G.P. Ayuntamiento Bilbao

G.P. Ayuntamiento Bilbao 1955 | Rit 3
20 Aug 1955
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA 26-053
2 SPA Benigno Aspuru Zarandona SPA 24-333
3 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA 31-266
G.P. Ayuntamiento Bilbao 1955
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
Startlijst G.P. Ayuntamiento Bilbao 1955
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
1 Robert Morales Erostarbe SPA 1963 - 1963
1 Ventura Diaz Arrey SPA 1963 - 1963
1 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1962
1 Antonio Karmany SPA 1962 - 1962
1 Francisco Gabica SPA 1962 - 1962
1 Federico Martin Bahamontes SPA 1961 - 1961
1 José Bernardez Boluja SPA 1961 - 1961
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1944
2 José Gutiérrez Mora SPA 1943 - 1944
2 José Lahosz SPA 1943 - 1944
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
1 Robert Morales Erostarbe SPA 1963 - 1963
1 Ventura Diaz Arrey SPA 1963 - 1963
1 Antonio Karmany SPA 1962 - 1962
1 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1962
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1964
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1953 - 1955
2 Tomas Onaederra Urkia SPA 1954 - 1955
2 Dalmacio Langarica Lizasoain SPA 1943 - 1954
2 Hortensio Vidaurreta García SPA 1953 - 1954
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1944
2 José Gutiérrez Mora SPA 1943 - 1944
2 José Lahosz SPA 1943 - 1944
1 Manuel Martin Pinera SPA 1964 - 1964
1 Sebastian Elorza Uria SPA 1964 - 1964
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943
20-071 Juan José Sagarduy SPA 1961
20-090 Maximo Dermit Saralegui SPA 1943
20-332 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
21-037 Antonio Jimenez Quilez SPA 1955
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
21-104 José Gutiérrez Mora SPA 1943
21-135 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-227 Jesus Galdeano Portillo SPA 1953
21-323 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1944
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-260 Dalmacio Langarica Lizasoain SPA 1954
34-172 Federico Ezquerra Alonso SPA 1943
33-078 Manuel Martin Pinera SPA 1964
33-046 Federico Martin Bahamontes SPA 1961
32-260 Miquel Gual Bauzà SPA 1952
31-266 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955
31-143 Julián Berrendero Martín SPA 1943
30-274 Isidro Bejarano SPA 1944
29-269 Emilio Rodriguez Barros SPA 1953
28-222 Aniceto Utset SPA 1960
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953 - 1953
4 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944 - 1944
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955 - 1955
2 Ponciano Arbelaiz Oioarbide SPA 1954 - 1954
2 Senén Blanco Díez SPA 1952 - 1952
2 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943 - 1943
2 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943 - 1943
1 Juan Bibiloni Frau SPA 1955 - 1955
1 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954 - 1954
1 Salvador Jarque Esteban SPA 1952 - 1952
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943
20-333 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
23-327 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953
24-152 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944
24-258 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955
27-229 Juan Bibiloni Frau SPA 1955
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
27-229 Juan Bibiloni Frau SPA 1955
24-260 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955
24-154 José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas SPA 1944
23-330 Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA 1953
21-068 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1954
20-334 Cipriano Aguirrezábal Gallastegui SPA 1943
18-301 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1943