Tour of Bihor

Tour of Bihor 2019 | Rit 2
08 Jun 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SRB Dusan Rajovic SRB 21-201
2 SLO Marko Kump SLO 30-272
3 POL Pawel Franczak POL 27-245
4 ITA Matteo Pelucchi ITA Androni Giocattoli - Sidermec 30-138
5 OOS Jodok Salzmann OOS 24-073
6 CZE Michael Kukrle CZE 24-203
7 CZE Aloïs Kankovsky CZE 35-325
8 ROU Daniel Crista ROU 28-140
9 SLO Gasper Katrasnik SLO 23-354
10 OOS Felix Ritzinger OOS 22-167
11 AUS Nicholas White AUS 21-275
12 CZE Frantisek Sisr CZE 26-083
13 NZL Hayden McCormick NZL 25-158
14 OOS Andreas Hofer OOS 28-120
15 ITA Riccardo Stacchiotti ITA 27-213
16 POL Adrian Banaszek POL 27-231
17 OOS Daniel Auer OOS 24-225
18 BLR Siarhei Papok BLR 31-154
19 AUS Ayden Toovey AUS 23-213
20 SLO David Per SLO 24-115
Startlijst Tour of Bihor 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adrian Banaszek POL 21 Oct 1991 1
Aloïs Kankovsky CZE 19 Jul 1983 1
Anatoliy Budyak UKR 29 Sep 1995 1
Andi Bajc SLO 14 Nov 1988 1
Andreas Hofer OOS 08 Feb 1991 1
Angelo Raffaele ITA 20 Apr 1991 1
Antonio Di Sante ITA 25 Sep 1993 1
Ayden Toovey AUS 08 Nov 1995 1
Benjamin Brkic OOS 02 Oct 1996 1
Chris Harper AUS 23 Nov 1994 1
Daniel Auer OOS 26 Oct 1994 1
Daniel Crista ROU 19 Jan 1991 1
Daniel Lehner OOS 14 Apr 1994 1
David Per SLO 13 Feb 1995 1
Dominik Neumann CZE 23 Oct 1995 1
Dusan Rajovic SRB 19 Nov 1997 1
Emanuele Onesti ITA 21 Jun 1995 1
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 1
Federico Zurlo ITA 25 Feb 1994 1
Felix Ritzinger OOS 23 Dec 1996 1
Frantisek Sisr CZE 17 Mar 1993 1
Gasper Katrasnik SLO 20 Jun 1995 1
Hans-Jörg Leopold OOS 25 Apr 1983 1
Hayden McCormick NZL 01 Jan 1994 1
Jacopo Mosca ITA 29 Aug 1993 1
Jaime Alberto Restrepo Diosa COL 26 Sep 1996 1
Jodok Salzmann OOS 27 Mar 1995 3
Karel Hnik CZE 09 Aug 1991 1
Leonardo Bonifazio ITA 20 Mar 1991 1
Leszek Plucinski POL 03 Jun 1990 1
Marko Kump SLO 09 Sep 1988 1
Markus Freiberger OOS 19 Dec 1995 1
Mateusz Taciak POL 19 Jun 1984 1
Mattia Bais ITA 19 Oct 1996 1
Michael Kukrle CZE 17 Nov 1994 1
Michal Schlegel CZE 31 May 1995 1
Niccolo Salvietti ITA 03 Nov 1993 1
Nicholas White AUS 06 Sep 1997 1
Paolo Toto ITA 22 Jan 1991 1
Pawel Franczak POL 07 Oct 1991 1
Radoslav Rogina CRO 03 Mar 1979 1
Riccardo Stacchiotti ITA 08 Nov 1991 2
Roman Maikin RUS 14 Aug 1990 1
Siarhei Papok BLR 06 Jan 1988 1
Sylwester Janiszewski POL 24 Jan 1988 1
Vitaliy Buts UKR 24 Oct 1986 1
Vladimir Tsoy KAZ 25 Apr 1997 1
Yannik Achterberg DUI 26 Jan 1994 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Kevin Rivera Serrano CRC 28 Jun 1998 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Pelucchi ITA 21 Jan 1989 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2017
1 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2017 - 2018
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2016 - 2017
1 Karel Hnik CZE 2019 - 2019
1 Markus Freiberger OOS 2019 - 2019
1 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019 - 2019
1 Alessandro Bisolti ITA 2018 - 2018
1 Alberto Giuriato ITA 2018 - 2018
1 Luca Chirico ITA 2017 - 2017
1 Matteo Fabbro ITA 2016 - 2016
1 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2017 - 2018
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2016 - 2017
1 Kevin Rivera Serrano CRC 2019 - 2019
1 Karel Hnik CZE 2019 - 2019
1 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019 - 2019
1 Chris Harper AUS 2019 - 2019
1 Benjamin Brkic OOS 2019 - 2019
1 Anatoliy Budyak UKR 2019 - 2019
1 Markus Freiberger OOS 2019 - 2019
1 Mattia Bais ITA 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-129 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016
20-215 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-200 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
30-075 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-075 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017
22-200 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
20-215 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
19-129 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jodok Salzmann OOS 2017 - 2019
2 Riccardo Stacchiotti ITA 2018 - 2019
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2017 - 2018
2 Matteo Malucelli ITA 2017 - 2018
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2016 - 2017
1 Adrian Banaszek POL 2019 - 2019
1 Antonio Di Sante ITA 2019 - 2019
1 Angelo Raffaele ITA 2019 - 2019
1 Andreas Hofer OOS 2019 - 2019
1 Andi Bajc SLO 2019 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-186 Barnabas Peak HUN 2017
19-127 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016
19-195 Filippo Ferronato ITA 2018
19-215 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2017
20-021 Alberto Giuriato ITA 2018
20-122 Batuhan Özgür TUR 2018
20-214 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
20-345 Kevin Rivera Serrano CRC 2019
21-040 Matteo Fabbro ITA 2016
21-201 Dusan Rajovic SRB 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-098 Radoslav Rogina CRO 2019
36-044 Hans-Jörg Leopold OOS 2019
35-326 Aloïs Kankovsky CZE 2019
34-354 Mateusz Taciak POL 2019
33-088 Alessandro Bisolti ITA 2018
32-226 Vitaliy Buts UKR 2019
31-155 Siarhei Papok BLR 2019
31-137 Sylwester Janiszewski POL 2019
30-273 Marko Kump SLO 2019
30-207 Andi Bajc SLO 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Matteo Malucelli ITA 2017 - 2018
2 Marco Benfatto ITA 2016 - 2016
1 Marko Kump SLO 2019 - 2019
1 Dusan Rajovic SRB 2019 - 2019
1 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019 - 2019
1 Aloïs Kankovsky CZE 2019 - 2019
1 Jodok Salzmann OOS 2018 - 2018
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Riccardo Stacchiotti ITA 2018 - 2018
1 Ivan Balykin RUS 2017 - 2017
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-127 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016
20-214 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-201 Dusan Rajovic SRB 2019
22-199 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
23-067 Jodok Salzmann OOS 2018
23-225 Matteo Malucelli ITA 2017
23-227 Matteo Malucelli ITA 2017
24-224 Matteo Malucelli ITA 2018
26-189 Ivan Balykin RUS 2017
26-208 Riccardo Stacchiotti ITA 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-326 Aloïs Kankovsky CZE 2019
30-271 Marko Kump SLO 2019
30-074 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017
28-137 Marco Benfatto ITA 2016
28-136 Marco Benfatto ITA 2016
28-110 Florian Bissinger DUI 2016
26-208 Riccardo Stacchiotti ITA 2018
26-189 Ivan Balykin RUS 2017
24-224 Matteo Malucelli ITA 2018
23-227 Matteo Malucelli ITA 2017
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Matteo Malucelli ITA 2017
2 Marco Benfatto ITA 2016
1 Marko Kump SLO 2019
1 Dusan Rajovic SRB 2019
1 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
1 Aloïs Kankovsky CZE 2019
1 Jodok Salzmann OOS 2018
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
1 Matteo Malucelli ITA 2018
1 Riccardo Stacchiotti ITA 2018
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
3 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
3 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2017
3 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016 - 2016
2 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019 - 2019
2 Marko Kump SLO 2019 - 2019
2 Matteo Malucelli ITA 2017 - 2018
1 Florian Bissinger DUI 2016 - 2016
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-127 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016
20-214 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-199 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
23-225 Matteo Malucelli ITA 2017
24-224 Matteo Malucelli ITA 2018
28-110 Florian Bissinger DUI 2016
30-074 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017
30-271 Marko Kump SLO 2019
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-272 Marko Kump SLO 2019
30-075 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017
28-110 Florian Bissinger DUI 2016
24-224 Matteo Malucelli ITA 2018
23-225 Matteo Malucelli ITA 2017
22-200 Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 2019
20-215 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
19-129 Egan Arley Bernal Gomez COL 2016