Vuelta de Chile

Vuelta de Chile 2003
06 Apr 2003
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CHI Marco Arriagada CHI 27-159
2 CHI Jose Medina CHI
3 ARG Jorge Alberto Giacinti ARG 28-289
Vuelta de Chile 2003
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.03 Proloog Edgardo Simon Edgardo Simon
28.03 Rit 1 Edgardo Simon Edgardo Simon
29.03 Rit 2 Juan Francisco Cabrera Edgardo Simon
30.03 Rit 3 Richard Rodriguez Edgardo Simon
30.03 Rit 4 Edgardo Simon Edgardo Simon
31.03 Rit 5 Jose Medina Edgardo Simon
01.04 Rit 6 Harm Jansen Edgardo Simon
02.04 Rit 7 Alejandro Acton Edgardo Simon
03.04 Rit 8 Marco Arriagada Marco Arriagada
04.04 Rit 9 Edgardo Simon Marco Arriagada
05.04 Rit 10 Jose Medina Marco Arriagada
06.04 Rit 11 Richard Rodriguez Marco Arriagada
06.04 Eindstand Marco Arriagada Juan Francisco Cabrera Jose Medina
Startlijst Vuelta de Chile 2003
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alejandro Acton ARG 03 Jun 1972 1
Angel Perez SPA 4
Cory Lange CDN 11 Feb 1980 1
Edgardo Simon ARG 16 Dec 1974 2
Harm Jansen NED 06 Nov 1971 1
Jorge Alberto Giacinti ARG 21 Jun 1974 1
Marco Arriagada CHI 30 Oct 1975 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 10.03 2.2 SPA Oscar Sevilla Ribera CHI Pablo Andres Alarcon Cares COL Fabio Andres Duarte Arevalo
2017 15.10 2.2 COL Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL Cristhian Montoya Giraldo MEX Efren Santos Moreno
2012 15.01 2.2 CHI Patricio Javier Almonacid Gonzalez COL Felix Rafael Cardenas Ravalo CHI Gonzalo Andres Garrido Zenteno
2011 06.02 2.2 CHI Gonzalo Andres Garrido Zenteno ARG Sergio Daniel Godoy Centeno CHI Vicente Muga
2006 . RUS Andrey Sartassov
2005 03.04 2.2 ARG Edgardo Simon ARG Gonzalo Salas CHI Marco Arriagada
2004 21.03 2.5 CHI Marco Arriagada CHI Jose Medina CHI Marcelo Arriagada
2003 06.04 2.5 CHI Marco Arriagada CHI Jose Medina ARG Jorge Alberto Giacinti
2002 24.03 2.5 ARG Gonzalo Sala ARG Marcelo Aguero ARG Edgardo Simon
2001 29.04 2.5 SPA David Plaza Romero RUS Andrey Sartassov CHI Gonzalo Andres Garrido Zenteno
2000 02.04 2.5 CHI Luis Fernando Sepulveda Villar CHI Richard Rodriguez CHI José Medina
1999 21.03 2.5 CHI Luis Fernando Sepulveda Villar BRA Marcio May CUB Luis Alberto Romero Amaran
1998 29.03 2.4 SPA José Ramon Uriarte Zubero KAZ Andrei Kivilev DUI Marcel Wust
1997 16.03 2.4 FRA Patrice Halgand SPA Felix Manuel Garcia Casas FRA Pascal Herve
1996 . FRA Christophe Moreau
1995 . COL Ricardo Meza
1992 . RUS Youri Sourkov
1991 . Pavel Tonkov
1990 . Sergueï Soukhoroutchenkov
1989 . CHI Julio Ortegon
1988 . CHI Fernando Vera
1987 . CHI Peter Tormen
1986 . COL José Dario Hernandez Morales
1985 . URU Federico Moreira
1984 . BRA Renan Ferraro
1983 . CHI Roberto Munoz
1982 . COL Julio Rubiano
1981 . BEL Marc Somers
1980 . COL Plinio Csas
1979 . COL Alfonso Florez Ortiz
1978 . COL Norberto Caceres
1977 . COL Antonio Londono
1976 . ITA Giovanni Fedrigo
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Marco Arriagada CHI 2003 - 2004
2 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999 - 2000
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
1 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2017 - 2017
1 Patricio Javier Almonacid Gonzalez CHI 2012 - 2012
1 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2011 - 2011
1 Andrey Sartassov RUS 2006 - 2006
1 Edgardo Simon ARG 2005 - 2005
1 David Plaza Romero SPA 2001 - 2001
1 José Ramon Uriarte Zubero SPA 1998 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2001 - 2012
3 Marco Arriagada CHI 2003 - 2005
2 Andrey Sartassov RUS 2001 - 2006
2 Edgardo Simon ARG 2002 - 2005
2 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999 - 2000
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
1 Pablo Andres Alarcon Cares CHI 2019 - 2019
1 Efren Santos Moreno MEX 2017 - 2017
1 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Marco Arriagada CHI 1999 - 2005
3 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2001 - 2012
3 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999 - 2001
2 Andrey Sartassov RUS 2001 - 2006
2 Edgardo Simon ARG 2002 - 2005
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
1 Pablo Andres Alarcon Cares CHI 2019 - 2019
1 Efren Santos Moreno MEX 2017 - 2017
1 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2017 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-014 Patrice Halgand FRA 1997
24-347 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999
25-040 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2017
25-359 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2000
27-159 Marco Arriagada CHI 2003
28-143 Marco Arriagada CHI 2004
30-300 David Plaza Romero SPA 2001
31-076 José Ramon Uriarte Zubero SPA 1998
32-126 Patricio Javier Almonacid Gonzalez CHI 2012
37-157 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2011
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-162 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
37-157 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2011
