Tour de la Somme

Tour de la Somme 2023
10 Sep 2023
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Bastien Pichon FRA
2 BEL Michiel Lambrecht BEL Bingoal - WB Devo Team 20-212
3 FRA Axel Huens FRA Circus - Re-uz - Technord 22-005
4 FRA Sébastien Havot FRA 27-026
5 DUI Miguel Heidemann DUI 25-226
Tour de la Somme 2023
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
10.09 Eindstand Bastien Pichon
Startlijst Tour de la Somme 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Miguel Heidemann DUI 27 Jan 1998 1
Sébastien Havot FRA 15 Aug 1996 1
Michiel Lambrecht BEL 10 Feb 2003 Bingoal - WB Devo Team 1
Axel Huens FRA 05 Sep 2001 Circus - Re-uz - Technord 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 10.09 1.2 FRA Bastien Pichon BEL Michiel Lambrecht FRA Axel Huens
2022 11.09 1.2 EST Rait Ärm GBR Alfred George LTU Aivaras Mikutis
2021 29.08 1.2 GBR Tom Mazzone FRA Jason Tesson BEL Gil D'Heygere
2019 12.05 1.2 FRA Lorrenzo Manzin FRA Romain Feillu FRA Pierre Barbier
2017 21.05 1.1 FRA Adrien Petit FRA Rudy Barbier FRA Lorrenzo Manzin
2016 22.05 1.1 GBR Daniel McLay FRA Nacer Bouhanni FRA Yannis Yssaad
2015 03.05 1.1 FRA Quentin Jaurégui FRA Anthony Delaplace EST Alo Jakin
2014 04.05 1.1 BLR Yauheni Hutarovich BEL Tom Van Asbroeck FRA Yannick Martinez
2013 20.09 1.1 BEL Preben Van Hecke FRA Jean-Luc Delpech NED Nick van der Lijke
2012 14.09 1.1 LTU Evaldas Siskevicius FRA Clément Koretzky FRA Mickaël Delage
2011 16.09 1.1 FRA Anthony Roux FRA Lloyd Mondory DUI Fabian Wegmann
2010 17.09 1.1 ZWI Martin Elmiger ZWE Michael Stevenson FRA Anthony Ravard
2009 18.09 1.1 BLR Yauheni Hutarovich FRA Anthony Ravard FRA Nadir Haddou
2008 19.09 1.1 FRA William Bonnet EST Janek Tombak FRA Sébastien Turgot
2007 21.09 1.1 FRA Christophe Riblon FRA Yoann Offredo ZWI Martin Elmiger
2006 16.09 2.2 FRA Romain Feillu RUS Dimitriy Kozontchuk NOR Gabriel Rasch
2005 17.09 2.2 EST Erki Pütsep FRA David Le Lay IRL Mark Scanlon
2004 18.09 2.5 UZB Sergey Krushevskiy RUS Andrey Pchelkin FRA Frédéric Mille
2003 20.09 2.5 FRA Frédéric Gabriel FRA Thomas Voeckler FRA Christophe Rinero
2002 08.09 1.5 UZB Sergey Krushevskiy ZWI Pierre Bourquenoud FRA Ludovic Auger
2001 21.07 2.5 FRA Laurent Estadieu BEL Staf Scheirlinckx BEL Jürgen Guns
2000 23.07 2.5 DUI Michael Rich FRA Noan Lelarge BEL Michel Van Haecke
1999 24.07 2.5 BEL Bert Roesems LUX Christian Poos LTU Linas Balciunas
1997 07.09 2.6 FRA Martial Locatelli FRA Grégory Barbier FRA Carlo Meneghetti
1996 08.09 2.6 SVK Jan Valach FRA Stéphane Delimauges FRA Jean-Michel Thilloy
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2014
2 Sergey Krushevskiy UZB 2002 - 2004
1 Rait Ärm EST 2022 - 2022
1 Tom Mazzone GBR 2021 - 2021
1 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2019
1 Adrien Petit FRA 2017 - 2017
1 Daniel McLay GBR 2016 - 2016
1 Quentin Jaurégui FRA 2015 - 2015
1 Preben Van Hecke BEL 2013 - 2013
1 Evaldas Siskevicius LTU 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Lorrenzo Manzin FRA 2017 - 2019
2 Romain Feillu FRA 2006 - 2019
2 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2014
2 Anthony Ravard FRA 2009 - 2010
2 Martin Elmiger ZWI 2007 - 2010
2 Sergey Krushevskiy UZB 2002 - 2004
1 Axel Huens FRA 2023 - 2023
1 Michiel Lambrecht BEL 2023 - 2023
1 Alfred George GBR 2022 - 2022
1 Aivaras Mikutis LTU 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Axel Huens FRA 2021 - 2023
2 Lorrenzo Manzin FRA 2017 - 2019
2 Romain Feillu FRA 2006 - 2019
2 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2014
2 Anthony Ravard FRA 2009 - 2010
2 Martin Elmiger ZWI 2007 - 2010
2 Sergey Krushevskiy UZB 2002 - 2004
1 Michiel Lambrecht BEL 2023 - 2023
1 Miguel Heidemann DUI 2023 - 2023
1 Sébastien Havot FRA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-011 Quentin Jaurégui FRA 2015
22-153 Romain Feillu FRA 2006
22-164 Rait Ärm EST 2022
23-020 Jan Valach SVK 1996
23-258 Evaldas Siskevicius LTU 2012
24-140 Daniel McLay GBR 2016
24-151 Anthony Roux FRA 2011
24-290 Lorrenzo Manzin FRA 2019
25-294 Yauheni Hutarovich BLR 2009
25-352 Laurent Estadieu FRA 2001
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-062 Frédéric Gabriel FRA 2003
31-359 Martin Elmiger ZWI 2010
31-073 Preben Van Hecke BEL 2013
30-303 Michael Rich DUI 2000
30-157 Yauheni Hutarovich BLR 2014
29-115 Erki Pütsep EST 2005
28-122 Sergey Krushevskiy UZB 2004
28-051 Tom Mazzone GBR 2021
27-192 Bert Roesems BEL 1999
26-247 Christophe Riblon FRA 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Linas Balciunas LTU 1999 - 2001
3 Michel Van Haecke BEL 1999 - 2001
2 Axel Huens FRA 2021 - 2023
2 Lorrenzo Manzin FRA 2017 - 2019
2 Romain Feillu FRA 2006 - 2019
2 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2014
2 Anthony Ravard FRA 2009 - 2010
2 Martin Elmiger ZWI 2007 - 2010
2 David Le Lay FRA 2005 - 2006
2 Noan Lelarge FRA 2000 - 2006
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-101 Jimmy Casper FRA 1997
19-103 Madis Mihkels EST 2022
19-261 Lars Boom NED 2005
19-358 Axel Huens FRA 2021
19-360 Aivaras Mikutis LTU 2022
20-104 Enzo Paleni FRA 2022
20-125 Tom Stamsnijder NED 2005
20-200 Fabien Bacquet FRA 2006
20-201 Cyril Lemoine FRA 2003
20-212 Michiel Lambrecht BEL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-358 Steve Chainel FRA 2021
35-026 Romain Feillu FRA 2019
34-212 Stéphane Pétilleau FRA 2005
34-179 Kévin Le Cunff FRA 2022
33-329 Jean-Luc Delpech FRA 2013
33-062 Frédéric Gabriel FRA 2003
32-291 Pierre Bourquenoud ZWI 2002
32-059 Janek Tombak EST 2008
31-359 Martin Elmiger ZWI 2010
31-287 Stéphane Barthe FRA 2004
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ludovic Capelle BEL 1999 - 2000
2 Saulius Ruskys LTU 1999 - 2000
2 Grégory Barbier FRA 1997 - 1997
1 Julien Antomarchi FRA 2006 - 2006
1 Noan Lelarge FRA 2006 - 2006
1 Rick Flens NED 2006 - 2006
1 Erki Pütsep EST 2005 - 2005
1 Lars Boom NED 2005 - 2005
1 Tom Stamsnijder NED 2005 - 2005
1 David Boucher FRA 2004 - 2004
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-261 Lars Boom NED 2005
20-125 Tom Stamsnijder NED 2005
22-122 Julien Antomarchi FRA 2006
22-129 Staf Scheirlinckx BEL 2001
23-111 Nico Sijmens BEL 2001
23-148 Ludovic Capelle BEL 1999
23-158 Rick Flens NED 2006
23-163 Wouter Van Mechelen BEL 2004
23-233 Andrey Pchelkin RUS 2004
23-288 Jimmy Engoulvent FRA 2003
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-085 Noan Lelarge FRA 2006
30-301 Michael Rich DUI 2000
29-114 Erki Pütsep EST 2005
28-303 Michel Van Haecke BEL 2000
27-320 Yoann Le Boulanger FRA 2003
27-246 Carlo Meneghetti FRA 1997
27-190 Bert Roesems BEL 1999
27-183 Guillaume Auger FRA 2003
27-121 Jeremy Hunt GBR 2001
26-096 Saulius Ruskys LTU 2000
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Michael Rich DUI 2000 - 2000
3 Martial Locatelli FRA 1997 - 1997
2 Julien Antomarchi FRA 2006 - 2006
2 Sergey Krushevskiy UZB 2004 - 2004
2 Frédéric Gabriel FRA 2003 - 2003
2 Staf Scheirlinckx BEL 2001 - 2001
1 Romain Feillu FRA 2006 - 2006
1 Andrey Pchelkin RUS 2004 - 2004
1 Yoann Le Boulanger FRA 2003 - 2003
1 Laurent Estadieu FRA 2001 - 2001
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-122 Julien Antomarchi FRA 2006
22-129 Staf Scheirlinckx BEL 2001
22-153 Romain Feillu FRA 2006
23-233 Andrey Pchelkin RUS 2004
25-126 Arturas Trumpauskas LTU 1997
25-352 Laurent Estadieu FRA 2001
26-036 Martial Locatelli FRA 1997
27-320 Yoann Le Boulanger FRA 2003
28-122 Sergey Krushevskiy UZB 2004
30-301 Michael Rich DUI 2000
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-062 Frédéric Gabriel FRA 2003
30-303 Michael Rich DUI 2000
28-122 Sergey Krushevskiy UZB 2004
27-320 Yoann Le Boulanger FRA 2003
26-038 Martial Locatelli FRA 1997
25-352 Laurent Estadieu FRA 2001
25-126 Arturas Trumpauskas LTU 1997
23-233 Andrey Pchelkin RUS 2004
22-153 Romain Feillu FRA 2006
22-130 Staf Scheirlinckx BEL 2001