Tour of Taihu

Startlijst Tour of Taihu 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Connor Sens AUS 27 Jul 1999 1
Cristian Raileanu ROU 24 Jan 1993 1
Dylan Sunderland AUS 26 Feb 1996 1
Jackson Medway AUS 15 Oct 2004 1
Maris Bogdanovics LAT 19 Nov 1991 1
Mingzhe Liu CHN 07 Aug 2002 1
Oscar Mauricio Pachon Melo COL 28 Apr 1987 1
Periklis Ilias GRE 26 Jun 1986 1
Polychronis Tzortzakis GRE 03 Jan 1989 1
Roman Maikin RUS 14 Aug 1990 1
Shuai Li CHN 21 Jun 1996 1
Shuai Lian CHN 19 Aug 2000 1
Vasili Byaliauski BLR 21 Dec 1995 1
Jasper Rasch NED 22 Mar 1998 A Bloc CT 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 A Bloc CT 1
Martins Pluto LAT 13 Jan 1998 A Bloc CT 1
Nils Sinschek NED 24 Jun 1998 A Bloc CT 1
Stijn Appel NED 14 Nov 1996 A Bloc CT 1
Angel Fuentes Paniego SPA 05 Nov 1996 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Felipe Orts Lloret SPA 01 Apr 1995 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Miguel Angel Fernandez Ruiz SPA 21 Mar 1997 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Oscar Pelegri Ferrandis SPA 30 May 1994 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Rodrigo Alvarez SPA 24 Aug 1999 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Sebastian Mora Vedri SPA 19 Feb 1988 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Kuicheng Wang CHN 22 Jul 2000 Bodywrap - L-Twoo Cycling Team 1
Mengjie Wang CHN 28 Dec 2001 Bodywrap - L-Twoo Cycling Team 1
Zhenghao Fu CHN 20 May 2000 Bodywrap - L-Twoo Cycling Team 1
Bailey O'Donnell NZL 25 Sep 2000 Bolton Equities - Black Spoke 1
Ethan Batt NZL 20 Aug 1998 Bolton Equities - Black Spoke 1
George Brian Jackson NZL 20 Feb 2000 Bolton Equities - Black Spoke 1
Luke Mudgway NZL 12 Jun 1996 Bolton Equities - Black Spoke 1
Matthew Bostock GBR 16 Jul 1997 Bolton Equities - Black Spoke 1
Mitchel Fitzsimons NZL 09 Jan 2003 Bolton Equities - Black Spoke 1
"Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 29 Dec 1992 China Glory Continental Cycling Team 1
Changsheng Sun CHN 30 Nov 2002 China Glory Continental Cycling Team 1
Jiankun Liu CHN 21 Jun 1995 China Glory Continental Cycling Team 1
Julien Trarieux FRA 19 Aug 1992 China Glory Continental Cycling Team 1
Lucas De Rossi FRA 16 Aug 1995 China Glory Continental Cycling Team 1
Yutao Shen CHN 19 Sep 2000 China Glory Continental Cycling Team 1
Alessandro Iacchi ITA 26 May 1999 Team Corratec 1
Alexander Konyshev ITA 25 Jul 1998 Team Corratec 1
Attilio Viviani ITA 18 Oct 1996 Team Corratec 1
Giulio Masotto ITA 14 May 1999 Team Corratec 1
Nicolas Dalla Valle ITA 13 Sep 1997 Team Corratec 1
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 Team Corratec 1
Davide Gabburo ITA 01 Apr 1993 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Lorenzo Conforti ITA 22 May 2004 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Paletti ITA 05 Jun 2004 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Manuele Tarozzi ITA 20 Jun 1998 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Matteo Scalco ITA 25 Jun 2004 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Andris Vosekalns LAT 26 Jun 1992 Hengxiang Cycling Team 1
Binyan Ma CHN 25 Jan 1999 Hengxiang Cycling Team 1
Yongbing Gao CHN 10 Jan 2002 Hengxiang Cycling Team 1
Cameron Rogers AUS 16 Dec 2004 Lotto - Dstny Development Team 1
Milan Paulus BEL 23 Oct 2001 Lotto - Dstny Development Team 1
Alexei Shnyrko BLR 12 May 1994 Li Ning Star 1
Lijun Bai CHN 19 Nov 1988 Li Ning Star 1
Luhao Li CHN 10 Aug 1999 Li Ning Star 1
Zhihui Jiang CHN 03 Mar 1994 Li Ning Star 1
Jarne Van De Paar BEL 23 Oct 2000 Lotto - Dstny 1
Johannes Adamietz DUI 24 May 1998 Lotto - Dstny 1
Liam Slock BEL 18 Sep 2000 Lotto - Dstny 1
Michael Schwarzmann DUI 07 Jan 1991 Lotto - Dstny 1
Jakub Kaczmarek POL 27 Sep 1993 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Marcin Budzinski POL 24 Apr 1998 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Norbert Banaszek POL 18 Jun 1997 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Tobiasz Pawlak POL 24 Nov 1995 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Tomasz Budzinski POL 24 Apr 1998 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Chuanyang Lin CHN 02 Nov 2002 Giant Cycling Team 1
Junlei Huang CHN 02 Mar 2002 Giant Cycling Team 1
Penghai Deng CHN 26 Apr 1998 Giant Cycling Team 1
Yixin Chen CHN 10 Feb 2000 Giant Cycling Team 1
Zichen Wang CHN 07 Mar 2000 Giant Cycling Team 1
Abdul Gani INA 08 Aug 1992 Nusantara Cycling Team 1
Muhamad Imam Arifin INA 16 Dec 1995 Nusantara Cycling Team 1
Muhammad Ridwan INA 11 Oct 2000 Nusantara Cycling Team 1
Prasetyo Firdaus INA 28 Mar 2001 Nusantara Cycling Team 1
Honghai Liu CHN 06 May 2000 Pingtan International Tourism Island Cycling Team 1
Tiancheng Li CHN 06 Jan 2002 Pingtan International Tourism Island Cycling Team 1
Yuanfeng Yu CHN 27 Mar 2001 Pingtan International Tourism Island Cycling Team 1
Arttasorn Pansaard THA 28 Nov 2001 Roojai Online Insurance 1
Konstantin Fast RUS 28 Aug 1976 Roojai Online Insurance 1
Lucas Carstensen DUI 16 Jun 1994 Roojai Online Insurance 1
Tegsh-Bayar Batsaikhan MGL 01 Jun 1998 Roojai Online Insurance 1
Riley Fleming AUS 09 Aug 1999 St George Continental Cycling Team 1
William Cooper AUS 05 Mar 2004 St George Continental Cycling Team 1
Nawuti Liphongyu THA 18 Oct 1991 Thailand Continental Cycling Team 1
Noppachai Klahan THA 09 Dec 2000 Thailand Continental Cycling Team 1
Peerapol Chawchiangkuang THA 17 Oct 1986 Thailand Continental Cycling Team 1
Ratchanon Yaowarat THA 15 Aug 1999 Thailand Continental Cycling Team 1
Sarawut Sirironnachai THA 23 Aug 1992 Thailand Continental Cycling Team 1
Thanakan Chaiyasombat THA 26 Jun 1999 Thailand Continental Cycling Team 1
Quinten De Graeve BEL 24 Oct 2000 Team Novo Nordisk Development 1
Declan Irvine AUS 11 Mar 1999 Team Novo Nordisk 1
Gerd de Keijzer NED 18 Jan 1994 Team Novo Nordisk 1
Joonas Henttala FIN 17 Sep 1991 Team Novo Nordisk 1
Lucas Dauge FRA 28 Dec 1996 Team Novo Nordisk 1
Umberto Poli ITA 27 Aug 1996 Team Novo Nordisk 1
Shourong Guo CHN 03 Feb 2002 Tianyoude Hotel Cycling Team 1
Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 28 Jun 1989 Tianyoude Hotel Cycling Team 1
Zisen Li CHN 26 Oct 1997 Tianyoude Hotel Cycling Team 1
Haijie Hu CHN 24 Aug 2004 Shenzhen Xidesheng Cycling Team 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
1 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
1 Dylan Kennett NZL 2019 - 2019
1 Boris Vallée BEL 2018 - 2018
1 Leonardo Fabio Duque FRA 2016 - 2016
1 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
1 Yuri Metlushenko UKR 2013 - 2013
1 Milan Kadlec CZE 2012 - 2012
1 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2011
1 David Kemp AUS 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
2 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2013
1 Enrico Zanoncello ITA 2023 - 2023
1 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
1 Jarne Van De Paar BEL 2023 - 2023
1 Dylan Kennett NZL 2019 - 2019
1 Matthias Brandle OOS 2019 - 2019
1 Alexander Cataford CDN 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
2 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2013
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2023 - 2023
1 Alessandro Iacchi ITA 2023 - 2023
1 Abdul Gani INA 2023 - 2023
1 Angel Fuentes Paniego SPA 2023 - 2023
1 Andris Vosekalns LAT 2023 - 2023
1 Alexei Shnyrko BLR 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-192 Jakub Mareczko ITA 2015
23-170 Jakub Mareczko ITA 2017
23-210 George Brian Jackson NZL 2023
24-311 Dylan Kennett NZL 2019
25-133 Boris Vallée BEL 2018
26-196 David Kemp AUS 2010
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
26-196 David Kemp AUS 2010
25-133 Boris Vallée BEL 2018
24-311 Dylan Kennett NZL 2019
23-210 George Brian Jackson NZL 2023
23-170 Jakub Mareczko ITA 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
4 Ahmet Örken TUR 2012 - 2015
4 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
3 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
2 Imerio Cima ITA 2018 - 2019
2 Mihkel Räim EST 2017 - 2019
2 Serghei Tvetcov ROU 2017 - 2018
2 Yannick Martinez FRA 2013 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-275 Cameron Rogers AUS 2023
18-337 Jackson Medway AUS 2023
19-022 Haijie Hu CHN 2023
19-084 Matteo Scalco ITA 2023
19-104 Luca Paletti ITA 2023
19-115 Lorenzo Conforti ITA 2023
19-142 Natnael Tesfatsion ERI 2018
19-196 William Cooper AUS 2023
19-213 Jesse Kerrison AUS 2013
19-240 Ahmet Örken TUR 2012
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-020 Konstantin Fast RUS 2023
43-016 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-083 Periklis Ilias GRE 2023
36-335 Peerapol Chawchiangkuang THA 2023
36-305 Yuri Metlushenko UKR 2012
36-142 Oscar Mauricio Pachon Melo COL 2023
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
35-211 Sebastian Mora Vedri SPA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
18 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
7 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
6 Yuri Metlushenko UKR 2012 - 2013
4 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
3 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
3 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
2 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
2 Marco Benfatto ITA 2019 - 2019
2 Matteo Pelucchi ITA 2019 - 2019
2 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-218 Jesse Kerrison AUS 2013
20-212 Jesse Kerrison AUS 2014
21-184 Jakub Mareczko ITA 2015
21-185 Jakub Mareczko ITA 2015
21-186 Jakub Mareczko ITA 2015
21-189 Jakub Mareczko ITA 2015
21-190 Jakub Mareczko ITA 2015
21-191 Jakub Mareczko ITA 2015
21-192 Jakub Mareczko ITA 2015
22-190 Jakub Mareczko ITA 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-019 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-306 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-305 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-304 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-303 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-305 Yuri Metlushenko UKR 2012
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
32-081 Boris Shpilevsky RUS 2014
32-077 Boris Shpilevsky RUS 2014
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
7 Jakub Mareczko ITA 2015
5 Jakub Mareczko ITA 2017
5 Yuri Metlushenko UKR 2013
3 Jakub Mareczko ITA 2018
3 Jakub Mareczko ITA 2016
3 Sam Witmitz AUS 2014
2 George Brian Jackson NZL 2023
2 Marco Benfatto ITA 2019
2 Matteo Pelucchi ITA 2019
2 Dylan Kennett NZL 2018
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
9 Yuri Metlushenko UKR 2013 - 2013
8 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
8 Milan Kadlec CZE 2012 - 2012
6 Boris Vallée BEL 2018 - 2018
5 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2011
4 Cameron Bayly AUS 2016 - 2016
4 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
3 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
3 Guillaume Boivin CDN 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-212 Jesse Kerrison AUS 2014
21-184 Jakub Mareczko ITA 2015
22-191 Jakub Mareczko ITA 2016
23-167 Jakub Mareczko ITA 2017
23-209 George Brian Jackson NZL 2023
23-303 Dylan Kennett NZL 2018
24-076 Nicolas Marini ITA 2017
24-306 Dylan Kennett NZL 2019
25-045 Oleksandr Golovash UKR 2016
25-128 Boris Vallée BEL 2018
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
31-109 Aloïs Kankovsky CZE 2014
29-306 Matthias Brandle OOS 2019
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
28-140 Guillaume Boivin CDN 2017
26-044 Enrico Zanoncello ITA 2023
26-031 Cameron Bayly AUS 2016