Circuit de Wallonie (Stockay - St. Georges)

Circuit de Wallonie (Stockay - St. Georges) 2019
30 May 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Thomas Boudat FRA Direct Energie 25-095
2 BEL Baptiste Planckaert BEL 30-244
3 NED Niki Terpstra NED Direct Energie 35-012
4 NED Oscar Riesebeek NED Roompot - Charles 26-158
5 FRA Anthony Turgis FRA Direct Energie 25-014
6 NED Lars Oreel NED 19-294
7 NED Martijn Budding NED 23-273
8 GBR Thomas Stewart GBR 29-141
9 BEL Arjen Livyns BEL Roompot - Charles 24-271
10 LAT Emils Liepins LAT 26-213
11 BEL Otto Vergaerde BEL Corendon - Circus 24-319
12 BEL Jérôme Baugnies BEL Wanty - Groupe Gobert 32-059
13 FRA Kévin Réza FRA 31-012
14 BEL Yves Coolen BEL 23-248
15 ITA Simone Velasco ITA 23-180
16 BEL Maxime Vantomme BEL 33-083
17 NED Sjoerd van Ginneken NED Roompot - Charles 26-205
18 FRA Justin Mottier FRA 25-258
19 BEL Lionel Taminiaux BEL 23-009
20 NZL Aaron Gate NZL 28-185
Circuit de Wallonie (Stockay - St. Georges) 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
30.05 Eindstand Thomas Boudat
Startlijst Circuit de Wallonie (Stockay - St. Georges) 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aaron Gate NZL 26 Nov 1990 1
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 1
Emils Liepins LAT 29 Oct 1992 1
Justin Mottier FRA 14 Sep 1993 1
Kévin Réza FRA 18 May 1988 1
Lars Oreel NED 10 Aug 1999 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 1
Martijn Budding NED 31 Aug 1995 1
Maxime Vantomme BEL 08 Mar 1986 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 1
Thomas Stewart GBR 09 Jan 1990 1
Yves Coolen BEL 25 Sep 1995 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Corendon - Circus 1
Arjen Livyns BEL 01 Sep 1994 Roompot - Charles 1
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Roompot - Charles 1
Sjoerd van Ginneken NED 06 Nov 1992 Roompot - Charles 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 Direct Energie 1
Niki Terpstra NED 18 May 1984 Direct Energie 1
Thomas Boudat FRA 24 Feb 1994 Direct Energie 1
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 Wanty - Groupe Gobert 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Arnaud De Lie BEL 2024 - 2024
1 Jordi Meeus BEL 2023 - 2023
1 Andrea Pasqualon ITA 2022 - 2022
1 Christophe Laporte FRA 2021 - 2021
1 Thomas Boudat FRA 2019 - 2019
1 Mikkel Frölich Honore DEN 2018 - 2018
1 Maarten van Trijp NED 2017 - 2017
1 Kevin Lalouette FRA 2016 - 2016
1 Stef Van Zummeren BEL 2015 - 2015
1 Maurits Lammertink NED 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2024
2 Ludo Peeters BEL 1976 - 1979
2 Jozef Huysmans BEL 1975 - 1977
1 Arnaud De Lie BEL 2024 - 2024
1 Matthew Brennan GBR 2024 - 2024
1 Jordi Meeus BEL 2023 - 2023
1 Lionel Taminiaux BEL 2023 - 2023
1 Timo Kielich BEL 2023 - 2023
1 Andrea Pasqualon ITA 2022 - 2022
1 Philippe Gilbert BEL 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Lionel Taminiaux BEL 2019 - 2024
3 Milan Menten BEL 2022 - 2024
3 Rory Townsend IRL 2021 - 2024
2 Anthony Delaplace FRA 2022 - 2024
2 Anthony Turgis FRA 2019 - 2024
2 Arjen Livyns BEL 2019 - 2024
2 Arnaud De Lie BEL 2022 - 2024
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2024
2 Dries Van Gestel BEL 2023 - 2024
2 Gianni Marchand BEL 2016 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-126 Mikkel Frölich Honore DEN 2018
22-054 Arnaud De Lie BEL 2024
23-092 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012
23-184 Stef Van Zummeren BEL 2015
23-207 Maarten van Trijp NED 2017
23-253 Maurits Lammertink NED 2014
23-302 William Tackaert BEL 1980
24-321 Jordi Meeus BEL 2023
25-095 Thomas Boudat FRA 2019
25-305 Ludo Peeters BEL 1979
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-364 Frans Verbeeck BEL 1977
34-145 Andrea Pasqualon ITA 2022
32-250 Alfons De Bal BEL 1976
32-122 Kevin Lalouette FRA 2016
30-157 Sébastien Delfosse BEL 2013
30-064 Walter Planckaert BEL 1978
28-236 Georges Pintens BEL 1975
28-153 Christophe Laporte FRA 2021
27-232 Diego Alejandro Tamayo Martinez COL 2011
25-305 Ludo Peeters BEL 1979
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Lionel Taminiaux BEL 2019 - 2024
3 Milan Menten BEL 2022 - 2024
3 Rory Townsend IRL 2021 - 2024
2 Anthony Delaplace FRA 2022 - 2024
2 Anthony Turgis FRA 2019 - 2024
2 Arjen Livyns BEL 2019 - 2024
2 Arnaud De Lie BEL 2022 - 2024
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2024
2 Dries Van Gestel BEL 2023 - 2024
2 Gianni Marchand BEL 2016 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-276 Matthew Brennan GBR 2024
18-300 Laurence Pithie NZL 2021
19-089 Alessandro Perracchione ITA 2024
19-130 Jakub Galovic SVK 2024
19-136 Paul Penhoët FRA 2021
19-207 Lewis Bower NZL 2024
19-290 Noah Hobbs GBR 2024
19-294 Lars Oreel NED 2019
19-338 Luke Valenti CDN 2024
19-353 Madis Mihkels EST 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-325 Philippe Gilbert BEL 2022
37-018 Daniel Federspiel OOS 2024
36-101 Jan Bakelants BEL 2022
36-048 Geoffrey Soupe FRA 2024
35-364 Frans Verbeeck BEL 1977
35-193 Andrea Peron (1988) ITA 2024
35-176 Jozef Huysmans BEL 1977
35-089 Ramon Sinkeldam NED 2024
35-012 Niki Terpstra NED 2019
34-349 Guillaume Boivin CDN 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar