Volta a Alentejo

Volta a Alentejo 2019
24 Mar 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POR Joao Pero Lourenço Rodrigues POR 24-129
2 POR Luis Carlos Nunes Mendonça POR 33-067
3 SPA Raul Alarcon Garcia* SPA
4 NOR Tobias Svendsen Foss NOR 21-303
5 COL Sergio Andres Higuita Garcia COL EF Education First 21-235
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 2.2 SPA Eduard Prades Reverter VEN Francisco Joel Penuela Sandoval PUR Abner Gonzalez Rivera
2023 26.03 2.2 VEN Orluis Alberto Aular Sanabria COL Adrian Camilo Bustamante Ruda NED Alex Molenaar
2022 20.03 2.2 VEN Orluis Alberto Aular Sanabria SPA Xabier Azparren Irurzun POR Jose Carlos Prates Neves Fernandes
2021 27.06 2.2 URU Mauricio Moreira POR Jose Carlos Prates Neves Fernandes POR Rafael Reis
2019 24.03 2.2 POR Joao Pero Lourenço Rodrigues POR Luis Carlos Nunes Mendonça SPA Raul Alarcon Garcia*
2018 18.03 2.2 POR Luis Carlos Nunes Mendonça POR Ricardo Jorge Correia Mestre IRL Mark Downey
2017 26.02 2.1 SPA Carlos Barbero Cuesta ITA Rinaldo Nocentini NED Jasper de Laat
2016 20.03 2.2 SPA Enric Mas Nicolau NOR Krister Hagen SPA David De La Fuente Rasilla
2015 29.03 2.2 POL Pawel Bernas SPA Delio Fernandez Cruz NZL James Oram
2014 30.03 2.2 SPA Carlos Barbero Cuesta SPA Eduard Prades Reverter CZE Karel Hnik
2013 24.03 2.2 BEL Jasper Stuyven USA Chad Haga SPA Alejandro Manuel Marque Porto
2012 25.03 2.2 RUS Alexey Kunshin POR Filipe Duarte Sousa Cardoso POR Samuel Jose Rodrigues Caldeira
2011 12.06 2.2 LTU Evaldas Siskevicius POR Filipe Duarte Sousa Cardoso POR Bruno Matos Sancho
2010 13.06 2.2 SPA David Blanco Rodriguez SPA Alejandro Manuel Marque Porto POR Fabio Andre Tomas Silvestre
2009 05.04 2.1 FRA Maxime Bouet SPA Héctor Guerra Garcia UKR Vitaliy Kondrut
2008 13.04 2.1 SPA Héctor Guerra Garcia SPA David Blanco Rodriguez VEN Jackson Jesus Rodriguez Ortiz
2007 15.04 2.1 SPA Manuel Vazquez Hueso COL Felix Rafael Cardenas Ravalo SPA Manuel Lloret Zaragoza
2006 28.05 2.1 POR Sergio Miguel Ribeiro Vieira SPA Daniel Moreno Fernandez RUS Alexander Efimkin
2005 29.05 2.1 SPA Xavier Tondo Volpini POR Pedro Miguel Soeiro Miranda POR Sergio Miguel Ribeiro Vieira
2004 30.05 2.3 BUL Danail Andonov Petrov POR Joaquim Adrego Andrade Pereira POR Joaquim Alberto Sampaio Campos
2003 01.06 2.3 RUS Andrei Zintchenko POR Paulo Ferreira Moura POR Hugo Rafael Madeira Sabido
2002 07.07 2.3 POR Joaquim Adrego Andrade Pereira SPA David Vicente Bernabeu Armengol RUS Vladimir Karpets
2001 08.07 2.4 HUN Laszlo Bodrogi POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira RUS Andrei Zintchenko
2000 29.04 2.5 DEN Claus Michael Möller MDA Youri Sourkov SPA Angel Edo Alsina
1999 02.05 2.5 SPA Jose Luis Rubiera Vigil SPA Melcior Mauri Prat SPA David Plaza Romero
1998 03.05 2.5 SPA Melcior Mauri Prat POR Victor Manuel Gamito Gomes SPA Cesar Solaun Solana
1997 27.04 2.5 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Francisco Javier Mauleon Unsain SPA David Cañada Garcia
1996 . SPA Miguel Indurain Larraya SPA Prudencio Indurain Larraya SPA David Garcia Marquina
1995 07.05 Nat RUS Asiate Saitov POR Pedro Manuel Silva Rodrigues POR Joaquim Adrego Andrade Pereira
1994 . POR Carlos Alberto Carneiro Silva POR Joaquim Alberto Sampaio Campos POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1993 . POR Jorge Manuel Silva Dos Santos SPA Juan Martinez Oliver POR Joaquim Adrego Andrade Pereira
1992 . POR Antonio Joaquim Pinto de Castro UKR Oleg Chudja Petrovitch POR Manuel Antonio Cunha Tavares
1991 . SPA Jesus Blanco Villar POR Paulo Ferreira Moura POR Eduardo Manuel Correia Resende
1990 . SPA José Recio Ariza POR Delmino Albano Pereira Magalhaes POR Eduardo Manuel Correia Resende
1989 . POR Fernando Carvalho Oliveira POR Marco Antonio Chagas Martins SPA José Urea Pulido
1988 . POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR Jorge Manuel Silva Dos Santos POR Marco Antonio Chagas Martins
1987 . POR Joaquim Alberto Salgado Dias POR José Antonio Xavier Guimares POR Manuel Neves Sa
1986 . POR Manuel Zeferino Ramos POR Paulo José Ferreira dos Santos POR Carlos Alberto Marta Silva
1985 . POR Adelino Teixeira POR Manuel Antonio Cunha Tavares POR José Antonio Xavier Guimares
1984 . POR Marco Antonio Chagas Martins POR Eduardo Manuel Correia Resende POR Firmino Bernardino
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2022 - 2023
2 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2017
1 Eduard Prades Reverter SPA 2024 - 2024
1 Mauricio Moreira URU 2021 - 2021
1 Joao Pero Lourenço Rodrigues POR 2019 - 2019
1 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018 - 2018
1 Enric Mas Nicolau SPA 2016 - 2016
1 Pawel Bernas POL 2015 - 2015
1 Jasper Stuyven BEL 2013 - 2013
1 Alexey Kunshin RUS 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 1993 - 2004
3 Eduardo Manuel Correia Resende POR 1984 - 1991
3 Marco Antonio Chagas Martins POR 1984 - 1989
2 Eduard Prades Reverter SPA 2014 - 2024
2 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2022 - 2023
2 Jose Carlos Prates Neves Fernandes POR 2021 - 2022
2 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018 - 2019
2 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2017
2 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2010 - 2013
2 Filipe Duarte Sousa Cardoso POR 2011 - 2012
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 1993 - 2004
3 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018 - 2024
3 Joaquim Alberto Sampaio Campos POR 1994 - 2004
3 Paulo Ferreira Moura POR 1991 - 2003
3 Melcior Mauri Prat SPA 1998 - 2001
3 Eduardo Manuel Correia Resende POR 1984 - 1991
3 Marco Antonio Chagas Martins POR 1984 - 1989
2 Delio Fernandez Cruz SPA 2015 - 2024
2 Eduard Prades Reverter SPA 2014 - 2024
2 Fabio Costa POR 2022 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-341 Jasper Stuyven BEL 2013
21-072 Enric Mas Nicolau SPA 2016
22-153 Maxime Bouet FRA 2009
22-164 Evaldas Siskevicius LTU 2011
22-336 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014
24-129 Joao Pero Lourenço Rodrigues POR 2019
24-157 Alexey Kunshin RUS 2012
24-209 Laszlo Bodrogi HUN 2001
24-309 Pawel Bernas POL 2015
25-135 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2022
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-228 Eduard Prades Reverter SPA 2024
35-102 David Blanco Rodriguez SPA 2010
32-325 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2002
32-061 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018
32-025 Melcior Mauri Prat SPA 1998
31-208 Claus Michael Möller DEN 2000
31-148 Andrei Zintchenko RUS 2003
30-126 Asiate Saitov RUS 1995
29-253 Héctor Guerra Garcia SPA 2008
29-055 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Angel Edo Alsina SPA 2000 - 2007
6 Pedro Miguel Soeiro Miranda POR 2000 - 2006
6 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 1993 - 2004
5 Samuel Jose Rodrigues Caldeira POR 2011 - 2016
5 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2006 - 2015
5 Filipe Duarte Sousa Cardoso POR 2009 - 2014
5 Bruno Pires POR 2004 - 2010
5 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1998 - 2010
5 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2002 - 2008
5 Victor Manuel Gamito Gomes POR 1997 - 2003
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-193 Rui Felipe Alves Oliveira POR 2016
19-360 Joao Silva Martins POR 2024
20-081 Luke Lamperti USA 2023
20-136 Fabio Andre Tomas Silvestre POR 2010
20-139 Robin Donze ZWI 2024
20-223 Rémi Cavagna FRA 2016
20-248 John Lee Augustyn ZAF 2007
20-262 Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 2015
20-338 Jasper Stuyven BEL 2013
20-356 Manuel San Roma Valencia SPA 1998
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-154 Rinaldo Nocentini ITA 2017
38-067 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2024
38-047 Gustavo Cesar Veloso SPA 2018
38-035 Delio Fernandez Cruz SPA 2024
37-357 Christophe Moreau FRA 2009
37-100 César Andre Lima Fonte POR 2024
36-253 Angel Edo Alsina SPA 2007
36-228 Eduard Prades Reverter SPA 2024
36-150 Tiago Machado POR 2022
36-113 Luis Fernandes POR 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1998 - 2010
5 Manuel San Roma Valencia SPA 1998 - 1999
4 Leangel Ruben Linarez Meneses VEN 2022 - 2024
4 Enrique Sanz Unzue SPA 2019 - 2021
4 Johim Ariesen NED 2015 - 2017
4 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008 - 2015
3 Iuri Leitao POR 2021 - 2024
3 Gabriel Cullaigh GBR 2018 - 2019
3 Filipe Duarte Sousa Cardoso POR 2009 - 2012
3 Bruno Pires POR 2007 - 2010
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-081 Luke Lamperti USA 2023
20-223 Rémi Cavagna FRA 2016
20-338 Jasper Stuyven BEL 2013
20-356 Manuel San Roma Valencia SPA 1998
21-069 Enric Mas Nicolau SPA 2016
21-234 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2019
21-281 James Oram NZL 2015
21-337 Logan Owen USA 2017
21-340 Gabriel Cullaigh GBR 2018
21-344 Gabriel Cullaigh GBR 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-150 Rinaldo Nocentini ITA 2017
38-047 Gustavo Cesar Veloso SPA 2018
36-227 Eduard Prades Reverter SPA 2024
35-161 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2010
35-101 David Blanco Rodriguez SPA 2010
35-086 Daniel Jose Pereira Mestre POR 2021
34-144 Tom Zirbel USA 2013
34-137 Alberto Volpi ITA 1997
34-105 Eddy Seigneur FRA 2003
34-102 Joaquim Alberto Sampaio Campos POR 2004
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Manuel San Roma Valencia SPA 1999
3 Enrique Sanz Unzue SPA 2019
3 Javier Benitez Pomares SPA 2007
2 Leangel Ruben Linarez Meneses VEN 2023
2 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2022
2 Iuri Leitao POR 2021
2 Dmitry Strakhov RUS 2018
2 Gabriel Cullaigh GBR 2018
2 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2017
2 Johim Ariesen NED 2015
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2017
6 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2022 - 2023
5 Héctor Guerra Garcia SPA 2008 - 2009
5 Manuel Vazquez Hueso SPA 2007 - 2007
5 Andrei Zintchenko RUS 2003 - 2003
4 Jasper Stuyven BEL 2013 - 2013
4 Pedro Miguel Soeiro Miranda POR 2004 - 2005
3 Iuri Leitao POR 2021 - 2024
3 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018 - 2019
3 Mark Downey IRL 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-081 Luke Lamperti USA 2023
20-338 Jasper Stuyven BEL 2013
21-069 Enric Mas Nicolau SPA 2016
21-255 Mark Downey IRL 2018
21-281 James Oram NZL 2015
21-340 Gabriel Cullaigh GBR 2018
21-354 Manuel San Roma Valencia SPA 1999
22-081 Guillermo Thomas Silva Coussan URU 2024
22-149 Maxime Bouet FRA 2009
22-164 Evaldas Siskevicius LTU 2011
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-150 Rinaldo Nocentini ITA 2017
36-228 Eduard Prades Reverter SPA 2024
35-162 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2010
35-102 David Blanco Rodriguez SPA 2010
34-102 Eddy Seigneur FRA 2003
33-220 Fabian Jeker ZWI 2002
33-066 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2019
32-325 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2002
32-176 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2021
32-061 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2018