Giro della Romagna

Giro della Romagna 1924
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Luigi Magnotti ITA
2 ITA Nino Bregalanti ITA
3 ITA Livio Cattel ITA
Giro della Romagna 1924
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Luigi Magnotti
Startlijst Giro della Romagna 1924
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.1 POR Antonio Morgado SPA Joan Bou Company ITA Mattia Bais
2011 04.09 1.1 ITA Oscar Gatto ITA Simone Ponzi ITA Enrico Battaglin
2010 05.09 1.1 DUI Patrik Sinkewitz ITA Domenico Pozzovivo ITA Giovanni Visconti
2009 06.09 1.1 BRA Murilo Antonio Fischer ITA Enrico Rossi ITA Francesco Gavazzi
2008 07.09 1.1 ITA Enrico Gasparotto ITA Francesco Reda OOS Christian Pfannberger
2007 09.09 1.1 ITA Eddy Serri ITA Marco Marcato ITA Luca Paolini
2006 03.09 1.1 ITA Santo Anza ZWE Niklas Axelsson ITA Raffaele Ferrara
2005 04.09 1.1 ITA Danilo Napolitano ITA Daniele Bennati AUS Graeme Brown
2004 05.09 1.2 ITA Gianluca Bortolami ITA Matteo Tosatto DUI Fabian Wegmann
2003 07.09 1.2 ITA Fabio Sacchi ITA Eddy Serri ITA Eddy Ratti
2002 08.09 1.2 ITA Gianluca Bortolami ITA Fabiano Fontanelli ITA Mauro Radaelli
2001 09.09 1.2 ITA Davide Rebellin ITA Daniele Nardello ITA Ruggero Borghi
2000 03.09 1.2 RUS Dimitri Konyshev ITA Paolo Bettini ITA Matteo Tosatto
1999 05.09 1.3 ITA Roberto Conti KAZ Alexandre Vinokourov ITA Francesco Casagrande
1998 06.09 1.3 ITA Michele Bartoli ITA Germano Pierdomenico ITA Stefano Checchin
1997 07.09 1.3 ITA Francesco Casagrande ITA Roberto Caruso ITA Carlo Finco
1996 08.09 1.3 ITA Andrea Ferrigato ITA Michele Bartoli ITA Oscar Pellicioli
1995 10.09 1.3 ITA Davide Cassani ITA Maurizio Fondriest ITA Francesco Casagrande
1994 11.09 1.3 ITA Roberto Petito LAT Piotr Ugrumov KAZ Alexandr Shefer
1993 12.09 1.3 ZWI Pascal Richard ITA Marco Saligari ITA Giorgio Furlan
1992 24.09 1.3 ZWI Beat Zberg ITA Davide Rebellin ITA Davide Cassani
1991 28.09 1.3 ITA Franco Ballerini ITA Bruno Cenghialta ITA Antonio Fanelli
1990 29.09 1.3 ITA Maximilian Sciandri ITA Fabiano Fontanelli ITA Stefano Giraldi
1989 23.09 Cat 4 ITA Maximilian Sciandri ITA Giuseppe Saronni DEN Rolf Sörensen
1988 24.09 ZWI Stephan Joho ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Maurizio Fondriest
1987 26.09 Cat 1 ITA Ezio Moroni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Maurizio Fondriest
1986 27.09 Cat 1 POL Lech Piasecki ZWI Leo Schönenberger ITA Walter Magnago
1985 21.09 Cat 1 ITA Claudio Corti ITA Marino Amadori ITA Fabrizio Vannucci
1984 22.09 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giovanni Mantovani (1955) ZWI Leo Schönenberger
1983 18.08 Cat 1 BEL Alfons De Wolf ZWE Sven-Ake Nilsson ITA Palmiro Masciarelli
1982 22.08 Cat 1 ITA Moreno Argentin ITA Emmanuelle Bombini ITA Alfio Vandi
1981 15.10 ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser ITA Emmanuelle Bombini
1980 15.10 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Ludo Peeters ITA Vittorio Algeri
1979 17.06 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Valerio Lualdi ITA Roberto Visentini
1978 17.08 ITA Valerio Lualdi AUS Kevin-Clyde Sefton ITA Roberto Visentini
1977 01.05 ITA Roberto Ceruti ITA Luciano Borgognoni ITA Renato Marchetti
1976 01.05 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Walter Riccomi ITA Gianni Di Lorenzo
1974 01.05 ITA Franco Bitossi ITA Sigfrido Fontanelli ITA Enrico Paolini
1973 01.05 ITA Wladimiro Panizza ITA Michele Dancelli COL Martin Emilio "Cochise" Rodriguez Gutierez
