International Presidency Turkey Tour

International Presidency Turkey Tour 2010 | Rit 7
17 Apr 2010
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Elia Viviani ITA Liquigas - Doimo 21-069
2 ITA Giovanni Visconti ITA 27-094
3 ITA Andrea Grendene ITA Lampre - Farnese Vini 23-287
Startlijst International Presidency Turkey Tour 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Claudio Cucinotta ITA 22 Jan 1982 1
David Moncoutié FRA 30 Apr 1975 1
Giovanni Visconti ITA 13 Jan 1983 1
Kenny Robert van Hummel NED 30 Sep 1982 1
Manuel Belletti ITA 14 Oct 1985 1
Mattia Gavazzi ITA 14 Jun 1983 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 1
Rémi Pauriol FRA 04 Apr 1982 1
Andrea Grendene ITA 04 Jul 1986 Lampre - Farnese Vini 1
Angelo Furlan ITA 21 Jun 1977 Lampre - Farnese Vini 1
Simon Spilak SLO 23 Jun 1986 Lampre - Farnese Vini 1
Davide Cimolai ITA 13 Aug 1989 Liquigas - Doimo 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 Liquigas - Doimo 1
Maciej Bodnar POL 07 Mar 1985 Liquigas - Doimo 1
André Greipel DUI 16 Jul 1982 HTC - Columbia 1
Tejay Van Garderen USA 12 Aug 1988 HTC - Columbia 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 15.10 2.1 KAZ Alexey Lutsenko DUI Ben Zwiehoff COL Harold Alfonso Tejada Canacue
2022 17.04 2.PS NZL Patrick Bevin AUS Jay Vine ARG Eduardo Sepulveda
2021 18.04 2.PS SPA José Manuel Diaz Gallego AUS Jay Vine ARG Eduardo Sepulveda
2019 21.04 2.WT OOS Felix Grossschartner ITA Valerio Conti ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin
2018 14.10 2.WT SPA Eduard Prades Reverter KAZ Alexey Lutsenko AUS Nathan Haas
2017 15.10 2.WT ITA Diego Ulissi DEN Jesper Hansen ITA Fausto Masnada
2016 01.05 2.HC POR José Isidro Maciel Gonçalves SPA David Arroyo Duran KAZ Nikita Stalnov Umerbekov
2015 03.05 2.HC CRO Kristijan Durasek ARG Eduardo Sepulveda AUS Jay McCarthy
2014 04.05 2.HC GBR Adam Yates EST Rein Taaramäe FRA Romain Hardy
2013 28.04 2.HC ERI Natnael Teweldemedhin Berhane FRA Yohann Bagot FRA Maxime Méderel
2012 29.04 2.HC KAZ Alexandre Dyachenko BUL Danail Andonov Petrov SPA Adrian Palomares Villaplana
2011 01.05 2.HC RUS Alexander Efimkin KAZ Andrey Zeits FRA Thibaut Pinot
2010 18.04 2.HC ITA Giovanni Visconti USA Tejay Van Garderen FRA David Moncoutié
2009 19.04 2.1 ZAF Daryl Impey ITA Davide Malacarne SPA David Garcia Dapeña
2008 20.04 2.1 SPA David Garcia Dapeña SPA Jose Alberto Benitez Roman BEL Pieter Jacobs
2007 13.05 2.2 BUL Ivailo Gabrovski SVK Jan Sipeky IRI Hossein Askari
2006 07.05 2.2 IRI Ghader Mizbani Iranagh IRI Hossein Askari MDA Igor Pugaci
2005 08.05 2.2 BUL Svetoslav Tchanliev Kirilov SVK Martin Prazdnovsky BUL Evgueni Gerganov
2004 01.05 2.5 IRI Ahad Kazemi Sarai IRI Hossein Askari BUL Svetoslav Tchanliev Kirilov
2003 15.09 2.5 TUR Mert Mutlu IRI Ghader Mizbani Iranagh TUR Muhammad El Aziz
2002 28.04 2.5 IRI Ghader Mizbani Iranagh BUL Danail Andonov Petrov DUI Michael Haas
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
1 Alexey Lutsenko KAZ 2023 - 2023
1 Patrick Bevin NZL 2022 - 2022
1 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021 - 2021
1 Felix Grossschartner OOS 2019 - 2019
1 Eduard Prades Reverter SPA 2018 - 2018
1 Diego Ulissi ITA 2017 - 2017
1 José Isidro Maciel Gonçalves POR 2016 - 2016
1 Kristijan Durasek CRO 2015 - 2015
1 Adam Yates GBR 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Eduardo Sepulveda ARG 2015 - 2022
3 Hossein Askari IRI 2004 - 2007
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
2 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
2 Jay Vine AUS 2021 - 2022
2 Danail Andonov Petrov BUL 2002 - 2012
2 David Garcia Dapeña SPA 2008 - 2009
2 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2004 - 2005
1 Ben Zwiehoff DUI 2023 - 2023
1 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jay Vine AUS 2021 - 2023
3 Eduardo Sepulveda ARG 2015 - 2022
3 Hossein Askari IRI 2004 - 2007
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
2 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
2 Antonio Angulo Sampedro SPA 2022 - 2023
2 Dawit Yemane ERI 2022 - 2023
2 Mario Aparicio Munoz SPA 2022 - 2023
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013 - 2023
2 Anders Halland Johannessen NOR 2021 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-270 Adam Yates GBR 2014
22-113 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
24-134 Daryl Impey ZAF 2009
25-119 Felix Grossschartner OOS 2019
26-090 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021
26-235 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002
27-077 José Isidro Maciel Gonçalves POR 2016
27-095 Giovanni Visconti ITA 2010
27-282 Kristijan Durasek CRO 2015
28-092 Diego Ulissi ITA 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-278 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2005
31-066 Eduard Prades Reverter SPA 2018
31-061 Patrick Bevin NZL 2022
31-038 Alexey Lutsenko KAZ 2023
30-244 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2006
30-202 David Garcia Dapeña SPA 2008
29-218 Mert Mutlu TUR 2003
29-150 Alexander Efimkin RUS 2011
28-345 Ahad Kazemi Sarai IRI 2004
28-255 Ivailo Gabrovski BUL 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 André Greipel DUI 2010 - 2021
5 Mark Cavendish GBR 2014 - 2023
5 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2008 - 2019
4 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018 - 2023
4 Giovanni Lonardi ITA 2019 - 2023
4 Sacha Modolo ITA 2012 - 2022
4 Sam Bennett IRL 2017 - 2022
4 Manuel Belletti ITA 2010 - 2021
4 Mauro Finetto ITA 2009 - 2021
4 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2002 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-135 Max-David Briese DUI 2022
18-304 Mirac Kal TUR 2006
18-316 Pavel Novak CZE 2023
18-353 Otto van Zanden NED 2023
19-083 Remco Evenepoel BEL 2019
19-104 Alexey Lyalko KAZ 2004
19-170 Mihnea-Alexandru Harasim ROU 2023
19-172 Elmar Abma NED 2023
19-237 Patrik Tybor SVK 2007
19-244 Oleksandr Surutkovych UKR 2003
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-265 Davide Rebellin ITA 2015
42-267 Davide Rebellin ITA 2014
38-276 André Greipel DUI 2021
38-147 Mark Cavendish GBR 2023
38-115 Alessandro Petacchi ITA 2012
38-095 Giovanni Visconti ITA 2021
37-315 Mehmet Sampionbisiklet (Gabriel Muller) TUR 2023
37-268 Gabriele Missaglia ITA 2008
37-259 Francesco Gavazzi ITA 2022
37-118 Alessandro Petacchi ITA 2011
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mark Cavendish GBR 2014 - 2021
11 André Greipel DUI 2010 - 2016
9 Sam Bennett IRL 2017 - 2019
7 Jasper Philipsen BEL 2021 - 2023
6 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2002 - 2005
4 Caleb Ewan AUS 2019 - 2022
4 Sacha Modolo ITA 2012 - 2016
3 Elia Viviani ITA 2010 - 2014
3 Marcel Kittel DUI 2013 - 2013
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-087 Hossein Nateghi IRI 2007
20-315 Daniel Petrov Bogomilov BUL 2003
21-069 Elia Viviani ITA 2010
21-268 Adam Yates GBR 2014
21-316 Andrea Guardini ITA 2011
21-322 Andrea Guardini ITA 2011
21-363 Jakub Mareczko ITA 2016
22-001 Jakub Mareczko ITA 2016
22-027 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018
22-108 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-263 Davide Rebellin ITA 2015
37-114 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-013 Przemyslaw Niemiec POL 2016
35-332 Mark Cavendish GBR 2021
35-328 Mark Cavendish GBR 2021
35-327 Mark Cavendish GBR 2021
35-326 Mark Cavendish GBR 2021
35-216 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2018
34-144 André Schulze DUI 2009
33-284 André Greipel DUI 2016
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Sam Bennett IRL 2017 - 2019
8 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
7 Mark Cavendish GBR 2014 - 2021
6 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2006 - 2006
5 Giovanni Visconti ITA 2010 - 2010
5 David Garcia Dapeña SPA 2008 - 2008
4 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021 - 2021
4 Rein Taaramäe EST 2010 - 2014
3 Jasper Philipsen BEL 2022 - 2023
3 Eduardo Sepulveda ARG 2022 - 2022
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-087 Hossein Nateghi IRI 2007
21-268 Adam Yates GBR 2014
21-316 Andrea Guardini ITA 2011
22-108 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
22-355 Rein Taaramäe EST 2010
23-109 Kaden Groves AUS 2022
23-337 Mauro Finetto ITA 2009
24-041 Jasper Philipsen BEL 2022
24-125 Thomas Peterson USA 2011
24-132 Daryl Impey ZAF 2009
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-265 Davide Rebellin ITA 2015
36-014 Przemyslaw Niemiec POL 2016
35-328 Mark Cavendish GBR 2021
35-216 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2018
34-129 Jan Sipeky SVK 2007
32-048 Hossein Askari IRI 2007
31-066 Eduard Prades Reverter SPA 2018
31-060 Patrick Bevin NZL 2022
31-038 Alexey Lutsenko KAZ 2023
30-307 Eduardo Sepulveda ARG 2022