Puchar Ministra Obrony Narodowej

Puchar Ministra Obrony Narodowej 2015
22 Aug 2015
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SVK Erik Baska SVK 21-222
2 POL Grzegorz Stepniak POL CCC Sprandi - Polkowice 26-151
3 POL Konrad Dabkowski POL 26-187
Puchar Ministra Obrony Narodowej 2015
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
22.08 Eindstand Erik Baska
Startlijst Puchar Ministra Obrony Narodowej 2015
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erik Baska SVK 12 Jan 1994 2
Konrad Dabkowski POL 16 Feb 1989 2
Grzegorz Stepniak POL 24 Mar 1989 CCC Sprandi - Polkowice 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Bartlomiej Matysiak POL 2008 - 2013
2 Aloïs Kankovsky CZE 2016 - 2017
2 Tomasz Kiendys POL 2009 - 2011
1 Bartosz Rudyk POL 2023 - 2023
1 Jasper Rasch NED 2022 - 2022
1 Louis Bendixen DEN 2021 - 2021
1 Felix Gross DUI 2020 - 2020
1 Norman Vahtra EST 2019 - 2019
1 Erik Baska SVK 2015 - 2015
1 Konrad Dabkowski POL 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Bartlomiej Matysiak POL 2008 - 2016
2 Dennis van der Horst NED 2022 - 2023
2 Aloïs Kankovsky CZE 2016 - 2017
2 Eryk Laton POL 2016 - 2017
2 Erik Baska SVK 2014 - 2015
2 Grzegorz Stepniak POL 2014 - 2015
2 Konrad Dabkowski POL 2014 - 2015
2 Radoslaw Romanik POL 2008 - 2011
2 Tomasz Kiendys POL 2009 - 2011
2 Mateusz Taciak POL 2009 - 2010
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Bartlomiej Matysiak POL 2008 - 2016
3 Bartosz Rudyk POL 2020 - 2023
3 Dennis van der Horst NED 2021 - 2023
2 Jasper Rasch NED 2022 - 2023
2 Patryk Stosz POL 2020 - 2021
2 Tomas Barta CZE 2020 - 2021
2 Aloïs Kankovsky CZE 2016 - 2017
2 Eryk Laton POL 2016 - 2017
2 Erik Baska SVK 2014 - 2015
2 Grzegorz Stepniak POL 2014 - 2015
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-222 Erik Baska SVK 2015
21-318 Felix Gross DUI 2020
22-265 Norman Vahtra EST 2019
23-337 Bartlomiej Matysiak POL 2008
24-131 Jasper Rasch NED 2022
24-315 Bartosz Rudyk POL 2023
25-188 Konrad Dabkowski POL 2014
25-221 Grzegorz Zoledziowski POL 2005
25-254 Tarmo Raudsepp EST 2007
25-344 Bartlomiej Matysiak POL 2010
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-181 Kazimierz Stafiej POL 2003
34-058 Tomasz Kiendys POL 2011
34-031 Aloïs Kankovsky CZE 2017
33-032 Aloïs Kankovsky CZE 2016
32-129 Marcin Gebka POL 2006
32-052 Tomasz Kiendys POL 2009
28-340 Bartlomiej Matysiak POL 2013
28-020 Damian Walczak POL 2012
26-235 Adam Wadecki POL 2004
26-025 Louis Bendixen DEN 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Bartlomiej Matysiak POL 2008 - 2016
3 Bartosz Rudyk POL 2020 - 2023
3 Dennis van der Horst NED 2021 - 2023
2 Jasper Rasch NED 2022 - 2023
2 Patryk Stosz POL 2020 - 2021
2 Tomas Barta CZE 2020 - 2021
2 Aloïs Kankovsky CZE 2016 - 2017
2 Eryk Laton POL 2016 - 2017
2 Erik Baska SVK 2014 - 2015
2 Grzegorz Stepniak POL 2014 - 2015
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-299 Markus Pajur EST 2020
20-011 Kanstantsin Klimiankou BLR 2009
20-071 Tord Gudmestad NOR 2021
20-223 Erik Baska SVK 2014
20-271 Daniel Babor CZE 2020
20-336 Tom Lindner DUI 2022
21-082 Tomas Barta CZE 2020
21-205 Olav Hjemsaeter NOR 2021
21-222 Erik Baska SVK 2015
21-304 Bartosz Rudyk POL 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-216 Radoslaw Romanik POL 2011
41-210 Radoslaw Romanik POL 2008
39-175 Kazimierz Stafiej POL 2007
35-181 Kazimierz Stafiej POL 2003
34-058 Tomasz Kiendys POL 2011
34-031 Aloïs Kankovsky CZE 2017
33-294 Wojciech Pawlak POL 2003
33-032 Aloïs Kankovsky CZE 2016
32-129 Marcin Gebka POL 2006
32-052 Tomasz Kiendys POL 2009
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar