Sibiu Cycling Tour

Sibiu Cycling Tour 2019 | Rit 4
07 Jul 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Riccardo Stacchiotti ITA 27-242
2 SLO Gasper Katrasnik SLO 24-017
3 CZE Frantisek Sisr CZE 26-112
4 POL Michal Paluta POL 23-277
5 NED Ivar Slik NED 26-041
6 ITA Leonardo Bonifazio ITA 28-109
7 ITA Paolo Toto ITA 28-166
8 ITA Federico Burchio ITA 23-108
9 RUS Sergey Shilov RUS 31-152
10 ZWI Nico Selenati ZWI 22-342
11 ITA Marco Tizza ITA 27-152
12 ITA Pierpaolo Ficara ITA 28-141
13 RUS Savva Novikov RUS 19-346
14 HUN Daniel Moricz HUN 23-103
15 HUN Viktor Filutas HUN 22-282
16 SPA Bernat Font Mas SPA 25-150
17 CZE Dominik Neumann CZE 23-258
18 HUN Attila Valter HUN 21-025
19 ITA Matteo Busato ITA Androni Giocattoli - Sidermec 31-200
20 RUS Ildar Arslanov RUS 25-092
Startlijst Sibiu Cycling Tour 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aleksandr Smirnov RUS 10 Feb 1998 1
Antoine Aebi ZWI 01 Sep 1998 1
Attila Valter HUN 12 Jun 1998 1
Austin Stephens USA 11 May 1993 1
Bernat Font Mas SPA 07 Feb 1994 1
Daniel Moricz HUN 26 Mar 1996 1
Danilo Celano ITA 07 Dec 1989 1
Dominik Neumann CZE 23 Oct 1995 1
Eduard-Michael Grosu ROU 04 Sep 1992 5
Emanuele Onesti ITA 21 Jun 1995 1
Emil Dima ROU 22 Feb 1997 1
Erik Fetter HUN 05 Apr 2000 1
Fabio Mazzucco ITA 14 Apr 1999 1
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 1
Filippo Zana ITA 18 Mar 1999 1
Frantisek Sisr CZE 17 Mar 1993 1
Gasper Katrasnik SLO 20 Jun 1995 1
Ildar Arslanov RUS 06 Apr 1994 1
Ivar Slik NED 27 May 1993 2
Jacopo Mosca ITA 29 Aug 1993 1
Janos Pelikan HUN 19 Apr 1995 1
Joël Suter ZWI 25 Oct 1998 1
Justin Paroz ZWI 23 Mar 1996 1
Karel Hnik CZE 09 Aug 1991 1
Lars Loohuis NED 04 Oct 2000 1
Leonardo Bonifazio ITA 20 Mar 1991 1
Mamyr Stash RUS 04 May 1993 1
Marco Tizza ITA 06 Feb 1992 1
Mattia Bais ITA 19 Oct 1996 1
Mel van der Veekens NED 05 Oct 1998 1
Michael Kukrle CZE 17 Nov 1994 1
Michal Paluta POL 04 Oct 1995 1
Michal Schlegel CZE 31 May 1995 1
Niccolo Salvietti ITA 03 Nov 1993 1
Nico Selenati ZWI 30 Jul 1996 1
Oleksandr Prevar UKR 28 Jun 1990 1
Paolo Toto ITA 22 Jan 1991 1
Pierpaolo Ficara ITA 16 Feb 1991 1
Piotr Brozyna POL 17 Feb 1995 1
Radoslav Rogina CRO 03 Mar 1979 2
Riccardo Stacchiotti ITA 08 Nov 1991 2
Rick Pluimers NED 07 Dec 2000 1
Savva Novikov RUS 27 Jul 1999 1
Sergey Shilov RUS 06 Feb 1988 1
Serghei Tvetcov ROU 29 Dec 1988 3
Szymon Tracz POL 12 Nov 1998 1
Timo Güller ZWI 06 Jun 1994 1
Viktor Filutas HUN 28 Sep 1996 1
Vitaliy Buts UKR 24 Oct 1986 1
Ziga Groselj SLO 31 Aug 1993 1
Alessandro Bisolti ITA 07 Mar 1985 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Kevin Rivera Serrano CRC 28 Jun 1998 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Busato ITA 20 Dec 1987 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Pelucchi ITA 21 Jan 1989 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Giovanni Aleotti ITA 2021 - 2022
1 Mark Donovan GBR 2023 - 2023
1 Gregor Mühlberger OOS 2020 - 2020
1 Kevin Rivera Serrano CRC 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017 - 2017
1 Nikolay Mihaylov BUL 2016 - 2016
1 Mauro Finetto ITA 2015 - 2015
1 Radoslav Rogina CRO 2014 - 2014
1 Davide Rebellin ITA 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Davide Rebellin ITA 2013 - 2015
2 Giovanni Aleotti ITA 2021 - 2022
2 Radoslav Rogina CRO 2014 - 2019
2 Matija Kvasina CRO 2012 - 2013
1 Jakub Otruba CZE 2023 - 2023
1 Lennert Van Eetvelt BEL 2023 - 2023
1 Mark Donovan GBR 2023 - 2023
1 Cian Uijtdebroeks BEL 2022 - 2022
1 Harm Vanhoucke BEL 2022 - 2022
1 Fabio Aru ITA 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Davide Rebellin ITA 2013 - 2021
2 Matteo Badilatti ZWI 2020 - 2023
2 Giovanni Aleotti ITA 2021 - 2022
2 Roland Thalmann ZWI 2021 - 2022
2 Michal Schlegel CZE 2019 - 2021
2 Marco Tizza ITA 2019 - 2020
2 Radoslav Rogina CRO 2014 - 2019
2 Serghei Tvetcov ROU 2015 - 2019
2 Matija Kvasina CRO 2012 - 2013
1 Anders Halland Johannessen NOR 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-177 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
20-250 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-009 Kevin Rivera Serrano CRC 2019
22-042 Giovanni Aleotti ITA 2021
23-041 Giovanni Aleotti ITA 2022
24-097 Mark Donovan GBR 2023
26-016 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2012
26-113 Gregor Mühlberger OOS 2020
28-093 Nikolay Mihaylov BUL 2016
30-056 Mauro Finetto ITA 2015
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-340 Davide Rebellin ITA 2013
35-139 Radoslav Rogina CRO 2014
31-314 Vladimir Koev BUL 2011
30-056 Mauro Finetto ITA 2015
28-093 Nikolay Mihaylov BUL 2016
26-113 Gregor Mühlberger OOS 2020
26-016 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2012
24-097 Mark Donovan GBR 2023
23-041 Giovanni Aleotti ITA 2022
22-042 Giovanni Aleotti ITA 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Eduard-Michael Grosu ROU 2015 - 2023
5 Davide Rebellin ITA 2013 - 2021
4 Emil Dima ROU 2019 - 2022
4 Filippo Fortin ITA 2015 - 2022
4 Michael Kukrle CZE 2019 - 2022
4 Riccardo Stacchiotti ITA 2018 - 2021
4 Serghei Tvetcov ROU 2015 - 2020
3 Filippo Fiorelli ITA 2020 - 2023
3 Jakub Otruba CZE 2021 - 2023
3 Adam Toupalik CZE 2020 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-208 Rick Pluimers NED 2019
18-272 Lars Loohuis NED 2019
19-084 Johannes Kulset NOR 2023
19-091 Erik Fetter HUN 2019
19-126 Cian Uijtdebroeks BEL 2022
19-163 Luis-Joe Lührs DUI 2022
19-164 Matyas Kopecky CZE 2022
19-199 Iustin-Ioan Vaidian ROU 2020
19-216 Gabriele Petrelli ITA 2020
19-220 Konrad Tomasiak POL 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
49-332 Davide Rebellin ITA 2021
48-352 Davide Rebellin ITA 2020
43-331 Davide Rebellin ITA 2015
42-346 Davide Rebellin ITA 2014
41-340 Davide Rebellin ITA 2013
40-126 Radoslav Rogina CRO 2019
38-081 Maros Kovac SVK 2015
37-210 Jan Barta CZE 2022
36-281 Evgueni Gerganov BUL 2012
36-091 Maros Kovac SVK 2013
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Pascal Ackermann DUI 2020 - 2021
3 Giovanni Aleotti ITA 2021 - 2022
2 Sam Bennett IRL 2023 - 2023
2 Gregor Mühlberger OOS 2020 - 2020
2 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017 - 2017
2 Oscar Gatto ITA 2015 - 2015
1 Lennert Van Eetvelt BEL 2023 - 2023
1 Marceli Boguslawski POL 2023 - 2023
1 Maximilian Schachmann DUI 2023 - 2023
1 Filippo Fiorelli ITA 2022 - 2022
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-175 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
20-176 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
20-248 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-007 Kevin Rivera Serrano CRC 2019
21-084 Maksym Vasilyev UKR 2011
21-355 Lennert Van Eetvelt BEL 2023
22-040 Giovanni Aleotti ITA 2021
22-109 Tim van Dijke NED 2022
23-040 Giovanni Aleotti ITA 2022
23-041 Giovanni Aleotti ITA 2022
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-338 Davide Rebellin ITA 2013
36-091 Maros Kovac SVK 2013
35-137 Radoslav Rogina CRO 2014
33-246 Christian Poos LUX 2011
32-266 Sam Bennett IRL 2023
32-263 Sam Bennett IRL 2023
32-028 Davide Vigano ITA 2016
31-358 Stefan Schumacher DUI 2013
31-312 Vladimir Koev BUL 2011
30-314 Jon Einar Bergsland NOR 2012
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Sam Bennett IRL 2023
2 Giovanni Aleotti ITA 2022
2 Pascal Ackermann DUI 2021
2 Gregor Mühlberger OOS 2020
2 Pascal Ackermann DUI 2020
2 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
2 Oscar Gatto ITA 2015
1 Lennert Van Eetvelt BEL 2023
1 Marceli Boguslawski POL 2023
1 Maximilian Schachmann DUI 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Giovanni Aleotti ITA 2021 - 2022
4 Radoslav Rogina CRO 2014 - 2014
4 Davide Rebellin ITA 2013 - 2013
4 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2012 - 2012
3 Kevin Rivera Serrano CRC 2019 - 2019
3 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
3 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017 - 2017
3 Nikolay Mihaylov BUL 2016 - 2016
3 Mauro Finetto ITA 2015 - 2015
3 Vladimir Koev BUL 2011 - 2011
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-175 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
20-248 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-007 Kevin Rivera Serrano CRC 2019
21-084 Maksym Vasilyev UKR 2011
21-355 Lennert Van Eetvelt BEL 2023
22-040 Giovanni Aleotti ITA 2021
22-109 Tim van Dijke NED 2022
22-301 Eduard-Michael Grosu ROU 2015
23-040 Giovanni Aleotti ITA 2022
23-089 Riccardo Zoidl OOS 2011
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-340 Davide Rebellin ITA 2013
36-091 Maros Kovac SVK 2013
35-139 Radoslav Rogina CRO 2014
32-263 Sam Bennett IRL 2023
31-314 Vladimir Koev BUL 2011
30-344 Matteo Badilatti ZWI 2023
30-314 Jon Einar Bergsland NOR 2012
30-056 Mauro Finetto ITA 2015
29-080 Nikodemus Holler DUI 2020
28-352 Olivier Pardini BEL 2014