Tour of Alanya

Tour of Alanya 2020 | Rit 3
22 Feb 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 OOS Riccardo Zoidl OOS 31-320
2 ZWI Matteo Badilatti ZWI Israel Start-Up Nation 27-207
3 GBR Max Stedman GBR 23-337
4 ITA Alessandro Fancellu ITA 19-304
5 GBR Ben Tulett GBR Alpecin - Fenix 18-180
6 ITA Lorenzo Rota ITA Vini Zabù - KTM 24-275
7 FRA Samy Aurignac FRA
8 ITA Edoardo Zardini ITA Vini Zabù - KTM 30-112
9 DUI Miguel Heidemann DUI 22-026
10 SPA Gabriel Reguero Corral SPA 26-322
11 BEL Gianni Vermeersch BEL Alpecin - Fenix 27-095
12 ZWE Erik Bergström Frisk ZWE 20-147
13 ITA Federico Zurlo ITA 25-362
14 DEN Mads Baadgaard Rahbek DEN 24-126
15 LUX Luc Wirtgen LUX 21-230
16 BEL Kenneth Van Rooy BEL 26-137
17 KAZ Daniil Pronskiy KAZ 19-263
18 UKR Anatoliy Budyak UKR 24-146
19 SLO Janez Brajkovic SLO 36-066
20 SPA Eusebio Pascual Bonhome SPA 24-280
Tour of Alanya 2020
Startlijst Tour of Alanya 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aaron Grosser DUI 06 Oct 1996 1
Adrian Banaszek POL 21 Oct 1991 1
Aksel Nömmela EST 22 Oct 1994 1
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 1
Anatoliy Budyak UKR 29 Sep 1995 1
André Luijk NED 14 Dec 1995 1
Andrea Guardini ITA 12 Jun 1989 1
Andrew Tennant GBR 09 Mar 1987 1
Antoine Aebi ZWI 01 Sep 1998 1
Benjamin Perry CDN 07 Mar 1994 1
Daniel Pearson GBR 26 Feb 1994 1
Daniil Pronskiy KAZ 04 Jun 2000 1
Emanuele Onesti ITA 21 Jun 1995 1
Erik Bergström Frisk ZWE 28 Sep 1999 1
Eusebio Pascual Bonhome SPA 18 May 1995 1
Fabio Van Den Bossche BEL 21 Sep 2000 1
Federico Zurlo ITA 25 Feb 1994 1
Filippo Fortin ITA 01 Feb 1989 1
Frederik Irgens Jensen DEN 09 Jan 1999 1
Gabriel Reguero Corral SPA 06 Apr 1993 1
Jacob Relaes BEL 18 May 1996 1
Jan Maas (1996) NED 19 Feb 1996 1
Janez Brajkovic SLO 18 Dec 1983 1
Kenneth Van Rooy BEL 08 Oct 1993 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 1
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 1
Lucas Carstensen DUI 16 Jun 1994 1
Mads Baadgaard Rahbek DEN 19 Oct 1995 1
Marko Kump SLO 09 Sep 1988 1
Martins Pluto LAT 13 Jan 1998 1
Marton Dina HUN 11 Apr 1996 1
Max Stedman GBR 22 Mar 1996 1
Michael Van Staeyen BEL 13 Aug 1988 1
Miguel Heidemann DUI 27 Jan 1998 1
Patrick Haller DUI 09 Jul 1997 1
Pierpaolo Ficara ITA 16 Feb 1991 1
Riccardo Zoidl OOS 08 Apr 1988 1
Roman Maikin RUS 14 Aug 1990 1
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 1
Thomas Joseph BEL 06 Dec 1996 1
Tobias Bayer OOS 17 Nov 1999 1
Yunus Emre Yilmaz TUR 28 Feb 1996 1
Alexander Krieger DUI 28 Nov 1991 Alpecin - Fenix 1
Ben Tulett GBR 26 Aug 2001 Alpecin - Fenix 1
Gianni Vermeersch BEL 19 Nov 1992 Alpecin - Fenix 1
Jonas Rickaert BEL 07 Feb 1994 Alpecin - Fenix 1
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 Alpecin - Fenix 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Bardiani - CSF - Faizane 1
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel Start-Up Nation 1
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Israel Start-Up Nation 1
Mihkel Räim EST 03 Jul 1993 Israel Start-Up Nation 1
Norman Vahtra EST 23 Nov 1996 Israel Start-Up Nation 1
Edoardo Zardini ITA 02 Nov 1989 Vini Zabù - KTM 1
Lorenzo Rota ITA 23 May 1995 Vini Zabù - KTM 1
Luka Wackermann ITA 13 Mar 1992 Vini Zabù - KTM 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Max Stedman GBR 2020 - 2020
1 Gabor Kasa SRB 2011 - 2011
1 Nikias Arndt DUI 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Max Stedman GBR 2020 - 2020
1 Kenneth Van Rooy BEL 2020 - 2020
1 Alessandro Fancellu ITA 2020 - 2020
1 Nebosja Jovanovic SRB 2011 - 2011
1 Nazym Bakirci TUR 2011 - 2011
1 Gabor Kasa SRB 2011 - 2011
1 Nikias Arndt DUI 2010 - 2010
1 Kemal Küçükbay TUR 2010 - 2010
1 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010 - 2010
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
1 Mads Baadgaard Rahbek DEN 2020 - 2020
1 Kenneth Van Rooy BEL 2020 - 2020
1 Federico Zurlo ITA 2020 - 2020
1 Edoardo Zardini ITA 2020 - 2020
1 Ben Tulett GBR 2020 - 2020
1 Alessandro Fancellu ITA 2020 - 2020
1 Gianni Vermeersch BEL 2020 - 2020
1 Gabriel Reguero Corral SPA 2020 - 2020
1 Max Stedman GBR 2020 - 2020
1 Miguel Heidemann DUI 2020 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-355 Nikias Arndt DUI 2010
22-248 Gabor Kasa SRB 2011
23-338 Max Stedman GBR 2020
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-338 Max Stedman GBR 2020
22-248 Gabor Kasa SRB 2011
18-355 Nikias Arndt DUI 2010
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ismail Aksoy TUR 2010 - 2011
1 Anatoliy Budyak UKR 2020 - 2020
1 Alexander Krieger DUI 2020 - 2020
1 Alessandro Fancellu ITA 2020 - 2020
1 Aksel Nömmela EST 2020 - 2020
1 Adrian Banaszek POL 2020 - 2020
1 Aaron Grosser DUI 2020 - 2020
1 Antoine Aebi ZWI 2020 - 2020
1 Andrew Tennant GBR 2020 - 2020
1 Andrea Guardini ITA 2020 - 2020
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-178 Ben Tulett GBR 2020
18-353 Nikias Arndt DUI 2010
19-152 Fabio Van Den Bossche BEL 2020
19-263 Daniil Pronskiy KAZ 2020
19-304 Alessandro Fancellu ITA 2020
20-095 Tobias Bayer OOS 2020
20-146 Erik Bergström Frisk ZWE 2020
21-045 Frederik Irgens Jensen DEN 2020
21-086 Ismail Aksoy TUR 2010
21-175 Antoine Aebi ZWI 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-066 Janez Brajkovic SLO 2020
32-351 Andrew Tennant GBR 2020
32-037 Vladimir Koev BUL 2011
31-320 Riccardo Zoidl OOS 2020
31-191 Michael Van Staeyen BEL 2020
31-164 Marko Kump SLO 2020
31-022 Filippo Fortin ITA 2020
30-256 Andrea Guardini ITA 2020
30-113 Edoardo Zardini ITA 2020
29-191 Roman Maikin RUS 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Tino Thömel DUI 2010 - 2010
1 Tim Merlier BEL 2020 - 2020
1 Riccardo Zoidl OOS 2020 - 2020
1 Giovanni Lonardi ITA 2020 - 2020
1 Mihkel Räim EST 2020 - 2020
1 Ismail Aksoy TUR 2011 - 2011
1 Huseyin Ozcan TUR 2011 - 2011
1 Gabor Kasa SRB 2011 - 2011
1 Andi Bajc SLO 2011 - 2011
1 Nikias Arndt DUI 2010 - 2010
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-354 Nikias Arndt DUI 2010
22-057 Ismail Aksoy TUR 2011
22-151 Tino Thömel DUI 2010
22-154 Tino Thömel DUI 2010
22-247 Gabor Kasa SRB 2011
22-327 Andi Bajc SLO 2011
23-104 Giovanni Lonardi ITA 2020
23-263 Huseyin Ozcan TUR 2011
25-094 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010
26-232 Mihkel Räim EST 2020
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-320 Riccardo Zoidl OOS 2020
27-116 Tim Merlier BEL 2020
26-232 Mihkel Räim EST 2020
25-094 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010
23-263 Huseyin Ozcan TUR 2011
23-104 Giovanni Lonardi ITA 2020
22-327 Andi Bajc SLO 2011
22-247 Gabor Kasa SRB 2011
22-154 Tino Thömel DUI 2010
22-151 Tino Thömel DUI 2010
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Tino Thömel DUI 2010
1 Tim Merlier BEL 2020
1 Riccardo Zoidl OOS 2020
1 Giovanni Lonardi ITA 2020
1 Mihkel Räim EST 2020
1 Ismail Aksoy TUR 2011
1 Huseyin Ozcan TUR 2011
1 Gabor Kasa SRB 2011
1 Andi Bajc SLO 2011
1 Nikias Arndt DUI 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
2 Max Stedman GBR 2020 - 2020
2 Gabor Kasa SRB 2011 - 2011
2 Nikias Arndt DUI 2010 - 2010
1 Giovanni Lonardi ITA 2020 - 2020
1 Mihkel Räim EST 2020 - 2020
1 Ismail Aksoy TUR 2011 - 2011
1 Andi Bajc SLO 2011 - 2011
1 Tino Thömel DUI 2010 - 2010
1 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010 - 2010
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-354 Nikias Arndt DUI 2010
22-057 Ismail Aksoy TUR 2011
22-151 Tino Thömel DUI 2010
22-247 Gabor Kasa SRB 2011
22-327 Andi Bajc SLO 2011
23-104 Giovanni Lonardi ITA 2020
23-337 Max Stedman GBR 2020
25-094 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010
26-232 Mihkel Räim EST 2020
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-232 Mihkel Räim EST 2020
25-094 Georgi Petrov Georgiev BUL 2010
23-338 Max Stedman GBR 2020
23-104 Giovanni Lonardi ITA 2020
22-327 Andi Bajc SLO 2011
22-248 Gabor Kasa SRB 2011
22-151 Tino Thömel DUI 2010
22-057 Ismail Aksoy TUR 2011
18-355 Nikias Arndt DUI 2010