 Hubert Seiz ZWI 1982
21-199 Laurent Fignon FRA 1982
21-237 Jean-Claude Wuillemin FRA 1965
21-249 Yvon Madiot FRA 1984
22-067 Andreas Kappes DUI 1988
22-086 Laurent Jalabert FRA 1991
22-169 Jesus-Jacques Moujica FRA 1949
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-262 Lucien Lauk FRA 1947
35-163 Antoine Giauna FRA 1950
35-154 Raoul Remy FRA 1955
34-188 Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA 1947
34-032 René Vietto FRA 1948
33-196 Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA 1946
33-187 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1988
33-151 Franco Bitossi ITA 1974
32-324 Émile Rol FRA 1953
32-249 Frans Verbeeck BEL 1974
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar