Trofeo ZSSDI

Trofeo ZSSDI 2005
06 Mar 2005
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Maurizio Biondo ITA 23-295
2 ITA Matteo Priamo ITA 22-351
3 AUS Gene Michael Bates AUS 23-245
Trofeo ZSSDI 2005
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
06.03 Eindstand Maurizio Biondo
Startlijst Trofeo ZSSDI 2005
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Gene Michael Bates AUS 04 Jul 1981 1
Matteo Priamo ITA 20 Mar 1982 1
Maurizio Biondo ITA 15 May 1981 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Biagio Conte ITA 1991 - 1993
2 Fabio Baldato ITA 1989 - 1990
2 Mauro Longo ITA 1981 - 1982
1 Patrick Facchini ITA 2012 - 2012
1 Enrico Battaglin ITA 2011 - 2011
1 Marko Kump SLO 2010 - 2010
1 Tomislav Danculovic CRO 2009 - 2009
1 Manuele Boaro ITA 2008 - 2008
1 Simone Ponzi ITA 2007 - 2007
1 Marco Bandiera ITA 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gianluca Brambilla ITA 2008 - 2009
2 Biagio Conte ITA 1991 - 1993
2 Fabio Baldato ITA 1989 - 1990
2 Mauro Longo ITA 1981 - 1982
1 Blaz Furdi SLO 2012 - 2012
1 Patrick Facchini ITA 2012 - 2012
1 Sergey Rudaskov RUS 2012 - 2012
1 Enrico Battaglin ITA 2011 - 2011
1 Luca Benedetti ITA 2011 - 2011
1 Sonny Colbrelli ITA 2011 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gianluca Brambilla ITA 2008 - 2009
2 Biagio Conte ITA 1991 - 1993
2 Fabio Baldato ITA 1989 - 1990
2 Mauro Longo ITA 1981 - 1982
1 Blaz Furdi SLO 2012 - 2012
1 Patrick Facchini ITA 2012 - 2012
1 Sergey Rudaskov RUS 2012 - 2012
1 Enrico Battaglin ITA 2011 - 2011
1 Luca Benedetti ITA 2011 - 2011
1 Sonny Colbrelli ITA 2011 - 2011
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-039 Giuliano Figueras ITA 1996
20-046 Simone Ponzi ITA 2007
20-090 Manuele Boaro ITA 2008
21-109 Enrico Battaglin ITA 2011
21-179 Marko Kump SLO 2010
21-266 Marco Bandiera ITA 2006
21-274 Simone Simonetti ITA 1997
23-295 Maurizio Biondo ITA 2005
24-036 Patrick Facchini ITA 2012
28-259 Tomislav Danculovic CRO 2009
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-259 Tomislav Danculovic CRO 2009
24-036 Patrick Facchini ITA 2012
23-295 Maurizio Biondo ITA 2005
21-274 Simone Simonetti ITA 1997
21-266 Marco Bandiera ITA 2006
21-179 Marko Kump SLO 2010
21-109 Enrico Battaglin ITA 2011
20-090 Manuele Boaro ITA 2008
20-046 Simone Ponzi ITA 2007
20-039 Giuliano Figueras ITA 1996
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gianluca Brambilla ITA 2008 - 2009
2 Biagio Conte ITA 1991 - 1993
2 Fabio Baldato ITA 1989 - 1990
2 Mauro Longo ITA 1981 - 1982
1 Blaz Furdi SLO 2012 - 2012
1 Patrick Facchini ITA 2012 - 2012
1 Sergey Rudaskov RUS 2012 - 2012
1 Enrico Battaglin ITA 2011 - 2011
1 Luca Benedetti ITA 2011 - 2011
1 Sonny Colbrelli ITA 2011 - 2011
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-039 Giuliano Figueras ITA 1996
20-046 Simone Ponzi ITA 2007
20-090 Manuele Boaro ITA 2008
20-193 Gianluca Brambilla ITA 2008
20-293 Sonny Colbrelli ITA 2011
20-303 Andrej Hauptmann SLO 1996
20-307 Filippo Savini ITA 2006
21-049 Alessandro Spezialetti ITA 1996
21-071 Marco Canola ITA 2010
21-109 Enrico Battaglin ITA 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-054 Matej Gnezda SLO 2010
28-259 Tomislav Danculovic CRO 2009
28-058 Emanuele Lupi ITA 1997
27-257 Sergey Rudaskov RUS 2012
26-089 Matija Kvasina CRO 2008
24-072 Massimo Iannetti ITA 2007
24-036 Patrick Facchini ITA 2012
24-036 Esad Hasanovic SRB 2009
23-295 Maurizio Biondo ITA 2005
23-282 Blaz Furdi SLO 2012
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar