Coppa della Pace

Coppa della Pace 1994
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Giuseppe Tartaggia ITA
Coppa della Pace 1994
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Giuseppe Tartaggia
Startlijst Coppa della Pace 1994
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 04.06 1.2U ITA Matteo Scalco ITA Tommaso Bergagna USA Artem Shmidt
2022 29.05 1.2U ITA Federico Guzzo DUI Pierre-Pascal Keup ITA Walter Calzoni
2021 30.05 1.2U NED Daan Hoole BEL Stan Van Tricht ITA Federico Guzzo
2019 09.06 1.2 DUI Georg Zimmermann ITA Luca Rastelli ITA Filippo Zana
2018 03.06 1.2 ITA Matteo Sobrero ITA Giacomo Garavaglia ITA Raul Colombo
2017 04.06 1.2 ITA Nicola Gaffurini ERI Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka MDA Nicolae Tanovitchi
2015 07.06 1.2 ITA Simone Velasco COL Jose Tito Hernandez Jaramillo RUS Aleksander Vlasov
2014 08.06 1.2 ITA Luca Ceolan GBR Daniel Pearson ITA Paolo Toto
2013 02.06 1.2 ITA Alessio Taliani ITA Graziano Di Luca ITA Davide Formolo
2012 03.06 1.2 KAZ Ruslan Tleubayev POL Pawel Poljanski ITA Enrico Barbin
2011 05.06 1.2 RUS Andrei Solomennikov RUS Vyacheslav Kuznetsov UKR Maksym Averin
2010 06.06 1.2 ITA Fabio Piscopiello ITA Manuele Boaro ROU Andrei Nechita
2009 07.06 1.2 RUS Egor Silin RUS Pavel Kochetkov AUS Richie Porte
2008 01.06 1.2 GBR Ben Swift ITA Adriano Malori POL Jaroslaw Marycz
2007 03.06 1.2 ITA Marco Cattaneo (1982) ITA Marco Da Castagnori ITA Alberto Contoli
2006 04.06 1.2 RUS Alexander Filippov ITA Maurizio Biondo BLR Yauheni Sobal
2005 05.06 1.2 BLR Vasil Kiryienka AUS Gene Michael Bates ITA Davide Bragazzi
2004 . POL Blazej Janiaczyk
2003 . ITA Riccardo Riccò
2002 . RUS Alexandre Bespalov
2001 . ITA Guido Balbis
2000 . RUS Evgeni Petrov
1999 . SLO Martin Derganc
1998 . ITA Paolo Bossoni
1997 . ITA Massimo Caravaggio
1996 . ITA Gabriele Balducci
1995 . ITA Paolo Savoldelli
1994 . ITA Giuseppe Tartaggia
1993 . ITA Davide Dall'Oglio
1992 . ITA Filippo Simeoni
1991 . ITA Giampaolo Verde
1990 . ITA Stefano Sartori
1989 . ITA Davide Negrini
1988 . ITA Andrea Moretti
1987 . ITA Davide Carli
1986 . ITA Davide Carli
1985 . ITA Stefano Arlotti
1984 . ITA Francesco Rossignoli
1983 . ITA Massimo Liverani
1982 . ITA Fabio Patuelli
1981 . ITA Filippo Piersanti
1980 . ITA Ercole Borgini
1979 . ITA Claudio Savini
1978 . ITA Marco Vitali
1977 . ITA Daniele Caroli
1975 . ITA Alfio Vandi
1974 . AUS Kevin-Clyde Sefton
1973 . ITA Adriano Zannoni
1972 . ITA Mauro Ubaldini
1971 . ITA Daivde Ruscelli
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Carli ITA 1986 - 1987
1 Matteo Scalco ITA 2023 - 2023
1 Federico Guzzo ITA 2022 - 2022
1 Daan Hoole NED 2021 - 2021
1 Georg Zimmermann DUI 2019 - 2019
1 Matteo Sobrero ITA 2018 - 2018
1 Nicola Gaffurini ITA 2017 - 2017
1 Simone Velasco ITA 2015 - 2015
1 Alessio Taliani ITA 2013 - 2013
1 Ruslan Tleubayev KAZ 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Federico Guzzo ITA 2021 - 2022
2 Davide Carli ITA 1986 - 1987
1 Artem Shmidt USA 2023 - 2023
1 Matteo Scalco ITA 2023 - 2023
1 Tommaso Bergagna ITA 2023 - 2023
1 Pierre-Pascal Keup DUI 2022 - 2022
1 Walter Calzoni ITA 2022 - 2022
1 Daan Hoole NED 2021 - 2021
1 Stan Van Tricht BEL 2021 - 2021
1 Filippo Zana ITA 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Federico Guzzo ITA 2021 - 2022
2 Davide Carli ITA 1986 - 1987
1 Artem Shmidt USA 2023 - 2023
1 Giacomo Villa ITA 2023 - 2023
1 Matteo Scalco ITA 2023 - 2023
1 Michael Zecchin ITA 2023 - 2023
1 Tommaso Bergagna ITA 2023 - 2023
1 Alexander Tarlton DUI 2022 - 2022
1 Francesco Busatto ITA 2022 - 2022
1 Pierre-Pascal Keup DUI 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-344 Matteo Scalco ITA 2023
19-188 Simone Velasco ITA 2015
20-209 Ben Swift GBR 2008
20-271 Federico Guzzo ITA 2022
20-347 Egor Silin RUS 2009
21-020 Matteo Sobrero ITA 2018
21-241 Georg Zimmermann DUI 2019
21-272 Alexander Filippov RUS 2006
22-097 Daan Hoole NED 2021
22-234 Alessio Taliani ITA 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
27-171 Nicola Gaffurini ITA 2017
25-110 Fabio Piscopiello ITA 2010
24-363 Marco Cattaneo (1982) ITA 2007
24-336 Ruslan Tleubayev KAZ 2012
23-361 Andrei Solomennikov RUS 2011
23-342 Vasil Kiryienka BLR 2005
22-234 Alessio Taliani ITA 2013
22-097 Daan Hoole NED 2021
21-272 Alexander Filippov RUS 2006
21-241 Georg Zimmermann DUI 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Federico Guzzo ITA 2021 - 2022
2 Davide Carli ITA 1986 - 1987
1 Artem Shmidt USA 2023 - 2023
1 Giacomo Villa ITA 2023 - 2023
1 Matteo Scalco ITA 2023 - 2023
1 Michael Zecchin ITA 2023 - 2023
1 Tommaso Bergagna ITA 2023 - 2023
1 Alexander Tarlton DUI 2022 - 2022
1 Francesco Busatto ITA 2022 - 2022
1 Pierre-Pascal Keup DUI 2022 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-344 Matteo Scalco ITA 2023
19-045 Aleksander Vlasov RUS 2015
19-126 Artem Shmidt USA 2023
19-163 Luca Rastelli ITA 2019
19-165 Alberto Contoli ITA 2007
19-188 Simone Velasco ITA 2015
19-209 Francesco Busatto ITA 2022
19-272 Federico Guzzo ITA 2021
20-083 Filippo Zana ITA 2019
20-102 Daniel Pearson GBR 2014
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
27-171 Nicola Gaffurini ITA 2017
25-189 Maksym Averin UKR 2011
25-110 Fabio Piscopiello ITA 2010
25-058 Yauheni Sobal BLR 2006
25-020 Maurizio Biondo ITA 2006
24-363 Marco Cattaneo (1982) ITA 2007
24-336 Ruslan Tleubayev KAZ 2012
24-128 Richie Porte AUS 2009
23-361 Andrei Solomennikov RUS 2011
23-358 Davide Bragazzi ITA 2005
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar