Clasica San Sebastian

Clasica San Sebastian 2001
11 Aug 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Laurent Jalabert FRA CSC - World Online 32-254
2 ITA Francesco Casagrande ITA Fassa Bortolo 30-331
3 ITA Davide Rebellin ITA Liquigas - Pata 30-002
4 ITA Wladimir Belli ITA Fassa Bortolo 31-017
5 BEL Serge Baguet BEL Lotto - Adecco 31-358
6 ITA Stefano Garzelli ITA Mapei - Quickstep 28-026
7 POL Piotr Wadecki POL Domo - Farm Frites 28-181
8 ITA Andrea Ferrigato ITA 31-344
9 NED Erik Dekker NED Rabobank 30-355
10 SPA Javier Pascual Llorente SPA Kelme - Costa Blanca 30-134
11 ITA Fausto Dotti ITA Liquigas - Pata 33-065
12 ZWI Oscar Camenzind ZWI Lampre - Daikin 29-334
13 ITA Paolo Bettini ITA Mapei - Quickstep 27-132
14 OOS Gerhard Trampusch OOS Team Deutsche Telekom 23-000
15 ITA Mirko Celestino ITA Saeco 27-145
16 ITA Marco Serpellini ITA Lampre - Daikin 28-362
17 BEL Axel Merckx BEL Domo - Farm Frites 28-358
18 ITA Michele Bartoli ITA Mapei - Quickstep 31-076
19 USA Bobby Julich USA Crédit Agricole 29-267
20 ITA Cristian Moreni ITA Mercatone Uno - Albacom 28-263
21 ITA Gianni Faresin ITA Liquigas - Pata 36-026
22 SPA Cesar Garcia Calvo SPA 26-230
23 ITA Marco Gili ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 27-277
24 BEL Nico Mattan BEL Cofidis, Credit par Telephone 30-025
25 ITA Marco Pinotti ITA Lampre - Daikin 25-168
26 SPA Javier Pascual Rodriguez SPA iBanesto.com 26-270
27 SPA Igor Astarloa Askasibar SPA Mercatone Uno - Albacom 25-135
28 BEL Andrei Tchmil BEL Lotto - Adecco 38-201
29 SPA Jon Odriozola Mugarza SPA iBanesto.com 30-228
30 DEN Michael Blaudzun DEN CSC - World Online 28-103
31 BEL Rik Verbrugghe BEL Lotto - Adecco 27-019
32 FRA Christophe Rinero FRA Cofidis, Credit par Telephone 27-225
33 ITA Matteo Tosatto ITA Fassa Bortolo 27-089
34 BEL Dave Bruylandts BEL Domo - Farm Frites 25-030
35 SPA Felix Manuel Garcia Casas SPA Festina 32-225
36 BEL Christophe Brandt BEL Lotto - Adecco 24-097
37 SPA Fernando Escartin Coti SPA Team Coast 33-200
38 ITA Paolo Lanfranchi ITA Mapei - Quickstep 33-017
39 ITA Roberto Sgambelluri ITA Team Deutsche Telekom 27-127
40 ITA Alberto Elli ITA Team Deutsche Telekom 37-155
41 ITA Gianluca Bortolami ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 32-348
42 KAZ Andrei Kivilev KAZ Cofidis, Credit par Telephone 27-324
43 USA Levi Leipheimer USA US Postal Service 27-291
44 SLO Tadej Valjavec SLO Fassa Bortolo 24-120
45 SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA 23-056
46 ZWE Niklas Axelsson ZWE Mercury - Viatel 29-088
47 ITA Stefano Cattai ITA Liquigas - Pata 33-256
48 SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Festina 28-318
49 ZWI Laurent Dufaux ZWI Saeco 32-083
50 BEL Geert Verheyen BEL Rabobank 28-154
51 ITA Ivan Gotti ITA 32-136
52 SPA Manuel Beltran Martinez SPA Mapei - Quickstep 30-075
53 ITA Marco Velo ITA Mercatone Uno - Albacom 27-155
54 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA ONCE 22-091
55 ITA Massimo Donati ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 34-205
56 SPA Iban Mayo Diez SPA Euskaltel - Euskadi 23-357
57 RUS Viatcheslav Ekimov RUS US Postal Service 35-188
58 ZWI Markus Zberg ZWI Rabobank 27-045
59 ITA Massimiliano Lelli ITA Cofidis, Credit par Telephone 33-253
60 ZWE Michael Andersson ZWE Mercatone Uno - Albacom 34-160
61 SPA Juan Antonio Flecha Giannoni SPA 23-328
62 SPA Iñigo Chaurreau Bernardez SPA Euskaltel - Euskadi 28-119
63 LAT Romans Vainsteins LAT Domo - Farm Frites 28-161
64 SLO Martin Hvastija SLO 31-254
65 ITA Stefano Casagranda ITA 28-141
66 ITA Fabio Sacchi ITA Saeco 27-081
67 SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA ONCE 22-257
68 ZWI Beat Zberg ZWI Rabobank 30-093
69 COL Hernan Dario Munoz Giraldo COL 28-218
70 SPA Gorka Gonzalez Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 23-317
71 LUX Benoît Joachim LUX US Postal Service 24-037
72 NED Karsten Kroon NED Rabobank 25-195
73 USA George Hincapie USA US Postal Service 28-043
74 KAZ Andrey Mizurov KAZ Team Deutsche Telekom 28-148
75 DUI Jens Voigt DUI Crédit Agricole 29-329
76 SPA Angel Castresana del Val SPA Euskaltel - Euskadi 29-164
77 BEL Steve Kleynen BEL Domo - Farm Frites 23-232
78 SPA Carlos Garcia Quesada SPA Kelme - Costa Blanca 23-115
79 SPA David Etxebarria Alkorta SPA Euskaltel - Euskadi 28-019
80 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Team Coast 33-161
81 DEN Jakob Piil Storm DEN CSC - World Online 28-155
82 USA Antonio Cruz USA US Postal Service 29-285
83 SPA Juan Manuel Cuenca Martinez SPA Kelme - Costa Blanca 24-100
84 SPA José Maria Jimenez Sastre SPA iBanesto.com 30-186
85 BEL Mario Aerts BEL Lotto - Adecco 26-223
86 BEL Stive Vermaut BEL Lotto - Adecco 25-294
87 SPA Daniel Clavero Sebastian SPA Mercatone Uno - Albacom 33-002
88 SPA Oscar Laguna Garcia SPA 23-171
89 DUI Raphael Schweda DUI Team Coast 25-116
90 SPA Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 32-133
91 BEL Peter Farazijn BEL Cofidis, Credit par Telephone 32-196
92 BUL Plamen Stoianov BUL Mercury - Viatel 29-277
93 OOS Peter Luttenberger OOS Tacconi Sport - Vini Caldirola 28-241
94 DUI Sasha Henrix DUI Team Coast 28-142
95 SPA Ricardo Valdez Prieto SPA 25-071
96 SPA Nacor Burgos Rojo SPA 24-124
97 SPA José Manuel Vasquez Palomo SPA 27-119
98 BEL Glenn D'Hollander BEL Lotto - Adecco 26-226
99 SPA Francisco Javier Cerezo Perales SPA CSC - World Online 30-217
100 CZE Pavel Padrnos CZE Saeco 30-237
101 FRA Florent Brard FRA Festina 25-186
102 SPA Francisco Cabello Luque SPA Kelme - Costa Blanca 32-083
103 ITA Daniele De Paoli ITA Mercatone Uno - Albacom 27-246
104 ITA Leonardo Piepoli ITA iBanesto.com 29-317
105 NED Leon van Bon NED Mercury - Viatel 29-216
106 ITA Cristiano Frattini ITA Liquigas - Pata 28-116
107 SPA Jose Javier Gomez Gozalo SPA Kelme - Costa Blanca 27-146
108 DUI Matthias Kessler DUI Team Deutsche Telekom 22-087
109 ZWI Rolf Huser ZWI Team Coast 30-067
110 ZWI Niki Aebersold ZWI Team Coast 29-037
111 ZWI Rubens Bertogliati ZWI Lampre - Daikin 25-094
112 CZE Tomas Konecny CZE Domo - Farm Frites 27-304
113 RUS Guennadi Mikhailov RUS Lotto - Adecco 27-184
114 ITA Mauro Radaelli ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 33-275
115 ITA Mauro Gerosa ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 26-306
116 ITA Gianluca Sironi ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 27-044
117 SPA Imanol Ayestaran SPA 26-274
118 SPA Alexis Rodriguez Hernandez SPA Kelme - Costa Blanca 24-106
119 SPA Joaquin Lopez Torrella SPA Kelme - Costa Blanca 25-087
120 SPA Marcelino Garcia Alonso SPA CSC - World Online 30-165
121 SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA Cofidis, Credit par Telephone 32-069
122 ITA Diego Ferrari ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 30-267
123 SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA ONCE 27-364
124 SPA Unai Osa Eizaguirre SPA iBanesto.com 26-060
125 SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA ONCE 27-283
126 SPA David Arroyo Duran SPA ONCE 21-217
127 ITA Alessandro Petacchi ITA Fassa Bortolo 27-220
128 USA Justin William Spinelli USA Saeco 21-346
129 SPA Mikel Pradera Rodriguez SPA ONCE 26-158
130 SPA Gorka Arrizabalaga Aguirre SPA Euskaltel - Euskadi 24-119
131 FRA Sébastien Hinault FRA Crédit Agricole 27-181
132 FRA Anthony Morin FRA Crédit Agricole 27-046
133 FRA Pascal Chanteur FRA Festina 33-184
134 FRA Frédéric Bessy FRA Crédit Agricole 29-215
135 FRA Nicolas Jalabert FRA CSC - World Online 28-120
136 LUX Kim Kirchen LUX Fassa Bortolo 23-039
137 ITA Maurizio Caravaggio ITA Mercatone Uno - Albacom 25-081
138 ITA Guido Trentin ITA Cofidis, Credit par Telephone 25-261
139 AUS Matthew White AUS US Postal Service 27-170
140 BEL Chris Peers BEL Cofidis, Credit par Telephone 31-161
141 DUI Udo Bölts DUI Team Deutsche Telekom 35-001
142 ITA Elio Aggiano ITA Mapei - Quickstep 29-149
143 ITA Oscar Mason ITA Mercatone Uno - Albacom 26-078
144 ITA Giuseppe Guerini ITA Team Deutsche Telekom 31-178
145 NED Maarten den Bakker NED Rabobank 32-197
146 ITA Roberto Petito ITA Fassa Bortolo 30-191
147 ITA Paolo Savoldelli ITA Saeco 28-096
148 BEL Johan Verstrepen BEL Lampre - Daikin 33-295
149 ITA Mauro Zanetti ITA 28-128
150 NOR Steffen Kjaergaard NOR US Postal Service 28-079
151 FRA Pascal Lino FRA Festina 34-363
152 ITA Fabio Marchesin ITA Liquigas - Pata 23-276
153 ITA Davide Casarotto ITA 30-023
154 ITA Alessandro Bertolini ITA 30-015
155 DUI Thorsten Rund DUI Team Coast 25-168
156 ITA Ramon Bianchi ITA Liquigas - Pata 22-282
157 SPA Aitor Gonzalez Jimenez SPA Kelme - Costa Blanca 26-165
Clasica San Sebastian 2001
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
11.08 Eindstand Laurent Jalabert
Startlijst Clasica San Sebastian 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessandro Bertolini ITA 27 Jul 1971 1
Andrea Ferrigato ITA 01 Sep 1969 2
Cesar Garcia Calvo SPA 24 Dec 1974 1
Davide Casarotto ITA 19 Jul 1971 1
Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 31 Mar 1969 1
Hernan Dario Munoz Giraldo COL 05 Jan 1973 1
Imanol Ayestaran SPA 10 Nov 1974 1
Ivan Gotti ITA 28 Mar 1969 1
Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA 16 Jun 1978 1
José Manuel Vasquez Palomo SPA 14 Apr 1974 1
Juan Antonio Flecha Giannoni SPA 17 Sep 1977 1
Martin Hvastija SLO 30 Nov 1969 1
Mauro Zanetti ITA 05 Apr 1973 2
Nacor Burgos Rojo SPA 09 Apr 1977 1
Oscar Laguna Garcia SPA 21 Feb 1978 1
Ricardo Valdez Prieto SPA 01 Jun 1976 1
Stefano Casagranda ITA 23 Mar 1973 2
Javier Pascual Rodriguez SPA 14 Nov 1974 iBanesto.com 1
Jon Odriozola Mugarza SPA 26 Dec 1970 iBanesto.com 2
José Maria Jimenez Sastre SPA 06 Feb 1971 iBanesto.com 2
Leonardo Piepoli ITA 29 Sep 1971 iBanesto.com 3
Unai Osa Eizaguirre SPA 12 Jun 1975 iBanesto.com 1
Anthony Morin FRA 26 Jun 1974 Crédit Agricole 1
Bobby Julich USA 18 Nov 1971 Crédit Agricole 1
Frédéric Bessy FRA 09 Jan 1972 Crédit Agricole 2
Jens Voigt DUI 17 Sep 1971 Crédit Agricole 2
Sébastien Hinault FRA 11 Feb 1974 Crédit Agricole 1
Aitor Garmendia Arbilla SPA 03 Mar 1968 Team Coast 1
Fernando Escartin Coti SPA 24 Jan 1968 Team Coast 2
Niki Aebersold ZWI 05 Jul 1972 Team Coast 1
Raphael Schweda DUI 17 Apr 1976 Team Coast 1
Rolf Huser ZWI 05 Jun 1971 Team Coast 1
Sasha Henrix DUI 22 Mar 1973 Team Coast 1
Thorsten Rund DUI 25 Feb 1976 Team Coast 1
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 Cofidis, Credit par Telephone 3
Chris Peers BEL 03 Mar 1970 Cofidis, Credit par Telephone 1
Christophe Rinero FRA 29 Dec 1973 Cofidis, Credit par Telephone 2
Guido Trentin ITA 24 Nov 1975 Cofidis, Credit par Telephone 1
Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 03 Jun 1969 Cofidis, Credit par Telephone 1
Massimiliano Lelli ITA 02 Dec 1967 Cofidis, Credit par Telephone 2
Nico Mattan BEL 17 Jul 1971 Cofidis, Credit par Telephone 1
Peter Farazijn BEL 27 Jan 1969 Cofidis, Credit par Telephone 3
Francisco Javier Cerezo Perales SPA 06 Jan 1971 CSC - World Online 1
Jakob Piil Storm DEN 09 Mar 1973 CSC - World Online 1
Laurent Jalabert FRA 30 Nov 1968 CSC - World Online 5
Marcelino Garcia Alonso SPA 27 Feb 1971 CSC - World Online 1
Michael Blaudzun DEN 30 Apr 1973 CSC - World Online 1
Nicolas Jalabert FRA 13 Apr 1973 CSC - World Online 1
Axel Merckx BEL 18 Aug 1972 Domo - Farm Frites 2
Dave Bruylandts BEL 12 Jul 1976 Domo - Farm Frites 1
Piotr Wadecki POL 11 Feb 1973 Domo - Farm Frites 1
Romans Vainsteins LAT 03 Mar 1973 Domo - Farm Frites 2
Steve Kleynen BEL 22 Dec 1977 Domo - Farm Frites 1
Tomas Konecny CZE 11 Oct 1973 Domo - Farm Frites 1
Angel Castresana del Val SPA 29 Feb 1972 Euskaltel - Euskadi 1
David Etxebarria Alkorta SPA 23 Jul 1973 Euskaltel - Euskadi 2
Gorka Arrizabalaga Aguirre SPA 14 Apr 1977 Euskaltel - Euskadi 1
Gorka Gonzalez Larranaga SPA 28 Sep 1977 Euskaltel - Euskadi 1
Iban Mayo Diez SPA 19 Aug 1977 Euskaltel - Euskadi 1
Iñigo Chaurreau Bernardez SPA 14 Apr 1973 Euskaltel - Euskadi 2
Alessandro Petacchi ITA 03 Jan 1974 Fassa Bortolo 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Fassa Bortolo 5
Kim Kirchen LUX 03 Jul 1978 Fassa Bortolo 1
Matteo Tosatto ITA 14 May 1974 Fassa Bortolo 1
Roberto Petito ITA 01 Feb 1971 Fassa Bortolo 2
Tadej Valjavec SLO 13 Apr 1977 Fassa Bortolo 1
Wladimir Belli ITA 25 Jul 1970 Fassa Bortolo 2
Angel Luis Casero Moreno SPA 27 Sep 1972 Festina 2
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 Festina 2
Florent Brard FRA 07 Feb 1976 Festina 1
Pascal Chanteur FRA 09 Feb 1968 Festina 1
Pascal Lino FRA 13 Aug 1966 Festina 2
Aitor Gonzalez Jimenez SPA 27 Feb 1975 Kelme - Costa Blanca 1
Alexis Rodriguez Hernandez SPA 27 Apr 1977 Kelme - Costa Blanca 1
Carlos Garcia Quesada SPA 18 Apr 1978 Kelme - Costa Blanca 1
Francisco Cabello Luque SPA 20 May 1969 Kelme - Costa Blanca 1
Javier Pascual Llorente SPA 30 Mar 1971 Kelme - Costa Blanca 1
Joaquin Lopez Torrella SPA 16 May 1976 Kelme - Costa Blanca 1
Jose Javier Gomez Gozalo SPA 18 Mar 1974 Kelme - Costa Blanca 1
Juan Manuel Cuenca Martinez SPA 03 May 1977 Kelme - Costa Blanca 1
Johan Verstrepen BEL 21 Oct 1967 Lampre - Daikin 1
Marco Pinotti ITA 25 Feb 1976 Lampre - Daikin 2
Marco Serpellini ITA 14 Aug 1972 Lampre - Daikin 2
Oscar Camenzind ZWI 12 Sep 1971 Lampre - Daikin 2
Rubens Bertogliati ZWI 09 May 1976 Lampre - Daikin 1
Cristiano Frattini ITA 17 Apr 1973 Liquigas - Pata 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Liquigas - Pata 3
Fabio Marchesin ITA 08 Nov 1977 Liquigas - Pata 1
Fausto Dotti ITA 07 Jun 1968 Liquigas - Pata 1
Gianni Faresin ITA 16 Jul 1965 Liquigas - Pata 3
Ramon Bianchi ITA 02 Nov 1978 Liquigas - Pata 1
Stefano Cattai ITA 29 Nov 1967 Liquigas - Pata 2
Andrei Tchmil BEL 22 Jan 1963 Lotto - Adecco 5
Christophe Brandt BEL 06 May 1977 Lotto - Adecco 1
Glenn D'Hollander BEL 28 Dec 1974 Lotto - Adecco 1
Guennadi Mikhailov RUS 08 Feb 1974 Lotto - Adecco 1
Mario Aerts BEL 31 Dec 1974 Lotto - Adecco 2
Rik Verbrugghe BEL 23 Jul 1974 Lotto - Adecco 2
Serge Baguet BEL 18 Aug 1969 Lotto - Adecco 1
Stive Vermaut BEL 22 Oct 1975 Lotto - Adecco 1
Elio Aggiano ITA 15 Mar 1972 Mapei - Quickstep 2
Manuel Beltran Martinez SPA 28 May 1971 Mapei - Quickstep 1
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Mapei - Quickstep 1
Paolo Bettini ITA 01 Apr 1974 Mapei - Quickstep 3
Paolo Lanfranchi ITA 25 Jul 1968 Mapei - Quickstep 2
Stefano Garzelli ITA 16 Jul 1973 Mapei - Quickstep 2
Leon van Bon NED 08 Jan 1972 Mercury - Viatel 2
Niklas Axelsson ZWE 15 May 1972 Mercury - Viatel 1
Plamen Stoianov BUL 08 Nov 1971 Mercury - Viatel 1
Cristian Moreni ITA 21 Nov 1972 Mercatone Uno - Albacom 1
Daniel Clavero Sebastian SPA 09 Aug 1968 Mercatone Uno - Albacom 1
Daniele De Paoli ITA 08 Dec 1973 Mercatone Uno - Albacom 1
Igor Astarloa Askasibar SPA 29 Mar 1976 Mercatone Uno - Albacom 1
Marco Velo ITA 09 Mar 1974 Mercatone Uno - Albacom 2
Maurizio Caravaggio ITA 22 May 1976 Mercatone Uno - Albacom 1
Michael Andersson ZWE 04 Mar 1967 Mercatone Uno - Albacom 1
Oscar Mason ITA 25 May 1975 Mercatone Uno - Albacom 1
David Arroyo Duran SPA 07 Jan 1980 ONCE 1
Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 01 Nov 1973 ONCE 2
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 ONCE 1
Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 27 Nov 1978 ONCE 1
Joseba Beloki Dorronsoro SPA 12 Aug 1973 ONCE 1
Mikel Pradera Rodriguez SPA 06 Mar 1975 ONCE 2
Beat Zberg ZWI 10 May 1971 Rabobank 3
Erik Dekker NED 21 Aug 1970 Rabobank 4
Geert Verheyen BEL 10 Mar 1973 Rabobank 2
Karsten Kroon NED 29 Jan 1976 Rabobank 1
Maarten den Bakker NED 26 Jan 1969 Rabobank 3
Markus Zberg ZWI 27 Jun 1974 Rabobank 1
Fabio Sacchi ITA 22 May 1974 Saeco 1
Justin William Spinelli USA 31 Aug 1979 Saeco 1
Laurent Dufaux ZWI 20 May 1969 Saeco 3
Mirko Celestino ITA 19 Mar 1974 Saeco 1
Paolo Savoldelli ITA 07 May 1973 Saeco 1
Pavel Padrnos CZE 17 Dec 1970 Saeco 1
Diego Ferrari ITA 17 Nov 1970 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Gianluca Bortolami ITA 28 Aug 1968 Tacconi Sport - Vini Caldirola 3
Gianluca Sironi ITA 28 Jun 1974 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Marco Gili ITA 07 Nov 1973 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Massimo Donati ITA 18 Jan 1967 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Mauro Gerosa ITA 09 Oct 1974 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Mauro Radaelli ITA 10 Nov 1967 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Peter Luttenberger OOS 13 Dec 1972 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Alberto Elli ITA 09 Mar 1964 Team Deutsche Telekom 3
Andrey Mizurov KAZ 16 Mar 1973 Team Deutsche Telekom 1
Gerhard Trampusch OOS 11 Aug 1978 Team Deutsche Telekom 1
Giuseppe Guerini ITA 14 Feb 1970 Team Deutsche Telekom 2
Matthias Kessler DUI 16 May 1979 Team Deutsche Telekom 1
Roberto Sgambelluri ITA 06 Apr 1974 Team Deutsche Telekom 1
Udo Bölts DUI 10 Aug 1966 Team Deutsche Telekom 4
Antonio Cruz USA 31 Oct 1971 US Postal Service 1
Benoît Joachim LUX 05 Jul 1977 US Postal Service 2
George Hincapie USA 29 Jun 1973 US Postal Service 2
Levi Leipheimer USA 24 Oct 1973 US Postal Service 1
Matthew White AUS 22 Feb 1974 US Postal Service 1
Steffen Kjaergaard NOR 24 May 1973 US Postal Service 1
Viatcheslav Ekimov RUS 04 Feb 1966 US Postal Service 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 29.07 1.WT BEL Remco Evenepoel SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia RUS Aleksander Vlasov
2022 30.07 1.WT BEL Remco Evenepoel FRA Pavel Sivakov BEL Tiesj Benoot
2021 31.07 1.WT USA Neilson Powless SLO Matej Mohoric DEN Mikkel Frölich Honore
2019 03.08 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Greg Van Avermaet ZWI Marc Hirschi
2018 04.08 1.WT FRA Julian Alaphilippe NED Bauke Mollema FRA Anthony Roux
2017 29.07 1.WT POL Michal Kwiatkowski FRA Tony Gallopin NED Bauke Mollema
2016 30.07 1.WT NED Bauke Mollema FRA Tony Gallopin SPA Alejandro Valverde Belmonte
2015 01.08 1.WT GBR Adam Yates BEL Philippe Gilbert SPA Alejandro Valverde Belmonte
2014 02.08 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte NED Bauke Mollema SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2013 27.07 1.WT FRA Tony Gallopin SPA Alejandro Valverde Belmonte CZE Roman Kreuziger
2012 14.08 1.WT SPA Luis Leon Sanchez Gil AUS Simon Gerrans BEL Gianni Meersman
2011 30.07 1.WT BEL Philippe Gilbert SPA Carlos Barredo Llamazales BEL Greg Van Avermaet
2010 31.07 1.PT SPA Luis Leon Sanchez Gil KAZ Alexandre Vinokourov SPA Carlos Sastre Candil
2009 01.08 1.PT CZE Roman Kreuziger FRA Mickaël Delage SVK Peter Velits
2008 02.08 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte RUS Alexandr Kolobnev ITA Davide Rebellin
2007 04.08 1.PT ITA Leonardo Bertagnolli SPA Juan Manuel Garate Cepa SPA Alejandro Valverde Belmonte
2006 12.08 1.PT SPA Xavier Florencio Cabre ITA Stefano Garzelli KAZ Andrey Kashechkin
2005 13.08 1.PT SPA Constantino Zaballa Gutierrez SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Eddy Mazzoleni
2004 07.08 CDM SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Paolo Bettini ITA Davide Rebellin
2003 09.08 CDM ITA Paolo Bettini ITA Ivan Basso ITA Danilo Di Luca
2002 10.08 CDM FRA Laurent Jalabert SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Gabriele Missaglia
2001 11.08 CDM FRA Laurent Jalabert ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin
2000 12.08 CDM NED Erik Dekker BEL Andrei Tchmil LAT Romans Vainsteins
1999 07.08 CDM ITA Francesco Casagrande BEL Rik Verbrugghe ITA Giuliano Figueras
1998 08.08 CDM ITA Francesco Casagrande BEL Axel Merckx ITA Leonardo Piepoli
1997 09.08 CDM ITA Davide Rebellin UKR Alexandre Gontchenkov ITA Stefano Colage
1996 10.08 CDM DUI Udo Bölts ITA Stefano Cattai ITA Massimo Podenzana
1995 12.08 CDM USA Lance Armstrong ITA Stefano Della Santa BEL Johan Museeuw
1994 06.08 CDM FRA Armand De Las Cuevas USA Lance Armstrong ITA Stefano Della Santa
1993 07.08 CDM ITA Claudio Chiappucci ITA Gianni Faresin ITA Alberto Volpi
1992 08.08 CDM MEX Raul Alcala Gallegos ITA Claudio Chiappucci NED Eddy Bouwmans
1991 10.08 CDM ITA Gianni Bugno SPA Pedro Delgado Robledo ITA Maurizio Fondriest
1990 11.08 CDM SPA Miguel Indurain Larraya FRA Laurent Jalabert IRL Sean Kelly
1989 12.08 CDM OOS Gerhard Zadrobilek SPA Francisco José Antequera Alabau ZWI Tony Rominger
1988 13.08 CDM NED Gert-Jan Theunisse SPA Enrique Alberto Aja Cagigas NED Steven Rooks
1987 12.08 Cat 1 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Federico Echave Musatadi
1986 13.08 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Juan Fernandez Martin
1985 16.08 NED Adri van der Poel SPA Inaki Gaston Crespi SPA Juan Fernandez Martin
1984 16.08 ZWI Niki Rüttimann DUI Raimund Dietzen SPA Celestino Prieto Rodriguez
1983 17.08 BEL Claude Criquielion SPA Antonio Coll Pontanilla DUI Raimund Dietzen
1982 12.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Pedro Delgado Robledo
1981 11.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga GBR Graham Jones SPA Faustino Ruperez Rincon
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1987
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2008 - 2014
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2012
2 Laurent Jalabert FRA 2001 - 2002
2 Francesco Casagrande ITA 1998 - 1999
1 Neilson Powless USA 2021 - 2021
1 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2018
1 Michal Kwiatkowski POL 2017 - 2017
1 Bauke Mollema NED 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007 - 2016
4 Bauke Mollema NED 2014 - 2018
4 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1987
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
3 Tony Gallopin FRA 2013 - 2017
3 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
3 Francesco Casagrande ITA 1998 - 2001
2 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
2 Philippe Gilbert BEL 2011 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Bauke Mollema NED 2012 - 2023
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2019
8 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001 - 2016
7 Paolo Bettini ITA 1999 - 2008
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
6 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
6 Haimar Zubeldia Agirre SPA 1999 - 2014
6 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
6 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
6 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-191 Remco Evenepoel BEL 2019
21-353 Niki Rüttimann ZWI 1984
22-187 Remco Evenepoel BEL 2022
22-359 Adam Yates GBR 2015
23-080 Inaki Gaston Crespi SPA 1986
23-087 Roman Kreuziger CZE 2009
23-186 Remco Evenepoel BEL 2023
23-329 Lance Armstrong USA 1995
24-089 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981
24-331 Neilson Powless USA 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-099 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-253 Laurent Jalabert FRA 2002
32-254 Laurent Jalabert FRA 2001
31-297 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2004
30-160 Claudio Chiappucci ITA 1993
30-090 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987
30-000 Udo Bölts DUI 1996
29-356 Erik Dekker NED 2000
29-246 Bauke Mollema NED 2016
29-208 Leonardo Bertagnolli ITA 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
11 Bauke Mollema NED 2012 - 2023
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
8 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001 - 2016
7 Paolo Bettini ITA 1999 - 2008
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
6 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
6 Haimar Zubeldia Agirre SPA 1999 - 2014
6 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
6 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
6 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-318 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-191 Remco Evenepoel BEL 2019
19-234 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2022
19-317 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-348 Ivan Romeo Abad SPA 2023
20-158 Raul Garcia Pierna SPA 2021
20-179 Carlos Rodriguez Cano SPA 2021
20-189 Romain Grégoire FRA 2023
20-279 Frank Vandenbroucke BEL 1995
20-288 Kevin Vermaerke USA 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-096 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
39-242 Domenico Pozzovivo ITA 2022
39-100 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
39-022 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
38-362 Cameron James Wurf AUS 2022
38-310 Yukiya Arashiro JPN 2023
38-249 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2022
38-229 Mathieu Ladagnous FRA 2023
38-201 Andrei Tchmil BEL 2001
38-142 Stéphane Goubert FRA 2008
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar