Giro della Provincia di Lucca

Giro della Provincia di Lucca 2002 | Rit 1
01 Oct 2002
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Fabiano Fontanelli ITA Mercatone Uno - Stream TV 37-160
2 ZWI Markus Zberg ZWI Rabobank 28-096
3 ITA Mirko Celestino ITA Saeco - Longoni Sport 28-196
Startlijst Giro della Provincia di Lucca 2002
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Ruggero Marzoli ITA 02 Apr 1976 1
Mario Cipollini ITA 22 Mar 1967 Acqua & Sapone 1
Alessandro Guerra ITA 15 Jun 1974 Index Alexia Alluminio 1
Franco Pellizotti ITA 15 Jan 1978 Alessio 1
Fred Rodriguez USA 03 Sep 1973 Domo - Farm Frites 1
Richard Virenque FRA 19 Nov 1969 Domo - Farm Frites 1
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Fassa Bortolo 3
Oscar Freire Gomez SPA 15 Feb 1976 Mapei - Quickstep 2
Paolo Bettini ITA 01 Apr 1974 Mapei - Quickstep 3
Fabiano Fontanelli ITA 24 Apr 1965 Mercatone Uno - Stream TV 1
Massimiliano Mori ITA 08 Jan 1974 Mercatone Uno - Stream TV 1
Markus Zberg ZWI 27 Jun 1974 Rabobank 1
Mirko Celestino ITA 19 Mar 1974 Saeco - Longoni Sport 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2006
1 Mario Cipollini ITA 2005 - 2005
1 Alessandro Bertolini ITA 2004 - 2004
1 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2003
1 Fabiano Fontanelli ITA 2002 - 2002
1 Mario Aerts BEL 2001 - 2001
1 Paolo Bettini ITA 1999 - 1999
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2006
2 Alessandro Bertolini ITA 2000 - 2004
1 Claudio Corioni ITA 2006 - 2006
1 Erik Zabel DUI 2006 - 2006
1 Mario Cipollini ITA 2005 - 2005
1 Paride Grillo ITA 2005 - 2005
1 Matteo Tosatto ITA 2004 - 2004
1 Thomas Ziegler DUI 2004 - 2004
1 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2003 - 2003
1 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2003
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2006
2 Alessandro Bertolini ITA 2000 - 2004
1 Claudio Corioni ITA 2006 - 2006
1 Erik Zabel DUI 2006 - 2006
1 Mario Cipollini ITA 2005 - 2005
1 Paride Grillo ITA 2005 - 2005
1 Matteo Tosatto ITA 2004 - 2004
1 Thomas Ziegler DUI 2004 - 2004
1 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2003 - 2003
1 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2003
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-183 Paolo Bettini ITA 1999
26-276 Alessandro Petacchi ITA 2000
26-278 Mario Aerts BEL 2001
27-231 Oscar Freire Gomez SPA 2003
32-062 Alessandro Petacchi ITA 2006
32-215 Alessandro Bertolini ITA 2004
37-163 Fabiano Fontanelli ITA 2002
37-350 Mario Cipollini ITA 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-350 Mario Cipollini ITA 2005
37-163 Fabiano Fontanelli ITA 2002
32-215 Alessandro Bertolini ITA 2004
32-062 Alessandro Petacchi ITA 2006
27-231 Oscar Freire Gomez SPA 2003
26-278 Mario Aerts BEL 2001
26-276 Alessandro Petacchi ITA 2000
25-183 Paolo Bettini ITA 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2006
4 Michele Bartoli ITA 2000 - 2003
3 Mario Cipollini ITA 2002 - 2005
3 Oscar Freire Gomez SPA 2000 - 2003
3 Paolo Bettini ITA 1999 - 2002
2 Erik Zabel DUI 2000 - 2006
2 Alessandro Bertolini ITA 2000 - 2004
2 Fabrizio Guidi ITA 2000 - 2004
2 Pietro Caucchioli ITA 1999 - 2003
2 Romans Vainsteins LAT 1999 - 2003
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-349 Paride Grillo ITA 2005
23-070 Claudio Corioni ITA 2006
23-094 Thomas Ziegler DUI 2004
23-171 Fränk Schleck LUX 2003
24-040 Pietro Caucchioli ITA 1999
24-233 Oscar Freire Gomez SPA 2000
24-262 Franco Pellizotti ITA 2002
24-307 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2003
24-355 Ivan Fanelli ITA 2003
25-093 Mikhaylo Khalilov UKR 2000
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-350 Mario Cipollini ITA 2005
37-163 Fabiano Fontanelli ITA 2002
36-340 Mario Cipollini ITA 2004
35-242 Erik Zabel DUI 2006
35-195 Mario Cipollini ITA 2002
34-251 Stefano Zanini ITA 2003
33-290 Zbigniew Spruch POL 1999
33-128 Michele Bartoli ITA 2003
32-319 Richard Virenque FRA 2002
32-217 Arturas Kasputis LTU 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2004
3 Oscar Freire Gomez SPA 2000 - 2003
3 Paolo Bettini ITA 1999 - 2002
2 Pietro Caucchioli ITA 1999 - 2003
2 Romans Vainsteins LAT 1999 - 2003
2 Jaan Kirsipuu EST 1999 - 2001
1 Alessandro Bertolini ITA 2004 - 2004
1 Florent Brard FRA 2004 - 2004
1 Fabiano Fontanelli ITA 2002 - 2002
1 Michele Bartoli ITA 2002 - 2002
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-040 Pietro Caucchioli ITA 1999
24-233 Oscar Freire Gomez SPA 2000
25-180 Paolo Bettini ITA 1999
25-308 Steven de Jongh NED 1999
26-185 Ruggero Marzoli ITA 2002
26-211 Romans Vainsteins LAT 1999
26-274 Alessandro Petacchi ITA 2000
27-187 Paolo Bettini ITA 2001
27-228 Oscar Freire Gomez SPA 2003
27-229 Oscar Freire Gomez SPA 2003
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-160 Fabiano Fontanelli ITA 2002
32-214 Alessandro Bertolini ITA 2004
32-128 Michele Bartoli ITA 2002
32-077 Jaan Kirsipuu EST 2001
30-214 Romans Vainsteins LAT 2003
30-075 Jaan Kirsipuu EST 1999
30-053 Alessandro Petacchi ITA 2004
30-052 Alessandro Petacchi ITA 2004
29-262 Frédéric Guesdon FRA 2000
28-234 Piotr Wadecki POL 2001
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2004
4 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2003
4 Fabiano Fontanelli ITA 2002 - 2002
4 Paolo Bettini ITA 1999 - 1999
2 Alessandro Bertolini ITA 2004 - 2004
2 Mario Aerts BEL 2001 - 2001
1 Piotr Wadecki POL 2001 - 2001
1 Jaan Kirsipuu EST 2001 - 2001
1 Frédéric Guesdon FRA 2000 - 2000
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-180 Paolo Bettini ITA 1999
26-274 Alessandro Petacchi ITA 2000
26-277 Mario Aerts BEL 2001
27-228 Oscar Freire Gomez SPA 2003
28-234 Piotr Wadecki POL 2001
29-262 Frédéric Guesdon FRA 2000
30-052 Alessandro Petacchi ITA 2004
32-077 Jaan Kirsipuu EST 2001
32-214 Alessandro Bertolini ITA 2004
37-160 Fabiano Fontanelli ITA 2002
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-163 Fabiano Fontanelli ITA 2002
32-215 Alessandro Bertolini ITA 2004
32-077 Jaan Kirsipuu EST 2001
30-053 Alessandro Petacchi ITA 2004
29-262 Frédéric Guesdon FRA 2000
28-234 Piotr Wadecki POL 2001
27-231 Oscar Freire Gomez SPA 2003
26-278 Mario Aerts BEL 2001
26-276 Alessandro Petacchi ITA 2000
25-183 Paolo Bettini ITA 1999