Trofeo Cala Bona-Cala Rajada / Trofeo Soller

Trofeo Cala Bona-Cala Rajada / Trofeo Soller 1995
06 Feb 1995
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Laurent Jalabert FRA ONCE 26-068
2 ITA Adriano Baffi ITA Mapei - GB 32-183
3 RUS Asiate Saitov RUS 30-036
4 SPA Angel Edo Alsina SPA Kelme 24-186
5 ITA Marco Bellini ITA Mapei - GB 26-023
6 SPA Julio Agustin Coello Sanchez SPA 25-353
7 SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 25-034
8 SPA Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 25-312
9 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Kelme 23-299
10 SPA José Antonio Espinosa Hernandez SPA 25-074
13 NED Steven Rooks NED TVM 34-183
38 NED Bart Voskamp NED TVM 26-245
79 NED Erik Breukink NED ONCE 30-311
84 NED Erwin Nijboer NED Banesto 30-280
127 NED Maarten den Bakker NED TVM 26-011
140 NED Jeroen Blijlevens NED TVM 23-039
Trofeo Cala Bona-Cala Rajada / Trofeo Soller 1995
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
06.02 Eindstand Laurent Jalabert Adriano Baffi
Startlijst Trofeo Cala Bona-Cala Rajada / Trofeo Soller 1995
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 03 Jan 1970 1
Asiate Saitov RUS 01 Jan 1965 2
Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 31 Mar 1969 1
José Antonio Espinosa Hernandez SPA 24 Nov 1969 1
Julio Agustin Coello Sanchez SPA 18 Feb 1969 1
Erwin Nijboer NED 02 May 1964 Banesto 1
Angel Edo Alsina SPA 04 Aug 1970 Kelme 3
Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 13 Apr 1971 Kelme 1
Adriano Baffi ITA 07 Aug 1962 Mapei - GB 1
Marco Bellini ITA 14 Jan 1969 Mapei - GB 1
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 ONCE 1
Laurent Jalabert FRA 30 Nov 1968 ONCE 2
Bart Voskamp NED 06 Jun 1968 TVM 1
Jeroen Blijlevens NED 29 Dec 1971 TVM 1
Maarten den Bakker NED 26 Jan 1969 TVM 1
Steven Rooks NED 07 Aug 1960 TVM 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
2 Antonio Colom Mas SPA 2007 - 2009
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2005
2 Francisco Cabello Luque SPA 1996 - 2000
1 Philippe Gilbert BEL 2008 - 2008
1 Alexandre Usov BLR 2003 - 2003
1 Oscar Freire Gomez SPA 2002 - 2002
1 Mathew Hayman AUS 2001 - 2001
1 Mario Cipollini ITA 1999 - 1999
1 Tom Steels BEL 1998 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Erik Zabel DUI 2000 - 2003
4 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
3 Antonio Colom Mas SPA 2006 - 2009
3 Tom Steels BEL 1998 - 2002
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2005
2 Robbie McEwen AUS 1999 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1996 - 2000
2 Asiate Saitov RUS 1993 - 1995
2 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 1994
1 Edvald Boasson Hagen NOR 2009 - 2009
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Erik Zabel DUI 2000 - 2003
4 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
3 Antonio Colom Mas SPA 2006 - 2009
3 Tom Steels BEL 1998 - 2002
3 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 1995
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2005
2 Robbie McEwen AUS 1999 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1996 - 2000
2 Asiate Saitov RUS 1993 - 1995
1 Edvald Boasson Hagen NOR 2009 - 2009
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-291 Mathew Hayman AUS 2001
23-183 Angel Edo Alsina SPA 1994
23-284 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004
24-077 Laurent Jalabert FRA 1993
24-290 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005
25-160 Alexandre Usov BLR 2003
25-223 Philippe Gilbert BEL 2008
25-355 Oscar Freire Gomez SPA 2002
26-068 Laurent Jalabert FRA 1995
26-160 Tom Steels BEL 1998
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-325 Mario Cipollini ITA 1999
30-276 Antonio Colom Mas SPA 2009
30-263 Francisco Cabello Luque SPA 2000
28-279 Antonio Colom Mas SPA 2007
28-072 Laurent Jalabert FRA 1997
28-034 Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA 1992
26-268 Francisco Cabello Luque SPA 1996
26-160 Tom Steels BEL 1998
26-068 Laurent Jalabert FRA 1995
25-355 Oscar Freire Gomez SPA 2002
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Erik Zabel DUI 2000 - 2003
4 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
3 Antonio Colom Mas SPA 2006 - 2009
3 Tom Steels BEL 1998 - 2002
3 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 1995
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2005
2 Robbie McEwen AUS 1999 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1996 - 2000
2 Asiate Saitov RUS 1993 - 1995
1 Edvald Boasson Hagen NOR 2009 - 2009
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-270 Edvald Boasson Hagen NOR 2009
22-025 Andreas Klier DUI 1998
22-195 Angel Edo Alsina SPA 1993
22-291 Mathew Hayman AUS 2001
23-027 Sebastian Langeveld NED 2008
23-039 Jeroen Blijlevens NED 1995
23-082 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2007
23-183 Angel Edo Alsina SPA 1994
23-284 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004
23-299 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1995
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-183 Steven Rooks NED 1995
32-211 Erik Zabel DUI 2003
32-183 Adriano Baffi ITA 1995
32-078 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1994
31-325 Mario Cipollini ITA 1999
31-212 Erik Zabel DUI 2002
30-311 Erik Breukink NED 1995
30-280 Erwin Nijboer NED 1995
30-276 Antonio Colom Mas SPA 2009
30-263 Francisco Cabello Luque SPA 2000
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
1 Adriano Baffi ITA 1995 - 1995
1 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1993
1 Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA 1992 - 1992
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar