G.P. Vizcaya

G.P. Vizcaya 1973
16 Aug 1973
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA José Grande Sanchez SPA 28-316
2 SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA 26-363
3 SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA 27-172
G.P. Vizcaya 1973
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
16.08 Eindstand José Grande Sanchez
Startlijst G.P. Vizcaya 1973
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Antonio Menendez Gonzalez SPA 18 Aug 1946 1
José Antonio Gonzalez Linares SPA 25 Feb 1946 1
José Grande Sanchez SPA 04 Oct 1944 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1987 15.08 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Miguel Indurain Larraya SPA José-Luis Moran Cabrera
1986 17.08 SPA Jokin Mujika Aramburu SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Juan-Tomas Martinez Gutierrez
1985 25.08 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA Felipe Yanez de la Torre
1982 . SPA Juan Carlos Alonso Deteano SPA José Luis Lopez Cerron SPA Felipe Yanez de la Torre
1977 18.08 SPA José Enrique Cima Prado SPA Luis Alberto Ordiales Meana SPA Domingo Perurena
1976 17.08 SPA Juan Pujol Pages SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Antonio Prieto Lozano
1975 19.08 SPA Domingo Perurena SPA Ventura Diaz Arrey SPA Santiago Lazcano
1974 19.08 SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA Juan Zurano Jerez SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1973 16.08 SPA José Grande Sanchez SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA José Antonio Gonzalez Linares
1972 17.08 SPA Domingo Perurena SPA Santiago Lazcano SPA Agustin Tamames Iglesias
1971 17.08 SPA Domingo Perurena SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1970 20.08 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Enrique Sanchidrian Pacho SPA Miguel Maria Lasa
1969 19.08 SPA José Ignacio Ascasibar Zarrao SPA Domingo Perurena SPA Domingo Fernandez Lorenzo
1968 22.08 SPA José Antonio Momene Campo SPA Pedro Maria Ugarte SPA Luis Pedro Santamarina Antonana
1967 26.08 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1966 01.09 SPA José Perez Frances SPA Esteban Martin Jimenez SPA Joaquim Galera Magdelano
1965 02.09 ITA Italo Zilioli SPA Valentin Uriona SPA Francisco Gabica
1949 . SPA Jesus Morales Erostarbe SPA Felix Vidaurreta García SPA Julian San Emeterio
1948 . SPA Hortensio Vidaurreta García SPA Felix Vidaurreta García SPA Francisco Michelena
1947 . SPA José López Gándara SPA Juan Cruz Ganzarain SPA Dalmacio Langarica Lizasoain
1946 . SPA José López Gándara SPA Miguel Poblet Orriols SPA Miguel Lizarazu
1945 . SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Julián Berrendero Martín SPA Delio Rodriguez Barros
1944 . SPA Delio Rodriguez Barros SPA Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA Vicente Carretero
1943 . SPA Julián Berrendero Martín SPA José Lahosz SPA Felix Vidaurreta García
1942 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA Jesús Dermit Saralegui
1941 31.08 SPA Delio Rodriguez Barros SPA Antonio Martín Eguia SPA Jesús Dermit Saralegui
1940 . SPA Delio Rodriguez Barros SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Martín Eguia
1935 . SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Rafael Pou SPA Antonio Escuriet San Pedro
1934 . SPA Luciano Montero Hernández SPA Antonio Escuriet San Pedro SPA Fermin Trueba Perez
1933 . SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Eusebio Bastida SPA Ricardo Ferrando
1932 . SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Ricardo Montero Hernández SPA Salvador Cardona Balbastre
1931 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Francisco Cepeda Nistal
1929 . SPA Jesús Dermit Saralegui SPA Francisco Cepeda Nistal SPA Valeriano Riera
1927 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA José Pons SPA Miguel Mucio
1926 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Feliciano Gomez SPA Salvador Artaza
1925 . SPA Demetrio Del Val SPA Remigio Lorono SPA Segundo Barruetabena
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
3 Delio Rodriguez Barros SPA 1940 - 1944
3 Federico Ezquerra Alonso SPA 1932 - 1935
3 Ricardo Montero Hernández SPA 1926 - 1931
2 José López Gándara SPA 1946 - 1947
1 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1987 - 1987
1 Jokin Mujika Aramburu SPA 1986 - 1986
1 Julian Gorospe Artabe SPA 1985 - 1985
1 Juan Carlos Alonso Deteano SPA 1982 - 1982
1 José Enrique Cima Prado SPA 1977 - 1977
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Domingo Perurena SPA 1969 - 1977
4 Delio Rodriguez Barros SPA 1940 - 1945
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1926 - 1932
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1970 - 1974
3 Felix Vidaurreta García SPA 1943 - 1949
3 Jesús Dermit Saralegui SPA 1929 - 1942
3 Federico Ezquerra Alonso SPA 1932 - 1935
2 Felipe Yanez de la Torre SPA 1982 - 1985
2 Santiago Lazcano SPA 1972 - 1975
2 Antonio Menendez Gonzalez SPA 1973 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Domingo Perurena SPA 1969 - 1977
4 Delio Rodriguez Barros SPA 1940 - 1945
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1926 - 1932
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1970 - 1974
3 Felix Vidaurreta García SPA 1943 - 1949
3 Jesús Dermit Saralegui SPA 1929 - 1942
3 Federico Ezquerra Alonso SPA 1932 - 1935
2 Felipe Yanez de la Torre SPA 1982 - 1985
2 Santiago Lazcano SPA 1972 - 1975
2 Antonio Menendez Gonzalez SPA 1973 - 1974
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-329 Jokin Mujika Aramburu SPA 1986
23-343 Italo Zilioli ITA 1965
24-081 Juan Pujol Pages SPA 1976
25-062 Luis Pedro Santamarina Antonana SPA 1967
25-063 José Enrique Cima Prado SPA 1977
25-134 Delio Rodriguez Barros SPA 1941
25-156 Julian Gorospe Artabe SPA 1985
25-265 José Ignacio Ascasibar Zarrao SPA 1969
25-271 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1987
27-231 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1970
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-248 Domingo Perurena SPA 1975
29-248 José Perez Frances SPA 1966
28-316 José Grande Sanchez SPA 1973
28-246 Domingo Perurena SPA 1972
28-007 José Antonio Momene Campo SPA 1968
28-001 Antonio Menendez Gonzalez SPA 1974
27-246 Domingo Perurena SPA 1971
27-231 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1970
25-271 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1987
25-265 José Ignacio Ascasibar Zarrao SPA 1969
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Domingo Perurena SPA 1969 - 1977
4 Delio Rodriguez Barros SPA 1940 - 1945
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1926 - 1932
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1970 - 1974
3 Felix Vidaurreta García SPA 1943 - 1949
3 Jesús Dermit Saralegui SPA 1929 - 1942
3 Federico Ezquerra Alonso SPA 1932 - 1935
2 Felipe Yanez de la Torre SPA 1982 - 1985
2 Santiago Lazcano SPA 1972 - 1975
2 Antonio Menendez Gonzalez SPA 1973 - 1974
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-110 José-Luis Moran Cabrera SPA 1987
22-290 Miguel Maria Lasa SPA 1970
23-030 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
23-074 Antonio Martín Eguia SPA 1941
23-210 Anselmo Fuerte Abelenda SPA 1985
23-329 Jokin Mujika Aramburu SPA 1986
23-343 Italo Zilioli ITA 1965
24-032 Juan-Tomas Martinez Gutierrez SPA 1986
24-081 Juan Pujol Pages SPA 1976
25-013 Antonio Prieto Lozano SPA 1976
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-358 Ventura Diaz Arrey SPA 1975
33-247 Domingo Perurena SPA 1977
32-217 Felipe Yanez de la Torre SPA 1985
31-248 Domingo Perurena SPA 1975
31-230 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1974
30-208 Domingo Fernandez Lorenzo SPA 1969
29-248 José Perez Frances SPA 1966
29-243 Esteban Martin Jimenez SPA 1966
28-316 José Grande Sanchez SPA 1973
28-246 Domingo Perurena SPA 1972
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar