G.P. Chantal Biya

G.P. Chantal Biya 2023
07 Oct 2023
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ALG Yacine Hamza ALG 26-172
2 MAR Oussama Khafi MAR
3 RWA Samuel Niyonkuru RWA
Startlijst G.P. Chantal Biya 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Achraf Ed Doghmy MAR 19 Nov 1999 1
Eric Manizabayo RWA 28 Aug 1997 1
Guillaume Gaboriaud FRA 22 Dec 1992 1
Mohcine El Kouraji MAR 01 Dec 1997 1
Patrick Byukusenge RWA 01 Jun 1991 1
Yacine Hamza ALG 18 Apr 1997 2
Eric Muhoza RWA 01 Jan 2002 Bike Aid 1
Martin Chren SVK 08 May 1999 Dukla Banska Bystrica 1
Pavel Rovder SVK 09 Apr 2001 Dukla Banska Bystrica 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 07.10 2.2 ALG Yacine Hamza MAR Oussama Khafi RWA Samuel Niyonkuru
2022 08.10 2.2 FRA Axel Taillandier SVK Lukas Kubis CMR Clovis Kamzong Abessolo
2021 10.10 2.2 SVK Lukas Kubis NED Jordi Slootjes CMR Clovis Kamzong Abessolo
2020 22.11 2.2 RWA Moise Mugisha SVK Lukas Kubis CMR Clovis Kamzong Abessolo
2019 20.10 2.2 ALG Azzedine Lagab SVK Marek Canecky NED Arjan Hofman
2018 30.09 2.2 SVK Juraj Bellan CMR Clovis Kamzong Abessolo CIV Issiaka Cissé
2017 15.10 2.2 CMR Clovis Kamzong Abessolo SVK Jan Andrej Cully SVK Martin Mahdar
2016 16.10 2.2 FRA Martial Roman FRA Simon Guglielmi CMR Hervé Raoul Mba
2015 18.10 2.2 MAR Mouhcine Lahsaini CMR Gérémie Francis Nzeke EST Endrik Puntso
2014 09.11 2.2 ERI Mekseb Abraha Debesay MAR Essaïd Abelouache CMR Clovis Kamzong Abessolo
2013 20.10 2.2 CMR Ngock Yves Ngué FRA Alexandre Join CIV Bolodigui Ouattara
2012 07.10 2.2 ZWI Alexandre Mercier FRA Aurélien Gay SVK Pavol Polievka
2011 02.10 2.2 CMR Yves Roger Ngue Ngock SVK Marek Canecky ZWI Sébastien Reichenbach
2010 09.10 2.2 CMR Martinien Tega CMR Hervé Raoul Mba FRA Sébastien Gaultier
2009 04.10 2.2 NED Peter van Agtmaal CMR Joseph Oumarou Sanda FRA Sylvain Georges
2008 05.10 2.2 FRA Thomas Rostollan FRA Florent Barle CMR Flaubert Douanla
2007 07.10 2.2 NED Peter van Agtmaal FRA Julien Gonnet NZL Scott Lyttle
2006 08.10 2.2 CMR Flaubert Douanla FRA Frédéric Geminiani CMR Martinien Tega
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Peter van Agtmaal NED 2007 - 2009
1 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
1 Axel Taillandier FRA 2022 - 2022
1 Lukas Kubis SVK 2021 - 2021
1 Moise Mugisha RWA 2020 - 2020
1 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2019
1 Juraj Bellan SVK 2018 - 2018
1 Martial Roman FRA 2016 - 2016
1 Mouhcine Lahsaini MAR 2015 - 2015
1 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Lukas Kubis SVK 2020 - 2022
2 Marek Canecky SVK 2011 - 2019
2 Peter van Agtmaal NED 2007 - 2009
1 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
1 Axel Taillandier FRA 2022 - 2022
1 Moise Mugisha RWA 2020 - 2020
1 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2019
1 Juraj Bellan SVK 2018 - 2018
1 Issiaka Cissé CIV 2018 - 2018
1 Jan Andrej Cully SVK 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Lukas Kubis SVK 2020 - 2022
2 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2022
2 Axel Taillandier FRA 2021 - 2022
2 Issiaka Cissé CIV 2018 - 2020
2 Marek Canecky SVK 2011 - 2019
2 Peter van Agtmaal NED 2007 - 2009
1 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
1 Islam Mansouri ALG 2022 - 2022
1 Florian Smits NED 2022 - 2022
1 Samuel Tuka SVK 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-253 Lukas Kubis SVK 2021
22-128 Alexandre Mercier ZWI 2012
22-201 Thomas Rostollan FRA 2008
22-244 Juraj Bellan SVK 2018
23-082 Moise Mugisha RWA 2020
23-098 Axel Taillandier FRA 2022
23-147 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
24-268 Ngock Yves Ngué CMR 2013
25-255 Peter van Agtmaal NED 2007
26-172 Yacine Hamza ALG 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-032 Azzedine Lagab ALG 2019
30-056 Mouhcine Lahsaini MAR 2015
28-321 Martial Roman FRA 2016
27-252 Peter van Agtmaal NED 2009
26-172 Yacine Hamza ALG 2023
25-255 Peter van Agtmaal NED 2007
24-268 Ngock Yves Ngué CMR 2013
23-147 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
23-098 Axel Taillandier FRA 2022
23-082 Moise Mugisha RWA 2020
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Issiaka Cissé CIV 2011 - 2020
6 Damien Tekou Foukou CMR 2008 - 2017
4 Florian Smits NED 2012 - 2022
3 Lukas Kubis SVK 2020 - 2022
2 Yacine Hamza ALG 2019 - 2023
2 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2022
2 Axel Taillandier FRA 2021 - 2022
2 Jari Stravers NED 2021 - 2022
2 Vincent Graczyk FRA 2007 - 2022
2 Paul Daumont BFA 2020 - 2021
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-047 Samuel Tuka SVK 2022
19-105 Simon Guglielmi FRA 2016
19-234 Renus Uhiriwe Byiza RWA 2020
19-250 Ngock Yves Ngué CMR 2008
19-290 Joseph Areruya RWA 2015
20-012 Issiaka Cissé CIV 2011
20-292 Lukas Kubis SVK 2020
20-309 Nassim Saïdi ALG 2015
21-062 Soufiane Sahbaoui MAR 2016
21-079 Paul Daumont BFA 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-274 Pavol Polievka SVK 2012
42-294 Noël Richet FRA 2017
40-357 Florian Smits NED 2022
39-290 Abdelatif Saadoune MAR 2015
38-264 Milan Barenyi SVK 2012
38-095 Vincent Graczyk FRA 2022
38-004 Florian Smits NED 2019
36-356 Médéric Clain FRA 2013
36-346 Florian Smits NED 2018
36-020 Azzedine Lagab ALG 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Issiaka Cissé CIV 2013 - 2018
3 Yacine Hamza ALG 2019 - 2023
3 Lukas Kubis SVK 2020 - 2021
3 Marek Canecky SVK 2011 - 2019
2 Moise Mugisha RWA 2020 - 2020
2 Paul Daumont BFA 2020 - 2020
2 Juraj Bellan SVK 2017 - 2018
2 Mihkel Räim EST 2015 - 2015
2 Ngock Yves Ngué CMR 2008 - 2013
2 Peter van Agtmaal NED 2007 - 2009
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-250 Ngock Yves Ngué CMR 2008
20-294 Lukas Kubis SVK 2020
21-062 Soufiane Sahbaoui MAR 2016
21-079 Paul Daumont BFA 2020
21-082 Paul Daumont BFA 2020
21-197 Raphael Addy ZWI 2011
21-250 Lukas Kubis SVK 2021
21-252 Lukas Kubis SVK 2021
21-259 Juraj Bellan SVK 2017
21-308 Jan Andrej Cully SVK 2017
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-274 Pavol Polievka SVK 2012
33-063 Peter Merx NED 2021
33-029 Azzedine Lagab ALG 2019
31-124 Marek Canecky SVK 2019
31-123 Marek Canecky SVK 2019
30-052 Mouhcine Lahsaini MAR 2015
28-319 Martial Roman FRA 2016
28-160 Dieunedort Simo Sando CMR 2013
27-268 Abderahmane Mansouri ALG 2022
27-250 Peter van Agtmaal NED 2009
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Yacine Hamza ALG 2023
2 Lukas Kubis SVK 2021
2 Moise Mugisha RWA 2020
2 Paul Daumont BFA 2020
2 Marek Canecky SVK 2019
2 Mihkel Räim EST 2015
2 Issiaka Cissé CIV 2013
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2023
1 Martin Chren SVK 2023
1 Islam Mansouri ALG 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Moise Mugisha RWA 2020 - 2020
5 Peter van Agtmaal NED 2007 - 2009
4 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2019
4 Ngock Yves Ngué CMR 2013 - 2013
3 Islam Mansouri ALG 2022 - 2022
3 Thomas Rostollan FRA 2008 - 2008
2 Pavel Rovder SVK 2023 - 2023
2 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
2 Damien Tekou Foukou CMR 2010 - 2014
2 Alexandre Mercier ZWI 2012 - 2012
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-197 Raphael Addy ZWI 2011
21-253 Lukas Kubis SVK 2021
22-127 Alexandre Mercier ZWI 2012
22-179 Pavel Rovder SVK 2023
22-199 Thomas Rostollan FRA 2008
23-078 Moise Mugisha RWA 2020
23-098 Axel Taillandier FRA 2022
23-147 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
23-319 Achraf Ed Doghmy MAR 2023
24-140 Damien Tekou Foukou CMR 2010
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-032 Azzedine Lagab ALG 2019
28-172 Damien Tekou Foukou CMR 2014
27-252 Peter van Agtmaal NED 2009
26-172 Yacine Hamza ALG 2023
25-255 Peter van Agtmaal NED 2007
25-075 Islam Mansouri ALG 2022
24-268 Ngock Yves Ngué CMR 2013
24-140 Damien Tekou Foukou CMR 2010
23-319 Achraf Ed Doghmy MAR 2023
23-147 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014