Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2010
25 Apr 2010
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 KAZ Alexandre Vinokourov KAZ Astana 36-221
2 RUS Alexandr Kolobnev RUS Katusha 28-356
3 BEL Philippe Gilbert BEL Omega Pharma - Lotto 27-294
4 AUS Cadel Evans AUS 33-070
5 LUX Andy Schleck LUX Saxo Bank 24-319
6 SPA Igor Anton Hernandez SPA Euskaltel - Euskadi 27-054
7 USA Chris Horner USA RadioShack 38-185
8 LUX Fränk Schleck LUX Saxo Bank 30-010
9 SPA Alberto Contador Velasco SPA Astana 27-140
10 FRA Thomas Voeckler FRA 30-308
11 AUS Simon Gerrans AUS Team Sky 29-344
12 CDN Ryder Hesjedal CDN Garmin - Transitions 29-137
13 FRA Benoît Vaugrenard FRA Française des Jeux 28-110
14 DUI Paul Martens (DUI) DUI Rabobank 26-182
15 NED Robert Gesink NED Rabobank 23-329
16 DUI Fabian Wegmann DUI Milram 29-309
17 ITA Stefano Garzelli ITA 36-283
18 BEL Jürgen Van Den Broeck BEL Omega Pharma - Lotto 27-083
20 ITA Damiano Cunego ITA Lampre - Farnese Vini 28-218
21 IRL Nicolas Roche IRL AG2R - La Mondiale 25-296
22 BEL Jérôme Baugnies BEL 23-024
23 GBR Stephen Cummings GBR Team Sky 29-037
24 SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Omega Pharma - Lotto 28-232
25 SPA Xavier Tondo Volpini SPA 31-171
26 RUS Yury Trofimov RUS 26-090
27 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Caisse d'Epargne 26-153
28 ITA Vincenzo Nibali ITA Liquigas - Doimo 25-162
29 SPA Xavier Florencio Cabre SPA 30-121
30 ZWE Thomas Lövkvist ZWE Team Sky 26-021
31 FRA Dimitri Champion FRA AG2R - La Mondiale 26-232
32 NED Laurens ten Dam NED Rabobank 29-163
33 ITA Francesco Masciarelli ITA 23-355
34 NED Bram Tankink NED Rabobank 31-143
35 DUI Linus Gerdemann DUI Milram 27-221
36 FRA David Moncoutié FRA 34-361
37 ITA Leonardo Bertagnolli ITA 32-107
38 ITA Francesco Failli ITA 26-131
39 SPA Juan Jose Oroz Ugalde SPA Euskaltel - Euskadi 29-288
40 SPA Egoi Martinez de Esteban SPA Euskaltel - Euskadi 31-345
41 FRA Christophe Le Mével FRA Française des Jeux 29-226
42 RUS Serguei Ivanov RUS Katusha 35-051
43 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Katusha 30-349
44 ITA Franco Pellizotti ITA Liquigas - Doimo 32-100
45 ITA Giampaolo Caruso ITA 29-253
46 RUS Denis Menchov RUS Rabobank 32-090
47 RUS Eduard Vorganov RUS Katusha 27-139
48 FRA Jérôme Pineau FRA Quick Step 30-114
49 CRO Vladimir Miholjevic CRO 36-097
50 CZE Roman Kreuziger CZE Liquigas - Doimo 23-354
51 SPA Haimar Zubeldia Agirre SPA RadioShack 33-024
52 ZWI Steve Morabito ZWI 27-085
53 BEL Bert De Waele BEL 34-340
54 ITA Manuele Mori ITA Lampre - Farnese Vini 29-259
55 ITA Massimo Codol ITA 37-057
56 SLO Gorazd Stangelj SLO Astana 37-088
57 DEN Jakob Fuglsang DEN Saxo Bank 25-034
58 IRL Daniel Martin IRL Garmin - Transitions 23-248
59 NED Pieter Weening NED Rabobank 29-020
60 BEL Johan Coenen BEL 31-080
61 BEL Bert Scheirlinckx BEL 35-175
62 FRA Christophe Moreau FRA Caisse d'Epargne 39-013
63 BEL Kevin De Weert BEL Quick Step 27-333
64 FRA Laurent Lefevre FRA 33-297
65 DUI Christian Knees DUI Milram 29-051
66 FRA John Gadret FRA AG2R - La Mondiale 31-003
67 USA Edward King USA 27-084
68 FRA Sylvain Calzati FRA Team Sky 30-299
69 FRA Pierre Rolland FRA 23-197
70 SPA Iñaki Isasi Flores SPA Euskaltel - Euskadi 33-005
71 DUI Tony Martin DUI HTC - Columbia 25-002
72 FRA Cyril Gautier FRA 22-212
73 GBR Bradley Wiggins GBR Team Sky 29-362
74 USA Christian Vande Velde USA Garmin - Transitions 33-338
75 ITA Dario Cataldo ITA Quick Step 25-039
76 FRA Amaël Moinard FRA 28-082
77 BEL Christophe Brandt BEL Omega Pharma - Lotto 32-354
78 ITA Francesco Gavazzi ITA Lampre - Farnese Vini 25-267
79 ZWI Rubens Bertogliati ZWI 33-351
80 SLO Kristjan Koren SLO Liquigas - Doimo 23-151
81 SPA Luis Pasamontes Rodriguez SPA Caisse d'Epargne 30-206
82 SPA Oscar Pereiro Sio SPA Astana 32-265
83 ITA Valerio Agnoli ITA Liquigas - Doimo 25-109
84 DEN Nicki Sörensen DEN Saxo Bank 34-347
85 BEL Sander Armée BEL 24-136
86 LTU Ignatas Konovalovas LTU 24-138
87 BEL Maxime Monfort BEL HTC - Columbia 27-101
88 ITA Alessandro Spezialetti ITA Lampre - Farnese Vini 35-101
89 BEL Geert Verheyen BEL 37-046
90 FRA Christophe Kern FRA 29-097
91 BEL Bart Dockx BEL 28-235
92 DUI Jens Voigt DUI 38-221
93 DUI Johannes Fröhlinger DUI Milram 24-320
94 BEL Preben Van Hecke BEL 27-290
95 ITA Andrea Masciarelli ITA 27-235
96 USA Brent Bookwalter USA 26-069
97 LUX Laurent Didier LUX Saxo Bank 25-280
98 DUI Grischa Niermann DUI Rabobank 34-174
99 ZWI Michael Albasini ZWI HTC - Columbia 29-126
100 USA Peter Stetina USA Garmin - Transitions 22-261
101 ZWI David Loosli ZWI Lampre - Farnese Vini 29-355
102 BEL Pieter Vanspeybrouck BEL 23-074
103 UKR Yaroslav Popovych UKR RadioShack 30-112
104 SVK Peter Velits SVK HTC - Columbia 25-063
105 UKR Andriy Grivko UKR Astana 26-262
106 KAZ Maxim Iglinskiy KAZ Astana 29-007
107 SPA Mikel Nieve Iturralde SPA Euskaltel - Euskadi 25-334
108 FIN Kjell Carlström FIN Team Sky 33-189
109 RUS Ivan Rovny RUS RadioShack 22-208
110 RUS Serguei Klimov RUS Katusha 29-292
111 RUS Pavel Brutt RUS Katusha 28-086
112 POR Sergio Miguel Paulinho Moreira POR RadioShack 30-030
113 ZWI Mathias Frank ZWI 23-137
114 SPA Carlos Sastre Candil SPA 35-003
115 ZWI Marcel Wyss ZWI 23-304
116 UKR Volodymir Gustov UKR 33-069
117 FRA Hubert Dupont FRA AG2R - La Mondiale 29-163
118 USA Craig Lewis USA HTC - Columbia 24-206
119 OOS Peter Wrolich OOS Milram 35-330
120 FRA Pierrick Fédrigo FRA 31-146
121 USA Tejay Van Garderen USA HTC - Columbia 21-256
122 ITA Luca Mazzanti ITA Katusha 36-080
123 COL Leonardo Fabio Duque COL 29-203
124 ITA Daniele Righi ITA Lampre - Farnese Vini 34-028
125 IRL Philip Deignan IRL 26-231
126 FRA Jean-Christophe Péraud FRA Omega Pharma - Lotto 32-338
127 BEL Thomas De Gendt BEL 23-170
128 NED Dirk Bellemakers NED 26-097
129 SPA Imanol Erviti Ollo SPA Caisse d'Epargne 26-162
130 BEL Davy Commeyne BEL 29-346
131 USA Matthew Busche USA RadioShack 24-351
132 BEL Benjamin Gourgue BEL 24-047
133 NED Reinier Honig NED 26-180
134 BEL Kristof Vandewalle BEL 25-020
135 ITA Matteo Bono ITA Lampre - Farnese Vini 26-166
136 SVK Martin Velits SVK HTC - Columbia 25-063
137 GBR Chris Froome GBR Team Sky 24-340
138 BEL Stijn Devolder BEL Quick Step 30-240
139 FRA Jérémy Roy FRA Française des Jeux 26-308
Liège - Bastogne - Liège 2010
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.04 Eindstand Alexandre Vinokourov
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 4
Andrea Masciarelli ITA 02 Sep 1982 1
Bart Dockx BEL 02 Sep 1981 1
Benjamin Gourgue BEL 09 Mar 1986 1
Bert De Waele BEL 21 May 1975 9
Bert Scheirlinckx BEL 01 Nov 1974 3
Brent Bookwalter USA 16 Feb 1984 1
Cadel Evans AUS 14 Feb 1977 7
Carlos Sastre Candil SPA 22 Apr 1975 5
Christophe Kern FRA 18 Jan 1981 2
Cyril Gautier FRA 26 Sep 1987 2
David Moncoutié FRA 30 Apr 1975 4
Davy Commeyne BEL 14 May 1980 1
Dirk Bellemakers NED 19 Jan 1984 1
Edward King USA 31 Jan 1983 1
Francesco Failli ITA 16 Dec 1983 2
Francesco Masciarelli ITA 05 May 1986 1
Geert Verheyen BEL 10 Mar 1973 8
Giampaolo Caruso ITA 15 Aug 1980 3
Ignatas Konovalovas LTU 08 Dec 1985 1
Jens Voigt DUI 17 Sep 1971 8
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 1
Johan Coenen BEL 04 Feb 1979 4
Kristof Vandewalle BEL 05 Apr 1985 1
Laurent Lefevre FRA 02 Jul 1976 4
Leonardo Bertagnolli ITA 08 Jan 1978 3
Leonardo Fabio Duque COL 04 Oct 1980 4
Marcel Wyss ZWI 25 Jun 1986 2
Massimo Codol ITA 27 Feb 1973 6
Mathias Frank ZWI 09 Dec 1986 1
Philip Deignan IRL 07 Sep 1983 3
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 3
Pierrick Fédrigo FRA 30 Nov 1978 4
Pieter Vanspeybrouck BEL 10 Feb 1987 1
Preben Van Hecke BEL 09 Jul 1982 3
Reinier Honig NED 28 Oct 1983 1
Rubens Bertogliati ZWI 09 May 1976 3
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 1
Stefano Garzelli ITA 16 Jul 1973 6
Steve Morabito ZWI 30 Jan 1983 2
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 1
Thomas Voeckler FRA 22 Jun 1979 4
Vladimir Miholjevic CRO 18 Jan 1974 2
Volodymir Gustov UKR 15 Feb 1977 5
Xavier Florencio Cabre SPA 26 Dec 1979 3
Xavier Tondo Volpini SPA 05 Nov 1978 1
Yury Trofimov RUS 26 Jan 1984 1
Dimitri Champion FRA 06 Sep 1983 AG2R - La Mondiale 1
Hubert Dupont FRA 13 Nov 1980 AG2R - La Mondiale 4
John Gadret FRA 22 Apr 1979 AG2R - La Mondiale 3
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 AG2R - La Mondiale 3
Alberto Contador Velasco SPA 06 Dec 1982 Astana 3
Alexandre Vinokourov KAZ 16 Sep 1973 Astana 9
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 3
Gorazd Stangelj SLO 27 Jan 1973 Astana 6
Maxim Iglinskiy KAZ 18 Apr 1981 Astana 4
Oscar Pereiro Sio SPA 03 Aug 1977 Astana 6
Egoi Martinez de Esteban SPA 15 May 1978 Euskaltel - Euskadi 4
Igor Anton Hernandez SPA 02 Mar 1983 Euskaltel - Euskadi 1
Iñaki Isasi Flores SPA 20 Apr 1977 Euskaltel - Euskadi 7
Juan Jose Oroz Ugalde SPA 11 Jul 1980 Euskaltel - Euskadi 2
Mikel Nieve Iturralde SPA 26 May 1984 Euskaltel - Euskadi 1
Benoît Vaugrenard FRA 05 Jan 1982 Française des Jeux 4
Christophe Le Mével FRA 11 Sep 1980 Française des Jeux 3
Jérémy Roy FRA 22 Jun 1983 Française des Jeux 3
Christophe Moreau FRA 12 Apr 1971 Caisse d'Epargne 12
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Caisse d'Epargne 1
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Caisse d'Epargne 2
Luis Pasamontes Rodriguez SPA 02 Oct 1979 Caisse d'Epargne 2
Christian Vande Velde USA 22 May 1976 Garmin - Transitions 6
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Garmin - Transitions 3
Peter Stetina USA 08 Aug 1987 Garmin - Transitions 1
Ryder Hesjedal CDN 09 Dec 1980 Garmin - Transitions 3
Alexandr Kolobnev RUS 04 May 1981 Katusha 7
Eduard Vorganov RUS 07 Dec 1982 Katusha 1
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 Katusha 7
Luca Mazzanti ITA 04 Feb 1974 Katusha 6
Pavel Brutt RUS 29 Jan 1982 Katusha 3
Serguei Ivanov RUS 05 Mar 1975 Katusha 7
Serguei Klimov RUS 07 Jul 1980 Katusha 2
Alessandro Spezialetti ITA 14 Jan 1975 Lampre - Farnese Vini 5
Damiano Cunego ITA 19 Sep 1981 Lampre - Farnese Vini 7
Daniele Righi ITA 28 Mar 1976 Lampre - Farnese Vini 4
David Loosli ZWI 05 May 1980 Lampre - Farnese Vini 2
Francesco Gavazzi ITA 01 Aug 1984 Lampre - Farnese Vini 2
Manuele Mori ITA 09 Aug 1980 Lampre - Farnese Vini 5
Matteo Bono ITA 11 Nov 1983 Lampre - Farnese Vini 1
Franco Pellizotti ITA 15 Jan 1978 Liquigas - Doimo 7
Kristjan Koren SLO 25 Nov 1986 Liquigas - Doimo 1
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Liquigas - Doimo 2
Valerio Agnoli ITA 06 Jan 1985 Liquigas - Doimo 3
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Liquigas - Doimo 5
Christian Knees DUI 05 Mar 1981 Milram 3
Fabian Wegmann DUI 20 Jun 1980 Milram 8
Johannes Fröhlinger DUI 09 Jun 1985 Milram 2
Linus Gerdemann DUI 16 Sep 1982 Milram 2
Peter Wrolich OOS 30 May 1974 Milram 1
Christophe Brandt BEL 06 May 1977 Omega Pharma - Lotto 10
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 Omega Pharma - Lotto 1
Jean-Christophe Péraud FRA 22 May 1977 Omega Pharma - Lotto 1
Jürgen Van Den Broeck BEL 01 Feb 1983 Omega Pharma - Lotto 4
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Omega Pharma - Lotto 6
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Quick Step 2
Jérôme Pineau FRA 02 Jan 1980 Quick Step 6
Kevin De Weert BEL 27 May 1982 Quick Step 1
Stijn Devolder BEL 29 Aug 1979 Quick Step 2
Bram Tankink NED 03 Dec 1978 Rabobank 7
Denis Menchov RUS 25 Jan 1978 Rabobank 4
Grischa Niermann DUI 03 Nov 1975 Rabobank 1
