Giro di Reggio Calabria

Giro di Reggio Calabria 1955
27 Mar 1955
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Rino Benedetti ITA 26-129
2 ITA Giancarlo Astrua ITA 27-229
3 ITA Angelo Conterno ITA 30-042
Giro di Reggio Calabria 1955
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
Startlijst Giro di Reggio Calabria 1955
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 16.04 1.1 COL Jhonatan Restrepo Valencia ARG German Nicolas Tivani Perez ITA Mirco Maestri
2012 12.02 2.1 ITA Elia Viviani ITA Daniele Colli ITA Elia Favilli
2011 30.01 2.1 ITA Daniele Pietropolli COL José Rodolfo Serpa Perez ITA Daniel Oss
2010 02.02 2.1 ITA Matteo Montaguti SPA Francisco Jose Ventoso Alberdi ITA Daniele Pietropolli
2009 19.07 1.1 ITA Fortunato Baliani ITA Fabio Taborre ITA Francesco Failli
2008 13.02 2.1 ITA Daniele Pietropolli GBR Stephen Cummings ITA Francesco Failli
2005 28.03 1.1 ARG Guillermo Ruben Bongiorno ITA Samuele Marzoli ITA Fabio Borghesi
2004 06.03 1.3 LAT Andris Nauduzs ITA Mauro Zinetti RUS Dimitri Konyshev
2003 08.03 1.3 SPA Aitor Gonzalez Jimenez ITA Filippo Pozzato ITA Fabio Baldato
1998 22.02 1.3 ITA Michele Bartoli ITA Mirko Celestino ITA Eddy Mazzoleni
1996 25.02 1.3 ITA Michele Bartoli ITA Alessandro Baronti ZWI Beat Zberg
1995 25.03 1.3 ZWI Pascal Richard ITA Riccardo Forconi ITA Davide Rebellin
1993 27.02 1.3 ITA Fabiano Fontanelli ITA Stefano Allocchio ITA Silvio Martinello
1992 12.04 1.3 ITA Davide Cassani ITA Giorgio Furlan COL Oliverio Rincon Quintana
1991 31.03 1.3 ITA Andrea Ferrigato DUI Rolf Aldag ITA Germano Pierdomenico
1990 25.03 1.2 ITA Giuseppe Saronni ITA Maximilian Sciandri ITA Alberto Elli
1989 01.03 Cat 4 ITA Adriano Baffi ITA Silvio Martinello ITA Paolo Cimini
1988 07.04 ITA Moreno Argentin ITA Gianni Bugno ITA Emmanuelle Bombini
1987 07.03 Cat 1 ZWI Tony Rominger ZWE Stefan Brykt ITA Franco Chioccioli
1986 29.03 Cat 1 ITA Guido Bontempi ITA Francesco Moser ITA Moreno Argentin
1985 23.03 Cat 1 ITA Silvano Ricco ITA Palmiro Masciarelli ITA Ennio Salvador
1984 24.03 Cat 1 ITA Alfredo Chinetti ITA Daniele Caroli BEL Roger De Vlaeminck
1983 27.03 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Petito ITA Francesco Moser
1982 28.03 Cat 1 ITA Ricardo Magrini AUS Michael Wilson ITA Giuseppe Martinelli
1981 29.03 ITA Alfio Vandi ZWE Bernt Johansson ITA Claudio Bortolotto
1980 23.03 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Claudio Bortolotto ITA Simone Fraccaro
1979 25.03 ITA Giovanni Battaglin ZWE Bernt Johansson ITA Wladimiro Panizza
1978 02.04 NOR Knut Knudsen ITA Gianbattista Baronchelli ITA Leonardo Mazzantini
1977 27.03 ITA Costantino "Tino" Conti ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Saronni
1976 28.03 ITA Enrico Paolini ITA Franco Bitossi AUS Gary Clively
1975 23.03 ITA Giuseppe Perletto ITA Francesco Moser ITA Costantino "Tino" Conti
1974 24.03 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck ITA Gianbattista Baronchelli
1973 08.04 ITA Wladimiro Panizza ITA Davide Boifava ITA Francesco Moser
1972 26.03 ITA Franco Bitossi BEL Albert Van Vlierberghe ITA Enrico Paolini
1971 28.03 ITA Gianni Motta ITA Marcello Bergamo DEN Ole Ritter
1970 22.03 BEL Walter Godefroot BEL Patrick Sercu ITA Luigi Sgarbozza
1969 22.06 ITA Vittorio Adorni ITA Vito Taccone ITA Italo Zilioli
1968 24.03 ITA Michele Dancelli DEN Ole Ritter ITA Franco Bitossi
1967 16.04 ITA Michele Dancelli ITA Vittorio Adorni ITA Bruno Mealli