32-126 Patricio Javier Almonacid Gonzalez CHI 2012
31-076 José Ramon Uriarte Zubero SPA 1998
30-300 David Plaza Romero SPA 2001
28-143 Marco Arriagada CHI 2004
27-159 Marco Arriagada CHI 2003
25-359 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2000
25-040 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2017
24-347 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 1998 - 2012
6 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1998 - 2011
6 Marco Arriagada CHI 1999 - 2005
5 Andrey Sartassov RUS 2001 - 2006
5 Angel Perez SPA 1997 - 2003
4 Edgardo Simon ARG 2002 - 2005
3 Marcio May BRA 1998 - 2002
2 Antonio Cabrera CHI 2011 - 2012
2 Cristopher Javier Mansilla Almonacid CHI 2011 - 2012
2 Luis Alberto Romero Amaran CUB 1999 - 2012
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-337 Luciano Pagliarini Mendonca BRA 1998
19-342 Luis Alberto Romero Amaran CUB 1999
20-063 Angelo Tulik FRA 2011
20-249 Laurent Lefevre FRA 1997
20-253 Cristopher Javier Mansilla Almonacid CHI 2011
20-262 Ruben Companioni CUB 2011
20-265 Sonny Colbrelli ITA 2011
21-234 Cristopher Javier Mansilla Almonacid CHI 2012
21-274 Bert Grabsch DUI 1998
21-363 Filippo Fortin ITA 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-162 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
39-052 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
38-135 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2012
37-157 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2011
36-301 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2011
36-227 Jorge Alberto Giacinti ARG 2011
36-037 Julio Cesar Rangel Melo COL 2004
35-327 Adrian Palomares Villaplana SPA 2012
35-288 Jean-Philippe Duracka FRA 1997
34-259 Juan Pablo Dotti ARG 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
12 Edgardo Simon ARG 2002 - 2005
6 Marcel Wust DUI 1998 - 1998
5 Luis Mansilla CHI 2011 - 2012
5 Marco Arriagada CHI 2002 - 2005
5 Angel Perez SPA 1997 - 2000
4 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1998 - 2004
3 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
3 Andrey Sartassov RUS 2002 - 2004
3 Sven Teutenberg DUI 2001 - 2001
2 Mauro Abel Richeze Araquistain ARG 2017 - 2017
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-338 Luciano Pagliarini Mendonca BRA 1998
19-342 Luis Alberto Romero Amaran CUB 1999
20-063 Angelo Tulik FRA 2011
20-250 Laurent Lefevre FRA 1997
20-258 Cristopher Javier Mansilla Almonacid CHI 2011
21-234 Cristopher Javier Mansilla Almonacid CHI 2012
21-363 Filippo Fortin ITA 2011
23-008 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2012
23-010 Patrice Halgand FRA 1997
23-017 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2012
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-162 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
42-160 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
42-158 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
39-051 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
36-227 Jorge Alberto Giacinti ARG 2011
35-327 Adrian Palomares Villaplana SPA 2012
33-304 Javier Ramirez Abeja SPA 2012
32-238 Pascal Herve FRA 1997
32-119 Patricio Javier Almonacid Gonzalez CHI 2012
31-310 Mauro Abel Richeze Araquistain ARG 2017
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Marcel Wust DUI 1998
4 Edgardo Simon ARG 2003
3 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
3 Luis Mansilla CHI 2011
3 Edgardo Simon ARG 2005
3 Edgardo Simon ARG 2004
3 Sven Teutenberg DUI 2001
2 Mauro Abel Richeze Araquistain ARG 2017
2 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2012
2 Luis Mansilla CHI 2012
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
17 Luis Mansilla CHI 2011 - 2012
8 Edgardo Simon ARG 2003 - 2003
8 José Ramon Uriarte Zubero SPA 1998 - 1998
7 David Plaza Romero SPA 2001 - 2001
7 Olivier Trastour FRA 1999 - 1999
6 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2001 - 2011
5 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
5 Patrice Halgand FRA 1997 - 1997
4 Marco Arriagada CHI 2003 - 2003
4 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999 - 2001
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-250 Laurent Lefevre FRA 1997
23-010 Patrice Halgand FRA 1997
24-130 Santiago Botero Echeverry COL 1997
24-185 Luis Mansilla CHI 2011
24-345 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 1999
25-164 Luis Mansilla CHI 2012
25-287 Sébastien Medan FRA 1998
26-293 Marcio May BRA 1999
27-011 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2001
27-073 Olivier Trastour FRA 1999
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-162 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
37-157 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2011
32-126 Patricio Javier Almonacid Gonzalez CHI 2012
31-076 José Ramon Uriarte Zubero SPA 1998
30-300 David Plaza Romero SPA 2001
30-229 Marcel Wust DUI 1998
30-056 Antonio Cabrera CHI 2012
28-107 Edgardo Simon ARG 2003
28-069 Felix Manuel Garcia Casas SPA 1997
27-234 Gonzalo Andres Garrido Zenteno CHI 2001