1972 01.05 ITA Pietro Guerra ITA Mauro Simonetti ITA Wilmo Francioni
1971 01.05 ITA Franco Bitossi ITA Giancarlo Polidori DEN Ole Ritter
1970 01.05 ITA Davide Boifava ITA Roberto Poggiali DEN Ole Ritter
1969 01.05 ITA Dino Zandegu ITA Gianni Motta ITA Vito Taccone
1968 15.08 ITA Felice Gimondi ITA Vito Taccone ITA Michele Dancelli
1967 14.05 ITA Bruno Mealli ITA Franco Balmamion ITA Giorgio Favaro
1966 24.04 ITA Gianni Motta ITA Dino Zandegu ITA Vito Taccone
1965 01.05 ITA Dino Zandegu ITA Arnaldo Pambianco ITA Luciano Armani
1964 02.08 ITA Adriano Durante ITA Franco Bitossi ITA Marcello Mugnaini
1963 25.04 ITA Bruno Mealli ITA Pierino Baffi ITA Marino Fontana
1962 06.05 ITA Diego Ronchini ITA Marino Fontana ITA Ercole Baldini
1961 07.05 ITA Adriano Zamboni ITA Rino Benedetti ITA Walter Martin
1960 17.04 ITA Giorgio Tinazzi SPA Miguel Poblet Orriols ITA Rino Benedetti
1959 30.08 ITA Silvano Ciampi ITA Alfredo Sabbadin ITA Arnaldo Pambianco
1958 03.08 ITA Carlo Zorzoli ITA Italo Mazzacurati ITA Alfredo Sabbadin
1957 04.08 ITA Ercole Baldini ITA Guido Boni ITA Angelo Conterno
1956 06.05 ITA Pierino Baffi ITA Giuseppe Minardi ITA Bruno Monti
1955 17.04 ITA Fiorenzo Magni ITA Fausto Coppi ITA Mauro Gianneschi
1954 16.05 ITA Giuseppe Minardi ITA Fiorenzo Crippa ITA Renato Ponzini
1953 14.06 ITA Giancarlo Astrua ITA Rino Benedetti ITA Danilo Barozzi
1952 . ITA Luciano Maggini ITA Tranquillo Scudellaro ITA Giuseppe Minardi
1951 13.05 ITA Fiorenzo Magni ITA Fausto Coppi ITA Antonio Bevilacqua (1918)
1950 07.05 ITA Livio Isotti ITA Giorgio Albani ITA Vito Ortelli
1949 08.05 ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni ITA Aldo Ronconi
1948 02.05 ITA Vito Ortelli ITA Luciano Pezzi ITA Italo De Zan
1947 11.05 ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Aldo Ronconi
1946 12.05 ITA Fausto Coppi ITA Vito Ortelli ITA Giovanni De Stefanis
1943 . ITA Mario Fazio ITA Elio Bertocchi ITA Andrea Giacometti
1938 05.06 ITA Pierino Favalli ITA Enrico Mollo ITA Nello Troggi
1937 22.08 ITA Osvaldo Bailo ITA Diego Marabelli ITA Renato Scorticati
1935 . ITA Learco Guerra ITA Gino Bartali ITA Rinaldo Gerini
1934 . ITA Aldo Canazza ITA Antonio Sella ITA Antonio Fraccaroli
1931 . ITA Ettore Meini ITA Armando Zucchini ITA Remo Bertoni
1930 . ITA Armando Zucchini ITA Decimo Dall'Arsina ITA Alcardo Simoni
1929 . ITA Alfredo Binda ITA Luigi Giacobbe ITA Antonio Giuseppe Negrini
1928 . ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Luigi Giacobbe ITA Ermanno Vallazza
1927 . ITA Allegro Grandi ITA Paolo Zanetti ITA Michele Gordini
1926 . ITA Costante Girardengo ITA Pietro Linari ITA Alfredo Binda
1925 . ITA Angelo Gremo ITA Michele Gordini ITA Giovanni Trentarossi
1924 . ITA Luigi Magnotti ITA Nino Bregalanti ITA Livio Cattel
1923 . ITA Giovanni Brunero ITA Pietro Linari ITA Bartolomeo Aimo
1922 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Giovanni Brunero
1921 . ITA Giovanni Roncon ITA Adriano Zanaga ITA Ruggero Ferrario
1920 . ITA Gaetano Belloni
1914 . ITA Giovanni Cervi ITA Costante Girardengo ITA Carlo Durando
1913 . ITA Angelo Gremo ITA Pierino Albini ITA Ezio Corlaita
1912 . ITA Dario Beni ITA Ugo Agostoni ITA Pietro Aimo
1911 . ITA Giovanni Micheletto ITA Pierino Albini ITA Giovanni Rossignoli
1910 . FRA Jean-Baptiste Dortignacq ITA Mario Bruschera FRA Henri Lignon
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Fausto Coppi ITA 1946 - 1949
2 Gianluca Bortolami ITA 2002 - 2004
2 Maximilian Sciandri ITA 1989 - 1990
2 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1980 - 1984
2 Gianbattista Baronchelli ITA 1976 - 1979
2 Franco Bitossi ITA 1971 - 1974
2 Dino Zandegu ITA 1965 - 1969
2 Bruno Mealli ITA 1963 - 1967
2 Fiorenzo Magni ITA 1951 - 1955
2 Costante Girardengo ITA 1922 - 1926
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fausto Coppi ITA 1946 - 1955
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1980 - 1988
3 Francesco Casagrande ITA 1995 - 1999
3 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1995
3 Franco Bitossi ITA 1964 - 1974
3 Dino Zandegu ITA 1965 - 1969
3 Vito Taccone ITA 1966 - 1969
3 Rino Benedetti ITA 1953 - 1961
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
3 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1955
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fausto Coppi ITA 1946 - 1955
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1980 - 1988
3 Francesco Casagrande ITA 1995 - 1999
3 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1995
3 Franco Bitossi ITA 1964 - 1974
3 Dino Zandegu ITA 1965 - 1969
3 Vito Taccone ITA 1966 - 1969
3 Rino Benedetti ITA 1953 - 1961
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
3 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1955
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-084 Antonio Morgado POR 2024
21-137 Beat Zberg ZWI 1992
21-248 Moreno Argentin ITA 1982
22-220 Maximilian Sciandri ITA 1989
22-237 Gianbattista Baronchelli ITA 1976
22-315 Livio Isotti ITA 1950
23-042 Gianni Motta ITA 1966
23-168 Davide Boifava ITA 1970
23-172 Roberto Ceruti ITA 1977
23-222 Roberto Petito ITA 1994
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-008 Gianluca Bortolami ITA 2004
34-263 Roberto Conti ITA 1999
34-252 Davide Cassani ITA 1995
34-197 Dimitri Konyshev RUS 2000
34-131 Fiorenzo Magni ITA 1955
34-011 Gianluca Bortolami ITA 2002
33-292 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984
33-224 Franco Bitossi ITA 1974
32-290 Eddy Serri ITA 2007
30-224 Franco Bitossi ITA 1971
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fausto Coppi ITA 1946 - 1955
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1980 - 1988
3 Francesco Casagrande ITA 1995 - 1999
3 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1995
3 Franco Bitossi ITA 1964 - 1974
3 Dino Zandegu ITA 1965 - 1969
3 Vito Taccone ITA 1966 - 1969
3 Rino Benedetti ITA 1953 - 1961
3 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
3 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1955
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-136 Diego Bracalente ITA 2024
19-300 Matteo Scalco ITA 2024
20-084 Antonio Morgado POR 2024
20-146 Isaac Del Toro Romero MEX 2024
20-152 Giulio Pellizarri ITA 2024
20-284 Alessandro Pinarello ITA 2024
20-326 Giorgio Albani ITA 1950
20-361 Filippo Agostinacchio ITA 2024
21-046 Davide Rebellin ITA 1992
21-076 Roberto Visentini ITA 1978
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-029 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
37-294 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1988
37-137 Fabiano Fontanelli ITA 2002
36-296 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1987
36-008 Gianluca Bortolami ITA 2004
35-215 Fausto Coppi ITA 1955
34-303 Mauro Radaelli ITA 2002
34-263 Roberto Conti ITA 1999
34-252 Davide Cassani ITA 1995
34-243 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar