Course de la Paix

Course de la Paix 2001 | Rit 10
19 May 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Tilo Schüler DUI 21-037
2 ITA Crescenzo D'Amore ITA Mapei - Quickstep 22-047
3 DUI Andreas Beikirch DUI 31-051
Startlijst Course de la Paix 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andreas Beikirch DUI 29 Mar 1970 2
Bogdan Bondariew UKR 02 Jun 1974 1
Christian Lademann DUI 30 Oct 1975 1
Enrico Poitschke DUI 23 Aug 1969 3
Eugen Wacker KGZ 17 Apr 1974 1
Grzegorz Wajs POL 12 Mar 1973 1
Jan Robert Förster DUI 27 Jan 1978 1
Marc Streel BEL 12 Aug 1971 1
Michael Barry CDN 18 Dec 1975 2
Paul van Schalen NED 25 Feb 1972 1
Radoslaw Romanik POL 16 Jan 1967 2
Saulius Ruskys LTU 18 Apr 1974 1
Scott Sunderland (1966) AUS 28 Nov 1966 1
Thomas Liese DUI 10 Aug 1968 4
Tilo Schüler DUI 12 Apr 1980 1
Uwe Peschel DUI 04 Nov 1968 1
Zbigniew Piatek POL 01 May 1966 2
Aitor Garmendia Arbilla SPA 03 Mar 1968 Team Coast 1
Malte Urban DUI 14 Dec 1974 Team Coast 1
Jakob Piil Storm DEN 09 Mar 1973 CSC - World Online 2
Glenn Magnusson ZWE 05 Jul 1969 Domo - Farm Frites 1
Sven Teutenberg DUI 18 Aug 1972 Festina 1
Crescenzo D'Amore ITA 02 Apr 1979 Mapei - Quickstep 1
Pedro Horrillo Muñoz SPA 27 Sep 1974 Mapei - Quickstep 1
Tom Steels BEL 02 Sep 1971 Mapei - Quickstep 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 11.06 2.NC FRA Antoine Huby DEN Simon Dalby ITA Davide De Cassan
2022 05.06 2.NC BEL Lennert Van Eetvelt AUS Rudy Porter CZE Mathias Vacek
2021 06.06 2.NC ITA Filippo Zana SLO Kristijan Hocevar BEL Toon Clynhens
2019 09.06 2.NC NOR Andreas Leknessund ZWI Stefan Bissegger FRA Clément Champoussin
2018 03.06 2.NC SLO Tadej Pogacar ITA Samuele Battistella ZWI Marc Hirschi
2017 04.06 2.NC BEL Bjorg Lambrecht CZE Michal Schlegel DEN Niklas Eg
2016 05.06 2.NC FRA David Gaudu GBR Tao Geoghegan Hart ZWI Kilian Frankiny
2015 31.05 2.NC OOS Gregor Mühlberger BEL Loïc Vliegen NOR Odd Christian Eiking
2014 01.06 2.2U AUS Samuel Spokes BEL Bram Van Broeckhoven POL Bartosz Warchol
2013 26.05 2.2U LAT Toms Skujins CZE Jan Hirt SLO Luka Pibernik
2006 20.05 2.HC ITA Giampaolo Cheula ITA Andrea Tonti ITA Christian Gasperoni
2004 16.05 2.2 ITA Michele Scarponi POL Slawomir Kohut ZWI Roger Beuchat
2003 17.05 2.2 DUI Steffen Wesemann CZE Ondrej Sosenka CZE Tomas Konecny
2002 18.05 2.2 CZE Ondrej Sosenka SPA Aitor Garmendia Arbilla POL Piotr Chmielewski
2001 19.05 2.3 DEN Jakob Piil Storm SPA Aitor Garmendia Arbilla POL Radoslaw Romanik
2000 13.05 2.4 POL Piotr Wadecki POL Piotr Przydzial DUI Steffen Wesemann
1999 15.05 2.4 DUI Steffen Wesemann LTU Raimundas Rumsas POL Tomasz Brozyna
1998 17.05 2.5 DUI Uwe Ampler DUI Steffen Wesemann POL Piotr Wadecki
1997 18.05 2.5 DUI Steffen Wesemann DUI Christian Henn DUI Jens Voigt
1996 18.05 2.5 DUI Steffen Wesemann ZWE Michael Andersson RUS Serguei Ivanov
1995 . CZE Pavel Padrnos POL Dariusz Baranowski POL Tomasz Brozyna
1994 . DUI Jens Voigt DUI Ralf Grabsch CZE Frantisek Trkal
1993 . CZE Jaroslav Bilek CZE Frantisek Trkal CZE Pavel Padrnos
1992 . DUI Steffen Wesemann DUI Bert Dietz POL Tomasz Brozyna
1991 . Victor Rjaksinski POL Dariusz Baranowski Miroslav Liptak
1990 . Jan Svorada DUI Bert Dietz Pavel Padrnos
1989 . Uwe Ampler Olaf Jentzsch POL Zenon Jaskula
1988 23.05 Uwe Ampler Vladimir Pulnikov Piotr Ugrumov
1987 . Uwe Ampler BUL Petar Petrov POL Andrzej Mierzejewski
1986 . Olaf Ludwig Vladimir Pulnikov Asiate Saitov
1985 . POL Lech Piasecki POL Andrzej Mierzejewski Uwe Ampler
1984 . Sergueï Soukhoroutchenkov BUL Nenco Stajkov Olaf Ludwig
1983 . Falk Boden Oleg Chudja Petrovitch Olaf Ludwig
1982 . Olaf Ludwig Sachid Zagretdinov Yuri Barinov
1981 . Sachid Zagretdinov Sergueï Soukhoroutchenkov Ivan Mishchenko
1980 24.05 Yuri Barinov NED Peter Winnen Olaf Ludwig
1979 . Sergueï Soukhoroutchenkov DUI Andreas Petermann POL Krzysztof Sujka
1978 . Aleksander Averin Juri Zacharov ROU Mircea Romascanu
1977 . Aavo Pikkuus Vladimir Osokin POL Tadeusz Mytnik
1976 . Hans-Joachim Hartnick POL Stanislaw Szozda Gerhard Lauke
1975 . POL Ryszard Szurkowski Hans-Joachim Hartnik Aavo Pikkuus
1974 . POL Stanislaw Szozda Nikolay Gorelov Milos Hrazdira
1973 . POL Ryszard Szurkowski POL Stanislaw Szozda Valery Lichacev
1972 . Vlastimil Moravec Vladimir Neliubin Wolfram Kühn
1971 . POL Ryszard Szurkowski POL Zenon Czechowski Anatoly Starkov
1970 . POL Ryszard Szurkowski FRA Marcel Duchemin POL Zygmunt Hanusik
1969 . FRA Jean-Pierre Danguillaume POL Ryszard Szurkowski Dieter Gonschorek
1968 . Axel Peschel CZE Karel Vavra POL Jan Magiera
1967 . BEL Marcel Maes BUL Angel Kirilov POL Jan Magiera
1966 . FRA Bernard Guyot Aleksandr Dochlakov Axel Peschel
1965 . Gennadi Lebediev Pavel Dolezel POL Jan Kudra
1964 . Jan Smolik Günther Hoffmann DUI Dieter Wiedemann
1963 . Klaus Ampler BEL August Verhaegen BEL Kamiel Vyncke
1962 . Gajnan Sajdchuzin Yuri Melichov POL Stanislaw Gazda
1961 . Juri Melichov Viktor Kapitonov Bernard Eckstein
1960 . Erich Hagen BEL Jean-Baptiste Claes BEL Willy Van Den Berghen
1959 . Gustav-Adolf Schur BEL René Vanderveken ITA Romeo Venturelli
1958 . NED Piet Damen Boris Benenin BEL Alfons Hermans
1957 . BUL Nenco Kristov GBR Stan Brittain Viktor Kapitonov
1956 . POL Stanislaw Krolak ROU Constantin Dumitrescu Mykola Kolembet
1955 17.05 Gustav-Adolf Schur Jan Vesely GBR Stanley Brittain
1954 . DEN Eluf Dalgaard Vlastimil Ruzicka BEL René Van Meenen
1953 . DEN Kristian Pedersen DEN Hans Andersen Gustav-Adolf Schur
1952 . GBR Ian Steel Jan Vesely FRA Jean Stablinski
1951 . DEN Kaj Allan Olsen DUI Lother Meister ITA Alberto Ferri
1950 . DEN Willy Emborg POL Bronislaw Klabinski Vlastimil Ruzicka
1949 . Jan Vesely FRA Maurice Herbulot FRA Charles Riegert
1948 05.05 August Prosenik POL Roman Sieminski POL Waclaw Wojcik
1948 09.05 Alexander Zoric Erman Krejcu POL Jozef Kapiak
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Steffen Wesemann DUI 1992 - 2003
4 Uwe Ampler DUI 1987 - 1998
4 Ryszard Szurkowski POL 1970 - 1975
2 Olaf Ludwig DDR 1982 - 1986
2 Sergueï Soukhoroutchenkov URS 1979 - 1984
1 Antoine Huby FRA 2023 - 2023
1 Lennert Van Eetvelt BEL 2022 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
1 Andreas Leknessund NOR 2019 - 2019
1 Tadej Pogacar SLO 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Steffen Wesemann DUI 1992 - 2003
5 Uwe Ampler DUI 1985 - 1998
5 Olaf Ludwig DDR 1980 - 1986
5 Ryszard Szurkowski POL 1969 - 1975
3 Tomasz Brozyna POL 1992 - 1999
3 Pavel Padrnos CZE 1990 - 1995
3 Sergueï Soukhoroutchenkov URS 1979 - 1984
3 Gustav-Adolf Schur DDR 1953 - 1959
2 Ondrej Sosenka CZE 2002 - 2003
2 Aitor Garmendia Arbilla SPA 2001 - 2002
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Steffen Wesemann DUI 1992 - 2003
6 Uwe Ampler DUI 1985 - 1999
5 Olaf Ludwig DDR 1980 - 1986
5 Ryszard Szurkowski POL 1969 - 1975
3 Ondrej Sosenka CZE 1999 - 2003
3 Tomasz Brozyna POL 1992 - 1999
3 Pavel Padrnos CZE 1990 - 1995
3 Sergueï Soukhoroutchenkov URS 1979 - 1984
3 Gustav-Adolf Schur DDR 1953 - 1959
2 Tomas Konecny CZE 1999 - 2003
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-238 David Gaudu FRA 2016
19-255 Tadej Pogacar SLO 2018
20-019 Andreas Leknessund NOR 2019
20-063 Bjorg Lambrecht BEL 2017
20-323 Lennert Van Eetvelt BEL 2022
21-057 Gregor Mühlberger OOS 2015
21-346 Toms Skujins LAT 2013
22-046 Samuel Spokes AUS 2014
22-080 Filippo Zana ITA 2021
22-143 Antoine Huby FRA 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-289 Uwe Ampler DUI 1998
32-067 Steffen Wesemann DUI 2003
28-071 Jakob Piil Storm DEN 2001
28-065 Steffen Wesemann DUI 1999
27-091 Piotr Wadecki POL 2000
26-363 Giampaolo Cheula ITA 2006
26-161 Ondrej Sosenka CZE 2002
26-068 Steffen Wesemann DUI 1997
25-068 Steffen Wesemann DUI 1996
24-234 Michele Scarponi ITA 2004
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Steffen Wesemann DUI 1992 - 2003
6 Uwe Ampler DUI 1985 - 1999
6 Olaf Ludwig DDR 1980 - 1988
5 Danilo Hondo DUI 1998 - 2006
5 Thomas Liese DUI 1996 - 2002
5 Ryszard Szurkowski POL 1969 - 1975
4 Marcin Lewandowski POL 1999 - 2004
4 Ralf Grabsch DUI 1994 - 2004
4 Stephan Schreck DUI 1998 - 2004
4 Tomasz Brozyna POL 1992 - 2004
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-218 Pavel Bittner CZE 2021
18-284 Ethan Vernon GBR 2019
18-318 Dinmakhammed Ulysbayev KAZ 2017
19-025 Ilan Van Wilder BEL 2019
19-045 Milan Kadlec (2004) CZE 2023
19-051 Gabriel Cullaigh GBR 2015
19-064 Bjorg Lambrecht BEL 2016
19-078 Bob Olieslagers NED 2016
19-095 Pavel Tonkov URS 1988
19-136 Dario Igor Belletta ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-115 Radoslaw Romanik POL 2004
35-285 Erwin Thijs BEL 2006
35-217 Christian Gasperoni ITA 2006
35-018 Zbigniew Piatek POL 2001
35-008 Lubor Tesar CZE 2006
34-287 Uwe Ampler DUI 1999
34-179 Lutz Lehmann DUI 1998
34-172 Scott Sunderland (1966) AUS 2001
34-163 Martin Hvastija SLO 2004
34-123 Radoslaw Romanik POL 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
16 Steffen Wesemann DUI 1996 - 2003
10 Danilo Hondo DUI 1998 - 2006
4 Ondrej Sosenka CZE 2000 - 2003
4 Jacek Mickiewicz POL 1996 - 2002
4 Olaf Pollack DUI 1999 - 2002
4 Thomas Liese DUI 1996 - 2001
4 Olaf Ludwig DDR 1988 - 1988
3 Raimundas Rumsas LTU 1998 - 1999
2 Pierre Gautherat FRA 2023 - 2023
2 Bjorg Lambrecht BEL 2016 - 2017
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-218 Pavel Bittner CZE 2021
18-318 Dinmakhammed Ulysbayev KAZ 2017
19-025 Ilan Van Wilder BEL 2019
19-051 Gabriel Cullaigh GBR 2015
19-064 Bjorg Lambrecht BEL 2016
19-199 Samuele Battistella ITA 2018
19-237 David Gaudu FRA 2016
19-255 Tadej Pogacar SLO 2018
19-282 Marc Hirschi ZWI 2018
19-355 Mathias Vacek CZE 2022
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-285 Erwin Thijs BEL 2006
35-008 Lubor Tesar CZE 2006
34-179 Lutz Lehmann DUI 1998
34-163 Martin Hvastija SLO 2004
34-092 Torsten Schmidt DUI 2006
33-313 Erik Zabel DUI 2004
33-311 Erik Zabel DUI 2004
33-275 Marco Serpellini ITA 2006
33-236 Remigius Lupeikis LTU 2002
33-184 Dainis Ozols LAT 2000
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
27 Steffen Wesemann DUI 1996 - 2003
8 Raimundas Rumsas LTU 1998 - 1999
7 Danilo Hondo DUI 1999 - 2006
7 Ondrej Sosenka CZE 2002 - 2002
7 Piotr Wadecki POL 2000 - 2000
6 Michele Scarponi ITA 2004 - 2004
6 Gustav-Adolf Schur DDR 1955 - 1955
5 Uwe Peschel DUI 2001 - 2001
5 Jacek Mickiewicz POL 1997 - 1997
4 Uwe Ampler DUI 1998 - 1998
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-051 Gabriel Cullaigh GBR 2015
19-199 Samuele Battistella ITA 2018
19-217 Pavel Bittner CZE 2022
19-237 David Gaudu FRA 2016
19-255 Tadej Pogacar SLO 2018
19-355 Mathias Vacek CZE 2022
20-019 Andreas Leknessund NOR 2019
20-062 Bjorg Lambrecht BEL 2017
20-090 Przemyslaw Kasperkiewicz POL 2014
20-143 Pierre Gautherat FRA 2023
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-213 Christian Gasperoni ITA 2006
34-119 Sören Petersen DEN 2000
33-288 Uwe Ampler DUI 1998
33-064 Christian Henn DUI 1997
32-192 Uwe Peschel DUI 2001
32-131 Danilo Hondo DUI 2006
32-067 Steffen Wesemann DUI 2003
31-267 Enrico Poitschke DUI 2001
29-127 Danilo Hondo DUI 2003
29-055 Steffen Wesemann DUI 2000