1966 03.04 ITA Michele Dancelli ITA Gianni Motta ITA Dino Zandegu
1965 28.03 ITA Adriano Durante ITA Vito Taccone ITA Franco Bitossi
1964 28.03 ITA Diego Ronchini ITA Guido Carlesi ITA Aldo Pifferi
1963 14.04 ITA Ercole Baldini ITA Carlo Brugnami ITA Graziano Battistini
1962 01.04 ITA Luigi Sarti SPA Antonio Suarez Vasquez ITA Livio Trapè
1961 02.04 ITA Dino Bruni ITA Vito Favero ITA Noè Conti
1960 27.03 ITA Guido Carlesi ITA Gastone Nencini ITA Pierino Baffi
1959 29.03 ITA Waldemaro Bartolozzi ITA Rino Benedetti ITA Angelo Conterno
1958 06.04 ITA Angelo Conterno ITA Ercole Baldini ITA Silvano Ciampi
1957 24.03 ITA Gastone Nencini ITA Aldo Moser ITA Ercole Baldini
1956 25.03 ITA Giuseppe Minardi ITA Cleto Maule ITA Adriano Zamboni
1955 27.03 ITA Rino Benedetti ITA Giancarlo Astrua ITA Angelo Conterno
1954 28.03 ITA Giuseppe Minardi ITA Fausto Coppi ITA Bruno Monti
1953 27.09 ITA Luciano Maggini ITA Dante Rivola ITA Annibale Brasola
1952 14.09 ITA Gino Bartali ITA Fiorenzo Magni ITA Giuseppe Minardi
1951 06.05 ITA Luciano Maggini ITA Arrigo Padovan ITA Waldemaro Bartolozzi
1950 . ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Vito Ortelli
1949 . ITA Sergio Pagliazzi ITA Angelo Fumagalli ITA Danilo Barozzi
1945 . ITA Giovanni Corrieri
1931 . ITA Learco Guerra ITA Pio Caimmi ITA Domenico Piemontesi
1930 . ITA Luigi Marchisio ITA Marco Giuntelli ITA Alcardo Simoni
1929 . ITA Felice Gremo ITA Pietro Mori ITA Allegro Grandi
1928 . ITA Felice Gremo ITA Settimo Innocenti ITA Leonida Frascarelli
1926 . ITA Nello Ciaccheri ITA Mario Pomposi ITA Antonio Liguori
1923 . ITA Nello Ciaccheri ITA Enéa Dal Fiume ITA Guido Messeri
1922 . ITA Angelo De Francesco ITA Marzio Germoni ITA Ciro Giacco
1920 . ITA Mario Giorgianni ITA Luigi Velona ITA Giacomo Ragusa
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Michele Dancelli ITA 1966 - 1968
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
2 Michele Bartoli ITA 1996 - 1998
2 Giuseppe Minardi ITA 1954 - 1956
2 Luciano Maggini ITA 1951 - 1953
2 Felice Gremo ITA 1928 - 1929
2 Nello Ciaccheri ITA 1923 - 1926
1 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2023 - 2023
1 Elia Viviani ITA 2012 - 2012
1 Matteo Montaguti ITA 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1973 - 1986
4 Franco Bitossi ITA 1965 - 1976
3 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1974 - 1980
3 Michele Dancelli ITA 1966 - 1968
3 Ercole Baldini ITA 1957 - 1963
3 Angelo Conterno ITA 1955 - 1959
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
2 Francesco Failli ITA 2008 - 2009
2 Michele Bartoli ITA 1996 - 1998
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1973 - 1986
4 Franco Bitossi ITA 1965 - 1976
3 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1974 - 1980
3 Wladimiro Panizza ITA 1973 - 1980
3 Michele Dancelli ITA 1966 - 1968
3 Ercole Baldini ITA 1957 - 1963
3 Angelo Conterno ITA 1955 - 1959
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
2 Francesco Failli ITA 2008 - 2009
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-211 Andrea Ferrigato ITA 1991
22-279 Francesco Moser ITA 1974
23-005 Elia Viviani ITA 2012
23-140 Guido Carlesi ITA 1960
23-330 Michele Dancelli ITA 1966
24-247 Adriano Durante ITA 1965
24-343 Michele Dancelli ITA 1967
25-113 Alfio Vandi ITA 1981
25-180 Silvano Ricco ITA 1985
25-274 Michele Bartoli ITA 1996
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-058 Gino Bartali ITA 1952
35-013 Fortunato Baliani ITA 2009
34-256 Alfredo Chinetti ITA 1984
33-052 Angelo Conterno ITA 1958
32-184 Giuseppe Saronni ITA 1990
32-113 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1983
31-220 Vittorio Adorni ITA 1969
31-188 Franco Bitossi ITA 1972
31-182 Costantino "Tino" Conti ITA 1977
31-155 Waldemaro Bartolozzi ITA 1959
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1973 - 1986
4 Franco Bitossi ITA 1965 - 1976
3 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1974 - 1980
3 Wladimiro Panizza ITA 1973 - 1980
3 Michele Dancelli ITA 1966 - 1968
3 Ercole Baldini ITA 1957 - 1963
3 Angelo Conterno ITA 1955 - 1959
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
2 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2008 - 2012
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-080 Dario Igor Belletta ITA 2023
19-186 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-192 Gianmarco Garofoli ITA 2023
20-199 Gianbattista Baronchelli ITA 1974
20-248 Gary Clively AUS 1976
21-027 Samuele Marzoli ITA 2005
21-179 Filippo Pozzato ITA 2003
21-211 Andrea Ferrigato ITA 1991
21-294 Francesco Moser ITA 1973
22-073 Michael Wilson AUS 1982
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-058 Gino Bartali ITA 1952
38-017 Dimitri Konyshev RUS 2004
36-213 Roger De Vlaeminck BEL 1984
36-030 Alessandro Petacchi ITA 2010
35-190 Franco Bitossi ITA 1976
35-013 Fortunato Baliani ITA 2009
34-291 Wladimiro Panizza ITA 1980
34-284 Francesco Moser ITA 1986
34-268 Fabio Baldato ITA 2003
34-256 Alfredo Chinetti ITA 1984
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Elia Viviani ITA 2012 - 2012
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
2 Alessandro Petacchi ITA 2010 - 2010
1 Oscar Gatto ITA 2011 - 2011
1 Manuel Belletti ITA 2011 - 2011
1 Giuseppe Muraglia ITA 2010 - 2010
1 Matteo Montaguti ITA 2010 - 2010
1 Stephen Cummings GBR 2008 - 2008
1 Gabriele Balducci ITA 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-004 Elia Viviani ITA 2012
23-005 Elia Viviani ITA 2012
25-108 Manuel Belletti ITA 2011
26-024 Matteo Montaguti ITA 2010
26-028 Oscar Gatto ITA 2011
26-330 Stephen Cummings GBR 2008
27-217 Daniele Pietropolli ITA 2008
30-182 Giuseppe Muraglia ITA 2010
30-201 Daniele Pietropolli ITA 2011
32-100 Gabriele Balducci ITA 2008
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-030 Alessandro Petacchi ITA 2010
36-028 Alessandro Petacchi ITA 2010
32-100 Gabriele Balducci ITA 2008
30-201 Daniele Pietropolli ITA 2011
30-182 Giuseppe Muraglia ITA 2010
27-217 Daniele Pietropolli ITA 2008
26-330 Stephen Cummings GBR 2008
26-028 Oscar Gatto ITA 2011
26-024 Matteo Montaguti ITA 2010
25-108 Manuel Belletti ITA 2011
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
4 Matteo Montaguti ITA 2010 - 2010
2 Elia Viviani ITA 2012 - 2012
1 Stephen Cummings GBR 2008 - 2008
1 Gabriele Balducci ITA 2008 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-004 Elia Viviani ITA 2012
26-024 Matteo Montaguti ITA 2010
26-330 Stephen Cummings GBR 2008
27-217 Daniele Pietropolli ITA 2008
30-201 Daniele Pietropolli ITA 2011
32-100 Gabriele Balducci ITA 2008
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-100 Gabriele Balducci ITA 2008
30-203 Daniele Pietropolli ITA 2011
27-217 Daniele Pietropolli ITA 2008
26-330 Stephen Cummings GBR 2008
26-027 Matteo Montaguti ITA 2010
23-005 Elia Viviani ITA 2012