Laurens ten Dam NED 13 Nov 1980 Rabobank 2
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 Rabobank 2
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Rabobank 3
Robert Gesink NED 31 May 1986 Rabobank 3
Chris Horner USA 23 Oct 1971 RadioShack 3
Haimar Zubeldia Agirre SPA 01 Apr 1977 RadioShack 2
Ivan Rovny RUS 30 Sep 1987 RadioShack 1
Matthew Busche USA 09 May 1985 RadioShack 1
Sergio Miguel Paulinho Moreira POR 26 Mar 1980 RadioShack 3
Yaroslav Popovych UKR 04 Jan 1980 RadioShack 3
Andy Schleck LUX 10 Jun 1985 Saxo Bank 4
Fränk Schleck LUX 15 Apr 1980 Saxo Bank 7
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Saxo Bank 2
Laurent Didier LUX 19 Jul 1984 Saxo Bank 1
Nicki Sörensen DEN 14 May 1975 Saxo Bank 9
Bradley Wiggins GBR 28 Apr 1980 Team Sky 1
Chris Froome GBR 20 May 1985 Team Sky 3
Kjell Carlström FIN 18 Oct 1976 Team Sky 4
Simon Gerrans AUS 16 May 1980 Team Sky 3
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 Team Sky 2
Sylvain Calzati FRA 01 Jul 1979 Team Sky 3
Thomas Lövkvist ZWE 04 Apr 1984 Team Sky 6
Craig Lewis USA 01 Oct 1985 HTC - Columbia 2
Martin Velits SVK 21 Feb 1985 HTC - Columbia 1
Maxime Monfort BEL 14 Jan 1983 HTC - Columbia 5
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 HTC - Columbia 2
Peter Velits SVK 21 Feb 1985 HTC - Columbia 3
Tejay Van Garderen USA 12 Aug 1988 HTC - Columbia 1
Tony Martin DUI 23 Apr 1985 HTC - Columbia 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Romain Bardet NED Mathieu van der Poel
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL Henri Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2024
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Tadej Pogacar SLO 2020 - 2024
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
13 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
13 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
13 Davide Rebellin ITA 1994 - 2009
13 Axel Merckx BEL 1995 - 2007
13 Mauro Gianetti ZWI 1988 - 2002
12 Bram Tankink NED 2002 - 2018
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
14 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
14 Bram Tankink NED 2002 - 2018
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2024
13 Paul Martens (DUI) DUI 2009 - 2021
13 Daniel Martin IRL 2008 - 2020
13 Manuele Mori ITA 2004 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-010 Émile Joly BEL 1926
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
17-322 Charles Haidon BEL 1909
18-103 Victor Fastre BEL 1908
18-215 Charles Deruyter BEL 1908
18-220 Philippe Thys BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-094 Albert Jordens BEL 1921
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-147 Bernard Bourguignon BEL 1992
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-181 Lucien Van Impe BEL 1987
40-137 Joop Zoetemelk NED 1987
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar