Roma - Napoli - Roma

Roma - Napoli - Roma 1960 | Rit 1
20 Apr 1960
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Dino Liviero ITA 21-325
2 ITA Rino Benedetti ITA 31-153
3 ITA Armando Pellegrini ITA 26-321
Startlijst Roma - Napoli - Roma 1960
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adriano Zamboni ITA 22 Jun 1933 2
Alfredo Bonariva ITA 05 Dec 1934 1
Alfredo Sabbadin ITA 20 Jan 1936 3
Armando Pellegrini ITA 03 Jun 1933 3
Arrigo Padovan ITA 16 Jun 1927 1
Carlo Brugnami ITA 30 Sep 1938 1
Dino Liviero ITA 30 May 1938 1
Emile Daems BEL 04 Apr 1938 1
Guido Messina ITA 05 Jan 1931 2
Hilaire Couvreur BEL 22 Sep 1924 1
Jean Stablinski FRA 21 May 1932 1
Jos Hoevenaers BEL 30 Nov 1932 3
Louison Bobet FRA 12 Mar 1925 3
Luigino Tezza ITA 11 Mar 1935 1
Miguel Poblet Orriols SPA 18 Mar 1928 4
Pierino Baffi ITA 15 Sep 1930 3
Rino Benedetti ITA 18 Nov 1928 2
Seamus Elliott IRL 04 Jun 1934 1
Wout Wagtmans NED 10 Nov 1929 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1961 01.05 FRA Jean Graczyk ITA Graziano Battistini BEL Hilaire Couvreur
1960 27.04 FRA Louison Bobet NED Wout Wagtmans ITA Carlo Brugnami
1959 07.05 FRA Louison Bobet ITA Gastone Nencini ITA Armando Pellegrini
1958 06.05 BEL Jos Hoevenaers SPA Miguel Poblet Orriols ITA Giuseppe Fallarini
1957 01.05 NED Wout Wagtmans SPA Miguel Poblet Orriols ITA Aldo Moser
1956 29.04 BEL Stan Ockers ITA Bruno Monti LUX Charly Gaul
1955 01.05 ITA Bruno Monti ITA Nino Defilippis ITA Fausto Coppi
1954 02.05 ITA Bruno Monti ITA Fausto Coppi BEL Rik Van Steenbergen
1953 26.04 ITA Fiorenzo Magni BEL Stan Ockers ITA Bruno Monti
1952 20.04 ITA Fiorenzo Magni BEL Stan Ockers FRA Jean Robic
1951 15.04 ZWI Ferdi Kübler ITA Guido De Santi ITA Nedo Logli
1950 22.04 FRA Jean Robic ITA Fausto Coppi FRA Louison Bobet
1934 . ITA Learco Guerra ITA Umberto Guarducci ITA Isidoro Piubellini
1930 . ITA Michele Mara (1903) ITA Raffaele Di Paco ITA Domenico Piemontesi
1929 . ITA Gaetano Belloni ITA Domenico Piemontesi ITA Pietro Bestetti
1928 . ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Luigi Giacobbe ITA Pietro Fossati
1927 . ITA Giuseppe Pancera ITA Michele Gordini ITA Secondo Martinetto
1926 . ITA Alfredo Binda ITA Leonida Frascarelli ITA Giuseppe Pancera
1925 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Adriano Zanaga
1924 . ITA Romolo Lazzaretti ITA Michele Gordini ITA Costante Girardengo
1923 . ITA Costante Girardengo ITA Giuseppe Azzini ITA Federico Gay
1922 . ITA Costante Girardengo ITA Federico Gay ITA Emilio Petiva
1921 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Federico Gay
1920 . ITA Angiolo Marchi ITA Lauro Bordin ITA Nicolino Di Biase
1919 . ITA Alfredo Sivocci ITA Giuseppe Azzini ITA Giosue Lombardi
1914 . ITA Dario Beni ITA Ugo Agostoni ITA Giuseppe Pifferi
1913 . ITA Costante Girardengo ITA Giosue Lombardi ITA Luigi Ganna
1912 . ITA Dario Beni ITA Giuseppe Santhia ITA Gino Brizzi
1911 . ITA Dario Beni ITA Carlo Galetti ITA Ugo Agostoni
1910 . ITA Mario Bruschera ITA Luigi Ganna ITA Carlo Galetti
1909 . ITA Giovanni Gerbi ITA Eberardo Pavesi ITA Pietro Aimo
1908 . ITA Giovanni Gerbi ITA Luigi Chiodi ITA Luigi Ganna
1907 . ITA Giovanni Gerbi ITA Alfredo Jacorossi ITA Umberto Zoffoli
1906 . ITA Carlo Galetti ITA Amedeo Baiocco ITA Ferdinando Grammel
1905 . ITA Eberardo Pavesi ITA Giulio Modesti ITA Alfredo Jacobini
1904 . ITA Achille Galadini ITA Pierino Albini ITA Ferdinando Grammel
1903 . ITA Enzo Spadoni ITA Angelo De Rossi ITA Oscar Mancinelli
1902 . ITA Ferdinando Grammel ITA Alfredo Jacorossi ITA Enzo Spadoni
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Costante Girardengo ITA 1913 - 1925
3 Dario Beni ITA 1911 - 1914
3 Giovanni Gerbi ITA 1907 - 1909
2 Louison Bobet FRA 1959 - 1960
2 Bruno Monti ITA 1954 - 1955
2 Fiorenzo Magni ITA 1952 - 1953
1 Jean Graczyk FRA 1961 - 1961
1 Jos Hoevenaers BEL 1958 - 1958
1 Wout Wagtmans NED 1957 - 1957
1 Stan Ockers BEL 1956 - 1956
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Costante Girardengo ITA 1913 - 1925
4 Bruno Monti ITA 1953 - 1956
3 Louison Bobet FRA 1950 - 1960
3 Stan Ockers BEL 1952 - 1956
3 Fausto Coppi ITA 1950 - 1955
3 Gaetano Belloni ITA 1921 - 1929
3 Federico Gay ITA 1921 - 1923
3 Dario Beni ITA 1911 - 1914
3 Luigi Ganna ITA 1908 - 1913
3 Carlo Galetti ITA 1906 - 1911
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Costante Girardengo ITA 1913 - 1925
4 Bruno Monti ITA 1953 - 1956
3 Louison Bobet FRA 1950 - 1960
3 Stan Ockers BEL 1952 - 1956
3 Fausto Coppi ITA 1950 - 1955
3 Gaetano Belloni ITA 1921 - 1929
3 Federico Gay ITA 1921 - 1923
3 Dario Beni ITA 1911 - 1914
3 Luigi Ganna ITA 1908 - 1913
3 Carlo Galetti ITA 1906 - 1911
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-324 Bruno Monti ITA 1954
24-323 Bruno Monti ITA 1955
25-157 Jos Hoevenaers BEL 1958
27-172 Wout Wagtmans NED 1957
27-340 Jean Graczyk FRA 1961
28-316 Jean Robic FRA 1950
31-134 Fiorenzo Magni ITA 1952
31-266 Ferdi Kübler ZWI 1951
32-140 Fiorenzo Magni ITA 1953
34-056 Louison Bobet FRA 1959
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-086 Stan Ockers BEL 1956
35-046 Louison Bobet FRA 1960
34-056 Louison Bobet FRA 1959
32-140 Fiorenzo Magni ITA 1953
31-266 Ferdi Kübler ZWI 1951
31-134 Fiorenzo Magni ITA 1952
28-316 Jean Robic FRA 1950
27-340 Jean Graczyk FRA 1961
27-172 Wout Wagtmans NED 1957
25-157 Jos Hoevenaers BEL 1958
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Bruno Monti ITA 1953 - 1959
6 Costante Girardengo ITA 1913 - 1925
5 Giorgio Albani ITA 1953 - 1958
5 Luciano Maggini ITA 1950 - 1955
4 Jos Hoevenaers BEL 1958 - 1961
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1957 - 1960
4 Rik Van Steenbergen BEL 1950 - 1957
4 Fiorenzo Magni ITA 1952 - 1956
4 Guido De Santi ITA 1951 - 1956
4 Stan Ockers BEL 1952 - 1956
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-106 Angelo Coletto ITA 1955
20-169 Guido Carlesi ITA 1957
20-246 Rolf Graf ZWI 1953
21-081 Aldo Moser ITA 1955
21-204 Carlo Brugnami ITA 1960
21-239 Loretto Petrucci ITA 1951
21-325 Dino Liviero ITA 1960
22-016 Emile Daems BEL 1960
22-039 Nino Defilippis ITA 1954
22-043 Nello Fabbri ITA 1956
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-278 Gino Bartali ITA 1953
37-274 Gino Bartali ITA 1952
36-271 Gino Bartali ITA 1951
36-221 Hilaire Couvreur BEL 1961
36-086 Stan Ockers BEL 1956
35-229 Fausto Coppi ITA 1955
35-217 Hilaire Couvreur BEL 1960
35-143 Fiorenzo Magni ITA 1956
35-046 Louison Bobet FRA 1960
34-230 Fausto Coppi ITA 1954
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
13 Miguel Poblet Orriols SPA 1957 - 1960
11 Louison Bobet FRA 1959 - 1960
7 Stan Ockers BEL 1952 - 1956
5 Bruno Monti ITA 1953 - 1955
4 Fiorenzo Magni ITA 1952 - 1956
4 Fausto Coppi ITA 1950 - 1955
4 Jean Robic FRA 1950 - 1952
3 Michele Gismondi ITA 1955 - 1957
3 Rik Van Steenbergen BEL 1952 - 1957
3 Guido De Santi ITA 1951 - 1954
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-106 Angelo Coletto ITA 1955
21-081 Aldo Moser ITA 1955
21-239 Loretto Petrucci ITA 1951
21-325 Dino Liviero ITA 1960
22-023 Emile Daems BEL 1960
22-103 Alfredo Sabbadin ITA 1958
22-207 Carlo Brugnami ITA 1961
22-318 Bruno Monti ITA 1953
23-077 Aldo Moser ITA 1957
23-130 Rik Van Looy BEL 1957
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-274 Gino Bartali ITA 1952
36-086 Stan Ockers BEL 1956
36-086 Stan Ockers BEL 1956
36-085 Stan Ockers BEL 1956
36-084 Stan Ockers BEL 1956
36-082 Stan Ockers BEL 1956
35-229 Fausto Coppi ITA 1955
35-140 Fiorenzo Magni ITA 1956
35-045 Louison Bobet FRA 1960
35-043 Louison Bobet FRA 1960
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Louison Bobet FRA 1960
5 Louison Bobet FRA 1959
5 Miguel Poblet Orriols SPA 1958
5 Stan Ockers BEL 1956
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1960
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1957
3 Ferdi Kübler ZWI 1951
2 Silvano Ciampi ITA 1961
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1959
2 Ercole Baldini ITA 1958
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
27 Louison Bobet FRA 1959 - 1960
10 Stan Ockers BEL 1953 - 1956
8 Bruno Monti ITA 1954 - 1955
7 Wout Wagtmans NED 1957 - 1957
5 Jean Graczyk FRA 1961 - 1961
5 Alberto Emiliozzi ITA 1957 - 1957
3 Aldo Moser ITA 1958 - 1958
3 Giuseppe Fallarini ITA 1958 - 1958
3 Jos Hoevenaers BEL 1958 - 1958
3 Nino Defilippis ITA 1955 - 1955
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-325 Dino Liviero ITA 1960
22-207 Carlo Brugnami ITA 1961
23-022 Emile Daems BEL 1961
23-039 Nino Defilippis ITA 1955
23-321 Bruno Monti ITA 1954
23-362 Giuseppe Fallarini ITA 1958
24-084 Aldo Moser ITA 1958
24-319 Bruno Monti ITA 1955
24-327 Vincenzo Zucconelli ITA 1956
25-156 Jos Hoevenaers BEL 1958
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-086 Stan Ockers BEL 1956
35-046 Louison Bobet FRA 1960
34-056 Louison Bobet FRA 1959
33-082 Stan Ockers BEL 1953
32-140 Fiorenzo Magni ITA 1953
31-134 Fiorenzo Magni ITA 1952
30-351 Guido De Santi ITA 1954
30-313 Jean Robic FRA 1952
30-043 Miguel Poblet Orriols SPA 1958
29-343 Guido De Santi ITA 1953