Szlakiem Grodow Piastowskich

Szlakiem Grodow Piastowskich 2012
06 May 2012
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POL Marek Rutkiewicz POL 30-363
2 DUI Stefan Schumacher DUI 30-289
3 POL Mateusz Taciak POL 27-321
Startlijst Szlakiem Grodow Piastowskich 2012
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adam Wadecki POL 23 Dec 1977 3
Andrea Palini ITA 16 Jun 1989 1
Jure Golcer SLO 12 Jul 1977 1
Luca Dodi ITA 26 May 1987 1
Marek Rutkiewicz POL 08 May 1981 6
Marko Kump SLO 09 Sep 1988 1
Matej Mugerli SLO 17 Jun 1981 1
Mateusz Taciak POL 19 Jun 1984 1
Radoslav Rogina CRO 03 Mar 1979 1
Stefan Schumacher DUI 21 Jul 1981 1
Tino Thömel DUI 06 Jun 1988 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2015 09.05 2.2 POL Pawel Bernas POL Mateusz Taciak CZE Jiri Polnicky
2014 11.05 2.1 POL Mateusz Taciak POL Marek Rutkiewicz DUI Silvio Herklotz
2013 05.05 2.1 CZE Jan Barta ITA Davide Rebellin POL Mateusz Taciak
2012 06.05 2.1 POL Marek Rutkiewicz DUI Stefan Schumacher POL Mateusz Taciak
2011 08.05 2.1 SLO Robert Vrecer POL Marek Rutkiewicz POL Lukasz Bodnar
2010 09.05 2.1 POL Marek Rutkiewicz POL Bartosz Huzarski POL Tomasz Marczynski
2009 10.05 2.1 POL Mariusz Witecki UKR Volodymyr Starchyk ITA Daniele Callegarin
2008 11.05 2.1 POL Bartosz Huzarski POL Tomasz Kiendys SLO Mitja Mahoric
2007 06.05 2.1 POL Tomasz Kiendys SLO Mitja Mahoric POL Bartosz Huzarski
2006 30.04 2.1 POL Tomasz Kiendys POL Marcin Sapa POL Wojciech Pawlak
2005 24.04 2.2 POL Zbigniew Piatek POL Radoslaw Romanik POL Piotr Przydzial
2004 25.04 2.5 POL Piotr Przydzial POL Dawid Krupa POL Tomasz Kiendys
2003 28.04 2.5 POL Artur Krasinski POL Wojciech Pawlak SLO Branko Filip
2002 28.04 2.5 POL Krzysztof Szafranski LTU Remigius Lupeikis POL Zbigniew Piatek
2001 29.04 2.5 KGZ Eugen Wacker CZE Ondrej Sosenka LTU Remigius Lupeikis
2000 29.04 2.5 POL Piotr Wadecki POL Piotr Przydzial POL Tomasz Lisowicz
1999 25.04 2.5 POL Piotr Wadecki SVK Ondrej Slobodnik POL Bernard Bocian
1998 26.04 2.5 POL Andrzej Sypytkowski POL Piotr Zaradny POL Dariusz Wojciechowski
1997 . POL Piotr Zaradny POL Artur Krzeszowiec POL Krzysztof Szafranski
1996 . POL Slawomir Chrzanowski (1969) POL Wojciech Pawlak POL Zbigniew Rudyk
1995 . POL Grzegorz Piwowarski POL Zbigniew Rudyk POL Wojciech Pawlak
1994 . POL Pawel Niedzwiecki POL Karol Rychlik POL Dariusz Baranowski
1993 . POL Czeslaw Rajch POL Pawel Czopek POL Zdislaw Wrona
1992 . POL Artur Krzeszowiec POL Jan Korzyniewski POL Artur Lemcio
1991 . POL Jozef Moczadlowski POL Zbigniew Rudyk POL Tadeusz Serediuk
1990 . POL Marek Wrona POL Stanislaw Trzeciak POL Adam Szafron
1989 . POL Zbigniew Rudyk POL Marek Kosinski POL Adam Wolanski
1988 . POL Jack Bodyk POL Mierczyslaw Karlowicz POL Zbigniew Spruch
1987 . POL Zenon Jaskula POL Marek Kulas POL Zdzislaw Komisaruk
1986 . POL Zdislaw Wrona POL L. Stepniewski POL Mieczyslaw Karlowicz
1985 . POL Mieczyslaw Karlowicz
1984 . POL Zdislaw Wrona POL Andrzej Mierzejewski POL Grzegorz Banaszek
1983 . POL Tadeusz Mytnik
1982 . POL Jerzy Jagiela POL Wald. Delezynski POL Jan Raczkowski
1981 . POL Ryszard Szurkowski POL Henryk Charucki POL Zdzislaw Komisaruk
1980 . POL Stanislaw Nieumierzycki Georgi Kulik POL Henryk Santysiak
1979 . POL Slawomir Podwojniak POL Tadeusz Skrzypek POL Fr. Ankudowicz
1978 . POL Ryszard Szurkowski POL Tadeusz Mytnik POL Fr. Ankudowicz
1977 . POL Stanislaw Szozda
1976 . POL Stanislaw Mikolajczuk POL Ad Jagla POL Ir. Walczak
1975 . POL Edward Barcik
1974 . POL Wieslav Kornacki POL Wuczkowski POL Ochot
1973 . POL Tadeusz Prasek POL Lech Kluj POL Pawel Kaczorowski
1972 . POL Mieczyslaw Szurko POL Rasek POL Jurgielewicz
1971 . POL Stanislaw Gazda POL Blawdzin POL Barcik
1970 . Ringold Kalnienikz Gusiatnikov POL Wozniak
1969 . Yuri Dmitriev POL Gawliczek POL Kegel
1968 . POL Ryszard Gac POL Jarema POL Szumlakoski
1967 . POL Rajmund Zielinski
1966 . POL Henryk Kowalski
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Marek Rutkiewicz POL 2010 - 2012
2 Tomasz Kiendys POL 2006 - 2007
2 Piotr Wadecki POL 1999 - 2000
1 Pawel Bernas POL 2015 - 2015
1 Mateusz Taciak POL 2014 - 2014
1 Jan Barta CZE 2013 - 2013
1 Robert Vrecer SLO 2011 - 2011
1 Mariusz Witecki POL 2009 - 2009
1 Bartosz Huzarski POL 2008 - 2008
1 Zbigniew Piatek POL 2005 - 2005
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mateusz Taciak POL 2012 - 2015
4 Marek Rutkiewicz POL 2010 - 2014
4 Tomasz Kiendys POL 2004 - 2008
4 Wojciech Pawlak POL 1995 - 2006
3 Bartosz Huzarski POL 2007 - 2010
3 Piotr Przydzial POL 2000 - 2005
2 Mitja Mahoric SLO 2007 - 2008
2 Zbigniew Piatek POL 2002 - 2005
2 Krzysztof Szafranski POL 1997 - 2002
2 Remigius Lupeikis LTU 2001 - 2002
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mateusz Taciak POL 2012 - 2015
4 Marek Rutkiewicz POL 2010 - 2014
4 Tomasz Kiendys POL 2004 - 2008
4 Wojciech Pawlak POL 1995 - 2006
3 Bartosz Huzarski POL 2007 - 2010
3 Piotr Przydzial POL 2000 - 2005
2 Mitja Mahoric SLO 2007 - 2008
2 Zbigniew Piatek POL 2002 - 2005
2 Krzysztof Szafranski POL 1997 - 2002
2 Remigius Lupeikis LTU 2001 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-194 Andrzej Sypytkowski POL 1998
24-350 Pawel Bernas POL 2015
26-073 Piotr Wadecki POL 1999
27-012 Eugen Wacker KGZ 2001
27-077 Piotr Wadecki POL 2000
27-196 Bartosz Huzarski POL 2008
28-000 Mariusz Witecki POL 2009
28-149 Jan Barta CZE 2013
28-311 Tomasz Kiendys POL 2006
29-001 Marek Rutkiewicz POL 2010
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-358 Zbigniew Piatek POL 2005
31-315 Artur Krasinski POL 2003
30-363 Marek Rutkiewicz POL 2012
30-212 Robert Vrecer SLO 2011
29-344 Piotr Przydzial POL 2004
29-326 Mateusz Taciak POL 2014
29-317 Tomasz Kiendys POL 2007
29-158 Krzysztof Szafranski POL 2002
29-001 Marek Rutkiewicz POL 2010
28-311 Tomasz Kiendys POL 2006
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Marek Rutkiewicz POL 2007 - 2014
7 Piotr Zaradny POL 1997 - 2008
6 Tomasz Kiendys POL 2004 - 2013
5 Krzysztof Jezowski POL 1998 - 2009
5 Marcin Gebka POL 1998 - 2007
5 Robert Radosz POL 2000 - 2007
5 Wojciech Pawlak POL 1995 - 2006
4 Mateusz Taciak POL 2012 - 2015
4 Bartosz Huzarski POL 2007 - 2013
4 Jaroslaw Zarebski POL 2004 - 2007
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-306 Zbigniew Wyrzykowski POL 1999
19-306 Phil Bauhaus DUI 2014
19-307 Daniel Hoelgaard NOR 2013
19-341 Michal Kwiatkowski POL 2010
20-005 Silvio Herklotz DUI 2014
20-066 Nils Politt DUI 2014
20-261 Eryk Laton POL 2014
20-300 Philipp Metzke DUI 2007
21-073 Daniel Czajkowski POL 1999
21-110 Pascal Ackermann DUI 2015
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-274 Davide Rebellin ITA 2014
41-270 Davide Rebellin ITA 2013
38-358 Zbigniew Piatek POL 2005
38-098 Radoslaw Romanik POL 2005
36-181 Wojciech Pawlak POL 2006
36-081 Piotr Zaradny POL 2008
36-018 Grzegorz Gronkiewicz POL 2001
35-362 Zbigniew Piatek POL 2002
35-313 Tomasz Kiendys POL 2013
35-169 André Schulze DUI 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Piotr Zaradny POL 1998 - 2004
5 Krzysztof Jezowski POL 1998 - 2008
4 Tomasz Kiendys POL 2006 - 2008
4 Piotr Wadecki POL 1999 - 2000
3 Tino Thömel DUI 2011 - 2013
3 Marek Rutkiewicz POL 2010 - 2012
3 Jaroslaw Zarebski POL 2004 - 2007
3 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 1998 - 2001
2 Davide Rebellin ITA 2013 - 2013
2 André Schulze DUI 2008 - 2010
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-300 Philipp Metzke DUI 2007
21-110 Pascal Ackermann DUI 2015
22-031 Asbjörn Kragh Andersen DEN 2014
22-237 Krzysztof Jezowski POL 1998
22-335 Tino Thömel DUI 2011
23-023 Mariusz Wiesiak POL 2004
23-126 Adam Wadecki POL 2001
23-237 Marko Kump SLO 2012
23-333 Tino Thömel DUI 2012
24-030 Pawel Szaniawski POL 2005
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-270 Davide Rebellin ITA 2013
41-268 Davide Rebellin ITA 2013
38-356 Zbigniew Piatek POL 2005
35-169 André Schulze DUI 2010
35-063 Kazimierz Stafiej POL 2003
33-169 André Schulze DUI 2008
33-124 Yuri Metlushenko UKR 2009
33-064 Radoslav Rogina CRO 2012
32-294 Stefan Schumacher DUI 2014
32-275 Artur Krzeszowiec POL 2005
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Marek Rutkiewicz POL 2010 - 2012
7 Tomasz Kiendys POL 2006 - 2007
7 Piotr Wadecki POL 1999 - 2000
5 Bartosz Huzarski POL 2008 - 2008
4 Artur Krasinski POL 1999 - 2003
3 Jan Barta CZE 2013 - 2013
3 Robert Vrecer SLO 2011 - 2011
3 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2001 - 2001
3 Andrzej Sypytkowski POL 1998 - 1998
2 Pawel Bernas POL 2015 - 2015
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-237 Krzysztof Jezowski POL 1998
22-302 Bartlomiej Ksobiak POL 1999
23-212 Pawel Franczak POL 2015
23-237 Marko Kump SLO 2012
24-193 Andrzej Sypytkowski POL 1998
24-349 Pawel Bernas POL 2015
25-116 Jiri Hochmann CZE 2011
25-250 Andriy Kulyk UKR 2015
26-072 Piotr Wadecki POL 1999
26-229 Daniele Callegarin ITA 2009
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-268 Davide Rebellin ITA 2013
35-063 Kazimierz Stafiej POL 2003
32-098 Krzysztof Mermer POL 2006
32-094 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2001
31-315 Artur Krasinski POL 2003
30-363 Marek Rutkiewicz POL 2012
30-212 Robert Vrecer SLO 2011
29-326 Mateusz Taciak POL 2014
29-317 Tomasz Kiendys POL 2007
29-285 Dariusz Wojciechowski POL 1998